حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس - 09126040744
حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس

حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس

به این مطلب امتیاز بدهید post

درا ین نوشه قصد داریم تا در مورد حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس با شما صحبت کنیم. ولی لازم است تا ابتدا شما با تاریخچه این نوع حفاظ آشنا بشوید. حفاظ شاخ گوزنی از طبیعت الهام گرفته شده است. زره ترکیبی از میله های فلزی تیز ساخته شده است که به طور نامنظم به هم متصل شده اند. و  ایمنی مناسبی را روی دیوار ایجاد می کنند. و عبور افراد را غیرممکن می کنند.

با توجه به نیاز بازار و همچنین با توجه به توان مالی. انواع حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس طراحی و ساخته شده است. در نتیجه با هر نوع توانایی مالی می توانید حق انتخاب داشته باشید.

دیوار اطراف ساختمان اولین گزینه برای محافظت از محیط داخلی ملک شما در برابر عوامل خارجی است.اما دیوارها به تنهایی برای ایمن سازی ساختمان شما کافی نیستند. سارقان به راحتی می توانند از دیوارها عبور کرده و وارد حریم خصوصی شما شوند. در نتیجه احساس نیاز به تکمیل دیوارهای ساختمان، بحث در مورد حفاظ روی دیوار به وجود آمد.

دلایل استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس

پاسخ به این سوال قبلاً چندین بار توسط توصیه های امنیتی پلیس شهر داده شده است. بیش از 70 درصد سارقان شیئی را برای سرقت انتخاب می کنند. که دسترسی به آن آسان تر باشد. نمونه ای که پلیس شهر بیان می کند سرقت از پراید است. نداشتن دزدگیر، عدم استفاده از قفل فرمان، پارک در کوچه های تاریک و ساکت و…) انتخاب گزینه برای سرقت را برای سارقان آسان می کند. برای سرقت از ساختمان ها، یکی از موثرترین ایرادات امنیتی وجود دیوارهای کوتاه یا عدم حفاظ دیوار است. بسیاری از افراد در این مورد از حریم خصوصی خود محافظت نمی کنند. با استفاده از انواع حفاظ بوق می توانند حفاظی مطمئن بر روی دیوار ایجاد کنند. این در واقع سارقان را وادار می کند تا ساختمان های دیگری را انتخاب کنند که نفوذ به آنها راحت تر است.

حفاظ روی دیوار

برای سالیان متمادی از محافظ های میله ای (سرنیزه-آبشار) به عنوان تنها گزینه برای این منظور استفاده می شد.اما آن حفاظ ها مسائل ایمنی عمده ای داشتند: مردم به راحتی می توانستند روی دیوار و در کنار آن محافظ ها بایستند و با ابزارهای مختلف از روی آن عبور کنند، یا می توانستند به راحتی یکی از آن میله ها را بریده یا خم کنند و از آن عبور کنند.

با درک مشکلات امنیتی حفاظ های قدیمی و با توجه به افزایش آمار سرقت از منازل و ساختمان ها. کارشناسان صنعت ساخت و ساز حافظ هایی طراحی کردند که کاستی های محافظ های قدیمی را برطرف کرده و حداکثر ایمنی را برای هر نوع ساختمانی فراهم می کند. نتیجه این تحقیق منجر به طراحی نسل جدیدی از حفاظ های دیواری شد:

تفاوت بین حفاظ شاخ گوزنی و حفاظت آبشاری (میله ای- نیزه ای)

بازدارندگی:

مهمترین مزیت انواع حفاظ بوق نسبت به حفاظ های قدیمی، عامل بازدارندگی است. همانطور که قبلاً توضیح دادیم، در حفاظ قدیم (حفاظ آبشاری) دزدها به راحتی به سمت دیوار می رفتند و شانس خود را برای عبور از آن امتحان می کردند. اگرچه اغلب موفق به عبور می شدند، اما در مواردی که شکست می خوردند، در عمل چیزی از دست نمی دادند.اما در حفاظ شاخ گوزنی، امتحان این فرصت هزینه زیادی خواهد داشت. وقتی دزدی از پایه دیوار به حفاظ روی دیوار و ده ها میله فلزی نوک تیز که تمام لبه بیرونی دیوار را پوشانده نگاه می کند. عملا از تصمیم خود برای عبور از آن حفاظ ها منصرف می شود. زیرا هرگونه تماس با این لبه های تیز چاقو مانند صدمات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.

پوشش محافظ کامل روی دیوار:

عامل بعدی پوشاندن فضای بیشتری از روی دیوار است. که در صورت نصب اصولی از بالا رفتن و ایستادن دزد روی دیوار جلوگیری می کند. در حالی که حفاظ های  قدیمی پوشش عرضی روی دیوار ندارند. این میله‌ها در واقع حتی به دزد کمک می‌کنند تا از دیوار بالا برود.

قیمت مناسب حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس

ارزان بودن قیمت حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس عامل تأثیرگذار بعدی است. قیمت اکثر مدل های شاخ گوزنی کمتر از حافظ های میله ای است. اگرچه امنیت بسیار بیشتری نسبت به این حافظ ها دارند. با پارامترهای مختلفی مانند مدل محافظ، ارتفاع محافظ و تراکم آن می توانید محصولی متناسب با بودجه خود پیدا کنید.

زیبایی + استحکام

عامل بعدی زیبایی است. حفاظ های میله ای شبیه حصارها ی زندان ها هستند. در حالی که حفاظ های شاخ گوزنی طراحی بسیار زیبا و مدرنی دارند که به راحتی می توانند در رنگ های متنوع با نمای ساختمان شما هماهنگ شوند.

به طور خلاصه می توان گفت که از حفاظ های میله ای دیگر به عنوان حفاظ استفاده نمی شود و عمدتاً برای ایجاد موانع در مکان هایی با دیوارهای بلند و کوتاه مانند پایانه های مسافربری یا زمین های کشاورزی بزرگ استفاده می شود.

انواع حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس

انواع حفاظ شاخ گوزنی با توجه به جهت گیری مشتری و مطابقت با هر نوع سلیقه و نمای ساختمان به چهار دسته اصلی تقسیم می شوند:

حفاظ شاخ گوزنی ساده

حفاظ شاگوزنی اولین مدل طراحی شده از نسل جدید حفاظ روی دیوار است. این نوع حفاظ از اتصال تعدادی میله فلزی نوک تیز به یکدیگر ساخته شده است. حافظ شاخ گوزنی که در برخی از شهرهای ایران به حافظ گوزنی نیز معروف است.دارای حجم بوده و حدود 50 سانتی متر عرض دیوار را پوشش می دهد. این مدل حفاظ در ابعاد و ارتفاع مختلف ساخته شده است. ارتفاع این نوع حفاظ بین 50 تا 200 سانتی متر است.

حفاظ بوته ای 

حفاظ بوته ای از نظر ظاهری دقیقاً مانند حفاظ شاخ گوزنی است. با این تفاوت که یک ردیف به عرض آن اضافه شده است. حفاظ های بوته ای حجیم تر از حفاظ های شاخ گوزنی هستند. و به دلیل ردیف اضافی که دارند کمی گران تر از حفاظ های شاخ گوزنی هستند.

حفاظ لیلیوم

 

یکی از انواع حفاظ شاخ گوزنی  حفاظ لیلیوم است. این نوع حفاظ  زیباترین مدل حافظ دیواری است. همچنین به دلیل پوشش کاملی که بر روی دیوار ایجاد می کند. این محافظ عنوان ایمن ترین حافظ را به خود اختصاص داده است. در رنگ این حفاظ از ترکیب دو رنگ استفاده شده است. قیمت حافظ لیلیوم  نسبت به سایر حافظ ها بیشتر است.

حفاظ نیزار

شکل خاص این نوع حفاظ باعث شده است که به حفاظ نیزار معروف باشد. که از بالا رفتن افراد از دیوار جلوگیری می کند. که از بالا رفتن افراد جلوگیری می کند. حفاظ نیزار علاوه بر حفاظ لیلیوم  یکی از زیباترین مدل های حفاظ دیوار است. که به حفظ ظاهر ساختمان کمک موثری می کند. قیمت آن از محافظ لیلیوم  کمتر و از محافظ شاخ گوزن و بوته ای گران تر است.

شما برای افزایش امنیت خانه تان از شرکت حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس خرید کنید.

سخن پایانی در مورد حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس

در این نوشته تلاش کردیم تا شما را با اانواع حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس آشنا کنیم. همچنین ویژگی های مختلف آن را برای شما شرح دادیم. اگر به دنبال خرید حفاظ شاخ گوزنی هستید توصیه میکنم حتما از گروه تولیدی حفاظ اکبری خریداری کنید. خرید حفاظ شاخ گوزنی از گروه تولیدی حفاظ اکبری دارای مزایای زیادی است. یکی از این مزایا قیمت پایین و کیفیت بالای محصولات این گروه تولیدی است.

ما در این گروه تولیدی در تلاش هستیم تا با تولید انواع حفاظ شاخ گوزنی و فروش آن به بخش های مختلف در تهران محصولات با کیفیت و ارزان در اختیار شما قرار بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Phone icon
تماس مستقیم | 09126040744

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴