حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس(نصب رایگان)

درا ین نوشه قصد داریم تا در مورد حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس با شما صحبت کنیم. ولی لازم است تا ابتدا شما با تاریخچه این نوع حفاظ آشنا بشوید. {{درب آکاردئونی}} در تهرانپارس از طبیعت الهام گرفته شده است. زره ترکیبی از میله های فلزی تیز ساخته شده است که به طور نامنظم به هم متصل شده اند. و  ایمنی مناسبی را روی دیوار ایجاد میکنند. و عبور افراد را غیرممکن میکنند.

با توجه به نیاز بازار و همچنین با توجه به توان مالی. انواع حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس طراحی و ساخته شده است. در نتیجه با هر نوع توانایی مالی میتوانید حق انتخاب داشته باشید.

محیط اطراف ساختمان اولین گزینه برای محافظت از محیط داخلی ملک شما در برابر عوامل خارجی است.اما دیوارها به تنهایی برای ایمن سازی ساختمان شما کافی نیستند. سارقان به راحتی میتوانند از دیوارها عبور کرده و وارد حریم خصوصی شما شوند. در نتیجه احساس نیاز به تکمیل محیط بیرونی ساختمان، بحث در مورد حفاظ روی دیوار به وجود آمد.

دلایل استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس

پاسخ به این سوال قبلاً چندین بار توسط توصیه های امنیتی پلیس شهر داده شده است. بیش از 70 درصد سارقان شیئی را برای سرقت انتخاب میکنند. که دسترسی به آن آسان تر باشد. نمونه ای که پلیس شهر بیان میکند سرقت از پراید است. نداشتن دزدگیر، عدم استفاده از قفل فرمان، پارک در کوچه های تاریک و ساکت و…) انتخاب گزینه برای سرقت را برای سارقان آسان میکند. برای سرقت از ساختمان ها، یکی از موثرترین ایرادات امنیتی وجود دیوارهای کوتاه یا عدم حفاظ است. بسیاری از افراد در این مورد از حریم خصوصی خود محافظت نمیکنند. با استفاده از انواع حفاظ بوق میتوانند حفاظی مطمئن بر روی محوطه اطراف ساختمان ایجاد کنند. این در واقع سارقان را وادار میکند تا ساختمان های دیگری را انتخاب کنند که نفوذ به آنها راحت تر است.

حفاظ روی دیوار

برای سالیان متمادی از حفاظ میله ای (سرنیزه-آبشار) به عنوان تنها گزینه برای این منظور استفاده میشد.اما آن حفاظ ها مسائل ایمنی عمده ای داشتند: مردم به راحتی می توانستند روی حصار و در کنار آن حفاظها بایستند و با ابزارهای مختلف از روی آن عبور کنند، یا میتوانستند به راحتی یکی از آن میله ها را بریده یا خم کنند و از آن عبور کنند.

با درک مشکلات امنیتی حفاظ قدیمی و با توجه به افزایش آمار سرقت از منازل و ساختمان ها. کارشناسان صنعت ساخت و ساز حفاظ هایی طراحی کردند که کاستی های حفاظهای قدیمی را برطرف کرده و حداکثر ایمنی را برای هر نوع ساختمانی فراهم میکند. نتیجه این تحقیق منجر به طراحی نسل جدیدی از حفاظ های دیواری شد:

تفاوت بین حفاظ شاخ گوزنی و حفاظت آبشاری (میله ای- نیزه ای)

بازدارندگی:

مهمترین مزیت انواع حفاظ بوق نسبت به حفاظ قدیمی، عامل بازدارندگی است. همانطور که قبلاً توضیح دادیم، در حفاظ قدیم (حفاظ آبشاری) دزدها به راحتی به سمت حصار اطراف میرفتند و شانس خود را برای عبور از آن امتحان میکردند. اگرچه اغلب موفق به عبور میشدند، اما در مواردی که شکست میخوردند، در عمل چیزی از دست نمیدادند.اما در {{درب آکاردئونی}} در تهرانپارس، امتحان این فرصت هزینه زیادی خواهد داشت. وقتی دزدی از پایه حصار به حفاظ روی دیوار و ده ها میله فلزی نوک تیز که تمام لبه بیرونی دیوار را پوشانده نگاه میکند. عملا از تصمیم خود برای عبور از آن حفاظ ها منصرف میشود. زیرا هرگونه تماس با این لبه های تیز چاقو مانند صدمات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.

پوشش محافظ کامل روی دیوار:

عامل بعدی پوشاندن فضای بیشتری از روی محیط بیرونی ساختمان است. که در صورت نصب اصولی از بالا رفتن و ایستادن دزد روی دیوار جلوگیری میکند. در حالی که حفاظ قدیمی پوشش عرضی روی دیوار ندارند. این میله‌ها در واقع حتی به دزد کمک میکنند تا از دیوار بالا برود.

قیمت مناسب حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس

ارزان بودن قیمت {{درب آکاردئونی}} در تهرانپارس عامل تأثیرگذار بعدی است. قیمت اکثر مدل شاخ گوزنی کمتر از حفاظمیله ای است. اگرچه امنیت بسیار بیشتری نسبت به این حفاظها دارند. با پارامترهای مختلفی مانند مدل حفاظ، ارتفاع  و تراکم آن می توانید محصولی متناسب با بودجه خود پیدا کنید.

زیبایی + استحکام

عامل بعدی زیبایی است. حفاظ میله ای شبیه حصارها ی زندان ها هستند. در حالی که {{درب آکاردئونی}} در تهرانپارس طراحی بسیار زیبا و مدرنی دارند که به راحتی می توانند در رنگ های متنوع با نمای ساختمان شما هماهنگ شوند.

به طور خلاصه می توان گفت که از حفاظ میله ای دیگر به عنوان حفاظ استفاده نمی شود و عمدتاً برای ایجاد موانع در مکان با دیوار بلند و کوتاه مانند پایانه مسافربری یا زمین کشاورزی بزرگ استفاده میشود.

انواع حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس

انواع {{درب آکاردئونی}} در تهرانپارس با توجه به جهت گیری مشتری و مطابقت با هر نوع سلیقه و نمای ساختمان به چهار دسته اصلی تقسیم میشوند:

حفاظ شاخ گوزنی ساده

حفاظ شاگوزنی در تهرانپارس اولین مدل طراحی شده از نسل جدید حفاظ روی دیوار میبشاد. این نوع حفاظ از اتصال تعدادی میله فلزی نوک تیز به یکدیگر ساخته شده . {{درب آکاردئونی}} که در برخی از شهرهای ایران به {{درب آکاردئونی}} نیز معروف بوده .دارای حجم بوده و حدود 50 سانتی متر عرض دیوار را پوشش میدهد. این مدل حفاظ در ابعاد و ارتفاع مختلف ساخته شده است. ارتفاع این نوع حفاظ بین 50 تا 200 سانتی متر میباشد.

حفاظ بوته ای 

حفاظ بوته ای از نظر ظاهری دقیقاً مانند حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس است. با این تفاوت که یک ردیف به عرض آن اضافه شده  . حفاظ بوته ای حجیم تر از {{درب آکاردئونی}} در تهرانپارس هستند. و به دلیل ردیف اضافی که دارند کمی گران تر از {{درب آکاردئونی}} هستند.

حفاظ لیلیوم

 

یکی از انواع حفاظ شاخ گوزنی  در تهرانپارس ، {{درب آکاردئونی}} بوده که این نوع حفاظ  زیباترین مدل حفاظ دیواری میباشد. همچنین به دلیل پوشش کاملی که بر روی دیوار ایجاد می کند. عنوان ایمن ترین حافظ را به خود اختصاص میدهد. در رنگ این حفاظ از ترکیب دو رنگ استفاده شده است. قیمت {{درب آکاردئونی}}  نسبت به سایر حفاظها بیشتر میباشد.

حفاظ نیزار

شکل خاص این نوع حفاظ باعث شده که به حفاظ نیزار معروف باشد. که از بالا رفتن افراد از دیوار جلوگیری میکند. که از بالا رفتن افراد جلوگیری میکند. حفاظ نیزار علاوه بر {{درب آکاردئونی}}  یکی از زیباترین مدلهای حفاظ دیوار میباشد. که به حفظ ظاهر ساختمان کمک موثری میکند. قیمت آن از {{درب آکاردئونی}}  کمتر و از حفاظ شاخگوزن و بوته ای گران تر میباشد.

شما برای افزایش امنیت خانه تان از شرکت {{درب آکاردئونی}} در تهرانپارس خرید کنید.

سخن پایانی در مورد حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس

در این نوشته تلاش کردیم تا شما را با اانواع {{درب آکاردئونی}} در تهرانپارس آشنا کنیم. همچنین ویژگیهای مختلف آن را برای شما شرح دادیم. اگر به دنبال {{درب آکاردئونی}} در تهرانپارس هستید توصیه میکنم حتما از گروه تولیدی حفاظ اکبری خریداری کنید. {{درب آکاردئونی}} از گروه تولیدی حفاظ اکبری دارای مزایای زیادی می باشد. یکی از این مزایا قیمت پایین و کیفیت بالای محصولات این گروه تولیدی به شمار میرود.

ما در این گروه تولیدی در تلاش هستیم تا با تولید انواع {{درب آکاردئونی}} در تهرانپارس و فروش آن به بخش های مختلف در تهران محصولات با کیفیت و ارزان در اختیار شما قرار بدهیم.

این مقالات شاید برایتان مفید باشد:

راهنمای خرید درب آکاردئونی در تهرانپارس.

شناخت انواع حفاظ شاخ گوزنی.

چرا باید از حفاظ شاخ گوزن استفاده کنیم ؟

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴