حفاظ آکاردئونی مدل پیچی

حفاظ آکاردئونی مدل پیچی

حفاظ آکاردئونی امروزه به عنوان یکی از امن ترین نوع حفاظ در ساختمان به کار میرود. یکی از استانداردهایی که هر سازنده ساختمان باید رعایت کند ایاد ایمنی نسبی جهت درب های ورودی واحدهای مسکونی است. حفاظ آکاردئونی مدل پیچی یکی از انواع مدل {{درب آکاردئونی}} است که امروزه ساخته میشود.

حفاظ آکاردئونی را میتوان به عنوان حفاظ پنجره هم استفاده کرد. استفاده از حفاظ آکاردئونی به عنوان درب پارکینگ هم متداول است. امروزه کاربردهای زیادی برای حفاظ آکاردئونی وجود دارد. حفاظ آکاردئونی مدل پیچی یکی از امن ترین مدل های درب های آکاردئونی است که ساخته میشود.

 مدل های حفاظ آکاردئونی 

 

حفاظ آکاردئونی یا همان {{درب آکاردئونی}} داری مدل های مختلفی است.  در زیر انواع مدل های {{درب آکاردئونی}} را برای شما شرح خواهیم داد:

حفاظ آکاردئونی سه گل

حفاظ {{درب آکاردئونی}} 4 گل

حفاظ آکاردئونی مدل پیچی

{{درب آکاردئونی}} ایتالیایی

حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی دوبل

درب حفاظ آکاردئونی تمام لوزی

درزبالای نمونه هایی از انواع حفاظ های آکاردئونی موجود در بازار را به شما معرفی نمودیم. گروه تولیدی حفاظ اکبری با تکیه بر دانش و تخصص اقدام به تولید انواع حفاظ آکاردئونی در مدل های مختلف میکند. یکی از تولیدات این گروه تولیدی حفاظ آکاردئونی مدل پیچی است.

حفاظ آکاردئونی مدل پیچی

این نوع حفاظ یکی از زیباترین مدل {{درب آکاردئونی}} است که در بازار موجود است/.این نوع {{درب آکاردئونی}} از پیچ های فرفورژه و نرده ای عمودی ساخته میشود.ابعاد این درب بسته به اندازه درب ورودی ساختمان است. مواد اولیه ساخت این نوع حفاظ از آهن است .جوش مورد استفاده در ساخت این نوع {{درب آکاردئونی}} co2 است.

جوش co2 یکی از بهترین نوع جوشکاری است. که باعث میشود هیچ براده آهنی روی سطح قرار نداشته باشد. و رنگ آمیزی سطوح جوشکاری شده با جوش co2 به دلیل صاف بودن سطوح کاملا یکدست و صاف می باشد.

نصب حفاظ آکاردئونی مدل پیچی

برای نصب حفاظ آکاردئونی لازم است تا متخصصان خبره و با تجربه اقدام به نصب آن نمایند. چون برای نصب این درب های آکاردئونی می بایست کاملا جوشکاری استاندارد انجام بپذیرد. قبل از خرید و نصب {{درب آکاردئونی}} مدل پیچی باید به اندازه درب ورودی توجه کنید. چرا که {{درب آکاردئونی}} مدل پیچی بر روی درب ورودی ساختمان نصب میشود.

سخن پایانی در مورد درب آکاردئونی مدل پیچی

حفاظ {{درب آکاردئونی}} به مقدار قابل توجهی بر امنیت ورودی خانه های شما کمک میکند. این نوع حفاظ را میتوان در بخش های مختلف یک ساختمان نصب کرد. مثلا به عنوان درب ورودی پارکینگ میتوان از آن استفاده کرد. یا به جای حفاظ پنجره از حفاظ آکاردئونی استفاده کرد.

همچنین در ورودی واحدهای تجاری مورد استفاده است. اندازه {{درب آکاردئونی}} هم قابل تغییر است. بسته به مکانی که حفاظ آکاردئونی نصب میشود. میتواند سایز مختلف داشته باشد.

رنگ حفاظ آکاردئونی مدل پیچی را میتوان به طور دلخواه انتخاب کرد. چون نوع جوشکاری این نوع حفاظ ها با جوشک co2 است. بنابر این سطح کار نیاز به صاف شدن توسط دستگاه ندارد و سطح رنگ آمیزی کاملا صاف و یکدست است.

اگر نیاز به خرید حفاط {{درب آکاردئونی}} دارید توصیه میکنیم که {{درب آکاردئونی}} خود را از گروه تولیدی حفاظ اکبری تهیه کنید. این گروه تولیدی با داشتن افراد خبره و تجهیزات به روز ب کیفیت ترین نوع حفاظ آکاردئونی را تولید میکنند.

پایین ترین قیمت حفاظ {{درب آکاردئونی}} را میتوانید از گروه تولیدی حفاظ اکبری بخواهید. از آنجایی که مواد اولیه این نوع تسمه ساخته میشود. ما برای کنترل نوسانات قیمت مواد اولیه را به صورت یکجا خریداری میکنیم. همین مساله باعث شده است با بتوانیک قیمت {{درب آکاردئونی}} را بدون تغییر نگهداریم. و قیمت این محصول در گروه ما بدون نوسان و باشد.

شماره تماس جهت مشاوره و خرید حفاظ آکاردئونی :

09126040744  

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴