حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

حفاظ از اماکن مختلف یکی از کارهاییست که ما بسیار به آن نیاز داریم. ساکنین یا مالکین امکان و ساختمان‌های مختلف به کمک نیروی انسانی یا وسایل مختلف، همواره می‌کوشند تا امنیت ساختمان خود را بالا ببرند. نصب دوربین مداربسته، استخدام نگهبان، سیستم ضد سرقت، نصب درب آکاردئونی وغیره، همگی جز مواردیست که شما میتوانید به کمک آن امنیت اماکن را بالا ببرید. اما در کنار موارد گفته شده، استفاده از حفاظ شاخ گوزنی نیز میتواند تاثیر ویژه‌ای در افزایش امنیت ساختمان‌ها داشته باشد. در این پست قصد داریم تا شما را با یکی از خدمات حفاظ اکبری به نام {{درب آکاردئونی}} در دماوند آشنا کنیم. پس تا انتهای این پست با ما همراه باشید.

حفاظ سر نیزه‌ای

افزایش و برقراری امنیت در ساختمان‌ها امری ضروری است. در کنار استفاده از وسایل الکترونیکی مختلف برای افزایش امنیت، شما را با امنیت درب آکاردئونی آشنا کردیم. اما امروز در این مقاله قصد داریم تا با شما کاربران عزیز، در مورد حفاظ شاخ گوزنی در دماوند صحبت کنیم. در ساختمان‌هایی که شمالی هستند، یعنی حیاط ساختمان در جلوی آن قرار دارد، سارقین میتوانند با عبور از بالای درب ساختمان، به راحتی به محل زندگی یا کار شما نفوذ کنند. برای مقاله با آن‌ها باید موانعی را در مقابلشان قرار دهید. البته این مشکل فقط برای ساختمان‌های شمالی نیست. ساختمان‌های جنوبی نیز که حیاط ان‌ها در پشت ساختمان قرار دارد، احتمال آسیب پذیری امنیتی از طرف دیوارهای همسایه برای آن‌ها وجود دارد. به همین دلیل آن‌ها نیز به وسایل امنیتی نیاز دارند.

حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

در گذشته این موانع به شکل حفاظ‌های سر نیزه‌ای بود. حفاظ‌های سر نیزه‌ای از تعدادی میلگرد آج دار تشکیل می‌شد. این میلگرد‌ها بر یک تکه آهن محکم قرار میگرفتند. هر چند سانت به چند سانت یک میلگرد قرار می‌گرفت. در سر این میلگردها یک قطعه آهنی به شکل سر نیزه وجود داشت که به میلگرد جوش داده شده بود.

این وسیله تا حد بسیار زیادی توانایی مقاومت در مقابل سارقان را داشت. اما کافی نبود. در مواردی دیده می‌شد که سارقان بسیار لاغر میتوانستند به راحتی از این حفاظ‌ها عبور کنند. برخی دیگر نیز میتوانستند با اندکی سعی و تلاش خود را از بالای این حفاظ‌ها عبور دهند. به همین دلیل {{درب آکاردئونی}} در دماوند ساخته شد. این نوع حفاظ کاربردهای بسیار زیادی دارد و از ویژگی‌های منحصر به فردی بهره مند است. در ادامه با ویژگی‌های این حفاظ بیشتر آشنا خواهیم شد.

 

مطالب مرتبط : راهنمای خرید درب آکاردئونی در دماوند.

حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

در بالا شما را با حفاظ سرنیزه‌ای آشنا کردیم .حفاظ شاخ گوزنی به بازار وارد شد تا بتواند مشکلات حفاظ سرنیزه‌ای را بپوشاند. این حفاظ ویژه‌های بسیار زیادی دارد. {{درب آکاردئونی}} در دماوند نوعی حفاظ است که بالای دیوارها نصب می‌شود. این حفاظ دارای آهن‌های زیادی است که به شکل تیز برش داده شده‌اند. بخش تیز آنها باعث می‌شود تا سارقین نتوانند به راحتی از آن عبور کنند. انواع حفاظ شاخ گوزنی بسیار زیاد است و همین موضوع میتواند یکی از دلایل محبوبیت این محصول باشد. در ادامه شما را ویژگی‌های این محصول بیشتر آشنا خواهیم کرد.

ویژگی‌های حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

برای استفاده از هر محصولی باید ابتدا به ویژگی‌های آن دقت کرد. در مورد {{درب آکاردئونی}} نیز دقیقا همین مسئله وجود دارد. شما باید ابتدا به ویژگی‌های این محصول دقت کنید. در این بخش شما را با ویژگی‌های {{درب آکاردئونی}} در دماوند بیشتر آشنا خواهیم کرد.

حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

امنیت بیشتر

{{درب آکاردئونی}} در انواع مختلفی عرضه می‌شود. اما آنچیز که در تمام نوع‌ها کاملا مشهود است، امنیت بالای این محصول می‌باشد. {{درب آکاردئونی}} دارای فاصله بسیار کمی با یکدیگر است. همین موضوع باعث می‌شود تا سارقین نتوانند به راحتی از میان آن عبور کنند و خود را به ساختمان مورد نظر برسانند. برای مثال در نوع بوته‌ای آن، تعداد بسیار زیادی پروفیل آهنی به شکل نوک تیز وجود دارد. همین موضوع باعث می‌شود تا سارق حتی فکر نزدیک شدن به این حفاظ را نیز از سر خود بیرون کند. وجود پروفیل‌های نوک تیز بسیار زیاد باعث می‌شود تا سارقین نتوانند دست خود را به این حفاظ بگیرند و از آن عبور کنند. این {{درب آکاردئونی}} در دماوند  ساختمان شما را به یک ساختمان غیرقابل نفوذ تبدیل خواهد کرد.

یکی از دیگر مشکلات حفظ سرنیزه، خم یا تا شدن توسط دستگاه‌های مختلف بود. حتی در مواردی دیده می‌شد که سارقین میتوانستند با استفاده از اره و دستگاه‌های مختلف، این حفاظ را ببرند و از آن عبور کنند. اما در {{درب آکاردئونی}} در دماوند این مشکل به خوبی حل شده است. این حفاظ غیر قابل برش توسط سارقین می‌باشد. در واقع سارقین توانایی نزدیک شدن به آن را ندارند. پس به همین دلیل نمیتوانند آن را تا کرده یا ببرند و از آن عبور کنند.

زیبایی

زیبایی و نمای ساختمان یکی از مواردی بسیار مهمی است که مالکین و ساکنین بسیار به آن توجه می‌کنند. گلکاری، استفاده از سنگ نمای مناسب، رنگ آمیزی زیبا، نورکاری وغیره، همگی جز مواردیست که در جهت افزایش زیبایی ساختمان بکار می‌روند. اما استفاده از حفاظ نامناسب میتواند تمام زحمات ما را در این زمینه از بین ببرد. حفاظ سرنیزه‌ای با مشکل زشتی رو به رو بود. این محصول به زیبایی ساخته نمی‌شد. البته در بعضی از ساختمان‌ها برای افزایش زیبایی، معمولا این حفاظ را رنگ می‌کردند. اما رنگ کردن فقط میتوانست جلوی زشتی آن را بگیرد. حفاظ شاخت گوزنی در دماوند به خودی خود دارای زیبایی بسیار زیادی است. این حفاظ در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی در اختیار مشتریان قرار میگیرد. همین موضوع باعث می‌شود تا زیبایی بسیار زیادی را به نمای ساختمان خود بی افزایید.

مطالب مرتبط : راهنمای خرید حفاظ شاخ گوزنی در شادآباد.

 

یک حفاظ شاخ گوزنی ایمن چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

{{درب آکاردئونی}} خوب در دماوند باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • مقاومت و استحکام بالا: {{درب آکاردئونی}} باید در برابر ضربه و فشار مقاوم باشد تا بتواند از ساختمان محافظت کند.
 • نفوذ ناپذیری: {{درب آکاردئونی}} باید به گونه ای طراحی شود که افراد و حیوانات نتوانند از آن عبور کنند.
 • زیبایی و تناسب با نمای ساختمان: {{درب آکاردئونی}} باید علاوه بر ایمنی، زیبایی و تناسب با نمای ساختمان را نیز داشته باشد.

در اینجا برخی از ویژگی های خاص {{درب آکاردئونی}} آورده شده است:

 • تراکم شاخ ها: تراکم شاخ ها بر میزان ایمنی حفاظ تأثیر می گذارد. هرچه تراکم شاخ ها بیشتر باشد، حفاظ نفوذ ناپذیرتر خواهد بود.
 • ارتفاع حفاظ: ارتفاع حفاظ نیز بر میزان ایمنی آن تأثیر می گذارد. هرچه ارتفاع حفاظ بیشتر باشد، حفاظ از ساختمان محافظت بیشتری خواهد کرد.
 • نوع رنگ آمیزی: رنگ آمیزی {{درب آکاردئونی}} علاوه بر زیبایی، باعث افزایش مقاومت آن در برابر عوامل محیطی نیز می شود.

با توجه به این ویژگی ها می توان یک {{درب آکاردئونی}} خوب و مناسب انتخاب کرد.

مطالب مرتبط : راهنمای خرید حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس .

نکات مهم خرید حفاظ شاخ گوزنی

در اینجا برخی از نکات برای انتخاب {{درب آکاردئونی}} در دماوند آورده شده است:

 • محل نصب حفاظ: نوع و میزان ایمنی حفاظ باید با توجه به محل نصب آن انتخاب شود.
 • هزینه حفاظ: قیمت {{درب آکاردئونی}} با توجه به کیفیت مواد اولیه، نوع ساخت و اندازه آن متفاوت است.
 • خدمات پس از فروش: اطمینان از کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش شرکت سازنده حفاظ نیز اهمیت دارد.

با انجام تحقیقات لازم و مقایسه ویژگی های مختلف حفاظ های شاخ گوزنی می توان یک حفاظ مناسب و با کیفیت انتخاب کرد.

انتخاب یک حفاظ شاخ گوزنی ایمن

راهنمای {{درب آکاردئونی}}

{{درب آکاردئونی}} در دماوند یکی از انواع حفاظ های ساختمانی است که به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود، از محبوبیت زیادی برخوردار است. این نوع حفاظ از میلگردهای خم شده ساخته می شود که به شکل شاخ گوزن هستند. {{درب آکاردئونی}} دارای ویژگی های زیر است:

 • مقاومت و استحکام بالا .
 • نفوذ ناپذیری .
 • زیبایی و تناسب با نمای ساختمان .
مرحله اول: بررسی نیازهای خود

قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی، باید نیازهای خود را به طور دقیق بررسی کنید. عواملی که باید در نظر بگیرید عبارتند از:

 • محل نصب حفاظ: نوع و میزان ایمنی حفاظ باید با توجه به محل نصب آن انتخاب شود.
 • ارتفاع حفاظ: ارتفاع حفاظ نیز بر میزان ایمنی آن تأثیر می گذارد.
 • بودجه: قیمت {{درب آکاردئونی}} با توجه به کیفیت مواد اولیه، نوع ساخت و اندازه آن متفاوت است.
مرحله دوم: تحقیق و مقایسه

پس از بررسی نیازهای خود، باید اقدام به تحقیق و مقایسه انواع حفاظ های شاخ گوزنی کنید. با انجام این کار می توانید بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

در هنگام تحقیق و مقایسه، به موارد زیر توجه کنید:
 • کیفیت مواد اولیه: {{درب آکاردئونی}} باید از مواد اولیه با کیفیت ساخته شود تا بتواند در برابر عوامل محیطی و ضربه مقاوم باشد.
 • نوع ساخت: {{درب آکاردئونی}} باید به گونه ای ساخته شود که دارای استحکام و دوام بالایی باشد.
 • خدمات پس از فروش: اطمینان از کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش شرکت سازنده حفاظ نیز اهمیت دارد.

راهنمای خرید درب آکاردئونی.

مرحله سوم: {{درب آکاردئونی}}

پس از تحقیق و مقایسه، می توانید اقدام به {{درب آکاردئونی}} کنید. در هنگام خرید، به نکات زیر توجه کنید:

 • ضمانت نامه: شرکت سازنده حفاظ باید ضمانت نامه معتبری برای محصولات خود ارائه دهد.
 • نصب حفاظ: نصب {{درب آکاردئونی}} باید توسط افراد متخصص انجام شود تا ایمنی حفاظ تضمین شود.

با توجه به نکات ذکر شده در این راهنمای خرید، می توانید یک {{درب آکاردئونی}} مناسب و با کیفیت را انتخاب کنید.

نتیجه گیری

حفاظ شاخ گوزنی در دماوند

افزایش امنیت ساختمان و اماکن اگر به خوبی انجام نشود، میتواند برای ما با ضرر همراه باشد. امروزه افزایش امنیت ساختمان‌ها امری جدانشدنی از زندگی ما هستند. به همین دلیل ما برای اینکار از ابزارآلات و وسایل مختلف استفاده می‌کنیم. یکی از این وسایل، استفاده از {{درب آکاردئونی}} در دماوند است. استفاده از این وسیله میتواند ساختمان شما را تاحد بسیار زیادی از نفوذ سارقان حفظ کند. امروز در این مقاله از وبسایت حفاظ اکبری شما را با {{درب آکاردئونی}} در دماوند آشنا کردیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد. موفق باشید.

فهرست مطالب

12 Responses

 1. با احترام
  لطفا راهنمایی کنید قیمت تمام شده حفاظ شاخ گوزنی در دماوند با درب کارگاه یکسان است یا خیر؟

 2. با سلام
  لطفا راهنمایی کنید تولید حفاظ شاخ گوزنی در دماوند توجیح اقتصادی داره یا خیر؟

 3. با سلام
  اگه بخوام حفاظ شاخ گوزنی رو در دماوند بخرم ارسالش برا فیروزکوه رایگان هست یا نه؟
  آخه من خون دماوند هست ولی ویلام فیروزکوه هستو خواستم بدونم نحوه ارسال و نصب حفاظ شاخ گوزنی در دماوند به چه صورت هست؟

  1. با درود فراوان
   جهت خرید و اطلاع از نحوه ارسال حفاظ شاخ گوزنی در دماوند با شمارع مدیر فروش 09126040744 تماس بگیرید.
   ارسال رایگان و نصب سریع انواع حفاظ شاخ گوزنی را از گروه تولیدی حفاظ اکبری بخواهید.

 4. سلام
  من در شهر دماوند زندگی میکنم – میخواستم حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار خونه بخرم. ویلای من متراژش بالا هست. قیمت حفاظ شاخ گوزنی در دماوند رو اگه بخوایم عمده خرید کنیم یا مقدار کم متفاوت هست ؟

  1. با سلام
   جهت خرید یا استعلام قیمت حفاظ شاخ گوزنی در درماوند با شماره 09126040744 تماس بگیرید.
   حفاظ اکبری تولید کننده انواع حفاظ شاخ گوزنی در تهران و دماوند

 5. سلام و درود
  من در تهران زندگی میکنم و یه ویلا در شهر دماوند دارم. برای افزایش امنیت ویلا قصد دارم حفاظ شاخ گوزنی نصب کنم. تو اینترنت خیلی گشتم و نظرات کاربران رو خوندم/. خوشبختانه همه کاربران نظر مثبتی راجع به محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری داشتن.
  الان سوال من اینه که اگر بخوام حفاظ شاخ گوزنی برای ویلا نصب کنم از شاداباد که دفترتن هست بخرم وببرم نصب کنیم یا اینکه حفاظ شاخ گوزنی رو در دماوند تهیه کنم و شما برام نصب کنید؟
  آیا نمایندگی شما اونجا فعال هست ؟

  1. با درود فراوان
   از اظهار لطف شما مشتری عزیز بی نهایت سپساگذاریم.
   در خصوص اینکه شما تصمیم گرفتین که حفاظ شاخ گوزنی مورد نیاز خودتون رو از ما تهیه کنید باعث افتخار هست که رضایت مابقی مشتریان عزیز مورد توجه شما قرار گرفته است.
   طبق فرمایش شما گفتین که قصد دارین برای ویلاتون حفاظ شاخ گوزنی نصب کنید. خدمت شما عرض کنیم که برای این کار کافیه با شماره 09126040744 یا شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. ادرس ویلای شما رو ازتون میگیریم و حفاظ شاخ گوزنی رو همون دماوند درب ویلا تحویلتون میدیم.
   نصاب هم با بار میفرستیم تا در کمترین زمان لازم براتون نصب کنن.

 6. با درود
  با توجه به اینکه شما تولید کننده هستید آیا نمایندگی در دماوند دارید؟
  و سوال بعدی اینکه آیا قیمت درب آکاردئونی در دماوند نسبت به سایر نمایندگی های ما متفاوت هست یا خیر؟

  1. با سلام
   جهت خرید حفاظ شاخ گوزنی در دماوند میتونید با شماره 09126040744 تماس بگیرید- محصول مورد نظر به رب منزل شما ارسال میشود.

  1. با سلام
   قیمت درب آکاردئونی در دماوند به نرخ روز است. جهت دریافت قیمت درب آکاردئونی میتونید با شماره 09126040744 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴