حفاظ درب آپارتمان

چرا حفاظ درب آپارتمان ضروری است؟

درب آکاردئونی یکی از انواع درب هایی است که امروزه در تمام خانه های مسکونی به عنوان حفاظ درب آپارتمان مورد استفاده میشود.  کاربردهای رو به فزونی انواع درب آکاردئونی باعث شده است که این نوع حفاظ در اندازه و ابعاد مختلف تولید شود.

از این نوع محصول به عنوان حفاظ پنجره ، حفاظ درب آپارتمان ، حفاظ درب پارکینگ .. مورد استفاده قرار میگیرد. کاربردهای فراوان این نوع حفاظ باعث شده است تا تقضا برای خرید درب آکاردئونی روز به روز در حال افزایش باشد.

در صورتی که نیاز به خرید درب آکاردئونی به عنوان حفاظ درب آپارتمان دارید توصیه میشود تا راهنمای خرید درب آکاردئونی را حتما مطالعه کنید.

حفاظ درب آپارتمان

خرید درب آکاردئونی

راه های زیادی برای امن کردن خانه های مسکونی وجود دارد. یکی از امن ترین نوع این روش ها استفاده از حفاظ مناسب جهت درب های ورودی است. حفاظ درب آپارتمان باعث میشود تا خانه شما ار بابت ورود هر نوع سارق در امان بماند.

خانه های ویلایی که دارای حیاط هستند می بایست ابتدا دیوار حیاط خانه خود را به وسیله حفاظ شاخ گوزنی امن کنند. در کنار استفاده از حفاظ {{درب آکاردئونی}} لازم است که بدانید مدل های مختلفی از حفاظ شاخ گوزنی وجود دارد.

معمولا تولید کنندگان {{درب آکاردئونی}} اقدام به تولید حفاظ شاخ گوزنی هم میکنند. لازم است تا مقاله انواع {{درب آکاردئونی}} را جهت آشنایی با این نوع حفاظ ببینید.

یکی از دغدغه افرادی که میخواهند ویودی خانه خود را امن  کنند این است که چگونه درب آکاردئونی مناسب انتخاب کنیم؟ پاسخ به این سوال بستگی زیادی به محلی دارد که میخواهید {{درب آکاردئونی}} را نصب کنید. معمولا خانه های آپارتمانی با نصب حفاظ {{درب آکاردئونی}} در کنار درب ضد سرقت ایمنی نسبی پیدا میکنند.

در صورتی که در طبقات پایین ساختمان هستید و از {{درب آکاردئونی}} استفاده میکند لازم است از حفاظ پنجره استفاده کنید. اینکه چرا باید از حفاظ پنجره استفاده کنیم را در مقاله ای به ظور کامل ربای شما شرح داده ایم.

حفاظ درب آپارتمان

قیمت حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان از جنس چوب ساخته میشوند. در خانه های ویلایی و آپارتمان ها لاچری از درب های کره کره ای پوبی نیز جهت زیبایی بخشیدن به درب ورودی استفاده میکنند.

حفاظ {{درب آکاردئونی}} دارای قیمت های مختلفی است. معیار قیمت {{درب آکاردئونی}} به عوامل مختلفی بستگی دارد. مدل حفاظ درب آپارتمان ، مقدار آهن به کار رفته در آن ، نوع رنگ و در نهایت ابعاد {{درب آکاردئونی}} بر قیت تمام شده آن تاثیر زیادی دارد.

درب های آکاردئونی مدل های زیادی دارند که در نوشته های قبلی در مورد انواع {{درب آکاردئونی}} مقاله ای را اجتماع در سایت قرار داده ایم.

گروه تولیدی حفاظ اکبری یکی از تولید کنندگان مطرح در استان تهران است. این گروه تولیدی با تولی انواع حفاظ ، درب آکاردئونی، حفاظ درب آپارتمان ، حفاظ فرفورژه ، حفاظ پنجره ، {{درب آکاردئونی}} و سایر محصولات حفاظتی گام بزرگی در جهت تولید انواع ابزارهای حفاظتی منزل برداشته است.

ثابت ماندن رنگ {{درب آکاردئونی}} از موارد مهمی است که در طول عمر {{درب آکاردئونی}} تاثیر زیادی میگذارد. استفاده از رنگ با کیفیت و نحوه رنگ آمیزی {{درب آکاردئونی}} بر کیفیت رنگ این محصول تاثیر زیادی دارد.

برای محاسبه قیمت هر متر {{درب آکاردئونی}} میتوانید با شماره 09126040744 تماس بگیرید. در صورتی که قصد خرید {{درب آکاردئونی}} به صورت اینترنتی دارید میتوانید با همین شماره تماس بگرید.

حفاظ درب آپارتمان

 ایمنی درب آکاردئونی

برای افزایش ایمنی {{درب آکاردئونی}} از تسمه های فولادی استفاده میشود. این تسمه ها به صورت عمودی به اشکال مختلف روی قالب {{درب آکاردئونی}} کشیده میشوند. و باعث افزایش مقاومت و امنیت {{درب آکاردئونی}} میشوند.

درب های آکاردئونی که دارای ایمنی بالاتر هستند معمولا قیمت بالاتری دارند. تولید کنندگان درب های آکاردئونی برای هر سطح درخواست {{درب آکاردئونی}} تولید میکنند. مثلا داشتن قفل مخفی یکی از آپشن های درب های آکاردئونی است. که میتواند در ایمنی {{درب آکاردئونی}} تاثیر زیادی بگذارد.

تراکم درب و تعداد تسمه های آن نیز میتواند در  ایمنی {{درب آکاردئونی}} تاثیر فراوانی داشته باشد.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴