حفاظ شاخ گوزنی در دماوند - 09126040744
حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

5/5 - (2 امتیاز)

حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

حفاظ از اماکن مختلف یکی از کارهاییست که ما بسیار به آن نیاز داریم. ساکنین یا مالکین امکان و ساختمان‌های مختلف به کمک نیروی انسانی یا وسایل مختلف، همواره می‌کوشند تا امنیت ساختمان خود را بالا ببرند. نصب دوربین مداربسته، استخدام نگهبان، سیستم ضد سرقت، نصب درب آکاردئونی وغیره، همگی جز مواردیست که شما میتوانید به کمک آن امنیت اماکن را بالا ببرید. اما در کنار موارد گفته شده، استفاده از حفاظ شاخ گوزنی نیز میتواند تاثیر ویژه‌ای در افزایش امنیت ساختمان‌ها داشته باشد. در این پست قصد داریم تا شما را با یکی از خدمات حفاظ اکبری به نام حفاظ شاخ گوزنی در دماوند آشنا کنیم. پس تا انتهای این پست با ما همراه باشید.

حفاظ سر نیزه‌ای

افزایش و برقراری امنیت در ساختمان‌ها امری ضروری است. در کنار استفاده از وسایل الکترونیکی مختلف برای افزایش امنیت، شما را با امنیت درب آکاردئونی آشنا کردیم. اما امروز در این مقاله قصد داریم تا با شما کاربران عزیز، در مورد حفاظ شاخ گوزنی در دماوند صحبت کنیم. در ساختمان‌هایی که شمالی هستند، یعنی حیاط ساختمان در جلوی آن قرار دارد، سارقین میتوانند با عبور از بالای درب ساختمان، به راحتی به محل زندگی یا کار شما نفوذ کنند. برای مقاله با آن‌ها باید موانعی را در مقابلشان قرار دهید. البته این مشکل فقط برای ساختمان‌های شمالی نیست. ساختمان‌های جنوبی نیز که حیاط ان‌ها در پشت ساختمان قرار دارد، احتمال آسیب پذیری امنیتی از طرف دیوارهای همسایه برای آن‌ها وجود دارد. به همین دلیل آن‌ها نیز به وسایل امنیتی نیاز دارند.

حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

در گذشته این موانع به شکل حفاظ‌های سر نیزه‌ای بود. حفاظ‌های سر نیزه‌ای از تعدادی میلگرد آج دار تشکیل می‌شد. این میلگرد‌ها بر یک تکه آهن محکم قرار میگرفتند. هر چند سانت به چند سانت یک میلگرد قرار می‌گرفت. در سر این میلگردها یک قطعه آهنی به شکل سر نیزه وجود داشت که به میلگرد جوش داده شده بود.

این وسیله تا حد بسیار زیادی توانایی مقاومت در مقابل سارقان را داشت. اما کافی نبود. در مواردی دیده می‌شد که سارقان بسیار لاغر میتوانستند به راحتی از این حفاظ‌ها عبور کنند. برخی دیگر نیز میتوانستند با اندکی سعی و تلاش خود را از بالای این حفاظ‌ها عبور دهند. به همین دلیل حفاظ شاخ گوزنی در دماوند ساخته شد. این نوع حفاظ کاربردهای بسیار زیادی دارد و از ویژگی‌های منحصر به فردی بهره مند است. در ادامه با ویژگی‌های این حفاظ بیشتر آشنا خواهیم شد.

حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

در بالا شما را با حفاظ سرنیزه‌ای آشنا کردیم .حفاظ شاخ گوزنی به بازار وارد شد تا بتواند مشکلات حفاظ سرنیزه‌ای را بپوشاند. این حفاظ ویژه‌های بسیار زیادی دارد. حفاظ شاخ گوزنی در دماوند نوعی حفاظ است که بالای دیوارها نصب می‌شود. این حفاظ دارای آهن‌های زیادی است که به شکل تیز برش داده شده‌اند. بخش تیز آنها باعث می‌شود تا سارقین نتوانند به راحتی از آن عبور کنند. انواع حفاظ شاخ گوزنی بسیار زیاد است و همین موضوع میتواند یکی از دلایل محبوبیت این محصول باشد. در ادامه شما را ویژگی‌های این محصول بیشتر آشنا خواهیم کرد.

ویژگی‌های حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

برای استفاده از هر محصولی باید ابتدا به ویژگی‌های آن دقت کرد. در مورد حفاظ شاخ گوزنی نیز دقیقا همین مسئله وجود دارد. شما باید ابتدا به ویژگی‌های این محصول دقت کنید. در این بخش شما را با ویژگی‌های حفاظ شاخ گوزنی در دماوند بیشتر آشنا خواهیم کرد.

حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

امنیت بیشتر

حفاظ شاخ گوزنی در انواع مختلفی عرضه می‌شود. اما آنچیز که در تمام نوع‌ها کاملا مشهود است، امنیت بالای این محصول می‌باشد. حفاظ شاخ گوزنی دارای فاصله بسیار کمی با یکدیگر است. همین موضوع باعث می‌شود تا سارقین نتوانند به راحتی از میان آن عبور کنند و خود را به ساختمان مورد نظر برسانند. برای مثال در نوع بوته‌ای آن، تعداد بسیار زیادی پروفیل آهنی به شکل نوک تیز وجود دارد. همین موضوع باعث می‌شود تا سارق حتی فکر نزدیک شدن به این حفاظ را نیز از سر خود بیرون کند. وجود پروفیل‌های نوک تیز بسیار زیاد باعث می‌شود تا سارقین نتوانند دست خود را به این حفاظ بگیرند و از آن عبور کنند. این حفاظ شاخ گوزنی در دماوند و حفاظ شاخ گوزنی در شاد آباد، ساختمان شما را به یک ساختمان غیرقابل نفوذ تبدیل خواهد کرد.

یکی از دیگر مشکلات حفظ سرنیزه، خم یا تا شدن توسط دستگاه‌های مختلف بود. حتی در مواردی دیده می‌شد که سارقین میتوانستند با استفاده از اره و دستگاه‌های مختلف، این حفاظ را ببرند و از آن عبور کنند. اما در حفاظ شاخ گوزنی در دماوند این مشکل به خوبی حل شده است. این حفاظ غیر قابل برش توسط سارقین می‌باشد. در واقع سارقین توانایی نزدیک شدن به آن را ندارند. پس به همین دلیل نمیتوانند آن را تا کرده یا ببرند و از آن عبور کنند.

زیبایی

زیبایی و نمای ساختمان یکی از مواردی بسیار مهمی است که مالکین و ساکنین بسیار به آن توجه می‌کنند. گلکاری، استفاده از سنگ نمای مناسب، رنگ آمیزی زیبا، نورکاری وغیره، همگی جز مواردیست که در جهت افزایش زیبایی ساختمان بکار می‌روند. اما استفاده از حفاظ نامناسب میتواند تمام زحمات ما را در این زمینه از بین ببرد. حفاظ سرنیزه‌ای با مشکل زشتی رو به رو بود. این محصول به زیبایی ساخته نمی‌شد. البته در بعضی از ساختمان‌ها برای افزایش زیبایی، معمولا این حفاظ را رنگ می‌کردند. اما رنگ کردن فقط میتوانست جلوی زشتی آن را بگیرد. حفاظ شاخت گوزنی در دماوند به خودی خود دارای زیبایی بسیار زیادی است. این حفاظ در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی در اختیار مشتریان قرار میگیرد. همین موضوع باعث می‌شود تا زیبایی بسیار زیادی را به نمای ساختمان خود بی افزایید.

نتیجه گیری

حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

افزایش امنیت ساختمان و اماکن اگر به خوبی انجام نشود، میتواند برای ما با ضرر همراه باشد. امروزه افزایش امنیت ساختمان‌ها امری جدانشدنی از زندگی ما هستند. به همین دلیل ما برای اینکار از ابزارآلات و وسایل مختلف استفاده می‌کنیم. یکی از این وسایل، استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در دماوند است. استفاده از این وسیله میتواند ساختمان شما را تاحد بسیار زیادی از نفوذ سارقان حفظ کند. امروز در این مقاله از وبسایت حفاظ اکبری شما را با حفاظ شاخ گوزنی در دماوند آشنا کردیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد. موفق باشید.

12 thoughts on “حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

  1. مدیر Post author

   با سلام
   قیمت درب آکاردئونی در دماوند به نرخ روز است. جهت دریافت قیمت درب آکاردئونی میتونید با شماره 09126040744 تماس بگیرید.

 1. بیگی

  با درود
  با توجه به اینکه شما تولید کننده هستید آیا نمایندگی در دماوند دارید؟
  و سوال بعدی اینکه آیا قیمت درب آکاردئونی در دماوند نسبت به سایر نمایندگی های ما متفاوت هست یا خیر؟

  1. مدیر Post author

   با سلام
   جهت خرید حفاظ شاخ گوزنی در دماوند میتونید با شماره 09126040744 تماس بگیرید- محصول مورد نظر به رب منزل شما ارسال میشود.

 2. رنجبر

  سلام و درود
  من در تهران زندگی میکنم و یه ویلا در شهر دماوند دارم. برای افزایش امنیت ویلا قصد دارم حفاظ شاخ گوزنی نصب کنم. تو اینترنت خیلی گشتم و نظرات کاربران رو خوندم/. خوشبختانه همه کاربران نظر مثبتی راجع به محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری داشتن.
  الان سوال من اینه که اگر بخوام حفاظ شاخ گوزنی برای ویلا نصب کنم از شاداباد که دفترتن هست بخرم وببرم نصب کنیم یا اینکه حفاظ شاخ گوزنی رو در دماوند تهیه کنم و شما برام نصب کنید؟
  آیا نمایندگی شما اونجا فعال هست ؟

  1. مدیر Post author

   با درود فراوان
   از اظهار لطف شما مشتری عزیز بی نهایت سپساگذاریم.
   در خصوص اینکه شما تصمیم گرفتین که حفاظ شاخ گوزنی مورد نیاز خودتون رو از ما تهیه کنید باعث افتخار هست که رضایت مابقی مشتریان عزیز مورد توجه شما قرار گرفته است.
   طبق فرمایش شما گفتین که قصد دارین برای ویلاتون حفاظ شاخ گوزنی نصب کنید. خدمت شما عرض کنیم که برای این کار کافیه با شماره 09126040744 یا شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. ادرس ویلای شما رو ازتون میگیریم و حفاظ شاخ گوزنی رو همون دماوند درب ویلا تحویلتون میدیم.
   نصاب هم با بار میفرستیم تا در کمترین زمان لازم براتون نصب کنن.

 3. دارابی

  سلام
  من در شهر دماوند زندگی میکنم – میخواستم حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار خونه بخرم. ویلای من متراژش بالا هست. قیمت حفاظ شاخ گوزنی در دماوند رو اگه بخوایم عمده خرید کنیم یا مقدار کم متفاوت هست ؟

  1. مدیر Post author

   با سلام
   جهت خرید یا استعلام قیمت حفاظ شاخ گوزنی در درماوند با شماره 09126040744 تماس بگیرید.
   حفاظ اکبری تولید کننده انواع حفاظ شاخ گوزنی در تهران و دماوند

 4. محمدپور

  با سلام
  اگه بخوام حفاظ شاخ گوزنی رو در دماوند بخرم ارسالش برا فیروزکوه رایگان هست یا نه؟
  آخه من خون دماوند هست ولی ویلام فیروزکوه هستو خواستم بدونم نحوه ارسال و نصب حفاظ شاخ گوزنی در دماوند به چه صورت هست؟

  1. مدیر Post author

   با درود فراوان
   جهت خرید و اطلاع از نحوه ارسال حفاظ شاخ گوزنی در دماوند با شمارع مدیر فروش 09126040744 تماس بگیرید.
   ارسال رایگان و نصب سریع انواع حفاظ شاخ گوزنی را از گروه تولیدی حفاظ اکبری بخواهید.

 5. رضایی نژاد

  با سلام
  لطفا راهنمایی کنید تولید حفاظ شاخ گوزنی در دماوند توجیح اقتصادی داره یا خیر؟

 6. موسوی

  با احترام
  لطفا راهنمایی کنید قیمت تمام شده حفاظ شاخ گوزنی در دماوند با درب کارگاه یکسان است یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Phone icon
تماس مستقیم | 09126040744

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴