امنیت درب آکاردئونی

در بین محصولات مختلف برای افزایش امنیت اماکن، درب آکاردئونی یکی از محبوب‌ترین‌ها می‌باشد. امنیت حرف اول را در هر مکانی می‌زند. از فضای مجازی تا فضای واقعی، همگی نیازمند قطعه‌ای بسیار مهم به نام امنیت هستند. امنیت در شکل‌های مختلفی به کاربران ارائه می‌شود. یکی از کارهایی که میتوانیم با استفاده از آن، امنیت خانه یا محل کار خود را تا حد بسیار زیادی افزایش دهیم، استفاده از حفاظ آکاردئونی است. یا توجه به اهمیت این محصول در این مقاله قصد داریم تا شما را امنیت {{درب آکاردئونی}} آشنا کنیم. اگر شما هم به دنبال یک محصول برای حفاظ درب آپارتمان هستید تا انتهای این پست با ما همراه باشید.

امنیت درب آکاردئونی

امنیت در ساختمان‌ها در چند مرحله ایجاد می‌شود. مرحله اول شاید ساده‌ترین نوع آن، درب اصلی ساختمان است. معمولا برای افزایش امنیت این بخش از قفل‌های بسیار خوب و مقاوم استفاده می‌شود. اما یکی دیگر از محصولاتی که بر روی امنیت یک مکان تاثیر دارد، استفاده از حفاظ شاخ گوزنی است. در کنار این محصول دوربین مداربسته و سیستم ضد سرقت نیز میتواند تا حد بسیار زیادی باعث افزایش امنیت اماکن شود. اما در نهایت هیچکدام کار درب اکاردئونی را انجام نمی‌دهند. امنیت درب اکاردئونی آنقدر زیاد است که این محصول را به یکی از محبوب‌ترین محصولات در بازار تبدیل کرده است. در مقاله اهمیت درب اکاردئونی به موارد مهم در مورد این محصول اشاره کردیم. حال قصد داریم تا موارد بسیار مهم در مورد امنیت این محصول را با شما به اشتراک بگذاریم. پس با ما همراه باشید.

جنس درب

در بازار انواع مختلفی از این محصول وجود دارد. هرکدام از آن‌ها برای ساختمان خاصی مناسب است و مورد استفاده قرار میگیرد. در این بین برخی از درب اکاردئونی از جنس چوب استفاده می‌کنند. استفاده از درب چوبی شاید در نگاه اول انتخاب بسیار شیک و زیبایی باشد. اما این زیبایی باعث می‌شود تا مشکلاتی برای شما به وجود بیاید. چوب عنصر مقاومی نیست و پس از گذشت مدتی با افتادگی و خوردگی همراه می‌شود. همین موضوع کافی است تا از امنیت {{درب آکاردئونی}} کاسته شود و در نهایت باعث به وجود امدن خسارت برای شما می‌گردد. به همین دلیل جنس {{درب آکاردئونی}} تاثیر مستقمی بر کیفیت آن دارد. در این بین درب اکاردئونی آهنی از همه بهتر است. این نوع درب با توجه به استفاده از فلز آهن از کیفیت و مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. همچنین عمر این محصول نسبت به انواع دیگر بسیار زیاد است.

اتصالات و تاثیر آن در امنیت درب آکاردئونی

قطعا یک درب اکاردئونی از بخش‌های مختلفی تشکیل می‌شود. این مورد نیز گواهی بر وجود اتصالات مختلف در سیستم این محصول است. درب اکاردئونی از اتصالات مختلفی تشکیل می‌شود. بسیار مهم است که جنس این اتصالات و نحوه استفاده از ان به بهترین شکل ممکن باشد. اگر اتصالات در وضعیت خوبی نباشد به احتمال قوی به راحتی و با کمی فشار در هم می‌شکند. همین موضوع سبب می‌گردد تا امنیت درب اکاردئونی تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند. استفاده از پرچ‌های مناسب برای اتصال پروفیل‌ها به یکدیگر، میتواند جز مواردی باشد که تاثیر زیادی رو امنیت این محصول دارد.

قفل‌ها و تاثیر آن در امنیت درب اکاردئونی

قفل یکی از وسایل بسیار قدیمی برای افزایش امنیت است. از زمان هخامنشیان تا به امروز این وسیله پای ثابت مراقبت از مکان‌های مختلف بوده است. البته شکل ظاهری این محصول تغییرات زیادی داشته اما کارایی ان همچنان همان است. در سیستم این محصول برای افزایش امنیت درب اکاردئونی از دو قفل استفاده می‌شود. قفل اول برای مشتریان کاملا انتخابی است. حتی میتوانند از ان استفاده نکنند. این قفل معمولا در بالا یا پایین درب قرار میگیرد. این محصول بر روی درب اکاردئونی نمایان است و احتمالا با تلاش زیاد سارق و یا استفاده از ابزارهای برش قفل از بین می‌رود.

اما نوع دیگری از قفل در درب اکاردئونی وجود دارد که تاثیر زیادی در امنیت {{درب آکاردئونی}} دارد. این جز که به قفل مخفی معروف است، دارای اهمیت بسیار زیادی می‌باشد. قفل مخفی دارای یک میله فولادی است که درون سیستم {{درب آکاردئونی}} فرو می‌رود و سپس قفل می‌شود. حال سارق برای باز کردن درب توانایی برش این قفل را ندارد و باید برای باز کردن آن راه‌های دیگری را امتحان کند. همین مسئله باعث اتلاف وقت سارقین می‌شود و در نهایت آن‌ها از باز کردن درب منزل شما خودداری خواهند کرد.

قاب درب

قاب نیز جز موارد بسیار مهم در امنیت درب اکاردئونی می‌باشد. این بخش بر روی ناحیه خروجی درب اصلی واحد قرار میگیرد. وظیفه نگهداری از کل بدنه درب به همراه قفل‌ها برعهده قاب است. جنس و نوع قاب بسیار مهم است. اگر جوشکاری و اتصال قاب به دیواره‌های ساختمان به خوبی انجام نشود، سارقین میتوانند با دیلم و وسایل دیگر آن را به راحتی از دیوار جدا کنند و در نهایت عملیات سرقت را انجام دهند. پس بسیار مهم است تا در انتخاب قاب درب دقت نمایید. همچنین از نصاب درب بخواهید تا عملیات جوشکاری را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

تعداد گل و تاثیر آن در امنیت درب آکاردئونی

یکی دیگر از مواردی که تاثیر زیادی در امنیت درب اکاردئونی دارد، بحث تعداد گل است. در سیستم درب اکاردئونی تعدادی پروفیل اهنی وجود دارد که بصورت عمودی از بالا به پایین کشیده شده‌اند. برای اقزایش امنیت و مقاومت درب تعدادی پروفیل نیز بصورت لوزی بر روی سیستم درب ساخته شده است. به هر ردیف این این پروفیل‌ها گل می‌گویند. برخی از درب‌ها دارای دو، سه و برخی دیگر دارای چهار ردیف گل هستند. در این بین هرچه تعداد گل‌ها بیشتر شود امنیت درب اکاردئونی نیز بیشتر خواهد شد. قطعا نوع چهار گل نسبت به نوع دو گل از امنیت بسیار بیشتری برخوردار است.

نتیجه گیری

درب اکاردئونی یکی از وسایل بسیار مهم برای افزایش امنیت اماکن است. اما یکی از مواردی که در مورد این محصول همیشه مطرح است، بحث امنیت درب اکاردئونی است. با استفاده از روش‌ها  و وسایل مختلف، امنیت این محصول تا حد بسیار زیادی افزایش یافته است. ما در این مقاله در وبسایت حفاظ اکبری شما را با موارد تاثیر گذار در مورد امنیت این محصول آشنا کردیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. موفق باشد.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴