آشنایی با حفاظ لیلیوم

 

 

 

در پست های قبلی شما را با انواع حفاظ از جمله حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ درب آکاردئونی ،حفاظ مارال آشنا نمودیم. در این پست قصد آشنایی با حفاظ لیلیوم را داریم.

به طور کلی حفاظ های تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری شامل حفاظ های زیر است:

  • حفاظ شاخ گوزنی
  • حفاظ شاخ گوزنی مارال
  • حفاظ لیلیوم
  • حفاظ درب آکاردئونی

حفاظ شاخ گوزنی :

این نوع حفاظ یکی از امن ترین و زیباترین نوع حفاظ تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری می باشد. دلیل نامگذاری این نوع حفاظ شکا ظاهری آن می باشد. شکل این نوع حفاظ شبیه شاخ های به هم تنیده گوزن می باشد. حفاظ شاخ گوزنی به دلیل تراکم و فشردگی زیادی که دارد امنیت منازل و محل های مورد استفاده را برقرار میکند. از طرفی حفاظ شاخ گوزنی به دلیل رنگ بندی و زیبایی که دارد.میتواند زیبایی خاصی به اماکن مورد استفاده از جمله منازل مسکونی، ساختمان ها و شرکت ها بدهد.

 

حفاش اشخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی مارال:

حفا شاخ گوزنی مارال یکی دیگر از انواع حفاظ تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری می باشد. حفاظ شاخ گوزنی مارال به دلیل شکل ظاهری که دارد شبیه شاخ های مارال بوده به همین دلیل به این نوع حفاظ، حفاظ شاخ گوزنی مارال گفته می شود. این نوع حفاظ نیز می تواند امنیت زیادی به محیط های مورد استفاده بدهد. همچنین شما میتوانید در هنگام خرید رنگ خاص خود را انتخاب کنید. تا هارمونی خاصی با رنگ بندی ساختمان و دیواری که حفاظ روی آن نصب شده است داشته باشد و زیبایی محیطی این نوع حفاظ نیز برقرار گردد.

در زیر نمونه ای از تصویر حفظ شاخ گوزنی مارال را به شما نشان میدهیم.

 

حفاظ مارال
حفاظ مارال

 

حفاظ لیلیوم:

حفاظ لیلیوم یکی دیگر از انواع حفاظ تولیدی شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری می باشد.

حفاظ لیلیوم به دلیل شکل ظاهری که دارد و شبیه گل لیلیوم است به این نام نامگذاری شده است. در طراحی این نوع حفاظ میتوان ارتفاع دلخواه را برای آن در نظر گرفت.همچنین در طراحی گل های حفاظ لیلیوم میتوان تراکم گل های آن را به دلخواه مشتری کم یا زیاد کرد. این نوع حفاظ به دلیل شکل ظاهری که دارد از امنیت زیادی برخوردار است. سارقان و افراد غیر مجاز نمیتوانند روی دیواری که حفاظ لیلیوم نصب شده است حرکت کنند. یا وارد حصار آن دیوار شوند. یکی از ویژگی های بسیار خوب این نوع حفاظ این است که در رنگ ها و ارتفاع مختلف بسته به نوع سفارش مشتری تهیه میشود.

علاوه بر ویژگی های گفته شده میتوان به استقامت و امنیت حفاظ لیلیوم اشاره کرد که نسبت به سایر حفاظ های تولید شده در بازار از امنیت و استقامت بالایی برخوردار است.در هنگام نصب حفاظ لیلیوم پرسنل نصب گروه تولیدی حفاظ اکبری با بررسی نوع دیوار و محیطی کهاین نوع حفاظ روی آن نصب میشود. به بهترین شکل ممکن آن را نصب نموده و توصیه میشود که حفاظ لیلیوم توسط پرسنل دوره دیده این گروه تولیدی نصب شود تا امنیت و زیبایی محیطی این نوع حفاظ حفظ شود.

فهرست مطالب

مطالب مرتبط

2 Responses

    1. قیمت حفاظ شاخ گوزنی به موارد مختلفی بستگی دارد. یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت حفاظ شاخ گوزنی تراکم حفاظ شاخ گوزنی مورد نظر است. نراکم حفاظ شاخ گوزنی به نوع دیوار و محیطی بستگی دارد که قرار است حفاظ شاخ گوزنی روی آن نصب گردد. همچنین نوع میلگردهای به کار رفته در قیمت حفاظ شاخ گوزنی موثر است. بنابر این توصیه میشود قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی از مشاوره رایگان کروه تولیدی حفاظ شاخ گوزنی اکبری مطلع شده و حفاظش شاخ گوزنی مناسب دیوار خودتون رو پیدا کنید و پس از تهیه حفاظ شاخ گوزنی مورد نظر به صورت رایگان از نصب حفاظ شاخ گوزنی برخوردار شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴