حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی 

یکی از انواع حفاظ که ایمنی بالایی به خانه شما میدهد حفاظ آکاردئون است. این نوع حفاظ در مدل های مختلف تولید میشود. درب آکاردئون امروزه در ورودی اکثر واحد های مسکونی ، تجاری ، ورودی پارکینگ ها و حتی به عنوان حفاظ پنجره مورد استفاده قرار میگیرد.

درب آکاردئونی در شهرهای مختلفی تولید میشود. ولی عمده تولیدات حفاظ آکاردئون در شهر تهران است. از آنجایی که تولید حفاظ آکاردئون رابطه مستقیم با ساخت ساز در شهرها دارد . لذا شهر تهران به عنوان پایتخت به دلیل فراوانی ساخت ساز، تقاضا برای درب آکاردئون فروان است. به همین دلیل تولید کنندگان زیادی اقدام به تولید این نوع حفاظ ها میکنند.

حفاظ آکاردئون به دلیل آنکه فضای کمی اشغال میکند. و به راحتی باز و بسته میشود. مورد استقبال زیادی واقع شده است.

حفاظ آکاردئونی

اجزای حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئون یکی از انواع حفاظی است که بر روی درب ورودی واحدهای مسکونی یا تجاری نصب میشود. این نوع حفاظ دارای بخش های مختلفی است. که در ادامه این بخش ها را به شما توضیح خواهیم داد.

  • دستگیره درب آکاردئون :

این بخش از حفاظ آکاردئون در زیبایی ظاهری آن تاثیر زیادی دارد. دستگیره های فانتزی از متداولترین مدل دستگیره این حفاظ ها است. این دستگیره ها معمولا به صورت پیش ساخته در بازار موجود می باشند. و بر اساس سلیقه مشتری میتوان آنها را تغییر داد.

  • پین : 

جنس این پین ها از جنس فولاد است.این پین ها جهت اتصال تسمه های درب آکاردئون مورد استفاده قرار میگرند.

  • لولا پایین و بالا

این بخش از درب آکاردئون در بالا و پایین حفاظ نصب میشود. لولاها کمک میکنند تا حفاظهای آکاردئون به راحتی باز و بسته شود.

درب آکاردئون برای جلوگیری از ورود افراد غیر مجاز مثل سارقان به منازل مسکونی شما کمک بزرگی میکند.

قیمت حفاظ آکاردئونی

{{درب آکاردئونی}} از اجزای مختلفی تولید شده است. قیمت درب آکاردئون به قیمت همه بخش ها بستگی دارد. درب آکاردئون از تسمه ساخته میشود. این تسمه ها توسط پین ها فولادی به یکدیگر متصل میشوند.

نوع تسمه به کار رفته در حفاظ آکاردئون به قیمت نهایی آن تاثیر زیادی دارد. ضخامت تسمه ها به وزن نهایی حفاظ آکاردئون تاثیر دارد. و در نتیجه قیمت نهایی آن را تحت تاثیر قرار می دهد.

نوع متریال به کار رفته در ساخت درب اکاردئونی بر قیمت نهایی این حفاظ تاثیر میگذارد. نوع درب آکاردئونی به مکانی که نصب میشود بستگی زیادی دارد. از این رو قیمت نهایی آن را به طور دقیق نمیتوان تخمین زد ولی عوامل گفته شده در قیمت آن تاثیر فراوان دارند.

مزایای حفاظ آکاردئونی

استفاده از فضای کم: حفاظهای آکاردئونی به دلیل خاصیت کشویی بودن نیاز به فضای زیادی ندارد. در نتیجه مزاحمتی برای رفت و آمد افراد ایجاد نمیکند.

قابلیت استفاده از چند قفل همزمان: درب آکاردئونی این قابلیت را دارد که همزمان چند قفل در بخش های مختلف آن نصب کرد و از آنها استفاده کرد. این قفل ها میتوانند ایمنی زیادی با درب وردی خانه شما بدهند و اجازه ورود سارقین را به خانه شما ندهند.

قابلیت استفاده به صورت قفل مخفی:  یکی از مدل های درب آکاردئونی قفل مخفی است. در این مدل از درب قفل درب آکاردئونی به صورت مخفی شده قرار داده شده است. این روش باعث افزایش امنیت درب آکاردئون میشود. چرا که امکان برش یا شکستن قفل توسط سارقین وجود ندارد. این امر بر امنیت بیشتر دربهای آکاردئون می افزاید.

رنگ پذیری :  امکان تغییر رنگ حفاظهای آکاردئونی یکی از مزایای این نوع درب می باشد. اینکه بتوان رنگ دلخواه را روی درب انتخاب کرد یکی از مزایای آن محسوب میشود. چرا که میتوان هر رنگی متناسب با محیط اطراف حفاظهای آکاردئونی انتخاب کرد.

مقاوم و غیر قابل نفوذ :  درب آکاردئون به عنوان یکی از انواع حفاظهای موجود در بازار دارای امنیت بالایی است. بسته به نوع درب آکاردئونی که انتخاب میکنید. امنیت آن را بالاتر میبرد. این نوع درب ها تقریبا غیر قابل نفوذ هستند. با اینکه زمان باز کردن آن ها آنقدر طولانی و زمان بر است. که تقریبا هیچ سارقی زمان کافی برای باز کردن  آن صرف نمیکند.

نکات پایانی درمورد حفاظ آکاردئونی 

در این مقاله سعی کردیم انوع مدل ها و بخش های مختلف درب آکاردئون را برای شما توضیح دهیم. گفتیم که درب آکاردئون یکی از امن ترین نوع حفاظ است. که روی درب ورودی نصب میشود. برای خرید این نوع درب ها از گروه تولیدی حفاظ اکبری با قیمت مناسب با شماره های زیر تماس بگیرید.

حفاظ آکاردئونی -درب آکاردئونی

 

شماره تماس جهت سفارش درب آکاردئونی : 09126040744

 

محصولات شرکت نانو تینوش را ببینید.

فهرست مطالب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴