ارزانترین درب آکاردئونی در پایتخت
0912-604-0744

ارسال سریع ،فروش عمده و تک ، محصول با کیفیت

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

راهنمای صفر تا صد خرید حفاظ شاخ گوزنی

گروه تولیدی حفاظ شاخ گوزنی اکبری از سال 1390 با استفاده از جدیدترین تجهیزات و نیروی کار متخصص اقدام به تولید حفاظ شاخ گوزنی در ابعاد مختلف نمود.

حفاظهای شاخ گوزنی که در این گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میگردد در ابعاد زیر تولید و روانه بازار شده است.

حفاظ شاخ گوزنی یکی از پر فروش ترین و قدیمی ترین حفاظ های موجود در بازار بوده که از تعدادی میلگرد محکم و نوک تیز ساخته شده است. حفاظهای شاخ گوزنی در بین سایر حفاظ های موجود در بازار دارای بالاترین سطح ایمنی میباشد.این نوع حفاظ  از لحاظ زیبایی نسبت به سایر حفاظ ها جلوه بهتری به ساختمان شما داده و به همین دلیل انتخاب اکثر افراد جهت ایجاد ایمنی منازل و شرکت ها حفاظهای شاخ گوزنی میباشد.

اهمیت استفاده از حفاظ 

امنیت از قدیم یکی از مهم ترین نیازهای بشر بعد از غذا و آب بوده است. امروزه با پیشرفت جامعه و روند رو به رشد جمعیت در کشورهای توسعه یافته نیاز به امنیت هم بیشتر شده است. یکی از مهم ترین جنبه های امنیت، حفاظ ایمنی خانه ها جهت جلوگیری از ورود سارقین به خانه ها است. حفاظ شاخ گوزنی به عنوان یکی از امن ترین روشهای جلوگیری از ورود سارقین به خانه محسوب میشود.

از این رو حفاظ شاخگوزنی به عنوان یکی از مهم ترین ابزارهایی که از ورودی سارقین جلوگیری میکند به حساب می آید.در ادامه این نوشته قصد داریم تا در خصوص خرید حفاظ شاخگوزنی به شما آموزشهایی بدهیم.

ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر دنبال حفاظ مناسب بری نصب روی دیوار هستید. حفاظ شاخگوزنی را انتخاب کنید. در این نوشته راهنمای مناسبی در خصوص خرید حفاظ شاخ گوزنی به شما ارائه میدهیم. حفاظ شاخگوزنی همانطور که از قبل گفته شد. به دلیل نوع میگرد مورد استفاده، تراکم شاخهای تولید شده در این نوع حفاظ، و شکل ظاهری آن از امنیت زیادی برخوردار است.

 

 

حفاظ شاخ گوزنی،حفاط لیلیوم
نمونه حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخگوزنی 

لیست قیمت انواع حفاظهای شاخ گوزنی در تراکم های مختلف را در زیر میتواندی مشاهده کنید.

 

                          ردیف      شرح خدمات و کالا                                  تراکم             شماره میلگرد      قیمت واحد هر متر (تومان)

1         شاخ گوزنی ارتفاع 70 سانتی متر          20 ردیف            9                      185

2        شاخ گوزنی ارتفاع 80 سانتی متر         20 ردیف             9                      185

3        شاخ گوزنی ارتفاع 90سانتی متر          20 ردیف             9                      197

4        شاخ گوزنی ارتفاع 100سانتی متر        20 ردیف             9                      203

5        شاخ گوزنی ارتفاع 110سانتی متر        20 ردیف             9                      203

6        شاخ گوزنی ارتفاع 120سانتی متر        20 ردیف             9                      216

 

یکی دیگر از مزیت های خرید حفاظ شاخ گوزنی نصب سریع بدون نیاز به تخریب ساختمان یا دیوار میباشد. در گروه تولیدی حفاظ اکبری علاوه بر تولید این نوع حفاظ نصاب نیز به همراه محصول فروخته شده به محل مراجعه نموده. و بر اساس آخرین استانداردها شاخ گوزنی را نصب مینماید.

شاخ گوزنیدر صورتی که تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص خرید  حفاظ شاخ گوزنی دارید میتوانید از این آدرس اطلاعات دلخواه را کسب نمایید.

ایده اولیه تولید حفاظ شاخ گوزنی از کجا آمده است؟

حفاظ شاخ گوزنی  بر اساس الگو گرفتن از شاخ های در هم تنیده گوزن گرفته شده است. یکی از فاکتورهای اساسی در ایجاد حفاظ شاخ گوزنی تیزی شاخ های گوزن بوده که بر همین اساس بخش های مختلف این نوع حفاظ پ نیز دارای تیزی مناسب میباشد. هر چه سن گوزن بیشتر شود میزان رشد شاخ های فرعی نیز بیشتر میشود.

بر همین اساس میزان تراکم شاخ ها نیز متفاوت میباشد. در گروه تولیدی حفاظ اکبری نیز حفاظ شاخ گوزنی بر همین اساس در تراکم های مختلف و بر اساس نیاز مشتری تولید میگردد.

 

چه عواملی در خرید حفاظ شاخ گوزنی موث است؟

حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ ها دارای قیمت پایین تری است. ولی به دلیل قطعات کوچک و نوک تیز فراوان موجود در آن از امنیت بالایی نیز برخوردار است. این نوع نرده در ویلاهای با متراژ بالا یا در ساختمان هایی که میخواهند هزینه کمتری کنند گزینه مناسبی میباشد.
در ادامه به عوامل موثر در قیمت میپردازیم، همچنین راه های کلاهبرداری برخی از تولیدگنندگان سودجو برای کاهش قیمت انجام میدهند! تلاش ما ارائه بهترین قیمت در کنار بهترین امنیت میباشد و نمیخواهیم هر مولفه قربانی مولفه دیگر شود.

فاکتور های مهم تاثیر گذار در قیمت این نوع حفاظ :

 • ضخامت میلگرد.
 •  تعداد (تراکم).
 •  نوع جوش.
 •  ارتفاع.
 •  نوع رنگ و…

رابطه ضخامت میلگرد با قیمت خرید حفاظ شاخ گوزنی

حفاظههای شاخ گوزنی با میلگردهای شماره 10،9،8 و 12 ساخته شده است که هرکدام مزایا و معایب خود را دارند.بنابر این هرچه ضخامت میلگردهای مورد استفاده در تولید این نوع حفاظ  کمتر باشد.

قیمت تمام شده آن نیز کمتر خواهد بود.ما در گروه تولیدی حفاظ اکبری  تلاش میکنیم تا بهترین نوع میلگرد را به قیمت مناسب در تولید حفاظهای شاخ گوزنی به کار ببریم که در نهایت قیمت تمام شده محصولات ما نسبت به سایر رقبا قیمت پایین تر بوده و همچنین شاخ گوزنی تولید شده این مجموعه از کیفیت بالایی برخوردار است . در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این نوع حفاظ میتوانید به اینجا مراجعه کنید.

مناسب ترین میلگرد جهت تولید شاخ گوزنی میلگرد شماره 9 میباشد. که در صورت تمایل و خواست مشتری ما میتوانیم جهت تولید شاخ گوزنی از میلگرد با نمره بالاتر استفاده کنیم. که این مساله به طبع بر قیمت تمام شده شاخ گوزنی تولید شده تاثیر میگذارد.

حفاظ شاخ گوزنی
نمونه ای از حفاظ شاخ گوزنی

 

رابطه بین تراکم(تعداد) و ارتفاع و عرض با قیمت تمام شده حفاظ شاخ گوزنی:

در حفاظ شاخ گونی منظور از تراکم شاخه ها نسبت تعداد ردیف های اصلی در طول مشخص میباشد. که استاندارد طول شاسی های حفاظ شاخ گوزنی به طور معمول 2متر است. روش تشخیص تراکم نرده ها شمردن میله های عمودی روی پروفیل (شاسی) میباشد. به طور قطع ضخامت میلگرد به عنوان تنها فاکتور مقاومت بررسی نمیشود. و یک شاخه به تنهایی مقاومت کافی ندارد ممکن است به راحتی خم و بریده شوند.

 

تراکم حفاظ شاخگوزنی چقدر باشد؟

با درنظر گرفتن تراکم مناسب و شکل هندسی چیدن شاخه ها در کنار هم میتوان استراتژی مناسبی برای مقاومت و تحمل و دفع فشار چید. زمانی که عرض حفاظ روی دیوار زیاد باشد باید موانع زیادی از میان برداشته شود. و در این صورت تردد از بالای دیوار عملا غیرممکن میباشد. معمولا تراکم این نرده را 8 الی 16 ردیف اصلی در هر شاخه در نظر میگیرند. که به وضوح هرچه تعداد ردیف های اصلی بیشتر باشد مقاومت بالاتر میرود همچنین قیمت بالا میرود.

به طبع هرچه ارتفاع و عرض حفاظهای شاخ گوزنی بیشتر باشد قیمت و امنیت بالاتر میرود و هرچه نرده ارتفاع کمتری داشته باشد قیمت و امنیت کمتر میشود و نسبت ارتفاع و عرض با امنیت رابطه مستقیم دارد. به طور معمول ارتفاع مورد استفاده در این نوع حفاظ 30 الی 140 سانتی متر میباشد و عرض این نرده 30 الی 75 سانتی متر میباشد.

حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی در حال نصب روی دیوار مجتمع مسکونی.

ایمنی حفاظ شاخگوزنی

یکی از عوامل مهم در حفظ ایمنی خفاظ شاخ گوزنی جوش دوطرفه میله ها و کیفیت جوش به کار رفته در آن است. از قدیم یکی از بهترین روشهای اتصال دوجسم آهنی و ایجاد تراکم بین آنها استفاده از جوش بوده. ما نیز در گروه تولیدی حفاظ اکبری جهت ایجاد تراکم بیشتر و حفظ ایمنی بالاتر در تولید حفاظ شاخ گوزنی از جوش هاط دو طرفه استقاده میکنیم.

انواع رنگ به کار رفته در تولید حفاظ شاخگوزنی

یکی ازمهم ترین موارد رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی رنگ آمیزی به صورت الکترواستاتیک  است. برخی تولید کننده ها پس از تولید ایننوع حفاظ اقدام به رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی تولید شده مینمایند که این مساله به دلیل احتمال وجود کثیفی در محیط جوشکاری شده از کیفیت رنگ آمیزی و دوام حفاظهای شاخ گوزنی تولید شده میکاهد. میبایست پی از تولید حفاظهای شاخ گوزنی و قبل از رنگ آمیزی تمام سطوح آن با فشار آب پاک سازی شده. و سپس اقدام به رنگ آمیزی نمایند. این موضوع در حفظ زیبایی و دوام حفاظهای شاخ گوزنی تاثیر فراوانی دارد.

حفاظ شاخ گوزنی
نمونه آماده نصب حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی
نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار باغ
حفاظ شاخ گوزنی
نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار منزل مسکونی
حفاظ شاخ گوزنی
آماده سازی محل برای نصب حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی آماده نصب با رنگ مشکی

 

مزایای حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

این نوع حفاظ ها مزایای زیر را دارند:
• استحکام نسبتا بالا.
• نصب آسان و سریع.
•ایجاد امنیت بالا.
• زیبایی ظاهری.
• قیمت مناسب.

استجکام نسبتا بالا :

یکی از مهم ترین ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی دارا بودن استحکام مناسب میباشد. این نوع حفاظ به دلیل در هم تنیدگی شاخ های مختلف آن که با میلگرد شماره 9 ساخته میشود. دارای استحکام مناسبی میباشد.

نصب آسان و سریع :

حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظی میباشد که زمان نصب آن روی دیوار نسبتا پایین بوده. گروه تولیدی حفاظ اکبری به همراه هر محصول نصاب دوره دیده جهت نصب حفاظ شاخ گوزنی به محل مشتری اعزام میکند.

ایجاد امنیت بالا :

حفاظهای شاخ گوزنی به دلیل تراکم بالا و شکل ظاهری  آن امنیت مناسب را برای محل زندگی یا مکانی که از حفاظهای شاخ گوزنی استفاده میکنید برقرار میکند. این نوع حفاظ در سایز و تراکم مختلف به خواست مشتری تهیه میشود. بنابر این شما میتوانید جهت ایجاد امنیت مکان خود از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنید.

زیبایی ظاهری:

حفاظهای شاخ گوزنی به دلیل نظم به کار رفته در تراکم ساخت آن از زیبایی خوبی بهرهمند میباشند. بنابر این اگر به دنبال حفظ امنیت اماکن خود در کنار حفاظ زیبایی میباشید حفاظ شاخ گوزنی گزینه مناسبی برای این امر میباشد.

قیمت مناسب :

از آنجایی که مواد اولیه تولید حفاظهای شاخ گوزنی تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری مستقیم از کارخانه تهیه می شود. همین امر به پایین آمدن قیمت حفاظهای شاخ گوزنی تولید شده در  گروه تولیدی حفاظ اکبری نسبت به سایر رقبا کمک بسیار زیادی کرده است.

 

نکات مهم درباره حفاظ شاخ گوزنی 

بسیاری از منازل در شهرها و کلان شهرها از نوع آپارتمانی است. از این رو نصب شاخ گوزنی روی دیوار چنین ساختمان ها و منازلی که قیمت مقرون به صرفه ای داشته باشد. یکی از موارد تامین ایمنی این ساختمان ها به شمار میرود.قیمت شاخ گوزنی متفاوت میباشد. بر این اساس توصیه میکنیم برای نرده کشی روی دیوار از نوع شاخ گوزنی سراغ نرده هایی با قیمت پایین نروید. چرا که تراکم کم و وزن پایین ایمنی پایین را به همراه دارد.

هر چه در زمینه امنیت منزل خود هزینه کنید نوعی سرمایه محسوب میشود. همچنین نبود حفاظ دور دیوار بهتر از شاخ گوزنی بی کفیت محسوب میشود. زیرا در عین این که این گونه حفاظ ها امنیت منزل را تامین نمیکند. بلکه سبب ایجاد ظاهری بسیار نامطلوب هم برای منزل میشود. بنابر این در تهیه شاخ گوزنی توصیه میشود. که آن را از تولیدی های مطمعنی همچون گروه تولیدی حفاظ اکبری تهیه کنید.

 

ویژگی های مهم حفاظ شاخ گوزنی

ازلحاظ امنیت ، قدرت و کارایی حفظ شاخ گوزنی نسبت به سایر حفاظ ها از ایمنی و کیفیت بالاتری برخورداد است. حفاظ های گوزنی باقابلیت رنگ‌پذیری که دارند قابلیت هماهنگ کردن با تمام رنگ ها و نماهای متفاوت ساختمان را داشته. تا در کنار برقراری امنیت، زیبایی خانه را افزایش دهد.پس میتوان زیبایی ظاهری را هم به قابلیت های شاخ گوزنی اضافه کرد.
باید به این نکته توجه داشت. که در کنار استفاده از تمام این حفاظ‌ها بالا بودن کیفیت قفل‌های درب اکاردئونی و حفاظ پنجره بسیار مهم است. پس دارا بودن قفل مخفی و استحکام بالا میتواند به ویژگی خاص این مدل حفاظ اضافه شود.

نرده اهنی یعنی دو مورد حفاظ و قفل‌های درب و پنجره تکمیل کننده همدیگر بوده. و با داشتن حفاظ‌هایی مقاوم و محکم مانند. حفاظ سر دیواری و بازدارنده در کنار یراق و قفل‌هایی باکیفیت بالا، میتوان از ورود دزد تا مقدار خیلی زیادی جلو گیری کرد. پس این مدل حفاظ ورود سارقین را به حد اقل می رساند.

درباره خرید حفاظ شاخ گوزنی بیشتر بدانید :

همان طور که میدانیم خانه محل آرامش بوده و باید در آن احساس امنیت داشت. چه زمانی که در خانه هستید باید امنیت منزل تأمین باشد. و چه زمان‌هایی که در آن حضور نداریم، به ‌طور نمونه زمانی که در سفر یا سرکار هستید و روزانه منزلتان در یک بازه زمانی خالی می‌باشد.

یکی از موضوعاتی که در موقع نبودن در خانه مطرح می‌شود. چک کردن خانه و اطلاع داشتن از وضعیت آن می‌باشد. وقتی اسم خانه به زبون می آید احساس امنیت و آرامش به ذهن هر فردی می‌آید و خانه خود باید از موارد خطر و عدم امنیت به دور باشد. تا بتواند برای افراد ساکن در آن نیز امنیت فراهم کند.

به کمک انواع حفاظ روی دیوار می‌توان امنیت خانه را برقرار نمود. ابزار حفاظتی همچون درب ضد سرقت و حفاظ‌ های گوناگون برای جلوگیری از ورود سارقین به داخل منزل مورد استفاده قرارمی گیرند.

ویژگی حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ‌ها نیز دارای مدل‌های گوناگون هستند. که یکی از مقاوم‌ترین و درعین‌حال مهم ترین آن شاخ گوزنی می‌باشد. چرا که شاخ گوزنی به شکل قابل توجه و تراکم ویژه خود میتواند محیط خانه را امن سازد.
علاوه بر این، حفاظ روی دیواری به‌خوبی این دغدغه افراد را برطرف ساخت. شایذ زیبایی جزء خصوصیاتی باشد که می‌تواند بر روی هر فردی به‌طور مستقیم تأثیرگذار باشد و این مورد علاوه بر امنیت منازل مسکونی در تصمیمات فرد در خرید و فروش موثر باشد.

حفاظ شاخ گوزنی از تولیدات گروه تولیدی حفاظ اکبری بوده که قابلیت ارسال به همه شهرهای کشور را دارد.

 

آیا میتوان از نرده شاخ گوزنی بعنوان حفاظ استفاده کرد؟

با توجه به این موضوع که نرده حفاظ نسل اول در مقابل با خرید حفاظ شاخ گوزنی از نظر مهندسی طراحی نشده بودند. و نقاط ضعف زیادی داشتند و گذشت زمان ثابت کرده بود. که عملا این گونه حفاظ در مقابل حفاظهای شاخ گوزنی کارایی لازم را ندارند.  و همین مساله باعث شد تا تعداد زیادی از طراحان و مهندسان ساختمانی از حفاظ های  نسل دوم و سوم استفاده کنند .

 

انواع حفاظ شاخ گوزنی از نظر شکل

عناوین برخی از این نرده حفاظ های طراحی شده نسل دوم و سوم که توسط گره تولیدی حفاظ اکبری، عبارتند از:

 • نرده حفاظهای شاخ گوزنی.
 • حفاظ نیزار.
 • حفاظ بوته ای.
 • حفاظ لیلیوم.
 • نرده سرنیزه ای.
 • حفاظ نخل مرداب.
 • حفاظ لاله ای و … .

 

نرده حفاظ های شاخ گوزنی یا حفاظهای شاخ گوزنی از جمله پرطرفدارترین نرده حصارهای روی دیوار بوده. که با توجه به اشکال موجود در طبیعت و پیروی از شکل شاخ های گوزن طراحی و توسط گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید شده است .

حفاظهای شاخ گوزنی توانست نظرخریداران حفاظ روی دیوار، خصوصا متقاضیان نصب حفاظ در کشور ایران را جلب نموده. و گوی سبقت را از سایر نرده حفاظ ها که از نظر امنیتی در مورد ورود به ساختمان و محافظ دیوار ضعیف عمل کرده بودند. را ربوده و در نتیجه بسیار محبوب شد. حفاظهای شاخ گوزنی توانست محبوبیت قابل توجه ای در بین حفاظ ها پیدا کند.

 

ویژگی مهم حفاظ شاخ گوزنی

1- به دلیل هزینه پایین یکی پر مصرف‌ترین مدل حفاظ در بین تمام حفاظ‌های بوته‌ای می باشد.

2-  به دلیل وجود انبوه شاخک با نوک‌های تیز و درهم پیچیده غیر قابل نفوذ بوده و امنیت مکان مورد استفاده را برقرار میکند.

3- با ایجاد نمای زیبای ساختمان ارزش فضا را بالا میبرد. و همچنین هماهنگ با نمای ساختمان رنگ آن قابل تغییر است.

4- درصورت خرابی هزینه تعمیر و نگهداری آن اندک است.

5- قابلیت نصب بر روی انواع متریال اعم از فلز، بتن و سنگ را دارد. و این یک مزیت بالا برای حفاظ شاخ گوزنی به حساب می آید.

6- قابلیت تقویت حفاظ در محل‌هایی که جای پا برای سارق وجود دارد. به این ترتیب که تراکم حفاظ را در آن منطقه افزایش داده میشود.

7- امکان ارسال حفاظ بوته‌ای (شاخ گوزنی) به تمامی‌نقاط کشور.

 

 نکاتی که باید قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی به آن  توجه کنید

ارتفاع و عرض حفاظ شاخ گوزنی با دیوار متناسب باشد.

در صورتی که ارتفاع دیوار مورد نظر برای نصب این حفاظ از دو متر و نیم کمتر باشد. باید از حفاظ‌هایی که دارای ارتفاع یک متر هستند استفاده کنید.

عرض این حفاظ‌ها نیز برای دیواری که بین دو تا دو و نیم متر می‌باشد. باید حفاظ‌هایی دارای عرض بالای 50 سانتی‌متر استفاده شود. به دلیل این که هر اندازه عرض حفاظ افزایش پیدا کند موجب ایجاد تردد سخت تر می‌شود. و به این صورت هیچ سارقی نمی‌تواند بر روی دیواریهای کنار حفاظ حرکت کند همین موضوع امنیت را بیشتر می‌کند.

متناسب بودن حفاظ انتخاب شده با نمای خارجی ساختمان :

در زمان خرید حفاظ شاخ گوزنی به متناسب بودن رنگ و کیفیت آن با نمای ساختمان توجه کنید. چرا که یکی از ویژگی حفاظ های شاخ گوزنی تولید شده. در گروه تولیدی حفاظ اکبری، انتخاب رنگ دلخواه در زمان تولید آن می باشد. بنابر این قبل از خرید حفاظ مورد نظر میتوانید حفاظ تولیدی شده را با رنگ دلخواه سفارش بدهید.

 

مزایای استفاده از نرده روی دیوار

نرده هایی مثل حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزار، حفاظ بوته ای، حفاظ نامنظم، حفاظ آبشاری روی دیوار نصب میشوند. اما لازم است بدانیم مزیت هرکدام چیست ؟

 

۱-غیر قابل نفوذ بودن به دلیل داشتن شاخک ها ی پیچ در پیچ و نوک تیز.

2- ایجاد ارزش زیبایی برای ساختمان به دلیل همسان بودن رنگ و معماری فضا.

3- حفاظ استجکام و دوام در همه شرایط آب و هوایی. چه در مناطق شرجی جنوب و یا حتی در مناطق سرد شمال شرق کشور.

توجه:اگر از رنگهای الکترواستاتیک استفاده شود درصد پوشش دهی رنگش نیز تا ۵۰% افزایش پیدا میکند. قبل از خرید میتوانید سفارش رنگ الکترو استاتیک بدهید.

4- تهیه و نصب آن علاوه بر ایجاد امنیت ارز لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه است.

5- هزینه نگهداری بسیار پایینی دارد.

6- امکان کم کردن یا اضافه کردن حجم یا تعداد شاخ ها به دلخواه.

7-امکان نصب سریع و آسان در هر بخشی از ساختمان.

 

نکات مهم در خصوص حفاظ شاخ گوزنی

 

در ادامه این نوشته قصد داریم راهنمای خرید حفاظ شاخ گوزنی را برای شما شرح دهیم. در نوشته های قبلی راهنمای خرید درب آکاردئونی مناسب را به شما نشان دادیم. همچنین به شما نشان دادیم که چگونه یک حفاظ مناسب را انتخاب کنیم.

اگر نمیدانید درب آکاردئونی چیست و میخواهید با این مدل درب آشنا بشوید توصیه میکنیم تا مقاله ما را در خصوص اینکه درب آکاردئونی چیست را حتما مطالعه کنید.

حفاظ شاخ گوزنی را از کجا تهیه کنیم ؟

یکی از دغدغه افرادی که به دنبال حفاظ مناسب میگردند این است که حفاظ مناسب کدام است. و حفاظ مناسب را از کجا تهیه کنیم؟

ما در گروه تولیدی حفاظ شاخ گوزنی اکبری تمام تلاش خود را میکنیم تا محصولاتی با کیفیت و با دوام با نازلترین قیمت را در اختیار مشتریان بگذاریم. در کنار تولید حفاظ شاخ گوزنی محصولاتی نظیر:

 • حفاظ لیلیوم
 • حفاظ سرنیزه
 • حفاظ درب آکاردئونی
 • حفاظ پنجره
 • درب انباری

و سایر محصولات دیگری از این گروه تولیدی شده و روزانه روانه بازار های مصرف داخل استانی و خارج استانی میگردد.

 

پیشنهاد ما در خرید حفاظ شاخ گوزنی ؟

ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر دنبال حفاظ مناسب بری نصب روی دیوار هستید. حفاظ شاخ گوزنی را انتخاب کنید. حفاظ شاخ گوزنی همانطور که از قبل گفته شد. به دلیل مدل میگرد مورد استفاده، تراکم شاخ های تولید شده در این مدل حفاظ، و شکل ظاهری آن از امنیت زیادی برخوردار است. پیشنهاد میکنیم در صورتی که حفاظ شاخ گوزنی مورد تایید شما است . آن را از گروه تولیدی حفاظ شاخ گوزنی اکبری تهیه کنید. چرا که مواد اولیه این محصول مستقیم از کارخانه تیه میشود. و این موضوع بر کاهش قیمت تمام شده آن تاثیر فراوان میگذارد.

حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های مختلف تهیه میگردد. انواع تراکم دلخواه و رنگ دلخواه را میتونید از مجموعه ما تهیه کنید. قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی میتوانید رنگ دلخواه را انتخاب نموده تا ما حفاظ شاخ گوزی با ارتفاع،تراکم و رنگ دلخواه برای شما تولید کنیم.

بعد از تهیه حفاظ شاخ گوزنی نصابان مجموعه ما در کمترین زمان ممکنه به محل اعزام شده و حفاظ مورد نظر ار با بالاترین کیفیت نصب و تحویل شما میدهند.

خرید حفاظ شاخ گوزنی

اگر قصد داری حفاظ شاخ گوزنی بخری لازمه قبل از خرید به این نکاتی که میگم توجه کنی.آخر مقاله میتونی لینک مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی رو ببینی.

قبل از هرچیزی باید بدونی که حفاظ شاخگوزنی رو میخوای روی چه دیواری نصب کنی. و ارتفاع دیوار رو مد نظرت قرار بدی. ارتفاع دیواری که حفاظ شاخ گوزنی روش نصب میشه اهمیت داره.

دوم باید توجه کنید که روی دایوار محل عبور کابل برق یا تلفن نباشه که موقع نصب حفاظ شاخگوزنی به مشکل بر میخوری.

سوم متراژ دیواری که میخوای حفاظ شاخگوزنی روش نصب کنی. بر اساس متراژی که میخوای شاخگوزنی رو روش نصب کنی و تراکمی که میخوای داشته باشه قیمت حفاظ شاخگوزنی که قراره بخری و نصب کنی فرق داره.

 

راهنمای خرید غیر حضوری شاخ گوزنی

اگه خارج از تهرانی اصلا نگران نباش. ما حفاظ شاخ گوزنی رو به هر نقطه از ایران که بخوای ارسال میکنیم. ما با باربری مهم در تهران قرار داد داریم( باربری بشکن بار یکی از باربری هایی است که ارسال بار را برای ما به شهرستانها انجام میدهد) . به محص اینکه حفاظ شاخگوزنی خودت رو انتخاب کردی و خرید کردی. همون روز از طریق کامیون های مخصوص حمل حفاظ شاخگوزنی ارسال میکنیم.

توجه داشته باش که ما به دلیل اینکه مواد اولیه رو ارزون تهیه میکنیم و خودمون تولید کننده هستیم به همین دلیل قیمت نهایی همه محصولات ما از بقیه ارزون تر هست. ما علاوه بر حفاظ شاخگوزنی ،درب آکاردئونی ،حفاظ سرنیزه ،حفاظ لیلیوم،درب حیاط و درب انباری تولید میکنیم.

 

 

حفاظ شاخ گوزنی
نمونه از حفاظ شاخ گوزنی تولید شده با رنگ سفید

 

حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی آماده نصب

 

امنیت حفاظ شاخ گوزنی

مرگ همیشه برای همسایه نیست و خونه شما هم خدایی نکرده ممکنه در معرض سرق قرار بگیره. برای جلوگیری از اتفاق ناگوار پیشنهاد میکنیم که حتما حیاط خونتون باید دارای حفاظ شاخ گوزنی باشه. و همچنین درب ورودی منزلتون رو باید درب آکاردئونی داشته باشه.

در زیر توصیه میکنیم تا مطالبی که در خصوص انواع حفاظ شاخگوزنی برای شما تهیه کردیم مطالعه کنید. تا با انواع حفاظ شاخگوزنی آشنا باشید. و در زمان خرید حفاظ شاخگوزنی از دانش لازم در این خصوص برخوردار باشید.

حفاظ شاخ گوزنی یکی از مهم ترین مدل حفاظ است که در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میگردد. این نوع حفاظ را بر روی دیورا خانه های مسکونی،باغ ها،محیط های کارگاهی و سایر موارد دیگر استفاده میشود. این مدل حفاظ را حفاظ دیورا نیز میگویند. در این مقاله قصد داریم تا راهنمای خرید حفاظ شاخگوزنی مناسب را ارائه دهیم.

آیا میتوان نرده شاخ گوزنی بعنوان حفاظ استفاده کرد؟

با توجه به این موضوع که نرده حفاظ نسل اول در مقابل با خرید حفاظ شاخگوزنی از نظر مهندسی طراحی نشده بودند. و نقاط ضعف زیادی داشتند و گذشت زمان ثابت کرده بود. که عملا این گونه حفاظ در مقابل حفاظ های شاخگوزنی کارایی لازم را ندارند.  و همین مساله باعث شد تا تعداد زیادی از طراحان و مهندسان ساختمانی از حفاظ نسل دوم و سوم استفاده کنند .

 

انواع حفاظ نرده شاخ گوزنی 

بعضی از این حفاظ شاخ گوزنی که در تولیدی حفاظ اکبری تولید مشوند را  نسل دوم و سوم  میگویند.

در زیر این نوع حفاظ ها رو مشاهده میکنید :

 • نرده حفاظهای شاخ گوزنی.
 • نرده حفاظ نیزار.
 • حفاظ بوته ای.
 • حفاظ لیلیوم.
 • نرده سرنیزه ای.
 • حفاظ نخل مرداب.
 • حفاظ لاله ای و … .

نرده حفاظهای شاخ گوزنی یا حفاظهای شاخ گوزنی از جمله پرطرفدارترین نرده های هستند که روی دیوار نصب میشوند. مبنا و الگوی ساخت این نوع حفاظ شاخ های گوزن است.

دلیل پرطرفدار بودن حفاظ شاخ گوزنی

حفاظه شاخ گوزنی توانسته است نظرخریداران حفاظ ، خصوصا متقاضیان نصب حفاظ در کشور ایران را جلب نموده. و گوی سبقت را از سایر نرده حفاظ ها که از نظر امنیتی در مورد ورود به ساختمان و محافظ دیوار ضعیف عمل کرده بودند. را ربوده و در نتیجه بسیار محبوب شد. حفاظهای شاخ گوزنی توانست محبوبیت قابل توجه ای در بین حفاظ ها پیدا کند.

گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید کننده انواع حفاظ شاخ گوزنی , و درب آکاردئونی در تهران و کرج است. در این نوشته قصد داریم تا شما را با انواع حفاظ شاخ گوزنی آشنا کنیم. شناخت انواع حفاظ شاخ گوزنی به شما کمک میکند تا بهتر بتوانید بهترین حفاظ مناسب دیوار برای خودتان پیدا کنید.

به طور کلی حفاظ های مختلفی وجود دارند که برای حفاظ امنیت روی دیوار نصب میشوند. این حفاظ ها در اندازه ،تراکم و انواع مختلفی تولید میشود. در ادامه این نوشته شما را با انواع حفاظ شاخ گوزنی آشنا میکنیم.

 

حفاظ شاخ گوزنی طرح F

همانطوری که از نام این مدل حفاظ مشخص است. شکل ظاهری آن به F انگلیسی شبیه است. وظیفه حفاظ دیوار جلوگیری از نفوذ افراد غیر مجاز به محیط مجتمع مسکونی، باغ ، ویلاها و… است.

حفاظ شاخ گوزنی طرح F یکی از محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری است. این گروه تولیدی با تولید انواع حفاظ شاخگوزنی سهم مهمی در نیاز بازار برای حفاظ شاخ گوزنی دارد.

یکی از ویژگیهای خوب مدلهای مختلف حفاظ شاخ گوزنی عمر طولانی و کیفیت ساخت آنها است. شما یکبار حفاظ شاخگوزنی را روی دیوار نصب میکند. و یک عمر از ایمن بودن محیط لذت میبرید.

 

انواع حفاظ شاخ گوزنی
نمونه عکس حفاظ شاخ گوزنی با تراکم و ارتفاع متفاوت

امنیت بالای این نوع حفاظ باعث شده است تا اکثر افراد تمایل به نصب حفاظ شاخ گوزنی داشته باشند.

 حفاظ شاخ گوزنی
رنگ آموزی متفاوت حفاظ شاخ گوزنی سفارش مشتری

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم را میتوان گفت یکی از امن ترین انواع حفاظ موجود در بازار است. ارتفاع و تراکم این نوه حفاظ بسته به نیاز مشتری قابل تغییر است. هر چقدر تراکم حفاظ لیلیوم بیشتر باشد امنیت آن بیشتر است.

متدوالترین ارتفاع برای حفاظ شاخ گوزنی بین 80 سانت تا 120 سانت است. که بر حسی مدل دیوار و نیاز مشتری کم یا زیاد میشود.

 

 حفاظ شاخ گوزنی
نمونه حفاظ شاخ گوزنی نصب شده روی دیوار حیاط

جهت خرید و نصب انواع حفاظ شاخ گوزنی میتوانید با شماره 09126040744 تماس بگرید.

حفاظ بوته ای خار دار

یکی دیگر از انواع حفاظ شاخ گوزنی حفاظ بوته ای خاردار است. این مدل حفاظ از جمله ابتدایی ترین مدل حفاظ به شمار میرود. روند تولید این نوع حفاظ بسیار شبیه حفاظشاخ گوزنی است.

تراکم و ارتفاع حفاظ بوته ای بسته به نیاز مستری و محل استفاده قابل تغییر است.

انواع حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی

یکی از مواردی که در قیمت تمام شده این مدل حفاظ تاثیر زیادی دارد.

حفاظ نیزار

تنوع در نیازهای افراد جامعه باعث شده است تا نیاز برای تولید انواع حفاظ شاخگوزنی  نیز افزایش پیدا کند.

یکی دیگر از انواع حفاظ شاخگوزنی حفاظ نیزار است. این حفاظ دارای ظاهری زیبا است. مدل جوشکاری این حفاظ میتواند هم با جوشco2 باشد هم با جوش الکترود.

 

انواع حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی نصب شده روی دیوار

طبیعتا جوشکاری با جوش co2 باعث کیفیت بهترو و دوام بیشتر این نوع حفاظ میشود. و قیمت آن نیز نسبت به جوش الکترود بیشتر است.

حفاظ شاخ گوزنی
استفاده از حفاظ شاخ گوزنی برای پوشش کامل دیوار

این مدل حفاظ در مقایسه با سایر حفاظ ها از ایمنی خوبی برخوردار است.

حفاظ شاخ گوزنی
نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار

 

حفاظ شاخ گوزنی و امنیت آن ؟

حفاظ شاخ گوزنی به عنوان یکی از امن ترین انواع حفاظ دیوار است. از حفاظ دیوار جهت جلوگیری از ورود افراد غیر مجاز مثل سارقین به خانه از طریق دیوار استفاده میشود. حفاظ شاخگوزنی به دلییل شکل ظاهری و تراکم که دارد باعث میشود تا کسی نتواند از طریق دیوار وارد حیاط منظرل شما بشود.

از طرفی نوک تیز این نوع حفاظ باعث میشود حتی حیوانات نتوانند از طریق این مسیر به محیط خانه وارد شوند. بنابر این با توجه به ویژگی این نوع حفاظ  باید در خرید حفاظ شاخگوزنی دقت کافی را داشت.

حفاظ ها انواع مختلفی دارند. یکی از معروف ترین آنها حفاظ شاخگوزنی است. مدل  مختلف این حفاظ در همین مقاله میتوانید مشاهده کنید. بر اساس نیاز و محیط استفاده رحفاظ به کار رفته متفاوت است.

یعنی قبل از خرید حفاظ شاخگوزنی باید ارتفاع دیواری که قرار است این حفاظ روی آن نصب میشود را به کارشناسان گروه تولیدی حفاظ اکبری ارائه بدهید.چون ارتفاع حفاظ شاخ کوزنی بر اساس ارتفاع دیوار مشخص میشود. پی هرچقدر ارتفاع دیوار شما کمتر باشد باید از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنید که ارتفاع بیشتری دارد.

تفاوت استفاده از حفاظ شاخگوزنی در محیط روستایی و شهری

اگر در محیط شهری زندگی میکنید یا روستایی باز مدل استفاده از حفاظ شاخگوزنی متفاوت است. چون در فضاهای روستایی امکان تردد حیوانات مختلف بیشتر است لذا باید با هماهنگی کارشناسان گروه تولیدی حفاظ اکبری از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنید که تراکم آن بالا باشد.

حفاظ شاخ گوزنی
نمونه حفاظ شاخ گوزنی با تراکم کم آماده نصب

امنیت حفاظ شاخ گوزنی در محیط های شهری 

در محیط های شهری به دلیل ارتفاع بیشتر دیوار حیاط ها نیاز به حفاظ شاخگوزنی با ارتفاع زیاد نیست. ولی باید تراکم این حفاظ بالا باشد. تراکم بیشرت امنیت بیشتری به خانه شما هدیه میدهد.

رنگ بندی این وع حفاظ هم کاملا سلیقه ای است. در صورتی که میخواهید حفاظ شاخ گوزنی را به رنگ دلخواه تغییر دهید. که با محیط حیاط شما و رنگ نما هماهنگ باشد میتوانید سفارش رنگ امیزی به رنگ دلخواه را نیز به کارشناسان فروش گروه تولیدی حفاظ اکبری بدهید.

 

حفاظ شاخ گوزنی
نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار و استجکام پایه آن با جوشکاری

آشنایی با حفاظ سرنیزه

یکی دیگر از محصولاتی که جهت ایمنی اماکن و ساختمان های مسکونی به کار برده میشود حفاظ سرنیره می باشد. این حفاظ به طور کلی در سه مدل تهیه میشود.

حفاظ سرنیزه تک نیره، دو نیزه،سه نیزه

به طور کلی حفاظ سرنیره تولید شده جزو این سه دسته از حفاظ می باشند. این حفاظ نیز در گروه تولیدی حفاظ اکبری با کیفیت بالا تهیه شده و روزانه وارد بازار مصرف داخلی و خارجی میشود.

حفاظ سرنیزه تک نیزه

در این نرده آهنی روی دیوار حیاط شما تنها یک نیزه عمودی خواهید داشت. که جهت نیزه آن نیز به سمت بالا است. میله افقی در تراکم  دلخواه برای محکم تر کردن این حفاظ به فاصله های مساوی روی آن قرار گرفته و ارتفاع آن برحسب مورد نیاز متغیر است که شما قبل از تهیه آن میتوانید ارتفاع مورد نظر خود راجهت تهیه سفارش بدهید. نرده سرنیزه ای تک نیزه یکی از پرکاربردترین و در واقع پرطرفدارترین حفاظ روی دیوار امکن مسکونی و ساختمانها می باشد. این نرده آهنی محافظ هم از نظر عرضی و هم از نظر ارتفاعی سطح امنیتی بالایی برای دیوار حیاط خانه شما ایجاد خواهد کرد. هیچ راهی برای عبور از آن وجود ندارد و یکی از مزیتهای اصلی این نوع نرده آهنی، زیبایی و جذابیت موجود در آن است.

در زیر تصویر حفاظ شاخ گوزنی را میتوانید ببینید.

 

شاخ گوزنی مدل سرنیزه دو نیزه

همانطوری که از نام آن پیداست نرده دو نیزه سرنیزه ای از دو نیزه تشکیل شده . این دو نیزه مانند سرستون های دو طرفه به دو سمت جلو و عقب خمیدگی پیدا کرده اند. در واقع این طرح از نرده آهنی سرنیزه ای باعث می شود که امکان عبور و مرور از روی آن از هر دو طرف داخل و خارج به صفر برسد و امنیت بالایی برای اماکن مورد استفاده به ارمغان بیاورد.

امنیت فوق العاده این نرده آهنی باعث می شود در بسیاری از مناطق امنیتی و نظامی مورد استفاده قرار بگیرد. شکل ظاهری نرده آهنی سرنیزه ای دو نیزه همان زیبایی تک نیزه را در خود داشته و با برخی ترفندها و جزئیاتی که بستگی به تجربه و مهارت سازنده آن خواهد داشت، می تواند کمی زیباتر و جذاب تر نیز باشد. در گروه تولیدی حفاظ اکبری این حفاظ نیز تولید میگردد.

حفاظ سرنیره سه نیزه

می توان این حفاظ سرنیزه ای ترکیبی از دو مورد قبل دانست. یعنی ترکیب حفاظ سرنیزه تک نیزه ای و حفاظ سرنیزه دو نیزه ای .در واقع نرده سرنیزه ای سه نیزه علاوه بر داشتن تک نیزه رو به بالا، دو نیزه مدل دوم را نیز به دو جهت مختلف همزمان دارد.این نوع حفاظ نیز دارای امنیت بسیار بالایی می باشد و هیچ راه عبوری از این نرده آهنی دیوار حیاط وجود نداشته و آن را می توان یکی از امن ترین و حتی بهترین انواع نرده آهنی روی دیوار عنوان کرد. این حفاظ را میتوان در ارتفاع های مختلف تهیه کرد. و همچنین میتوان به سفارش مشتری در رنگ های مختلف تهیه گردد.

در زیر تلاش میکنیم تا شما را با انواع مدل های آن آشنا کنیم. تصاویر انواع حفاظ سر نیزه در زیر میتوانید ببینید.

 

حفاظ مارال

اگر همچنان این سوال ذهن شما را به حود مشغول کرده که بهترین مدل حفاظ شاخ گوزنی کدام میباشد؟ ادامه این مطلب را حتما مطالعه کنید.

یکی از دیگر محصولاتی که در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میشود حفاظ مارال بوده. حفاظ مارال به خاطر شکل ظاهری که دارد علاوه بر برقرای ایمنی اماکن و محل استفاده شده زیبایی خاصی به مکان مورد نظر می بخشد. این گروه تولیدی علاوه بر تولید حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ آکاردئونی(درب آکاردئونی) ، حفاظ پنجره، درب پارکینگ و حفاظ سرنیزه سایر محصولات ایمنی را در حفاظت از ساختمان ها و اماکن مسکونی شما تولید میکند.

اگر تا به حال از حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ مارال جهت برقراری ایمنی دیوار و محیط اماکن مسکونی و ساختمانها استفاده نکرده اید. توصیه میکنیم تا جهت تهیه حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ مارال به گروه تولیدی حفاظ اکبری اعتماد کرده و با کارشناسان فروش این مجموعه جهت تهیه حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ مارال تماس بگیرید.

در بالا نمونه ای از حفاظ شاخ گوزنی را در تصاویر به شما نشان دادیم. در زیر میتوانید نمونه ای از حفاظ مارال را مشاهده کنید.

حفاظ شاخ گوزنی مدل مارال
مدل شاخ گوزنی مارال آماده ارسال و نصب برای مشتری

حفاظ شاخ گوزنی مارال

حفاظ شاخگوزنی مدل مارل
حفاظ شاخگوزنی مدل مارل آماده نصب
حفاظ شاخ گوزنی طرح مارال
حفاظ شاخ گوزنی طرح مارال آماده نصب

 

 نکاتی که باید قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی به آن  توجه کنید

ارتفاع و عرض حفاظ شاخگوزنی با دیوار متناسب باشد. در صورتی که ارتفاع دیوار مورد نظر برای نصب این حفاظ از دو متر و نیم کمتر باشد. باید از حفاظ‌هایی که دارای ارتفاع یک متر هستند استفاده کنید.

عرض این حفاظ‌ها نیز برای دیواری که بین دو تا دو و نیم متر می‌باشد. باید حفاظ‌هایی دارای عرض بالای ۵۰ سانتی‌متر استفاده شود. به دلیل این که هر اندازه عرض حفاظ افزایش پیدا کند موجب ایجاد تردد سخت تر می‌شود. و به این صورت هیچ سارقی نمی‌تواند بر روی دیواریهای کنار حفاظ حرکت کند همین موضوع امنیت را بیشتر می‌کند.

متناسب بودن حفاظ انتخاب شده با نمای خارجی ساختمان :

در زمان خرید حفاظ شاخ گوزنی به متناسب بودن رنگ و کیفیت آن با نمای ساختمان توجه کنید. چرا که یکی از ویژگی حفاظ های شاخ گوزنی تولید شده. در گروه تولیدی حفاظ اکبری، انتخاب رنگ دلخواه در زمان تولید آن می باشد. بنابر این قبل از خرید حفاظ مورد نظر میتوانید حفاظ تولیدی شده را با رنگ دلخواه سفارش بدهید.

مزایای استفاده از نرده روی دیوار

مثل حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزار، حفاظ بوته ای، حفاظ نامنظم، حفاظ آبشاری  چیست ؟

۱-غیر قابل نفوذ بودن به دلیل داشتن شاخک ها ی پیچ در پیچ و نوک تیز.

۲- ایجاد ارزش زیبایی برای ساختمان به دلیل همسان بودن رنگ و معماری فضا.

۳- حفاظ استجکام و دوام در همه شرایط آب و هوایی. چه در مناطق شرجی جنوب و یا حتی در مناطق سرد شمال شرق کشور.

توجه:

اگر از رنگهای الکترواستاتیک استفاده شود درصد پوشش دهی رنگش نیز تا ۵۰% افزایش پیدا میکند. قبل از خرید میتوانید سفارش رنگ الکترو استاتیک بدهید.

۴- تهیه و نصب آن علاوه بر ایجاد امنیت ارز لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه میباشد.

۵- هزینه نگهداری بسیار پایینی دارد.

۶- امکان کم کردن یا اضافه کردن حجم یا تعداد شاخ ها به دلخواه.

۷-امکان نصب سریع و آسان در هر بخشی از ساختمان.

نکات مهم در خرید حفاظ شاخگوزنی 

در ادامه این نوشته قصد داریم راهنمای خرید حفاظ شاخگوزنی را برای شما شرح دهیم. در نوشته های قبلی راهنمای خرید درب آکاردئونی مناسب را به شما نشان دادیم. همچنین به شما نشان دادیم که چگونه یک حفاظ مناسب را انتخاب کنیم.

اگر نمیدانید درب آکاردئونی چیست و میخواهید با این نوع درب آشنا بشوید توصیه میکنیم تا مقاله ما را در خصوص اینکه درب آکاردئونی چیست را حتما مطالعه کنید.

حفاظ شاخ گوزنی چه ویژگی و کاربرد هایی دارد؟

یکی از مهمترین ویژگی های نرده شاخ گوزنی تراکم بالای آن بوده که این تراکم مانع عبور افراد از لا به لای نرده ها می شود. به همین علت بوده که این نرده ها از امنیت بالایی برخوردار هستند. گروه تولیدی حفاظ اکبری از آهن های کاملا نو و مستحکم برای ساخت این نوع حفاظ استفاده می کند. و همین امر باعث کیفیت مضاعف این حفاظ ها می شود.

شما می توانید قبل از طراحی و اقدام به ساخت این حفاظ ها، انتظارات و خواسته هایتان را با مشاورین ما در میان بگذارید تا در طراحی و ساخت انواع حفاظ اعمال شود. چرا که پس از ساخت امکان تغییر وجود ندارد. شاید برایتان جالب باشد تا بدانید استفاده نصب نرده های شاخ گوزنی بسیار سریع و آسان توسط نصابان این مجموعه  انجام می شود.

این حفاظ ها دارای مقاومت بسیار بالا در برابر ضربه هستند بنابراین امکان خم کردن یا آسیب دیدن حفاظ های شاخ گوزنی پس از نصب وجود ندارد و باعث افزایش ایمنی مکان مورد نظر میگردد.

چرا حفاظ شاخ گوزنی؟

از بین همه حفاظ هایی که در بازار موجود می باشد.حفاظ شاخگوزنی یکی از ارزانترین و در عین حال پر کاربرد ترین نوع حفاظ می باشد.

کاربرد ای نوع حفاظ به دلیلی ارزانی آن نیست. بلکه کیفیت این نوع حفاظ نسبت به قیمت آن از ارزش بالایی برخوردار میباشد.

برخی حفاظ ها از لحاظ قیمتی از حفاظ شاخگوزنی قیمت بالاتری دارند. این نوع حفاظ ها از لحاظ شکل ظاهری از این نوع حفاظ  زیباتر هستند. ولی حفاظ شاخگوزنی یک نوع حفاظ پر کاربرد میباشد و همه جا قابل استفاده میباشد. روی دیوار ، روی درب حیاط و جاهایی که احتمال ورود سارقین به محل وجود دارد مورد استفاده قرار میگیرد.

در گروه تولیدی حفاظ اکبری انواع حفاظ شاخگوزنی تولید میشود. رنگ حفاظ شاخگوزنی هم میتوان بسته به شرایط تغییر داد. یعنی به عنوان مثال اگر رنگ دیوار حیاط یا درب حیاط کرمی رنگ میباشد. میتوان رنگ حفاظ شاخگوزنی را نیز کرمی در نظر گرفت. بنا بر این از لحاظ زیبایی محیطی به راحتی با محیط اطرافش میشه این نوع حفاظ رو هماهنگ کرد.

 

استفاده از حفاظ شاخگوزنی

امروزه برای امنیت منازل مسکونی و شرکت ها و کارخانه ها از ابزار های مختلفی استفاده میشود. که استفاده از حفاظ یکی از مطمئن ترین روش ها برای تامین امنیت منزل یا شرکت می باشد، یکی از انواع حفاظ ها که دارای امنیت بسیار زیادی میباشد. حفاظ شاخ گوزنی می باشد. این نوع حفاظ ها با ظاهر پیچ در پیچی که دارند مانع ورود افراد به داخل محوطه مورد نظر می شوند.

در مقاله قبل در خصوص تولیدات گروه تولیدی حفاظ اکبری توضیحاتی ارائه شد.در این مقاله قصد داریم تا در خصوص مطمئن ترین نوع حفاظ که تمام حفاظ شاخ گوزنی بوده و جزو تولیدات گروه تولیدی حفاظ اکبری نیز می باشد برای شما مطالبی عنوان کنیم.

 

زیبایی و امنیت بالای حفاظ شاخ گوزنی

شاید تا به حال بارها و بارها نام نرده شاخ گوزنی یا حفاظ شاخ گوزنی را شنیده باشید. همانطور که از نام آن مشخص میباشد در ساخت این نوع حفاظ و نرده ها از شاخ های زیبا و پیچیده در هم گوزن الهام گرفته شده .

این نوع حفاظ ها و نرده ها کاربرد بسیار زیادی در برقراری و حفظ امنیت باغ ها، ویلاها، منازل و… دارند. این نوع حفاظ از نظر استحکام یکی از مقاوم ترین حفاظ های صنایع فلزی کاوه به شمار می آید. یکی از بارزترین ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی زیبایی آن میباشد. که به شدت در نما و ظاهر ساختمان ها تاثیر می گذارد.

حفاظ خارپشتی

حفاظ ها و نرده های شاخ گوزنی با نام های دیگری همچون حفاظ خارپشتی و حفاظ بوته خاری شناخته شده اند. این نوع حفاظ ها قابلیت رنگ پذیری دارند. و میتوان آنها را به رنگ دلخواه خود درآورد. در گروه تولیدی حفاظ اکبری شما میتوانید رنگ بندی محصول خود را به دلخواه انتخاب کنید. علاوه بر جنبه ی زیبایی، رنگ پذیری این حفاظ ها موجب بالا رفتن مقاومت آنها در برابر تابش نور خورشید و بارندگی می شود.

در گروه تولیدی حفاظ اکبری چه محصولاتی تولید میشوند؟

ما در گروه تولیدی حفاظ شاخگوزنی اکبری تمام تلاش خود را میکنیم تا محصولاتی با کیفیت و با دوام با نازلترین قیمت را در اختیار مشتریان بگذاریم. در کنار تولید حفاظ شاخگوزنی محصولاتی نظیر:

1- حفاظ لیلیوم.

2- حفاظ سرنیزه.

3- درب آکاردئونی.

4- حفاظ پنجره.

5- درب انباری.

و سایر محصولات دیگری از این گروه تولیدی شده و روزانه روانه بازار های مصرف داخل استانی و خارج استانی میگردد.

 

سوالات متداول :
انواع تراکم حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های مختلف تولید میشود. انواع تراکم حفاظ شاخگوزنی تراکم 8، 10 ،12 و 15 ردیفه است . در گروه تولیدی حفاظ اکبری انواع تراکم حفاظ شاخگوزنی تولید میشود.

با تراکم های مختلفی از جمله 8 ردیفه 10 ردیفه 12 ردیفه و در شلوغ ترین حالت 15 ردیفه ساخته میشود.

حفاظ شاخ گوزنی چگونه نصب میشود؟

حفاظ شاخگوزنی قابلیت نصب بر وری هر دیوار با هر ارتفاعی دارد.  به طور معمول با استفاده از پایه های فلزی به دیوار متصل میشود که هم استحکام حفاظ را بالا می برد هم طول عمر آن را افزایش می دهد.

نحوه خرید اینترنتی یا تلفنی حفاظ شاخ گوزنی چگونه میباشد؟

جهت خرید حفاظ شاخ گوزنی یا سایر محصولات گروه تولیدی اکبری  با شماره 09126040744 – 09338090836 تماس گرفته و قیمت حفاظ شاخگوزنی و سایر محصولات را استعلام بگیرید.

آیا حفاظ شاخ گوزنی ایمنی لازم را دارد؟

حفاظ شاخگوزنی به دلیل داشتن تراکم بالا و شکل ظاهری آن میتواند یکی از مهم ترین محصولات در جلوگیری از ورود سارقین به محل زندگی یا شرکت شما باشد.تراکم حفاظ شاخ گوزنی قابل تغییر بوده به همین دلیل برای همه سلیقه ها انواع مختلف حفاظ شاخگوزنی موجود است.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به چه عواملی بستگی دارد؟

از آنجایی که حفاظ شاخگوزنی از آهن ساخته شده است بنابر این قیمت حفاظ شاخگوزنی تا حدود زیادی به ضخامت میلگرد و مقدار آهن به کار رفته در آن بستگی دارد. بنابر این حفاظ های شاخ گوزنی با تراکم بالاتر قیمت بالاتری دارند و حفاظ های شاخ گوزنی که تراکم پاین به دلیل استفاده کمتر از آهن در آن قیمت کمتری دارند.

آیا محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری دارای گارانتی می باشند؟

تمام محصولات تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری شامل حفاظ شاخگوزنی ،درب آکاردئونی ،حفاظ سرنیزه و … تماما با گارنتی و ضمانت نامه کیفیت و قیمت به مشتری عرضه میشود. در صورتی که حفاظ شاخگوزنی خریداری شده از گروه تولیدی حفاظ اکبری به هر دلیلی دچار شکستگی یا زنگ زدگی یا هر ایراد دیگری شود ما خود را ملزم به رفع ایراد یا تعویض آن میدانیم.

 

آیا برای محصولاتی مثل حفاظ شاخ گوزنی میتوان نمایندگی گرفت؟

بله ، در صورت داشتن شرابط نمایندگی محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری در هر شهرستانی که هستید میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید و شرایط دریافت نمایندگی را از کارشناسان ما بپرسید.

 

تلفن تماس: 09126040744

آدرس گروه تولیدی حفاظ اکبری: تهران، انبار آهن شادآباد ، انتهای بلوار بهار ، نرسیده به چراغ قرمز گروه تولیدی حفاظ اکبری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

Phone icon
تماس مستقیم | 09126040744

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴