انواع حفاظ شاخ گوزنی

گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید کننده انواع حفاظ شاخ گوزنی , و درب آکاردئونی در تهران و کرج است. در این نوشته قصد داریم تا شما را با انواع حفاظ شاخ گوزنی آشنا کنیم. شناخت انواع حفاظ شاخ گوزنی به شما کمک میکند تا بهتر بتوانید بهترین حفاظ مناسب دیوار برای خودتان پیدا کنید.

به طور کلی حفاظ های مختلفی وجود دارند که برای حفاظ امنیت روی دیوار نصب میشوند. این حفاظ ها در اندازه ،تراکم و انواع مختلفی تولید میشود. در ادامه این نوشته شما را با انواع حفاظ شاخ گوزنی آشنا میکنیم.

حفاظ شاخ گوزنی طرح F

همانطوری که از نام این نوع حفاظ مشخص است. شکل ظاهری آن به F انگلیسی شبیه است. وظیفه حفاظ دیوار جلوگیری از نفوذ افراد غیر مجاز به محیط مجتمع های مسکونی، باغ های ، ویلاها و… است.

حفاظ شاخ گوزنی طرح F یکی از محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری است. این گروه تولیدی با تولید انواع حفاظ شاخ گوزنی سهم مهمی در نیاز بازار برای حفاظ شاخ گوزنی دارد.

یکی از ویژگی های خوب امدلهای مختلف حفاظ شاخ گوزنی عمر طولانی و کیفیت ساخت آنها است. شما یکبار حفاظ شاخ گوزنی را روی دیوار نصب میکند. و یک عمر از ایمن بودن محیط لذت میبرید.

 

انواع حفاظ شاخ گوزنی

امنیت بالای این نوع حفاظ باعث شده است تا اکثر افراد تمایل به نصب حفاظ شاخ گوزنی داشته باشند.

"انواع حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم را میتوان گفت یکی از امن ترین انواع حفاظ موجود در بازار است. ارتفاع و تراکم این نوه حفاظ بسته به نیاز مشتری قابل تغییر است. هر چقدر تراکم حفاظ لیلیوم بیشتر باشد امنیت آن بیشتر است.

متدوالترین ارتفاع برای حفاظ شاخ گوزنی بین 80 سانت تا 120 سانت است. که بر حسی نوع دیوار و نیاز مشتری کم یا زیاد میشود.

 

"انواع حفاظ شاخ گوزنی

جهت خرید و نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی میتوانید با شماره 09126040744 تماس بگرید.

حفاظ بوته ای خار دار

یکی دیگر از انواع حفاظ شاخ گوزنی حفاظ بوته ای خاردار است. این نوع حفاظ از جمله ابتدایی ترین نوع حفاظ به شمار میرود. روند تولید این نوع حفاظ بسیار شبیه حفاظشاخ گوزنی است.

تراکم و ارتفاع حفاظ بوته ای بسته به نیاز مستری و محل استفاده قابل تغییر است.

انواع حفاظ شاخ گوزنی

یکی از مواردی که در قیمت تمام شده این نوع حفاظ تاثیر زیادی دارد.

حفاظ نیزار

تنوع در نیاز های افراد جامعه باعث شده است تا نیاز برای تولید انواع حفاظ شاخ گوزنی  نیز افزایش پیدا کند.

یکی دیگر از انواع حفاظ شاخ گوزنی حفاظ نیزار است. این حفاظ دارای ظاهری زیبا است. نوع جوشکاری این نوع حفاظ میتواند هم با جوشco2 باشد هم با جوش الکترود.

 

انواع حفاظ شاخ گوزنی

طبیعتا جوشکاری با جوش co2 باعث کیفیت بهترو و دوام بیشتر این نوع حفاظ میشود. و قیمت آن نیز نسبت به جوش الکترود بیشتر است.

انواع حفاظ شاخ گوزنی

این نوع حفاظ در مقایسه با سایر حفاظ ها از ایمنی خوبی برخوردار است.

انواع حفاظ شاخ گوزنی

فهرست مطالب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴