حفاظ شاخ گوزنی 09126040744 -تولید و فروش حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی 09126040744

حفاظ شاخ گوزنی 09126040744

5/5 - (15 امتیاز)

 حفاظ شاخ گوزنی

امنیت از قدیم یکی از مهم ترین نیاز های بشر بعد از غذا و آب بوده است. امروزه با پیشرفت جامعه و روند رو به رشد جمعیت در کشورهای توسعه یافته نیاز به امنیت هم بیشتر شده است. یکی از مهم ترین جنبه های امنیت، حفاظ ایمنی خانه ها جهت جلوگیری از ورود سارقین به خانه ها است. حفاظ شاخ گوزنی به عنوان یکی از امن ترین روش های جلوگیری از ورود سارقین به خانه محسوب میشود.

از این رو حفاظ شاخگوزنی به عنوان یکی از مهم ترین ابزارهایی که از ورودی سارقین جلوگیری میکند به حساب می آید.در ادامه این نوشته قصد داریم تا در خصوص خرید حفاظ شاخگوزنی به شما آموزش هایی بدهیم.

ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر دنبال حفاظ مناسب بری نصب روی دیوار هستید. حفاظ شاخ گوزنی را انتخاب کنید. در این نوشته راهنمای مناسبی در خصوص خرید حفاظ شاخ گوزنی به شما ارائه میدهیم. حفاظ شاخگوزنی همانطور که از قبل گفته شد. به دلیل نوع میگرد مورد استفاده، تراکم شاخ های تولید شده در این نوع حفاظ، و شکل ظاهری آن از امنیت زیادی برخوردار است.

پیشنهاد ما این است در صورتی که حفاظ شاخگوزنی مورد تایید شما است . آن را از گروه تولیدی حفاظ شاخگوزنی اکبری تهیه کنید. چرا که مواد اولیه این محصول مستقیم از کارخانه تیه میشود. و این موضوع بر کاهش قیمت تمام شده آن تاثیر فراوان میگذارد.

حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های مختلف تهیه میگردد. انواع تراکم دلخواه و رنگ دلخواه را میتونید از مجموعه ما تهیه کنید. قبل از خرید حفاظ شاخگوزنی میتوانید رنگ دلخواه را انتخاب نموده تا ما حفاظ شاخ گوزی با ارتفاع،تراکم و رنگ دلخواه برای شما تولید کنیم.

بعد از تهیه حفاظ شاخ گوزنی نصابان مجموعه ما در کمترین زمان ممکنه به محل اعزام شده و حفاظ مورد نظر ار با بالاترین کیفیت نصب و تحویل شما میدهند.

 

برای مطالعه مقالات بیشتر در خصوص حفاظ شاخ گوزنی میتوانید از این لینک پیگیر باشید.

خرید حفاظ شاخ گوزنی

اگر قصد داری حفاظ شاخ گوزنی بخری لازمه قبل از خرید به این نکاتی که میگم توجه کنی.آخر مقاله میتونی لینک مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی رو ببینی.

قبل از هرچیزی باید بدونی که حفاظ شاخگوزنی رو میخوای روی چه دیواری نصب کنی. و ارتفاع دیوار رو مد نظرت قرار بدی. ارتفاع دیواری که حفاظ شاخ گوزنی روش نصب میشه اهمیت داره.

دوم باید توجه کنید که روی دایوار محل عبور کابل برق یا تلفن نباشه که موقع نصب حفاظ شاخگوزنی به مشکل بر میخوری.

سوم متراژ دیواری که میخوای حفاظ شاخ گوزنی روش نصب کنی. بر اساس متراژی که میخوای شاخ گوزنی رو روش نصب کنی و تراکمی که میخوای داشته باشه قیمت حفاظ شاخگوزنی که قراره بخری و نصب کنی فرق داره.

توجه داشته باش که اگر میخوای حفاظ شاخگوزنی رو تو محیط بیرون و در محیط باز استفاده کنی برای اینکه حفاظ شاخگوزنی زنگ نزنه و دچار رنگ پریدگی نشه و نمای خونتو بهم نریزه حتما قبلش به ما بگو که از رنگ های ضد آب در رنگ زدن حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنیم تا دوام حفاظ شاخگوزنی به مدت طولانی برقرار باشه.

این نکته رو مد نظرت قرار بده کمه رنگی حفاظ شاخگوزنی هم مهمه. چون میتونی حفاظ رو با رنگ دیوار یا رنگ ساختمان ست کنی. ما تو مجموعه تولیدی حفاظ اکبری حفاظ شاخگوزنی رو با هر تراکم و هر رنگی که مشتری بخواد براش تهیه میکنیم.

راهنمای خرید غیر حضوری شاخ گوزنی

اگه خارج از تهرانی اصلا نگران نباش. ما حفاظ شاخ گوزنی رو به هر نقطه از ایران که بخوای ارسال میکنیم. ما با باربری های مهم در تهران قرار داد داریم . به محص اینکه حفاظ شاخگوزنی خودت رو انتخاب کردی و خرید کردی. همون روز از طریق کامیون های مخصوص حمل حفاظ شاخگوزنی ارسال میکنیم.

توجه داشته باش که ما به دلیل اینکه مواد اولیه رو ارزون تهیه میکنیم و خودمون تولید کننده هستیم به همین دلیل قیمت نهایی همه محصولات ما از بقیه ارزون تر هست. ما علاوه بر حفاظ شاخگوزنی ،درب آکاردئونی ،حفاظ سرنیزه ،حفاظ لیلیوم،درب حیاط و درب انباری تولید میکنیم.

پس اگر سازنده هستی حتما توصیه میکنم ب ما سری بزنی و قیمت های ما رو با بقیه مفایسه کنیو حتما حتما قیمت محصولات ما از بقیه کمتر هست. پس حتما اگه میخوای حفاظ شاخگوزنی بخری یا درب آکاردئون میتونی به صورت رایگان به ما زنگ بزنی و قیمت حفاظ شاخگوزنی و بثیه محصولات رو تلفنی بپرسی.

راستی اگه علاقه داری نحوه تولید و مراحل تولید حفاظ شاخ گوزنی رو ببین حتما روی این لینک کلیک کن و به کانال آپارت ما سری بزن تا مراجل ساخت حفاظ شاخ گوزنی رو به طور کامل ببینی.

شاید بدت نیاد یه مقاله در مورد راهنمای خرید درب آکاردئونی بخونی. اکه علاقه داری روی این لینک کلیلک کن.

داستان  واقعی حفاظ شاخ گوزنی

یکی از بستگان یکی از دوستان ما یک خونه میخره. از اونجایی که ما ایرانی ها همیشه تا کسی یک وسیله تازه میخره ازش شیرینی میخوایم. دوستان و خانواده این بنده خدا هم ازش درخواست شیرینی کرده بودند. فرد مورد نظر هم قول میده که آخر هفته دوستان و خانواده را به صرف نهار بیرون از شهر تو یه فضای دنج دعوت کنه. روز موعود میرسه و صبح روز جمعه از خانواده میخواد که وسایل سفر به خارج از شهر رو فراهم کنن.

فرد مورد نظر هم به سمت ماشین میره که وسایل داخل ماشین رو مرتب کنه. خلاصه این بین هم به دوستان زنگ میزنه که تو فلان منطقه همدیگه رو میبینیم.همه دویتان و خانواده شاد و شنگول وسایل رو بار ماشین میکنن و سوار ماشین میشن و راهی خارج از شهر میشن. همه چی به خوب خوشی سپری میشد. فرد مورد نظر برای اینکه به وعده خودش عمل کنه. یک نهار خوشمزه آماده میکنه دوستان و خانواده رو به نهار دعوت میکنه.

بعد از صرف نهار

از اونجایی که ما ایرانی ها باید یه چای بخوریم و یه چرت بعد از نهار بزنیم. اونم همراه با خانواده استراحت میکنه و عصر ورز جمعه برمگیردن به سمت خونه. تو مسیر هم کلی از خاطرات اون روز تعریف میکنن و شاد و خوشحال روزشون رو سپری میکنن.

اصل داستان زمانی شروع میشه که میرسن به خونه. وقتی میرسن به پارکینگ. پرد خانواده وسایل اضافی رو میاره پایین و تقسیم میکنه تا هر کسی یه وسیله ای ببره همراه خودش. از اونجایی که معمولا پسر کوچیک خانواده این مواقع سریع تر از بقیه سعی میکنه خودش رو به دم در خونه برسونه. سریع پله ها رو میدوه میره بالا. وقتی میرسه دم در میبینه در خونه بازه.

تو این شرایط بقیه خانواده هم میرسن و فکر میکنن که پسر کوچیک خانواده در خونه رو باز کرده.جلوتر که میرن میبینن که ای دل غافل. تو این مدتی که اینا بیرون بودن دزد اومده و تمام وسایل رو با حوصله جارو کرده و حتی به قول معروف یک چوب کبیرت هم نذاشته تو خونه.

ادامه داستان

پدر خونه که از دیدن این صحنه ناراحت  و عصبانی هست مدام به خودش بد و بیراه میگه و مادر خونه هم فشار زیاد غش میکنه. همسایه شون که سرو صدای زیادی میشوه میاد ببینه داستان از چه قراره میبینه دزد خونه رو خالی کرده سریع با پلیش تماس میگیره.

پلیس که وارد صحنه میشه اولین سوالی که میپرسه اینه که درب خونه دارای حفاظ بوده یا نه؟

یکی از دوستان فرد مالباخته  روز قبل از این اتفاق بهش پیشنهاد داده بود که درب آکاردئونی نصب کنه. و حفاظ شاخ گوزنی بخره. پلیس قبل از اینکه خونه رو ترک کنه.و بعد از اینکه   صورتجلسه رو نوشت و صورت واقعه رو شنید. پیشنهاد کرد که هر چه سریع تر روی دیوار حیاط حفاظ شاخ گوزنی نصب بشه. و تاکید کرد که ورودی  خونه هم حتما درب آکاردئونی محکم نصب بشه.

طبق اعلام پلیس سارقان بیشتر مواقع وارد خونه هایی میشن که حفاظ شاخ گوزنی و درب اکاردئونی ندارن. چون نبود درب آکاردئونی و حفاظ شاخ گوزنی امنیت خونه و محیط رو پایین میاره و هر دزدی رو ترغیب میکنه تا از اونجا دزدی کنه.

هدف تعریف داستان

این داستان واقعی رو که براتون تعریف کردیم خواستیم به شما بگیم که مر همیشه برای همسایه نیست و خونه شما هم خدایی نکرده ممکنه در معرض سرق قرار بگیره. برای جلوگیری از این اتفاق ناگوار پیشنهاد میکنیم که حتما حیاط خونتون باید دارای حفاظ شاخ گوزین باشه. و همچنین درب ورودی منزلتون رو باید درب آکاردئونی داشته باشه.

در زیر توصیه میکنیم تا مطالبی که در خصوص انواع حفاظ شاخگوزنی برای شما تهیه کردیم مطالعه کنید. تا با انواع حفاظ شاخگوزنی آشنا باشید. و در زمان خرید حفاظ شاخگوزنی از دانش لازم در این خصوص برخوردار باشید.

حفاظ شاخ گوزنی یکی از مهم ترین نوع حفاظ هایی است که در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میگردد. این نوع حفاظ را بر روی دیورا خانه های مسکونی،باغ ها،محیط های کارگاهی و سایر موارد دیگر استفاده میشود. این نوع حفاظ را حفاظ دیورا نیز میگویند. در این مقاله قصد داریم تا راهنمای خرید حفاظ شاخگوزنی مناسب را ارائه دهیم.

آیا میتوان نرده شاخ گوزنی بعنوان حفاظ استفاده کرد؟

با توجه به این موضوع که نرده حفاظ نسل اول در مقابل با خرید حفاظ شاخ گوزنی از نظر مهندسی طراحی نشده بودند. و نقاط ضعف زیادی داشتند و گذشت زمان ثابت کرده بود. که عملا این گونه حفاظ در مقابل حفاظهای شاخ گوزنی کارایی لازم را ندارند.  و همین مساله باعث شد تا تعداد زیادی از طراحان و مهندسان ساختمانی از حفاظ های  نسل دوم و سوم استفاده کنند .

انواع حفاظ شاخ گوزنی

بعضی از این حفاظ های شاخ گوزنی که در تولیدی حفاظ اکبری تولید مشوند را  نسل دوم و سوم  میگویند.

در زیر این نوع حفاظ ها رو مشاهده میکنید :
 • نرده حفاظهای شاخ گوزنی.
 • نرده حفاظ نیزار.
 • حفاظ بوته ای.
 • حفاظ لیلیوم.
 • نرده سرنیزه ای.
 • حفاظ نخل مرداب.
 • حفاظ لاله ای و … .

نرده حفاظهای شاخ گوزنی یا حفاظهای شاخ گوزنی از جمله پرطرفدارترین نرده های هستند که روی دیوار نصب میشوند. مبنا و الگوی ساخت این نوع حفاظ شاخ های گوزن است.

حفاظهای شاخ گوزنی توانست نظرخریداران حفاظ روی دیوار، خصوصا متقاضیان نصب حفاظ در کشور ایران را جلب نموده. و گوی سبقت را از سایر نرده حفاظ ها که از نظر امنیتی در مورد ورود به ساختمان و محافظ دیوار ضعیف عمل کرده بودند. را ربوده و در نتیجه بسیار محبوب شد. حفاظهای شاخ گوزنی توانست محبوبیت قابل توجه ای در بین حفاظ ها پیدا کند.

حفاظ شاخ گوزنی و امنیت

حفاظ شاخ گوزنی به عنوان یکی از امن ترین انواع حفاظ دیوار است. از حفاظ دیوار جهت جلوگیری از ورود افراد غیر مجاز مثل سارقین به خانه از طریق دیوار استفاده میشود. حفاظ شاخگوزنی به دلییل شکل ظاهری و تراکم که دارد باعث میشود تا کسی نتواند از طریق دیوار وارد حیاط منظرل شما بشود.

از طرفی نوک تیز این نوع حفاظ باعث میشود حتی حیوانات نتوانند از طریق این مسیر به محیط خانه وارد شوند. بنابر این با توجه به ویژگی های این نوع حفاظ  باید در خرید حفاظ شاخگوزنی دقت کافی را داشت.

حفاظ ها انواع مختلفی دارند. یکی از معروف ترین آنها حفاظ شاخگوزنی است. مدل های مختلف این حفاظ در همین مقاله میتوانید مشاهده کنید. بر اساس نیاز و محیط استفاده نوع حفاظ به کار رفته متفاوت است.

یعنی قبل از خرید حفاظ شاخگوزنی باید ارتفاع دیواری که قرار است این حفاظ روی آن نصب میشود را به کارشناسان گروه تولیدی حفاظ اکبری ارائه بدهید.چون ارتفاع حفاظ شاخ کوزنی بر اساس ارتفاع دیوار مشخص میشود. پی هرچقدر ارتفاع دیوار شما کمتر باشد باید از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنید که ارتفاع بیشتری دارد.

اگر در محیط های شهری زندگی میکنید یا روستایی باز نوع استفاده از حفاظ شاخگوزنی متفاوت است. چون در فضاهای روستایی امکان تردد حیوانات مختلف بیشتر است لذا باید با هماهنگی کارشناسان گروه تولیدی حفاظ اکبری از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنید که تراکم آن بالا باشد.

در محیط های شهری به دلیل ارتفاع بیشتر دیوار حیاط ها نیاز به حفاظ شاخگوزنی با ارتفاع زیاد نیست. ولی باید تراکم این نوع حفاظ بالا باشد. تراکم بیشرت امنیت بیشتری به خانه شما هدیه میدهد.

رنگ بندی این وع حفاظ هم کاملا سلیقه ای است. در صورتی که میخواهید حفاظ شاخ گوزنی را به رنگ دلخواه تغییر دهید. که با محیط حیاط شما و رنگ نما هماهنگ باشد میتوانید سفارش رنگ امیزی به رنگ دلخواه را نیز به کارشناسان فروش گروه تولیدی حفاظ اکبری بدهید.

 

ویژگی حفاظ شاخ گوزنی

۱- به دلیل هزینه پایین یکی پر مصرف‌ترین نوع حفاظ در بین تمام حفاظ‌های بوته‌ای می باشد.

۲-  به دلیل وجود انبوه شاخک با نوک‌های تیز و درهم پیچیده غیر قابل نفوذ بوده و امنیت مکان مورد استفاده را برقرار میکند.

۳- با ایجاد نمای زیبای ساختمان ارزش فضا را بالا میبرد. و همچنین هماهنگ با نمای ساختمان رنگ آن قابل تغییر است.

۴- درصورت خرابی هزینه تعمیر و نگهداری آن اندک است.

۵- قابلیت نصب بر روی انواع متریال اعم از فلز، بتن و سنگ را دارد. و این یک مزیت بالا برای حفاظ شاخگوزنی به حساب می آید.

۶- قابلیت تقویت حفاظ در محل‌هایی که جای پا برای سارق وجود دارد. به این ترتیب که تراکم حفاظ را در آن منطقه افزایش داده میشود.

۷- امکان ارسال حفاظ بوته‌ای (شاخ گوزنی) به تمامی‌نقاط کشور.

 نکاتی که باید قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی به آن  توجه کنید

ارتفاع و عرض حفاظ شاخگوزنی با دیوار متناسب باشد.

در صورتی که ارتفاع دیوار مورد نظر برای نصب این حفاظ از دو متر و نیم کمتر باشد. باید از حفاظ‌هایی که دارای ارتفاع یک متر هستند استفاده کنید.

عرض این حفاظ‌ها نیز برای دیواری که بین دو تا دو و نیم متر می‌باشد. باید حفاظ‌هایی دارای عرض بالای ۵۰ سانتی‌متر استفاده شود. به دلیل این که هر اندازه عرض حفاظ افزایش پیدا کند موجب ایجاد تردد سخت تر می‌شود. و به این صورت هیچ سارقی نمی‌تواند بر روی دیواریهای کنار حفاظ حرکت کند همین موضوع امنیت را بیشتر می‌کند.

متناسب بودن حفاظ انتخاب شده با نمای خارجی ساختمان :

در زمان خرید حفاظ شاخ گوزنی به متناسب بودن رنگ و کیفیت آن با نمای ساختمان توجه کنید. چرا که یکی از ویژگی حفاظ های شاخ گوزنی تولید شده. در گروه تولیدی حفاظ اکبری، انتخاب رنگ دلخواه در زمان تولید آن می باشد. بنابر این قبل از خرید حفاظ مورد نظر میتوانید حفاظ تولیدی شده را با رنگ دلخواه سفارش بدهید.

مزایای استفاده از نرده روی دیوار

مثل حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزار، حفاظ بوته ای، حفاظ نامنظم، حفاظ آبشاری  چیست ؟

۱-غیر قابل نفوذ بودن به دلیل داشتن شاخک ها ی پیچ در پیچ و نوک تیز.

۲- ایجاد ارزش زیبایی برای ساختمان به دلیل همسان بودن رنگ و معماری فضا.

۳- حفاظ استجکام و دوام در همه شرایط آب و هوایی. چه در مناطق شرجی جنوب و یا حتی در مناطق سرد شمال شرق کشور.

توجه:

اگر از رنگهای الکترواستاتیک استفاده شود درصد پوشش دهی رنگش نیز تا ۵۰% افزایش پیدا میکند. قبل از خرید میتوانید سفارش رنگ الکترو استاتیک بدهید.

۴- تهیه و نصب آن علاوه بر ایجاد امنیت ارز لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه است.

۵- هزینه نگهداری بسیار پایینی دارد.

۶- امکان کم کردن یا اضافه کردن حجم یا تعداد شاخ ها به دلخواه.

۷-امکان نصب سریع و آسان در هر بخشی از ساختمان.

 توصیحات بیشتر در خصوص حفاظ شاخگوزنی

در ادامه این نوشته قصد داریم راهنمای خرید حفاظ شاخگوزنی را برای شما شرح دهیم. در نوشته های قبلی راهنمای خرید درب آکاردئونی مناسب را به شما نشان دادیم. همچنین به شما نشان دادیم که چگونه یک حفاظ مناسب را انتخاب کنیم.

اگر نمیدانید درب آکاردئونی چیست و میخواهید با این نوع درب آشنا بشوید توصیه میکنیم تا مقاله ما را در خصوص اینکه درب آکاردئونی چیست را حتما مطالعه کنید.

حفاظ شاخ گوزنی را از کجا تهیه کنیم ؟

یکی از دغدغه افرادی که به دنبال حفاظ مناسب میگردند این است که حفاظ مناسب کدام است. و حفاظ مناسب را از کجا تهیه کنیم؟

ما در گروه تولیدی حفاظ شاخگوزنی اکبری تمام تلاش خود را میکنیم تا محصولاتی با کیفیت و با دوام با نازلترین قیمت را در اختیار مشتریان بگذاریم. در کنار تولید حفاظ شاخگوزنی محصولاتی نظیر:

 • حفاظلیلیوم.
 • حفاظسرنیزه.
 • درب آکاردئونی.
 • حفاظپنجره.
 • درب انباری.

و سایر محصولات دیگری از این گروه تولیدی شده و روزانه روانه بازار های مصرف داخل استانی و خارج استانی میگردد.

انواع تراکم حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های مختلف تولید میشود. انواع تراکم حفاظ شاخگوزنی تراکم 8، 10 ،12 و 15 ردیفه است . در گروه تولیدی حفاظ اکبری انواع تراکم حفاظ شاخگوزنی تولید میشود.

با تراکم های مختلفی از جمله 8 ردیفه 10 ردیفه 12 ردیفه و در شلوغ ترین حالت 15 ردیفه ساخته میشود.

حفاظ شاخ گوزنی چگونه نصب میشود؟

حفاظ شاخگوزنی قابلیت نصب بر وری هر دیوار با هر ارتفاعی دارد.  به طور معمول با استفاده از پایه های فلزی به دیوار متصل میشود که هم استحکام حفاظ را بالا می برد هم طول عمر آن را افزایش می دهد.

نحوه خرید اینترنتی یا تلفنی حفاظ شاخ گوزنی چگونه است؟

جهت خرید حفاظ شاخ گوزنی یا سایر محصولات گروه تولیدی اکبری کافی است با شماره
09126040744 – 09338090836 تماس گرفته و قیمت حفاظ شاخگوزنی و سایر محصولات را استعلام بگیرید.

آیا حفاظ شاخ گوزنی ایمن است ؟

حفاظ شاخگوزنی به دلیل داشتن تراکم بالا و شکل ظاهری آن میتواند یکی از مهم ترین محصولات در جلوگیری از ورود سارقین به محل زندگی یا شرکت شما باشد.تراکم حفاظ شاخ گوزنی قابل تغییر بوده به همین دلیل برای همه سلیقه ها انواع مختلف حفاظ شاخگوزنی موجود است.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به چه عواملی بستگی دارد؟

از آنجایی که حفاظ شاخگوزنی از آهن ساخته شده است بنابر این قیمت حفاظ شاخگوزنی تا حدود زیادی به ضخامت میلگرد و مقدار آهن به کار رفته در آن بستگی دارد. بنابر این حفاظ های شاخ گوزنی با تراکم بالاتر قیمت بالاتری دارند و حفاظ های شاخ گوزنی که تراکم پاین به دلیل استفاده کمتر از آهن در آن قیمت کمتری دارند.

آیا محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری دارای گارانتی می باشند؟

تمام محصولات تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری شامل حفاظ شاخگوزنی ،درب آکاردئونی ،حفاظ سرنیزه و … تماما با گارنتی و ضمانت نامه کیفیت و قیمت به مشتری عرضه میشود. در صورتی که حفاظ شاخگوزنی خریداری شده از گروه تولیدی حفاظ اکبری به هر دلیلی دچار شکستگی یا زنگ زدگی یا هر ایراد دیگری شود ما خود را ملزم به رفع ایراد یا تعویض آن میدانیم.

ما بجز حفاظ شاخ گوزنی چه محصولاتی تولید میکنیم ؟

گروه تولیدی حفاظ اکبری افتخار دارد تا محصولات متنوعی همچون حفاظ شاخگوزنی مارل،حفاظ شاخگوزنی در تراکم های مختلف، حفاظ سرنیزه ،درب آکاردئونی ،حفاظ پنجره و بالکن و درب ویلا تولید کرده وروانه بازار تهران و شهرستان ها کند.

آیا برای محصولاتی مثل حفاظ شاخ گوزنی میتوان نمایندگی گرفت؟

بله ، در صورت داشتن شرابط نمایندگی محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری در هر شهرستانی که هستید میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید و شرایط دریافت نمایندگی را از کارشناسان ما بپرسید.

چرا حفاظ شاخ گوزنی؟

از بین همه حفاظ هایی که در بازار موجود می باشد.حفاظ شاخگوزنی یکی از ارزانترین و در عین حال پر کاربرد ترین نوع حفاظ می باشد.

کاربرد ای نوع حفاظ به دلیلی ارزانی آن نیست. بلکه کیفیت این نوع حفاظ نسبت به قیمت آن از ارزش بالایی برخوردار است.

برخی حفاظ ها از لحاظ قیمتی از حفاظ شاخگوزنی قیمت بالاتری دارند. این نوع حفاظ ها از لحاظ شکل ظاهری از این نوع حفاظ  زیباتر هستند. ولی حفاظ شاخگوزنی یک نوع حفاظ پر کاربرد است و همه جا قابل استفاده است. روی دیوار ، روی درب حیاط و جاهایی که احتمال ورود سارقین به محل وجود دارد مورد استفاده قرار میگیرد.

در گروه تولیدی حفاظ اکبری انواع حفاظ تولید میشود. رنگ حفاظ شاخگوزنی هم میتوان بسته به شرایط تغییر داد. یعنی به عنوان مثال اگر رنگ دیوار حیاط یا درب حیاط کرمی رنگ است. میتوان رنگ حفاظ شاخگوزنی را نیز کرمی در نظر گرفت.

بنا بر این از لحاظ زیبایی محیطی به راحتی با محیط اطرافش میشه این نوع حفاظ رو هماهنگ کرد.

پروژه نصب حفاظ شاخ گوزنی

در زیر یکی از نمونه های پروژه های نصب حفاظ شاخ گوزنی را به صورت تصویری به شما نشان میدهیم.

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی

 

خرید حفاظ شاخ گوزنی

 

54 thoughts on “حفاظ شاخ گوزنی 09126040744

 1. admin Post author

  اگر درباره قیمت حفاظ شاخ گوزنی سوالی دارید میتونید در بخش کامنت ها بپرسید

 2. حسن قربانی

  به نظر من بهترین فروشنده حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی تهران شما هستین.
  من هم درب آکاردئونی هم حفاظ شاخ گوزنی رو از شما خریدم .
  توصیه میکنم هر کس دنبال حفاظ شاخ گوزنی هست حتما به شما سری بزنه.
  حفاظ شاخ گوزنی که خریدم ازتون با بقیه مقایسه کردم بهترین حفاظ شاخ گوزنی بود بین مابقی تولید کننده ها

  1. admin Post author

   ممنون از شما
   خوشحالیم که محصولاتی مثل حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی ما تونسته نظر شما مشتری عزیز رو جلب کنه

 3. محسن گنجی

  اگه در مورد حفاظ شاخ گوزنی از من بپرسی میگم گروه تولیدی حفاظ اکبری جزو بهترین تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی در تهران هست. چون هم قیمت حفاظ شاخ گوزنی که میفروشن پایین هست و هم کیفیتش بالا هست. اخلاق و تعهد بالایی دارن.

  1. admin Post author

   ممنون از شما محسن عزیز.
   ما تمام تلاشمون اینه که حفاظ شاخ گوزنی رو با کیفیت بالا و قیمت مناسب به دست مشتری برسونیم . از اینکه حفاظ شاخ گوزنی تولیدی ما تونسته شما رو راضی نگهداره بسیار خوشحالیم.

 4. محمد غلامی

  ببخشید میخواستم بدونم حفاظ شاخ گوزنی در چه تراکمی تولید میکنید؟

  1. admin Post author

   با سلام
   تمام حفاظ شاخ گوزنی تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری در تراکم و ارتفاع مختلف تولید میشه. هر نوع تراکمی که بخواید میتونیم تولید کنیم و میتونید جهت دریافت قیمت حفاظ شاخ گوزنی با شماره های درج شده در بالای سایت تماس بگیرید.

 5. امید رضایی

  ببخشید یه سوال داشتم
  من اگه بخوام برای باغ حفاظ شاخ گوزنی بخرم شما میتونید با قیمت پایین تر برام تولید کنید؟ چون میخوام یه حفاظ شاخ گوزنی محکم و با دوام تهیه کنم.

  1. admin Post author

   درود بر شما امید عزیز
   تمام محصوات تولیدی بخصوص حفاظ شاخ گوزنی که ما تولید میکنیم دارای کیفیت بسیار بالایی هست. چرا که ما مواد اولیه حفاظ شاخ گوزنی رو مستقیم از کارخانه تهیه میکنیم به همین دلیل قیمت پایین و کیفیت بالایی دارن.

 6. نسترن رضایی

  با سلام
  اگه بخوایم حفاظ شاخ گوزنی در متراژ بالا بخریم تخفیف هم میدین؟

  1. admin Post author

   درود بر شما خانم رضایی
   بله قطعا خرید متراژ بالا از حفاظ شاخ گوزنی تخفیف ویژه میدیم.
   اگه قصد دارین حفاظ شاخ گوزنی بخرین توصیه میکنم اول متراژ دیوار رو دقیق بگیرین و بعد مراجعه کنین برای خرید حفاظ شاخ گوزنی .
   یه هدیه هم برای دوستانی که حفاظ شاخ گوزنی در متراژ بالا بخرن داریم ، اونم اینه که نصب حفاظ شاخ گوزنی رو رایگان انجام میدیم براتون.

 7. امید بخشی

  از شما ممنونم که خیلی سریع و با حوصله پاسخ میدین.
  من فعلا به حفاظ شاخ گوزنی نیاز پیدا نکردم چون خونم آپارتمانی هست ولی زمانی که باغ بخرم و یا ویلا بگیرم حتما حفاظ شاخ گوزنی رو از شما میخرم.

  1. admin Post author

   خواهش میکنم
   خوشحالم که رضایت شما مشتری عزیز حاصل شده.
   اگه قصد خرید هر کدوم از محصولات ما نظیر حفاظ شاخ گوزنی یا درب آکاردئونی داشتین میتونید تماس بگیرید و تخفیف ویژه بگیرید.

 8. ایمانی زاده

  سلام به همگی
  من برام سواله که چرا همه دارن از حفاظ شاخ گوزنی طرفداری میکنن؟
  این همه حفاظ خوب ، به نظرم اگه از سیم خاردار استفاده بشه برا باغ بهتر از حفاظ شاخ گوزنیه- هزینش کمتره و سریع تر نصب میشه/.

  1. admin Post author

   سلام بر شما دوست گرانقدر
   خدمت شما عرض کنم که سیم خاردار در مکان هایی میشه استفاده کرد که خارج از محیط شهری باشه و زیبایی محیطی اهمیت نداشته باشه، ولی استفاده از حفاظ شاخ گوزنی به دلایل زیر میتونه بهتر از سیم خاردار باشه.
   1- حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار محکم میشه و قابل کندن نیست در صورتی که سیم خاردار باید روی پایه نصب بشه که امکان جابجایی اآن وجود داره.
   2- حفاظ شاخ گوزنی توسط انبر و تجهیزت دیگه قابل برش نیست در صورتی که سیم خاردار با یک انبر دست ساده میشه برش داد و ازش عبور کرد.
   3- دوام حفاظ شاخ گوزنی خیلی بیشتر از سیم خاردار است.
   4- از همه مهم تر زیبایی و تناسبی که حفاظ شاخ گوزنی میتونه به محیط شما بده اصلا با سیم خاردار قابل مقایسه نیست.

   در پایان توصی میکنم اگر قصد داری حفاظ شاخ گوزنی تهیه کنی حتما به موارد زیر توجه داشته باش.
   حتما حفاظ شاخ گوزنی رو از تولید کننده بخر نه دلال چون تولید کننده تعهد کیفیت داره ولی دلال خیر . ما تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی هستیم.
   قبل از خرید حتما برای نصب حفاظ شاخ گوزنی و نوع آن مشاوره بگیر. مشاوره ما رایگان هست و هر سوالی در مورد حفاظ شاخ گوزنی داشتی میتونی به صورت رایگان بپرسی و هر اطلاعاتی که لازم داری مثل قیمت ، کیفیت و سایر سوالات دیگه مطرح کنی ما پاسخگوس شما هستیم.

 9. دره قائدی

  سلام خسته نباشید امیدوارم حالتون خوب باشه من دره قائدی هستم براتون پیغام میذارم . محلی که ما زندگی میکنیم به خاطر شرایطش معمولا چند وقت یکبار دزد میاد. از وقتی با شما مشور کردم که چه حفاظی بخرم وضعیت خیلی خوب شده – من اول بین
  قبل از خرید بین خفاظ سرنیزه ،حفاظ بوته ای و حفاظ شاخ گوزنی دو دل بودم. با شما که تماس گرفتم بر اساس بودجه ای که بنده داشتم بهم پیشهاد کردین حفاظ شاخ گوزنی نصب کنم- من حفاظ شاخ گوزنی رو از شما خریدم و بچه های خودتون هم نصب کردن برام . از اینجا خواستم ازتون تشکر کنم که از زمانی حفاظ شاخ گوزنی نصب کردم دیگه خیالم راحته و هیچ دزدی سمت خونه من نیومده.

  1. admin Post author

   سلام جناب دره قادئی
   بسیار خوشحالم که شما از حفاظ شاخ گوزنی که از ما تهیه کردین راضی بودین. ما در گروه تولیدی حفاظ اکبری تمام تلاشمون اینه بر اساس بودجه ای که مشتری در اختیار داره بهش مشاوره بدیم که چه نوع حفاظی براش بهتره که شما حفاظ شاخ گوزنی رو انتخاب کردین. امیدوارم که با نصب حفاظ شاخ گوزنی دیگه هیچ دزدی سمت شما نیاد. در صورت هر گونه مشکل داشتین میتویند با شماره 09126040744 تماس بگیرید.

 10. mahdavi

  سلام خسته نباشید یک سوالی برام پیش اومده بین حفاظ آهنی شاخ گوزنی چه فرقی وجود داره کدوم یک ایمنی بیشتری داره؟
  به نظر شما چه تراکم و ارتفاعی برای حفاظ شاخ گوزنی مناسبه که روی دیوار نصب کنیم ؟
  با توجه به اینکه هیات مدیره مجتمع ما برای نصب حفاظ شاخ گوزنی یا سایر حفاظ ها هنوز به اجماع نرسیدن که کدوم یکی بهتره و باید روی دیوار حیاط نصب بشه . خواستم از شما مشورت بگیرم. با توجه به اینکه شما هم تجربه مشتری های دیگه رو دارین و هم بین بقیه سایت ها دیدم که شما پاسخگوی مناسب تری به مشتری دارین در این مورد خواستم به ما مشورت بدین .
  لطفا راهنمایی کنید که چه نوع حفاظی مناسب دیورا حیاط ما هست و اینکه اگر چطوری اونو نصب کنیم؟

  1. admin Post author

   سلام جناب مهدوی
   حفاظ هایی که در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میشوند در تراکم های مختلف هستن.با توجه به شرابیطی که گفتین بهترین انتخاب برای شما حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع 120 و ترکم 25 است که یکی از پرفروش ترین نوع حفاظ است و طرفداران زیادی داره. این نوع حفاظ شاخ گوزنی هم برای مناطق مسکونی و هم ویلا و باغ ها قابل استفاده است . رنگ مورد استفاده در این نوع حفاظ شاخ گوزنی که گفتم از نوه کوره الکترو استاتیک است که هم دوام زیادی داره و هم رنگش قابل تغییر است. برای نصب حفاظ شاخ گوزنی بعد از مشاوره و خرید کارشناسان ما به محل شما مراجعه میکنن و او رو براتون نصب میکنن . کافیه ادرستون رو به شماره 09126040744 پیامک کنین با تماس بگیرین تا در کمترین زمان ممکن به محل شما مراجعه کنیم و بعد از بررسی محل بهترین نوع حفاظ رو براتون نصب کنیم.

 11. zare

  عرض سلام و ادب خدمت همه فعالان صنعت حفاظ امیدوارم که حالتون عالی باشه.
  من یه باغی سمت شهریار دارم برای ایمن کردن باغ از شر دزدان دنبال حفاظ مناسب میگردم . تو گوگل سرچ کردم سایت های زیادی اومد . همه رو بررسی کردم. دیدیم شما از همه پاسخگو تر هستین و یا حوصله به سوال همه پاسخ میدین.مطالب سایت شما رو خوندم که مفید بودن و از این بابت از شما تشکر میکنم. تصمیم گرفتم از گروه شما خرید کنم.ولی قبل از خرید چند تا سوال داشتم که ممنون میشم به اونا جواب بدین.
  سوال اول اینه که چه نوع حفاظی برای دیوار حیاط من مناسبه؟ و اینکه تراکم و ارتفاعش چقدر باشه؟
  و سوال دوم با چه شماره ای جهت خرید تماس بگیرم.
  منتظر پاشختون هستم.

  1. admin Post author

   سلام جناب زارع گرامی خیلی خوشحالم که شما دوست فرهیخته قبل از خرید هر نوع حفاظ دقیق همه موارد رو بررسی میکنید . از اینکه در مورد سایت ما نظر مثبت دارین و تاییده شما رو گرفته بسیار خوشحالیم .
   در مورد اینکه پرسیدین که چه نوع حفاظی مناسب شما هست باید عرض کنم که بیشترین حفاظی که روی دیوار باغ و ویلا قابل استفاده و نصب هست حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع 100 تا 120 سانت و تراکم 25 هست. البته حفاظ های شاخ گوزنی ارتفاع و تراکم ها مختلفی دارن که شما بر اساس مواردی که گفتین ما این نوع حفاظ رو به شما پیشنهاد میدیم.
   در مورد خرید آنلایم حفاظ شاخ گوزنی یا خرید حضوری میتونید به آدرس ما مراجعه کنید با با شماه 09126040744 تماس بگیرین کارشناسان ما به طور رایگان شما رو راهنمایی میکنن و مشاوره میدن.
   اگر سوالی داشتین همین شماره واتس اپ فعال داره میتونید سوالتون هر تایمی در روز واتس اپ بپرسید پاسخ میدیم.

 12. Pingback: استعلام قیمت حفاظ شاخ گوزنی - 09126044260

 13. مرتضی

  سلام
  حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین انواع حفاظ است که میتوان برای امنیت دیوار استفاده کرد. من قبل از اینکه حفاظ شاخ گوزنی نصب کنم باغم همیشه مورد حمله حیوانات منطقه قرار میگرفت.از وقتی حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار نصب کردم امنیت باغم چندین برابر بیشتر شده .
  شاخ گوزنی باعث امنیت بیشتر میشه.

 14. reza

  قیمت حفاظ شاخ گوزنی رو باید از کجا بگیریم؟
  من قصد خرید حفاظ شاخ گوزنی برای حیاط خونمون دارم. حفاظ شاخ گوزنی مدل نیزار بهترین نوع مدل حفاظ شاخ گوزنی هست که من انتخاب کردم که برای امنیت خونم استفاده کنم.
  من شرکت های مختلفی برای قیمت حفاظ شاخ گوزنی بررسی کردم. وقتی به پشتیبانی سایت شما زنگ زدم قیمت پایین تر از بقیه گفتن.

 15. مویدی

  من اگه بخوام حفاظ شاخ گوزنی تولید کنم به نظر شما چه ابزاری نیاز دارم برای تولیدش؟
  من قصد رله اندازی کارگاه تولید حفاظ شاخ گوزنی در شهرستان رو دارم . میخام حفاظ شاخ گوزنی تولید کنم و به کشور عراق بفروشم.
  به دلیل اینکه مرز زندگی میکنم بازار حفاظ شاخ گوزنی برای فروش به اعراب خوبه . برا همین میخوام به شماره ******* اطلاع بدین. در صورن نیاز بک دوره آموزشی پیش شما بذارم .

 16. مرتضی

  بین انواع مدل های حفاظ شاخ گوزنی بهترین مدل حفاظ شاخ گوزنی کدومه ؟
  لطفا به مقاله در مورد بهترین مدل حفاظ شاخ گوزنی توی سایت بذارید. و اینکه مدل های مختلف شاخ گوزنی رو معرفی کنید. مثلا بگیرد برای دیوار حیاط نازل مسکونی چه نوع حفاظ شاخ گوزنی مناسبه. یا اینکه بهترین مدل حفاظ شاخ گوزنی برای ویلا چیه ؟ برای باغ با دیوار گلی میشه حفاظ شاخ گوزنی نصب کرد یا نه؟
  برای نصب شاخ گوزنی باید چکار کنیم؟

  1. مدیر Post author

   بهترین و بدترین نوع حفاظ شاخ گوزنی وجود نداره – بستگی به جایی که قراره استفاده کنید حفاظ شاخ گوزنی مناسب با رو با اون دیوار انتخاب میکنیم.
   برای نصب حفاظ شاخ گوزنی در صورتی که محصول خودتون رو از گروه تولیدی حفاظ اکبری خریداری کرده باشید نصبش توسط نصابان خبره این گروه تولیدی انام میشه.

  1. مدیر Post author

   حفاظ شاخ گوزنی به صورتی متری و تراکمی حساب میشه. قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی می بایست بسته به اراتفاع دیوار و شرایط محیطی نوع حفاظ شاخ گوزنی و تراکم اون رو مشخص میکنیمو قیمت حفاظ شاخگوزنی بسته به تراکم و ارتفاع اون مشخص میشه.

 17. رضایی

  به نظر شما بهترین حفاظ برای دیوار ویلا حفاظ شاخ گوزنی هست یا حفاظ های دیگه ؟
  قیمت حفاظ شاخ گوزنی به چه عواملی بستگی داره ؟
  جنس آهی که برای حفاظ شاخ گوزنی استفاده میشه چی هست ؟

  1. مدیر Post author

   حفاظ های شاخ گوزنی که برای دیوار ویلا استفاده میشه بسته به محیط پیرامونی ویلا و محل مورد استفاده متفاوت هست. قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به تراکم و ارتفاع اون مشخص میشه. اگه قصد خرید حفاظ شاخوزنی دارید با کارشناسان فروش گروه تولیدی حفاظ اکبری تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

  1. مدیر Post author

   اگر در شهرستان زندگی میکنید و قصد اخذ نمایندگی حفاظ شاخ گوزنی دارید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرد.

 18. محمدی

  قبل از اینکه با شرکت شما آشنا بشم از یه شرکت دیگه حفاظ شاخ گوزنی خریدم. کیفیت بد بسیار بدی داشت. جوشکاری خیلی ضعیف بود . رنگش به مرور زمان دچار زنگ زدی شد و پایه هاش لق شد که با عبور هر حیوان مثل گربه لق میخورد.
  به همین دلیل تصمیم گرفتم حفاظ شاخ گوزنی رو دربیارم و به جاش حفاظ شاخگوزنی از شرکت شما بخرم. و الان خیلی راضی هستم. خواستم بابت جنس با کیفیت و خوبی که تولید میکنید تشکر کنم.

  1. مدیر Post author

   خوشحالیم که محصول حفاظ شاخ گوزنی ما رضایت شما رو جلب کرده. ما تلاش میکنیم تا با تولید محصول با کیفیت رضایت مشتری رو در اولویت کاری خودمون قرار بدیم.

 19. رضا

  خواستم بابت مطلب مفیدی که درمورد حفاظ شاخ گوزنی توی سایت قرار دادین ازتون تشکر کنم.
  در خصوص دستگاه هایی که با اون حفاظ شاخ گوزنی تولید میشه توضیح بدین. اینکه ما بخوایم حفاظ شاخ گوزنی تولید کنیم چه نوع تجهیزاتی لازم هست؟

  1. مدیر Post author

   تولید حفاظ شاخ گوزنی نیازمند داشتن تجهیزات زیادی هست که در حال حاضر در گروه تولیدی حفاظ شاخ گوزنی جهت تولید این محصول تجهیزات به روز استفاده میشه. تجهیزات مختلف جهت رنگ و جوشکاری حفاظ شاخگوزنی وجود داره که تلاش میکنیم در مقاله ای این موضوع رو کاملا شرح دهیم.

 20. رضازاده

  به نظرم بهترین تولید کننده انواع حفاظ در بین حفاظ شاخ گوزنی تهران گروه تولیدی حفاظ اکبری هست. تنوع محصولات حفاظ شاخ گوزنی تهران ، انواع حفاظ دیوار ، حفاظ مارال و سایر حفاظ ها باعث شده تا این گروه تولیدی نسبت به سایر رقبا در رتبه بالاتری باشه.
  قیمت حفاظ شاخ گوزنی در این گروه تولیدی نسبت به سایر تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی پایین تر هست. به جرات میشه گفت شاخ گوزنی که در این گروه تولیدی تولید میشه دارای کیفیت بسیار بالاتر نسبت به سایر رقبا هست.
  خواستم اینو بگم تا دوستانی که قصد خرید حفاظ شاخ گوزنی تهران رو دارن بدونن جهت خرید انواع حفاظ شاخ گوزنی بهتره از گروه تولیدی شما خریداری کنن.

  1. مدیر Post author

   درود بر شما
   خوشحالیم که رضایت شما در خرید حفاظ شاخ گوزنی تهران از مجموعه ما حاصل شده است. ما در تلاش هستیم تا با افزایش کیفیت حفاظ شاخ گوزی و سایر محصولات قیمت تمام شده آن را کاهش داده و در نهایت کفه ترازو به نفع مشتری سنگین شود.

 21. یوسف زاده

  من قبل از اینکه حفاظ شاخ گوزنی آشنا بشم دیوار روی دیوار خونم سیم خاردار کشده بودم. مشکلی که حفاظ های سنتی دارن اینه که به راحتی میشه اونا رو شکست و یا از بین برد.
  از وقتی حفاظ شاخ گوزنی تهران رو خریدم خیالم راحت شد. ایمنی بالای این نوه حفاظ باعث شده تا نگران ورود افراد غیر مجاز نشم.
  یکی دیگه از ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی اینه که به راحتی نصب میشه . در کمترین زمان و با سرعت تونستم اونو روی دیوار نصب کنم . البته کار نصب حفاظ شاخ گوزنی رو دوستان گروه تولیدی حفاظ اکبری کشیدن که مهارت نصب رو به خوبی بلد بودن.
  به نظر من بهترین نوع حفاظ که باعث میشه خونتون کاملا امن بشه . حفاظ شاخ گوزنی است. چون تعداد مدل های این نوع حفاظ دیوار زیاد هست به راحتی میتونید هر مدل با هر ارتفاعی انتخاب کنید.

  1. مدیر Post author

   حقیقت اینه حفاظ شاخ گوزنی یکی از امن ترین نوع حفاظ دسوار هست. به راحتی با حفاظ های سنتی رقابت میکنه .
   مزایای زیادی که داره اونو نسبت به سایر رقبا متمایز کرده.

 22. محمدی

  روی سخنم با برخی تولید کننده های حفاظ شاخ گوزنی هست.
  برخی متاسفانه از سادگی مردم سوء استفاده میکنن. زمانی که یه نفر جهت خرید حفاظ شاخ گوزنی مراجعه میکنه یه نوع حفاظ بهش نشون میدن و زمانی که حفاظ شاخ گوزنی دست مشتری میرسه یه نوع دگه هست.
  بعضی از این تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی متاسفانه زمان تحویل کالا خیلی به تعهد خودشون عمل نمیکنن.
  ولی من با چندین تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی تهران برخورد داشتم و باهاشون معامله کردم. به نظرم منصف ترین و متعهد ترینشون همین گروه تولیدی آقای اکبری هست.
  وقتی بهشون زنگ میزنی یا مراجعه میکنی ایقد با حوصله انواع حفاظ شاخ گوزنی رو بهت معرفی میکنن و با حوصله بهت مشاوره میدن که واقعا لذت میری. خواستم از همینجا اعلام کنم دوستانی که قصد خرید حفاظ شاخ گوزنی رو دارن حتما از گروه تولیدی حفاظ اکبری خریداری کنن.

  1. مدیر Post author

   ممنون از ابراز محبت شما.
   ما تملاش میکنیم تا رضایت مشتری را در خرید محصولاتی مثل حفاظ شاخ گوزنی در اولویت قرار دهیم.
   اینکه تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم بسیار خرسندیم.

 23. یوسف زاد

  سلام و درود برشما
  من برای حیاط خودم حفاظ دیواری تهیه کردم. حفاظ شاخ گوزنی که خریداری کردم بعد از مدتی دچار زنگ زدگی شده و رنگ پریدگی ایجاد شده. شما برای رنگ حفاظ شاخ گوزنی چه توصیه ای دارید؟
  آیا میشه بعد از نصب حفاظ شاخ گوزنی اون رو رنگ کر؟

  1. مدیر Post author

   نوع رنگ حفاظ شاخ گوزنی یکی از موارد مهم در زمان تولید این نوع حفاظ است. از آنجایی که این نوع حفاظ در محیط بیرون استفاده میشه باید از رنگ ها و پوشش های ضد آب استفاده بشه. البته اگر بخواهید از رنگ ها و عایق های نانو استفاده کنید که کاملا ضد آب هست نحوه رنگ آمیزی اون متفاوت هست . ولی به طور کلی رنگی آمیزی حفاظ شاخ گوزنی باید در اتاق رنگ و با دستگاه مخصوص انجام بشه . بعد از رنگ آمیزی باید یه لایه نهایی مجدد روی اون رنگ زده بشه. به این صورت حفاظ شاخ گوزنی در مقابل آب کاملا مقاوم میشه.

 24. رضایی

  خونه که ما زندگی میکنیم ویلایی هست. این خونه هرچند وقت یکبار مورد سرقت واقع میشه. به نظر شما چه نوع حفاظ دیواری بخرم که بتونم ایمنی خونه رو بالا ببرم؟

  1. مدیر Post author

   خونه های ویلایی که در محیط های غیر امن هستند بهترین گزینه اینه که با حفاظ شاخ گوزنی میشه امنیت اون رو تا حد زیادی برقرار کرد.
   حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ است که با تراکم و ارتفاع مختلف روی دیوار نصب میشه. برای نصب حفاظ شاخ گوزنی هم پایه های فلزی روی دیوار با قوطی ساخته میشه و در فاصله خیلی کم به دیوار نصب میشه. به این صورت میشه دیوار رو کاملا ایمن کرد.و از ورود سارقین به منزل جلوگیری کرد.

 25. حسن زاده

  من تو شهر کرج زندگی میکنم و قصد دارم حفاظ شاخ گوزنی رو به صورت تلفنی ازتون خریداری کنم. روش ارسال و نصب رو لطفا توضیح بدین. حفاظ شاخ گوزنی رو خودتون نصب میکنید یا نصاب رو حداگانه خودم پیدا کنم؟

  1. مدیر Post author

   برای خرید حفاظ شاخ گوزنی میتونید به دو صورت اقدام کنید.
   خرید حضوری یا خرید تلفنی .
   برای خرید حضوری به آدرس دفتر فروش گروه تولیدی حفاظ اکبری مراجعه کنید.
   برای خرید تلفی میتونید با شماره 09126040744 تماس بگیرید. هر سوالی در خصوص نوع حفاظ شاخ گوزنی ، رنگ حفاظ و ارتفاع اون رو میتونید هر ساعتی از ما بپرسید.

  1. مدیر Post author

   با سلام
   اگر به دنبال قیمت درب آکاردئونی در شادآباد هستید میتونید با شماره 09126040744 گروه تولیدی حفاظ اکبری تماس بگیرید.

 26. رضایی

  بنده در دماوند ویلا دارم شما برای این منطقه هم حفاظ شاخ گوزنی تولید میکنید؟
  نمایند ای دارید که اینجا حفاظ شاه گوزنی بفروشه ؟

  1. مدیر Post author

   با سلام
   شما میتونید درب آکاردئونی رو در شاد آباد خریداری کنید.
   ما در این گروه تولیدی آماده ارائه بهترین خدمات به شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Phone icon
تماس مستقیم | 09126040744

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴