خرید حفاظ شاخ گوزنی - استعلام قیمت روزانه حفاظ شاخ گوزنی ۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴
به این مطلب امتیاز بدهید page

حفاظ شاخ گوزنی یکی از نمونه محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری می باشد که در این نوشته قصد داریم تا روش خرید حفاظ شاخ گوزنی مناسب را برای شما شرح دهیم.

گروه تولیدی حفاظ شاخ گوزنی اکبری از سال 1390 با استفاده از جدیدترین تجهیزات و نیروی کار متخصص اقدام به تولید حفاظ شاخ گوزنی در ابعاد مختلف نمود.

حفاظهای شاخ گوزنی که در این گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میگردد در ابعاد زیر تولید و روانه بازار شده است.

حفاظ شاخ گوزنی یکی از پر فروش ترین و قدیمی ترین حفاظ های موجود در بازار بوده که از تعدادی میلگرد محکم و نوک تیز ساخته شده است. حفاظهای شاخ گوزنی در بین سایر حفاظ های موجود در بازار دارای بالاترین سطح ایمنی می باشد.این نوع حفاظ  از لحاظ زیبایی نسبت به سایر حفاظ ها جلوه بهتری به ساختمان شما داده و به همین دلیل انتخاب اکثر افراد جهت ایجاد ایمنی منازل و شرکت ها حفاظهای شاخ گوزنی می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ شاخگوزنی،حفاط لیلیوم،درب آکاردئونی،درب انباری،حفاظ بالکن

حفاظ شاخ گوزنی بعد از رنگ

 

لیست قیمت انواع حفاظهای شاخ گوزنی در تراکم های مختلف را در زیر میتواندی مشاهده کنید.

 

                          ردیف      شرح خدمات و کالا                                  تراکم             شماره میلگرد      قیمت واحد هر متر (تومان)

1         شاخ گوزنی ارتفاع 70 سانتی متر          20 ردیف            9                      185

2        شاخ گوزنی ارتفاع 80 سانتی متر         20 ردیف             9                      185

3        شاخ گوزنی ارتفاع 90سانتی متر          20 ردیف             9                      197

4        شاخ گوزنی ارتفاع 100سانتی متر        20 ردیف             9                      203

5        شاخ گوزنی ارتفاع 110سانتی متر        20 ردیف             9                      203

6        شاخ گوزنی ارتفاع 120سانتی متر        20 ردیف             9                      216

 

یکی دیگر از مزیت های خرید حفاظ شاخ گوزنی نصب سریع بدون نیاز به تخریب ساختمان یا دیوار می باشد. در گروه تولیدی حفاظ اکبری علاوه بر تولید این نوع حفاظ نصاب نیز به همراه محصول فروخته شده به محل مراجعه نموده. و بر اساس آخرین استانداردها شاخ گوزنی را نصب می نماید.

شاخ گوزنیدر صورتی که تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خرید  حفاظ شاخ گوزنی دارید میتوانید از این آدرس اطلاعات دلخواه را کسب نمایید.

ایده اولیه تولید حفاظ شاخ گوزنی از کجا آمد:

حفاظ شاخ گوزنی  بر اساس الگو گرفتن از شاخ های در هم تنیده گوزن گرفته شده است. یکی از فاکتورهای اساسی در ایجاد حفاظ شاخ گوزنی تیزی شاخ های گوزن بوده که بر همین اساس بخش های مختلف این نوع حفاظ پ نیز دارای تیزی مناسب می باشد. هر چه سن گوزن بیشتر شود میزان رشد شاخ های فرعی نیز بیشتر می شود.

بر همین اساس میزان تراکم شاخ ها نیز متفاوت می باشد. در گروه تولیدی حفاظ اکبری نیز حفاظ شاخ گوزنی بر همین اساس در تراکم های مختلف و بر اساس نیاز مشتری تولید می گردد.

 

چه عواملی در خرید حفاظ شاخ گوزنی تاثیر دارد؟

حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ ها دارای قیمت پایین تری است. ولی به دلیل قطعات کوچک و نوک تیز فراوان موجود در آن از امنیت بالایی نیز برخوردار است. این نوع نرده در ویلاهای با متراژ بالا یا در ساختمان هایی که می خواهند هزینه کمتری کنند گزینه مناسبی می باشد.
در ادامه به عوامل موثر در قیمت می پردازیم، همچنین راه های کلاهبرداری برخی از تولیدگنندگان سودجو برای کاهش قیمت انجام می دهند! تلاش ما ارائه بهترین قیمت در کنار بهترین امنیت می باشد و نمی خواهیم هر مولفه قربانی مولفه دیگر شود.

فاکتور های مهم تاثیر گذار در قیمت این نوع حفاظ :

• ضخامت میلگرد.
• تعداد (تراکم).
• نوع جوش.
• ارتفاع.
• نوع رنگ و…

 

رابطه ضخامت میلگرد با قیمت خرید حفاظ شاخ گوزنی

حفاظههای شاخ گوزنی با میلگردهای شماره 10،9،8 و 12 ساخته شده است که هرکدام مزایا و معایب خود را دارند.بنابر این هرچه ضخامت میلگردهای مورد استفاده در تولید این نوع حفاظ  کمتر باشد.

قیمت تمام شده آن نیز کمتر خواهد بود.ما در گروه تولیدی حفاظ اکبری  تلاش میکنیم تا بهترین نوع میلگرد را به قیمت مناسب در تولید حفاظهای شاخ گوزنی به کار ببریم که در نهایت قیمت تمام شده محصولات ما نسبت به سایر رقبا قیمت پایین تر بوده و همچنین شاخ گوزنی تولید شده این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار است . در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این نوع حفاظ میتوانید به اینجا مراجعه کنید.

مناسب ترین میلگرد جهت تولید شاخ گوزنی میلگرد شماره 9 می باشد. که در صورت تمایل و خواست مشتری ما میتوانیم جهت تولید شاخ گوزنی از میلگرد با نمره بالاتر استفاده کنیم. که این مساله به طبع بر قیمت تمام شده شاخ گوزنی تولید شده تاثیر می گذارد.

حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ شاخگوزنی،حفاط لیلیوم،درب آکاردئونی،درب انباری،حفاظ بالکن

نمونه ای از حفاظ شاخ گوزنی تولید شده

 

رابطه بین تراکم(تعداد) و ارتفاع و عرض با قیمت تمام شده حفاظ شاخ گوزنی:

در حفاظ شاخ گونی منظور از تراکم شاخه ها نسبت تعداد ردیف های اصلی در طول مشخص می باشد. که استاندارد طول شاسی های حفاظ شاخ گوزنی به طور معمول 2متر است. روش تشخیص تراکم نرده ها شمردن میله های عمودی روی پروفیل (شاسی) می باشد. به طور قطع ضخامت میلگرد به عنوان تنها فاکتور مقاومت بررسی نمی شود. و یک شاخه به تنهایی مقاومت کافی ندارد ممکن است به راحتی خم و بریده شوند.

 

تراکم حفاظ چقدر باشد؟

با درنظر گرفتن تراکم مناسب و شکل هندسی چیدن شاخه ها در کنار هم می توان استراتژی مناسبی برای مقاومت و تحمل و دفع فشار چید. زمانی که عرض حفاظ روی دیوار زیاد باشد باید موانع زیادی از میان برداشته شود. و در این صورت تردد از بالای دیوار عملا غیرممکن می باشد. معمولا تراکم این نرده را 8 الی 16 ردیف اصلی در هر شاخه در نظر می گیرند. که به وضوح هرچه تعداد ردیف های اصلی بیشتر باشد مقاومت بالاتر می رود همچنین قیمت بالا می رود.

به طبع هرچه ارتفاع و عرض حفاظهای شاخ گوزنی بیشتر باشد قیمت و امنیت بالاتر می رود و هرچه نرده ارتفاع کمتری داشته باشد قیمت و امنیت کمتر می شود و نسبت ارتفاع و عرض با امنیت رابطه مستقیم دارد. به طور معمول ارتفاع مورد استفاده در این نوع حفاظ 30 الی 140 سانتی متر می باشد و عرض این نرده 30 الی 75 سانتی متر می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ شاخگوزنی،حفاط لیلیوم،درب آکاردئونی،درب انباری،حفاظ بالکن

حفاظ شاخ گوزنی در حال نصب روی دیوار مجتمع مسکونی.

ایمنی حفاظهای شاخ گوزنی

یکی از عوامل مهم در حفظ ایمنی خفاظ شاخ گوزنی جوش دوطرفه میله ها و کیفیت جوش به کار رفته در آن است. از قدیم یکی از بهترین روشهای اتصال دوجسم آهنی و ایجاد تراکم بین آنها استفاده از جوش بوده. ما نیز در گروه تولیدی حفاظ اکبری جهت ایجاد تراکم بیشتر و حفظ ایمنی بالاتر در تولید حفاظ شاخ گوزنی از جوش هاط دو طرفه استقاده میکنیم.

انواع رنگ به کار رفته در تولید حفاظ شاخ گوزنی

یکی ازمهم ترین موارد رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی رنگ آمیزی به صورت الکترواستاتیک  است. برخی تولید کننده ها پس از تولید ایننوع حفاظ اقدام به رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی تولید شده می نمایند که این مساله به دلیل احتمال وجود کثیفی در محیط جوشکاری شده از کیفیت رنگ آمیزی و دوام حفاظهای شاخ گوزنی تولید شده می کاهد. می بایست پی از تولید حفاظهای شاخ گوزنی و قبل از رنگ آمیزی تمام سطوح آن با فشار آب پاک سازی شده. و سپس اقدام به رنگ آمیزی نمایند. این موضوع در حفظ زیبایی و دوام حفاظهای شاخ گوزنی تاثیر فراوانی دارد.

حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ شاخگوزنی،حفاط لیلیوم،درب آکاردئونی،درب انباری،حفاظ بالکن

حفاظ شاخ گوزنی آماده تحویل مشتری

حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ شاخگوزنی،حفاط لیلیوم،درب آکاردئونی،درب انباری،حفاظ بالکن

حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار باغ

حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ شاخگوزنی،حفاط لیلیوم،درب آکاردئونی،درب انباری،حفاظ بالکن

حفاظ شاخگوزنی روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی،حفاط لیلیوم،درب آکاردئونی،درب انباری،حفاظ بالکن

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ شاخ گوزنی،حفاط لیلیوم،درب آکاردئونی،درب انباری،حفاظ بالکن

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت بالای رنگ

 

 

مزایای حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

این نوع حفاظ ها مزایای زیر را دارند:
• استحکام نسبتا بالا.
• نصب آسان و سریع.
•ایجاد امنیت بالا.
• زیبایی ظاهری.
• قیمت مناسب.

استجکام نسبتا بالا :

یکی از مهم ترین ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی دارا بودن استحکام مناسب می باشد. این نوع حفاظ به دلیل در هم تنیدگی شاخ های مختلف آن که با میلگرد شماره 9 ساخته می شود. دارای استحکام مناسبی می باشد.

 

نصب آسان و سریع :

حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظی می باشد که زمان نصب آن روی دیوار نسبتا پایین بوده. گروه تولیدی حفاظ اکبری به همراه هر محصول نصاب دوره دیده جهت نصب حفاظ شاخ گوزنی به محل مشتری اعزام می کند.

ایجاد امنیت بالا :

حفاظهای شاخ گوزنی به دلیل تراکم بالا و شکل ظاهری  آن امنیت مناسب را برای محل زندگی یا مکانی که از حفاظهای شاخ گوزنی استفاده میکنید برقرار میکند. این نوع حفاظ در سایز و تراکم مختلف به خواست مشتری تهیه میشود. بنابر این شما میتوانید جهت ایجاد امنیت مکان خود از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنید.

زیبایی ظاهری:

حفاظهای شاخ گوزنی به دلیل نظم به کار رفته در تراکم ساخت آن از زیبایی خوبی بهرهمند می باشند. بنابر این اگر به دنبال حفظ امنیت اماکن خود در کنار حفاظ زیبایی میباشید حفاظ شاخ گوزنی گزینه مناسبی برای این امر می باشد.

قیمت مناسب :

از آنجایی که مواد اولیه تولید حفاظهای شاخ گوزنی تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری مستقیم از کارخانه تهیه می شود. همین امر به پایین آمدن قیمت حفاظهای شاخ گوزنی تولید شده در  گروه تولیدی حفاظ اکبری نسبت به سایر رقبا کمک بسیار زیادی کرده است.

 

نکات تکمیلی در خصوص حفاظهای شاخ گوزنی :

بسیاری از منازل در شهرها و کلان شهرها از نوع آپارتمانی است. از این رو نصب شاخ گوزنی روی دیوار چنین ساختمان ها و منازلی که قیمت مقرون به صرفه ای داشته باشد. یکی از موارد تامین ایمنی این ساختمان ها به شمار میرود.قیمت شاخ گوزنی متفاوت می باشد. بر این اساس توصیه می کنیم برای نرده کشی روی دیوار از نوع شاخ گوزنی سراغ نرده هایی با قیمت پایین نروید. چرا که تراکم کم و وزن پایین ایمنی پایین را به همراه دارد.

هر چه در زمینه امنیت منزل خود هزینه کنید نوعی سرمایه محسوب می شود. همچنین نبود حفاظ دور دیوار بهتر از شاخ گوزنی بی کفیت محسوب می شود. زیرا در عین این که این گونه حفاظ ها امنیت منزل را تامین نمی کند. بلکه سبب ایجاد ظاهری بسیار نامطلوب هم برای منزل می شود. بنابر این در تهیه شاخ گوزنی توصیه میشود. که آن را از تولیدی های مطمعنی همچون گروه تولیدی حفاظ اکبری تهیه کنید.

 

درباره حفاظ شاخ گوزنی بیشتر بدانید :

ازلحاظ امنیت ، قدرت و کارایی حفظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ ها از ایمنی و کیفیت بالاتری برخورداد است. حفاظ های گوزنی باقابلیت رنگ‌پذیری که دارند قابلیت هماهنگ کردن با تمام رنگ ها و نماهای متفاوت ساختمان را داشته. تا در کنار برقراری امنیت، زیبایی خانه را افزایش دهد.پس میتوان زیبایی ظاهری را هم به قابلیت های شاخ گوزنی اضافه کرد.
باید به این نکته توجه داشت. که در کنار استفاده از تمام این حفاظ‌ها بالا بودن کیفیت قفل‌های درب اکاردئونی و حفاظ پنجره بسیار مهم است. پس دارا بودن قفل مخفی و استحکام بالا می تواند به ویژگی خاص این نوع حفاظ اضافه شود.

نرده اهنی یعنی دو مورد حفاظ و قفل‌های درب و پنجره تکمیل کننده همدیگر بوده. و با داشتن حفاظ‌هایی مقاوم و محکم مانند. حفاظ سر دیواری و بازدارنده در کنار یراق و قفل‌هایی باکیفیت بالا، می‌توان از ورود دزد تا مقدار خیلی زیادی جلو گیری کرد. پس این نوع حفاظ ورود سارقین را به حد اقل می رساند.

درباره خرید حفاظ شاخ گوزنی بیشتر بدانید :

همان طور که میدانیم خانه محل آرامش بوده و باید در آن احساس امنیت داشت. چه زمانی که در خانه هستید باید امنیت منزل تأمین باشد. و چه زمان‌هایی که در آن حضور نداریم، به ‌طور نمونه زمانی که در سفر یا سرکار هستید و روزانه منزلتان در یک بازه زمانی خالی می‌باشد.

یکی از موضوعاتی که در موقع نبودن در خانه مطرح می‌شود. چک کردن خانه و اطلاع داشتن از وضعیت آن می‌باشد. وقتی اسم خانه به زبون می آید احساس امنیت و آرامش به ذهن هر فردی می‌آید و خانه خود باید از موارد خطر و عدم امنیت به دور باشد. تا بتواند برای افراد ساکن در آن نیز امنیت فراهم کند.

به کمک انواع حفاظ روی دیوار می‌توان امنیت خانه را برقرار نمود. ابزار حفاظتی همچون درب ضد سرقت و حفاظ‌ های گوناگون برای جلوگیری از ورود سارقین به داخل منزل مورد استفاده قرارمی گیرند.

ویزگی حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ‌ها نیز دارای مدل‌های گوناگون هستند. که یکی از مقاوم‌ترین و درعین‌حال مهم ترین آن شاخ گوزنی می‌باشد. چرا که شاخ گوزنی به شکل قابل توجه و تراکم ویژه خود میتواند محیط خانه را امن سازد.
علاوه بر این، حفاظ روی دیواری به‌خوبی این دغدغه افراد را برطرف ساخت. شایذ زیبایی جزء خصوصیاتی باشد که می‌تواند بر روی هر فردی به‌طور مستقیم تأثیرگذار باشد و این مورد علاوه بر امنیت منازل مسکونی در تصمیمات فرد در خرید و فروش موثر باشد.

حفاظ شاخ گوزنی از تولیدات گروه تولیدی حفاظ اکبری بوده که قابلیت ارسال به همه شهرهای کشور را دارد.

 

آیا میتوان نرده شاخ گوزنی بعنوان حفاظ استفاده کرد؟

با توجه به این موضوع که نرده حفاظ نسل اول در مقابل با خرید حفاظ شاخ گوزنی از نظر مهندسی طراحی نشده بودند. و نقاط ضعف زیادی داشتند و گذشت زمان ثابت کرده بود. که عملا این گونه حفاظ در مقابل حفاظهای شاخ گوزنی کارایی لازم را ندارند.  و همین مساله باعث شد تا تعداد زیادی از طراحان و مهندسان ساختمانی از حفاظ های  نسل دوم و سوم استفاده کنند .

 

عناوین برخی از این نرده حفاظ های طراحی شده نسل دوم و سوم که توسط گره تولیدی حفاظ اکبری، عبارتند از:

 • نرده حفاظهای شاخ گوزنی.
 • حفاظ نیزار.
 • حفاظ بوته ای.
 • حفاظ لیلیوم.
 • نرده سرنیزه ای.
 • حفاظ نخل مرداب.
 • حفاظ لاله ای و … .

 

نرده حفاظهای شاخ گوزنی یا حفاظهای شاخ گوزنی از جمله پرطرفدارترین نرده حصارهای روی دیوار بوده. که با توجه به اشکال موجود در طبیعت و پیروی از شکل شاخ های گوزن طراحی و توسط گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید شده است .

حفاظهای شاخ گوزنی توانست نظرخریداران حفاظ روی دیوار، خصوصا متقاضیان نصب حفاظ در کشور ایران را جلب نموده. و گوی سبقت را از سایر نرده حفاظ ها که از نظر امنیتی در مورد ورود به ساختمان و محافظ دیوار ضعیف عمل کرده بودند. را ربوده و در نتیجه بسیار محبوب شد. حفاظهای شاخ گوزنی توانست محبوبیت قابل توجه ای در بین حفاظ ها پیدا کند.

 

ویژگی حفاظ شاخ گوزنی

1- به دلیل هزینه پایین یکی پر مصرف‌ترین نوع حفاظ در بین تمام حفاظ‌های بوته‌ای می باشد.

2-  به دلیل وجود انبوه شاخک با نوک‌های تیز و درهم پیچیده غیر قابل نفوذ بوده و امنیت مکان مورد استفاده را برقرار میکند.

3- با ایجاد نمای زیبای ساختمان ارزش فضا را بالا میبرد. و همچنین هماهنگ با نمای ساختمان رنگ آن قابل تغییر است.

4- درصورت خرابی هزینه تعمیر و نگهداری آن اندک است.

5- قابلیت نصب بر روی انواع متریال اعم از فلز، بتن و سنگ را دارد. و این یک مزیت بالا برای حفاظ شاخ گوزنی به حساب می آید.

6- قابلیت تقویت حفاظ در محل‌هایی که جای پا برای سارق وجود دارد. به این ترتیب که تراکم حفاظ را در آن منطقه افزایش داده میشود.

7- امکان ارسال حفاظ بوته‌ای (شاخ گوزنی) به تمامی‌نقاط کشور.

 

 نکاتی که باید قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی به آن  توجه کنید

ارتفاع و عرض حفاظ شاخ گوزنی با دیوار متناسب باشد.

در صورتی که ارتفاع دیوار مورد نظر برای نصب این حفاظ از دو متر و نیم کمتر باشد. باید از حفاظ‌هایی که دارای ارتفاع یک متر هستند استفاده کنید.

عرض این حفاظ‌ها نیز برای دیواری که بین دو تا دو و نیم متر می‌باشد. باید حفاظ‌هایی دارای عرض بالای 50 سانتی‌متر استفاده شود. به دلیل این که هر اندازه عرض حفاظ افزایش پیدا کند موجب ایجاد تردد سخت تر می‌شود. و به این صورت هیچ سارقی نمی‌تواند بر روی دیواریهای کنار حفاظ حرکت کند همین موضوع امنیت را بیشتر می‌کند.

متناسب بودن حفاظ انتخاب شده با نمای خارجی ساختمان :

در زمان خرید حفاظ شاخ گوزنی به متناسب بودن رنگ و کیفیت آن با نمای ساختمان توجه کنید. چرا که یکی از ویژگی حفاظ های شاخ گوزنی تولید شده. در گروه تولیدی حفاظ اکبری، انتخاب رنگ دلخواه در زمان تولید آن می باشد. بنابر این قبل از خرید حفاظ مورد نظر میتوانید حفاظ تولیدی شده را با رنگ دلخواه سفارش بدهید.

 

مزایای استفاده از نرده روی دیوار مثل حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزار، حفاظ بوته ای، حفاظ نامنظم، حفاظ آبشاری  چیست ؟

 

۱-غیر قابل نفوذ بودن به دلیل داشتن شاخک ها ی پیچ در پیچ و نوک تیز.

2- ایجاد ارزش زیبایی برای ساختمان به دلیل همسان بودن رنگ و معماری فضا.

3- حفاظ استجکام و دوام در همه شرایط آب و هوایی. چه در مناطق شرجی جنوب و یا حتی در مناطق سرد شمال شرق کشور.

توجه:اگر از رنگهای الکترواستاتیک استفاده شود درصد پوشش دهی رنگش نیز تا ۵۰% افزایش پیدا میکند. قبل از خرید میتوانید سفارش رنگ الکترو استاتیک بدهید.

4- تهیه و نصب آن علاوه بر ایجاد امنیت ارز لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه است.

5- هزینه نگهداری بسیار پایینی دارد.

6- امکان کم کردن یا اضافه کردن حجم یا تعداد شاخ ها به دلخواه.

7-امکان نصب سریع و آسان در هر بخشی از ساختمان.

 

 توصیحات بیشتر در خصوص حفاظ شاخ گوزنی

 

در ادامه این نوشته قصد داریم راهنمای خرید حفاظ شاخ گوزنی را برای شما شرح دهیم. در نوشته های قبلی راهنمای خرید درب آکاردئونی مناسب را به شما نشان دادیم. همچنین به شما نشان دادیم که چگونه یک حفاظ مناسب را انتخاب کنیم.

اگر نمیدانید درب آکاردئونی چیست و میخواهید با این نوع درب آشنا بشوید توصیه میکنیم تا مقاله ما را در خصوص اینکه درب آکاردئونی چیست را حتما مطالعه کنید.

حفاظ شاخ گوزنی را از کجا تهیه کنیم ؟

یکی از دغدغه افرادی که به دنبال حفاظ مناسب میگردند این است که حفاظ مناسب کدام است. و حفاظ مناسب را از کجا تهیه کنیم؟

ما در گروه تولیدی حفاظ شاخ گوزنی اکبری تمام تلاش خود را میکنیم تا محصولاتی با کیفیت و با دوام با نازلترین قیمت را در اختیار مشتریان بگذاریم. در کنار تولید حفاظ شاخ گوزنی محصولاتی نظیر:

 • حفاظ لیلیوم
 • حفاظ سرنیزه
 • حفاظ درب آکاردئونی
 • حفاظ پنجره
 • درب انباری

و سایر محصولات دیگری از این گروه تولیدی شده و روزانه روانه بازار های مصرف داخل استانی و خارج استانی میگردد.

 

پیشنهاد ما چیست؟

 

ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر دنبال حفاظ مناسب بری نصب روی دیوار هستید. حفاظ شاخ گوزنی را انتخاب کنید. حفاظ شاخ گوزنی همانطور که از قبل گفته شد. به دلیل نوع میگرد مورد استفاده، تراکم شاخ های تولید شده در این نوع حفاظ، و شکل ظاهری آن از امنیت زیادی برخوردار است. پیشنهاد میکنیم در صورتی که حفاظ شاخ گوزنی مورد تایید شما است . آن را از گروه تولیدی حفاظ شاخ گوزنی اکبری تهیه کنید. چرا که مواد اولیه این محصول مستقیم از کارخانه تیه میشود. و این موضوع بر کاهش قیمت تمام شده آن تاثیر فراوان میگذارد.

حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های مختلف تهیه میگردد. انواع تراکم دلخواه و رنگ دلخواه را میتونید از مجموعه ما تهیه کنید. قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی میتوانید رنگ دلخواه را انتخاب نموده تا ما حفاظ شاخ گوزی با ارتفاع،تراکم و رنگ دلخواه برای شما تولید کنیم.

بعد از تهیه حفاظ شاخ گوزنی نصابان مجموعه ما در کمترین زمان ممکنه به محل اعزام شده و حفاظ مورد نظر ار با بالاترین کیفیت نصب و تحویل شما میدهند.

Phone icon
تماس مستقیم | 09126040744

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴