حفاظ شاخ گوزنی در کردان

حفاظ شاخ گوزنی در کردان

در این مقاله در خصوص پیدایش تاریخچه {{درب آکاردئونی}} در کردان با شما صحبت خواهیم کرد. در این مقاله عوامل موثر در قیمت حفاظ شاح گوزنی را به شما خواهیم گفت. تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

تاریخچه {{درب آکاردئونی}} برمی‌گردد به مردم روسیه که جز اولین مردمانی بودند که از {{درب آکاردئونی}} جهت برقراری امنیت در خانه‌هایشان استفاده کردند.  و سپس بعد از مدتی استفاده از این نوع {{درب آکاردئونی}} در تمام دنیا گسترش پیدا کرد.  در ابتدا قبل از اینکه استفاده از {{درب آکاردئونی}} از کشور روسیه وارد اکشور عزیزمان ایران شود. برخی از  مناطقی کوهستانی در غرب کشور بسیاری از مردمانمان با این نوع روش آشنا بودند .

حفاظ شاخ گوزنی در کردان
قیمت {{درب آکاردئونی}} در کردان

تاریخچه پیدایش حفاظ شاخ گوزنی

مردمان ‌های شمال غربی کشورمان با استفاده از شاخه‌های خشک شده درخت و نصب کردن آن به صورت شاخ گوزن از گزند انواع حیوانات در امان بودند. اما استفاده کردن از شاخ های خشک شده درختان در تمامی شرایط امکان‌پذیر نبود. و در دسترس نبودند. به همین دلیل به هنگام وارد شدن این نوع از حافظ شاخ گوزنی به کشورمان با استفاده از استقبال زیاد خیلی از مردم مواج شد.  استفاده از این نوع از حفاظ‌ها امروزه در ساختمان‌های مختلف گسترش پیدا کرده است و همین امر شاهد گسترش امنیت بسیار بالا در ساختمان ها و ویلا شده اند.

آشنایی با حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی در کردان از نوع حفاظ‌های فلزی است که شکل و طراحی آن شبیه به شاخه های گوزن است. این نوع حفاظ به صورت پانل‌هایی ساخته می‌شود که شاخه‌های طبیعی را تقلید می‌کنند. این حفاظ‌ها برای تزیین و حفاظت از فضای باز مانند باغ، حیاط و فضای سبز استفاده می‌شوند.

شاخ های حفاظ شاخ گوزنی  در کردان این اطمینان را ایجاد می کند  که اگر  فردی در محل کار و یا زندگی اش نباشد. امکان ورود سارقین را به حداقل خواهد رساند. این حفاظ ها در واقع مورد تایید نیروی انتظامی در کشورعزیزمان ایران می باشند که مهر تاییدی بر بالا بودن امنیت بالا دراین محصول می باشد.  امروز در بر روی دیوارهای زیادی از ساختمان های امنیتی و یا نظامی نیز از این گونه حفاظ های شخ گوزنی نیز استفاده می شود.

حفاظ شاخ گوزنی در کردان
{{درب آکاردئونی}} در کردان

نوع جوش حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ های شاخ گوزنی در کردان معمولاً با جوش co۲ جوشکاری شده. که همین موضوع سبب شده که امقاومت بالایی داشته باشند. و شما می توانید با توجه نمای های مختلف هر ساختمانی آنها را در به رنگ دلخواه خود تهیه نمایید. این نوع حفاظ ها شاخ گوزنی در کردان نیازمند نگهداری خیلی خاصی نمی باشند. و می­توان سالیان سال با اطمینان  و خیالی آسوده از آنها استفاده کرد. به طور کلی می‌توان گفت که حفاظ های شاخ گوزنی یک حفاظ فلزی روی دیوار است که راه عبور سارقین را می تواند به داخل ساختمان شما را ببندد.

چه عواملی در قیمت شاخ گوزنی در کردان تاثیردارد؟

قبل از توضیح درباره عوامل موثر در قیمت {{درب آکاردئونی}} در کردان باید این تکته را یادآور بشویم که انواع حفاظ در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میشود. انواع درب آکاردئونی در کردان نیز یکی دیگر از محصولات این گروه تولیدی است.

انواع درب آکاردئونی و انواع حفاظ شاخ گوزنی در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میشود. شما میتوانید بدون واسطه مستقیم از تولید کننده تمام محصولات را خریداری نمایید.

1.جنس مصرفی: استفاده از مواد باکیفیت و مقاوم برای ساخت شاخ گوزنی در کردان می‌تواند قیمت را افزایش دهد. مثلاً استفاده از فلزات گالوانیزه و ضد زنگ قیمت را بالا می‌برد.

2.ابعاد و اندازه: بزرگی و کوچکی شاخ گوزنی نیز در کردان تاثیرگذار است. شاخ های بزرگتر و پهن‌تر قیمت بالاتری دارند.

3. طرح و طراحی: طرح و طراحی شاخ گوزنی در کردان نیز بر قیمت تأثیر می‌گذارد. طرح‌های منحصر به فرد و خلاقانه معمولاً قیمت بالاتری دارند.

4. تعداد و تنوع شاخه‌ها: تعداد شاخه‌ها و تنوع آن‌ها نیز در قیمت تأثیرگذار است. شاخه‌های بیشتر و متنوع‌تر قیمت بیشتری دارند.

5. هزینه تولید: هزینه تولید شاخ گوزنی در کردان نیز در قیمت نهایی تأثیرگذار است. هزینه‌های مربوط به مواد اولیه، تولید و نصب ممکن است قیمت را بالا ببرد.

6. بازار و رقابت: شرایط بازار و وجود رقابت نیز بر قیمت تأثیرگذار است. در بازارهای رقابتی، قیمت ممکن است به دلیل رقابت کاهش یابد.

7. نوع و کیفیت پوشش: شاخ گوزنی در کردان معمولاً با رنگ‌های مختلف و پوشش‌های متنوعی عرضه می‌شود. نوع و کیفیت پوشش نیز قیمت را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

8.هزینه حمل و نقل: هزینه حمل و نقل شاخ گوزنی نیز ممکن است در قیمت تأثیرگذار باشد، به ویژه اگر محل تولید و محل استفاده از همدیگر دور باشند.

قیمتحفاظ شاخ گوزنی در کردان
{{درب آکاردئونی}} در کردان
انواع حفاظ شاخ گوزنی در کردان کدامند؟

مدل‌های مختلف شاخ گوزنی در کردان عبارتند از:

1.شاخ گوزنی ساده در کردان : که شامل یک شاخه است که به صورت عمودی نصب می‌شود.

2.شاخ گوزنی دوشاخه در کردان: که شامل دو شاخه است که به صورت عمودی نصب می‌شوند و از بالای آن‌ها یک پرچم برافراشته می‌شود.

 

3. شاخ گوزنی سه‌شاخه در کردان: که شامل سه شاخه است که به صورت عمودی نصب می‌شوند و از بالای آن‌ها سه پرچم برافراشته می‌شود.

4. شاخ گوزنی چهارشاخه در کردان: که شامل چهار شاخه است که به صورت عمودی نصب می‌شوند و از بالای آن‌ها چهار پرچم برافراشته می‌شود.

5.شاخ گوزنی پنج شاخه در کردان: که شامل پنج شاخه است که به صورت عمودی نصب می‌شوند و از بالای آن‌ها پنج پرچم برافراشته می‌شود.

6.شاخ گوزنی شش شاخه در کردان: که شامل شش شاخه است که به صورت عمودی نصب می‌شوند و از بالای آن‌ها شش پرچم برافراشته می‌شود.

7. {{درب آکاردئونی}} آبشاری در کردان: {{درب آکاردئونی}} یک نوع حفاظ است که به صورت شاخ های گوزنی در سطح زمین نصب می شوند و از بالای آن به صورت آبشار سقوط می کند. این نوع حفاظ معمولا در فضاهای باز و باغ ها استفاده می شود و دارای زیبایی چم نوازی است

8. {{درب آکاردئونی}} بوته ای در کردان:  {{درب آکاردئونی}} بوته ای باعث به وجود آمدن ایمنی و امنیت بسیار بالایی در ساختمان هاو ویلاهای.. شما فراهم می کند با توجه به شکل ظاهری  که دارد شبیه به بوته هایی درهم‌تنیده که در بیابان وجود دارد و هرچقدر که تراکم در شاخه‌های {{درب آکاردئونی}} در کردان ا بیشتر باشد معمولاً باعث امنیت بسیار بالایی در آن می شود.

وجود مدل‌های دیگری نیز ممکن است وابسته به طراحی و خلاقیت سازنده باشد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کردان
{{درب آکاردئونی}} در کردان
فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴