حفاظ شاخ گوزنی در پرند

حفاظ شاخ گوزنی در پرند

قبل از آشنایی با {{درب آکاردئونی}} در پرند لازم است با این منطقه آشتا شوید. می‌توان گفت شهر پرند یکی از بهترین شهر هایی که در دهه های اخیر ساخته شده است. این شهر جدید است. که در واقع در بخش جنوب غربی استان تهران و در کیلومتر ۳۰ آزادراه تهران- ساوه قرار گرفته است. هوای صاف، آسمان آبی، راه های ارتباطی مناسب پروژه های بزرگ همجوار، چشم اندازهای زیبا و دسترسی های راحت و آسان به آزادراه های تهران -ساوه و یا حتی تهران- قم و کیفیت بالا در ساخت و سازها در شهر پرند همه و همه باعث شده‌اند تا شهرپرند به یکی از بزرگترین و مهمترین شهرهای جدید در کشور به دور از هر گونه دغدغه های زندگی ماشینی و ترافیک شهری کلانشهرها ،آلودگی هوا، مکانی نیمه و آرام را برای زندگی ساکنان در این منطقه فراهم کند.

شاخ گوزنی در پرند را از کجا بخریم؟

این حفاظ در واقع تراکمی از میله های نوک تیز و برنده فلزی می باشند. که به صورت نامنظم به هم وصل شده اند. و با ایجاد حجم مناسبی بر روی دیوار و با ارتفاعی مناسب. مانع عبور افراد به داخل ساختمان و دیوارها میشوند. با توجه به نیاز بازار و همچنین توان مالی افراد و انواع مختلفی از حفاظ های شاخ گوزنی تولید طراحی و ساخته شده اند. در نتیجه شما می توانید با هر توان مالی که دارید گزینه‌ای مناسب برای انتخاب کردن داشته باشید.

اگر در شهر پرند هستید و به دنبال {{درب آکاردئونی}} هستید میتوانید از حفاظ اکبری خرید کنید. شماره 09126040744 آماده پاسخگویی به نیاز شما است.

چرا باید از حفاظ شاخگوزنی بر روی دیوارها استفاده کرد؟

حفاظ شاخگوزنی یکی از خوش قیمت ترین حفاظ های موجود در بازار پرند است. که از تعدادی میلگرد محکم و نوک تیز و نوک تیز ساخته می شود. این نوع حفاظ از قدیمی ترین و پرفروش ترین نوع حفاظ ها می باشد. بالاترین سطح ایمنی را برای دیوارهای شما فراهم می‌کند.

این نوع نرده علاوه بر اینکه نقاط تیزی در حفاظت از دیوار شما ایجاد می کند. و نسبت به روش های دیگر قیمت بسیار مناسبی دارد. از لحاظ زیبایی نیز جلوه های خاص و زیبایی را به ساختمان شما می دهد. و از این رو انتخاب اکثر معماران و طراحان ساختمان برای ساختمانهای می باشد.

با توجه به بررسی هایی که انجام شده است. بیش از ۷۰ درصد سارقین مواردی را برای سرقت کردن انتخاب میکنند. که دسترسی راحت تری را به آن داشته باشند. و بدون هیچگونه دردسر و درگیری کار خود را انجام دهند. در سرقت کردن از ساختمان ها یکی از مواردی که باعث نقص امنیت میشود وجود داشتن دیوارهای کوتاه و یا بدون حفاظ است. بسیاری از مردم جهت حفظ حریم خصوصی خود را نادیده میگیرند در حالی که با استفاده از انواع شاخ گوزنی در پرند شما می توانید با ایجاد یک حفاظ بر روی دیوار های خود عملاً این فکر سارقین جهت سرقت از ساختمان های شما را به فکر انتخاب ساختمانهای دیگری بیاندازند. که دردسر کمتری را برای ورود به آنها داشته باشند.

مزایای استفاده از حفاظ شاخ گوزنی در پرند چیست؟

از مزایای استفاده از حفاظ شاخگوزنی در پرند را می توان موارد زیر را نام برد:

1- وجود مدل های متنوع برای هماهنگی کردن با نمای ساختمان می باشد.

2- مورد بعدی رو که می توان نام برد. قیمت مناسب در مقایسه با سایر انواع حفاظ های دیوار. که تولید شده و وجود دارند.

3-از مزایای دیگری که میتوان برای {{درب آکاردئونی}} نامبرد نصب کردن آسان و خیلی راحت و سریع بر روی انواع دیوارها.

4-جنس {{درب آکاردئونی}} در پرند از آهن است. به همین دلیل دارای مقاومت بالایی است.

5-  نفوذ ناپذیری در {{درب آکاردئونی}} به دلیل متراکم بودن و حجیم بودن میله های فلزی.

6- همچنین به دلایل پوشش ارزی بر روی دیوارها مانع از بالا رفتن سارقین بر روی دیوار می شود.

7- و یکی دیگر از عوامل و مهمترین عوامل {{درب آکاردئونی}} دزدی که باعث می شود سارقین به دلایل لبه های تیز فلزی و برنده­ای که دارند ریسک عبور را بالا میبرد و باعث حفاظت از ساختمان ها می شود.

چه عواملی بر قیمت شاخ گوزنی در پرند موثر می باشد؟

می توان گفت که عوامل متعددی به قیمت {{درب آکاردئونی}} موثر است از جمله:

ضخامت میلگردی که در ساخت و تولید آن استفاده می شود.

در ساخت {{درب آکاردئونی}} از میلگردهای برش داده شده استفاده میشود. این میلگرد ها می توانند دارای قطر های متنوع و مختلفی باشند. و معمولاً ضخامت موجود در بازار که در واقع معمولی ترین ضخامت می باشد. ضخامت 9 و ۱۰ میلی متری می باشد. البته می‌توان گفت که قطعاً قطر ۱۰ میلیمتری از کیفیت بالاتری برخوردار هست. این نوع میلگرد به راحتی برش داده نمیشود. به همین دلیل ایمنی بالایی دارد.

تراکم شاخ گوزنی در پرند

یا همان تعداد ردیف های {{درب آکاردئونی}} میباشد.تراکم تعداد تراکم های حفاظ های شاخ گوزنی معمولاً با روش های گوناگونی بررسی می شود. اما بهترین و یا حتی جدیدترین روش برای محاسبه کردن تراکم این نوع حفاظ ها تعداد میلگردهایی قسمت پایینی بدنه نرده می باشد. و معمولا از تراکم از 20 شروع شده و می تواند تا تراکم 50 ادامه داشته باشد. از جمله موارد دیگر که در قیمت حفاظ شاخ گوزنی در پرند موثر می باشند، نوع جوشکاری هست. که مورد استفاده می شود.

ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی در پرند

ارتفاع یکی از مهمترین عوامل در تعیین قیمت نرده های حفاظ شاخ گوزنی می باشد. می توان گفت که هر چقدر که ارتفاع این {{درب آکاردئونی}} بیشتر باشد. قیمت نرده ساخته شده بیشتر میشود. در انتها نیز می توان گفت کیفیت برند و نوع رنگ هاری که نیز مورد استفاده قرار می گیرد. در قیمت {{درب آکاردئونی}} موثر میباشد .

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴