حفاظ شاخ گوزنی در پیروزی - 09126040744 - تولید و فروش حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی در پیروزی

حفاظ شاخ گوزنی در پیروزی

به این مطلب امتیاز بدهید post

درب آکاردئونی در شرق تهران

در این نوشته قصد داریم در خصوص حفاظ شاخ گوزنی در پیروزی با شما صحبت کنیم. تا پایان این نوشته با ما همراه باشید. در ابتدا لازم است تا شما را با این منطقه آشنا کنیم. خیابان پیروزی در بخش شرق استان تهران قرار دارد از مهمترین خیابان های محله هایی همچون دوشان تپه و نیروی هوایی که در منطقه ۱۳ شهرداری تهران است می باشد.

مدل های حفاظ شاخ گوزنی در پیروزی

 حفاظ آبشاری در پیروزی:

  معمولاً از انواع حفاظ هایی کلاسیک می باشد. حفاظ آبشاری معمولاً دارای ظاهری زیباست و حفاظی پرکاربرد و ایمن است. این نوع از حفاظ دارای ظاهری شبیه به آبشار می باشد که پله پله بودن حفاظ آبشاری باعث می شود که ورود سارقین به بالای دیوار را به صفر برساند با توجه به میزان امنیت شرایط جغرافیایی ساختمان شرایطی که ساختمان داردمی‌توانید تراکم شاخه ها و یا تعداد آنها را در حفاظ آبشاری تغییر دهید.

حفاظ سرنیزه ای در پیروزی:

  حفاظ شاخ گوزنی در پیروزی که نوعی از حفاظ شاخ گوزنی در پیروزی کلاسیک می باشد. از انواع حفاظ های قدیمی در پیروزی که همانطور که از نامش مشخص است حفاظ می باشد. و از ورود افراد سارق و خطرناک به داخل ساختمان جلوگیری می کند. از جمله مزایای حفاظ های نیزه­ای می توان گفت که ارتفاع دیوارهای که کوتاه هستن را افزایش دهد. و امنیت ساختمان ها را بالا ببرد شاید بسیاری از افراد تصور کنند. که حفاظ سرنیزه های قدیمی است. و معمولاً کاربرد بالایی ندارد.

شما باید بدانید که این حفاظ ها معمولاً برای حفاظ کشی دیوارهای ساختمان های مختلف به کار می رود. بسیاری از کارخانه های تولید نرده و حفاظ معمولاً حفاظ های سرنیزه ای را در طرح ها و سبک های مدرن و جدید تولید و به بازار وارد می کند. حفاظ سرنیزه ای معمولاً به صورت دو طرفه یک طرفه و یا سه طرفه تولید می شود. طول هر کدام از شاخه حفاظ های سرنیزه های معمولاً حداقل دو متر است. نوعی که نوع حفاظ های سرنیزه معمولاً پرسی است. در مقایسه با دیگر حفاظ شاخ گوزنی در پیروزی یا حفاظ سرنیزه ­ای امنیت به نسبت پایین تری را می‌توان گفت دارد.

حفاظ بوته ای در پیروزی:

در مقایسه با حفاظ شاخ گوزنی در پیروزی این نوع حفاظ امنیت بسیار بالایی را معمولا برای ساختمانهای شما فراهم می کند. با توجه به شکل ظاهری که داره معمولا افراد به یاد بوته هایی درهم‌تنیده که در بیابان وجود دارد می­اندازد. می‌توان گفت که هرچقدر تراکم در شاخه‌های این حفاظ بیشتر باشد. معمولاً امنیت در آن افزایش پیدا کرده و بیشتر می شود.

ساختار شاخه های حفاظت از بوته های معمولاً به طریقی است. که عبور کردن از بالای آن تقریباً  غیر ممکن است. معمولاً ارتفاع شاخه های حفاظ بوته ای از ۳۰ سانتی متر شروع شده و تا ۱۴۰ سانتیمتر معمولاً افزایش پیدا می کند.

حفاظ بوته ای معمولاً به حفاظ خاری یا بوته خارگفته می شود این حفاظ بوته ای معمولاً به حفاظ شاخ گوزنی شباهت بالا دارد.

حفاظ شاخ گوزنی در پیروزی:

این نوع حفاظ امروزه از جدیدترین و یا بهترین انواع حفاظ های دیواری می باش.د و اگر می خواهید هیچ سارق و یا دزدی وارد خانه تان نشود روی دیوار خانه های خود را با حفاظ شاخ گوزنی بپوشانید. نوک حفاظ های شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند. و شکل ظاهری این حفاظ ها معمولا شما را به یاد شاخ های گوزن می‌اندازد. این شاخ های گوزن وسیله ای برای دفاع کردن این حیوانات از خود می باشد.

با توجه به اینکه حفاظ شاخ گوزنی در پیروزی دارای سرشاخه های بسیار تیزی است. عبور کردن از این حفاظ ها معمولاً کاری بسیار محال می باشد. جنس حفاظ های شاخ گوزنی معمولاً از میلگرد است. و برای رنگ آمیزی کردن حفاظ های شاخ گوزنی از رنگ پودری و یا رنگ روغنی و کوره ای استفاده می شود.

حفاظ لیلیوم در پیروزی:

معمولاً ظاهری زیباتر و جذاب تر از حفاظ های شاخ گوزنی دارد. این نوع حفاظ بسیار خاص و یا زیباست. که برای ساختن این حفاظ معمولاً از شکل گل لیلیوم استفاده شده است. حفاظ لیلیوم را شما می توانید در ارتفاع های مختلف سفارش دهید. در این حفاظ هر چقدر که تراکم بیشتری داشته باشد. حفاظ لیلیوم نیز بالاتر می‌رود حفاظ لیلیوم و معمولا ترکیبی از کارایی و زیبایی است. و مخصوص افرادی است که بسیار سخت پسند هستند .

حفاظ لاله ای در پیروزی:

این نوع حفاظ در واقع ترکیبی از حفاظ شاخ گوزنی در پیروزی و حفاظ بوته ای است. که حفاز لاله ای بسیار زیبا و جذاب و چشم نواز می باشد. حفاظ لاله ای شاخه های تیز و خمیده دارد.  این نوع حفاظ بسیار ایمن است. و هیچ سارقی اجازه ورود به آن را ندارد.

حفاظ شاخ گوزنی در پیروزی چه کاربردهایی دارد؟

 حفاظ شاخ گوزنی در پیروزی از انواع حفاظ هست. که معمولاً برای پنجره یا دیواره های ساختمان های مسکونی و یا مراکز اداری نیز استفاده می‌شود. این حفاظ های شاخ گوزنی معمولاً برای تمامی دیوار ها و یا پنجره ها می توانند با عرضهای مختلفی تولید و استفاده شود.

به همین دلیل می توان گفت از حفاظ شاخ گوزنی می توان برای برقرار کردن امنیت بیشتر در حیاط های کوچک آپارتمانی و بالکن ها استفاده کنید. شما می توانید در اطراف ویلا ها و باغ های شخصی خود نیز حفاظ شاخ گوزنی را نصب کنید. و از مزایای که این نوع حفاظ دارد استفاده کنید.

سخن پایانی در خصوص حفاظ شاخ گوزنی در پیروزی

امروزه از نظر کارشناسان حرفه ای در این امر حفاظ شاخ گوزنی را بهترین نوع حفاظ می دانند.. و به دلایلی همچون زیبایی ظاهری که دارد و باعث زیبا شدن ظاهر ساختمان می شود. ایمنی بسیار بالایی که دارد و باعث می شود. که افراد سارق و مزاحم نتوانند به آن وارد شوند.

ارتفاع مناسب و خوبی که دارد برای دیواره هایی که کوتاه می باشند بسیار مناسب است. در تمامی مکان ها شما می توانید از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنید. حفاظ شاخ گوزنی به عنوان نرده هم دارای کاربرد هایی می باشد. عرض بلند حفاظ های شاخ گوزنی در پیروزی می تواند به میزان زیاد عرض دیوار را پوشش دهد. حفاظ شاخ گوزنی در شرایط مختلف آب و هوایی معمولاً دوام بسیار بالایی دارد و مقاوم می باشد. حفاظ شاخ گوزنی احتمال سرقت از ساختمان ها را بسیار پایین می‌آورد به دلیل امنیت بالایی که دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Phone icon
تماس مستقیم | 09126040744

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴