انواع درب آکاردئونی - 09126040744- حفاظ شاخ گوزنی | درب آکاردئونی
انواع درب آکاردئونی

انواع درب آکاردئونی

به این مطلب امتیاز بدهید post

درب آکاردئونی

یکی از درب هایی که امروزه در ساختمان ها استفاده میشود درب آکاردئونی است. انواع درب آکاردئونی وجود دارد. درب ورودی ساختمان ها و اماکن مختلف از مهم ترین جاهایی هیت که باید امنیت آن برقرار شود. چرا که اولین جایی که جهت نفوذ به منازل مسکونی سارقان به آن فکر میکنند درب وردی خانه است. آنها تمام تلاش خود را میکنند تا از نقظ ضعف احتمالی که در درب خانه وجود دارد استفاد کنند و به داخل ساختمان نفو کنند.

درب اکاردئونی چیست ؟

درب آکاردئونی نوعی درب کشویی است که در وردی ساختمان نصب میشود. این نوع درب به دلیل خاصیت کشویی بودن به درب آکاردئونی معروف است. قالب اصلی ساخت درب آکاردئونی تسمه های فلزی هستند که با پین های فلزی به هم وصل میشوند.

درب آکاردئونی

انواع درب آکاردئونی

هانطور که میدانید باز و بسته شدن درب آکاردئونی به صورت ریلی است .درب آکاردئونی مدل های مختلفی دارد. ولی معروف ترین نوع درب آکاردئونی درب آکاردئونی سه گل یا سه لوزی است. این درب ها تا حد زیادی امنیت محلی که درب آن درب آکاردئونی استفاده شده است برقرار میکنند.

مزایای درب آکاردئونی

همانطوری که گفته شد انواع درب آکاردئونی وجود دارد. این درب ها به دلیل آنکه به صورت کشویی باز و بسته میشوند و وزن کمی دارند بهترین جایگزین برای درب های آهنی می باشد. درب های آهنی در ورودی اکثر ساختمان ها و پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

امروزه به جای استفاده از درب آهنی از انواع درب آکاردئونی استفاده میشود. مثلا میتوان درب آکاردئونی را در ورودی پارکینگ ها قرار داد. مچنین میتوان این درب را به صورت ریموت دار استفاده نمود. استفاده از ریموت باعث میشود تا برای باز و بسته شدن درب آکاردئونی نیاز به فشار دستی نباشد. و درب به صورت مکانیکی توسط بازوهای مکانیکی که با انرژی برقی جابجا میشوند بازو بسته شود.

دربهای آکاردئونی را همچنین به عنوان حفاظ پنجره میتوان استفاده کرد. مزیت بسیار خوبی که این نوع حفاظ آکاردئونی دارد این استکه اگر به عنوان حفاظ پنجره مورد استفاده قرار بگیرد. میتوان آن را در ساعات مختلف که نیاز به روشنایی بیشتر در باز شدن پنجره است. آن را باز یا بسته کرد .

 

درب آکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی

همانطور که میدانید حفاظ ریلی یا درب آکاردئونی  دارای انواع مختلفی هستند. قیمت درب آکاردئونی به عوامل زیادی بستگی دارد. که در ادامه برای شما شرح داده خواهد شد. قبل از استعلام قیمت درب های آکاردئونی باید به مکانی که مورد استفاده است دقت فراوان داشته باشید. اندازه درب آکاردئونی، جنس آن و سایر آیتم های آن تاثیر زیادی در قیمت آن دارند.

هر چقدر تراکم نرده های آن بیشتر باشد قیمت آن بالاتر خواهد رفت. ضخامت آهن به کار رفته در ساخت درب آکاردئونی یا حفاظ ریلی تاثیر زیادی در قیمت تمام شده  آن دارد.

این واضح است که مقدار آهن به کار رفته در ساخت درب ریلی، جنس و ضخامت تسمه های آن تاثیر زیادی در قیمت تمام شده آن دارد. البته به طور قطع نمیتوان قیمت دقیقی برای آن در نظر گرفت چرا که قیمت درب ریلی به عوامل دیگری نیز بستگی دارد.

 

 

نصب درب آکاردئونی

درب ریلی یا آکاردئونی توسط افراد خبره که تجربه این کار را دارند نصب میشود. نصب درب آکاردئونی مجزا از درب ورودی ساختمان است. در هنگام نصب در ب آکاردئونی  ابتدا اقدام به شاسی کشی درب میکنند. و سپس آن را در محیط مورد نظر نصب میکنند.

درب آکاردئونی

سخت پایانی در مورد انواع درب آکاردئونی

همانطوری که گفته شد ما در بازار با انواع درب ریلی روبرو هستیم. قیمت مختلف این نوع درب ها را میتوان به دلیل متریال به کار رفته در آن دانست. در ب آکاردئونی سه گل یا سه لوزی از معروف ترین انواع آن است. در هنگام خرید درب ریلی به نکات گفته شده در این مقاله توجه کنید. نوع تسمه، خامت تسمه مورد استفاده و عوامل مختلف دیگر در قیمت تمام شده آن دخیل هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Phone icon
تماس مستقیم | 09126040744

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴