درب آکاردئونی تهران

{{درب آکاردئونی}} امروزه بعنوان یکی از مهم‌ترین سپرهای دفاعی در مقابل سارقان شناخته می‌سود. در شهر‌های بزرگ مثل تهران نیاز به استفاده از این وسیله بیشتر احساس می‌شود. به همین دلیل ما در این مقاله از مقالات وبسایت حفاظ اکبری به سراغ معرفی یک خدمت به نام در آکاردئونی تهران در رفته‌ایم. اگر شما هم ساکن شهر تهران هستید و برای منزل یا محل کار خود به {{درب آکاردئونی}} تهران نیاز دارید تا انتها با ما همراه باشید.

درب آکاردئونی آهنی

در مقاله اهمیت درب آکاردئونی شما را با انواع حفاظ آکاردئونی تهران آشنا کردیم. در آن مقاله ذکر کردیم که این وسیله در انواع مختلف آهنی، چوبی، PVC وغیره هستند. در این انواع درب، نوع آهنی آن نسبت به بقیه بیشتر توصیه می‌شود. دلایل مختلفی برای استفاده از {{درب آکاردئونی}} تهران آهنی وجود دارد که در ادامه آن‌ها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

زیبایی

برخی بر این باورند که آهن توانایی ایجاد فضایی زیبا و دلچسب را ندارد. اما این باور کاملا اشتباه است. آهن میتواند شکل‌های مختلفی را به خود بگیرد. به همین دلیل از این فلز میتوان برای ساخت {{درب آکاردئونی}} تهران به خوبی استفاده کرد. همچنین با افزودن رنگ به این سازه، میتوان زیبایی آن را چند برابر کرد.

افزایش امنیت

کاربرد اصلی {{درب آکاردئونی}} تهران افزایش امنیت امکان است. به همین دلیل باید یک درب ایمن انتخاب کرد. در بین درب‌های نام برده شده در مقاله اهمیت {{درب آکاردئونی}} تهران ، درب آهنی امنیت بیشتری را به مکان می‌بخشد. همانطور که میدانید، آهن نسبت به چوب و PVC از نظر ایمنی بسیار کاربردی‌تر است. به همین دلیل وسایل ساخته شده با این فلز نیز میتواند محکم‌تر باشند.

استفاده آسان

در هنگام انتخاب {{درب آکاردئونی}} تهران باید به استفاده آسان از این وسیله نیز بسیار دقت کنید. درب آهنی بر روی ریل‌های خود سوار می‌شوند. به همین دلیل برای استفاده از آن شما میتوانید به راحتی دستگیره درب را بگیرید و آن را روی ریل حرکت دهید و آن را باز و بسته کنید.

عمر طولانی‌

اگر قصد دارید تا یک سازه مقاوم با عمری طولانی بسازید، بهترین انتخاب آهن است. در بین {{درب آکاردئونی}} تهران، درب آهنی یک انتخاب محکم با عمری طولانی است. درب‌های چوبی پس از مدتی دچار استهلاک می‌شوند و همین موضوع خوردگی، افتادگی و مشکلات مختلفی را برای این درب پدید می‌آورند. به همین دلیل استفاده از درب آهنی میتواند عمری طولانی را به حفاظ آکاردئونی شما بدهد.

نصب آسان

نصب {{درب آکاردئونی}} تهران کار چندان دشواری نیست. اما در بعضی از انواع درب‌ها برای نصب نیاز به تخریب و یا گچ‌ کاری مجدد است. اما در مورد درب آهنی این موارد وجود ندارد. این نوع درب به دلیل استفاده از ریل و قاب جداگانه و مجزا به راحتی در محل‌های مختلف نصب می‌شوند و میتوان از آن استفاده کرد.

فضای کم

{{درب آکاردئونی}} تهران در راه پله‌ها نصب می‌گردند. راه پله را میتوان یکی از کوچکترین محل‌ها در ساختمان در نظر گرفت. به همین دلیل شما باید دربی را در راه پله خود نصب کنید که نیاز به جای زیادی نداشته باشد. {{درب آکاردئونی}} آهنی نیازی به فضای زیاد ندارد. این درب بر روی یک ریل و قاب مجزا قرار دارند. به همین دلیل میتوان از این نوع درب در امکان کوچک استفاده کرد.

انواع درب آکاردئونی آهنی

برای خرید {{درب آکاردئونی}} تهران به موارد بسیار زیادی با توجه کنید. این وسیله نیز همانند هر وسیله دیگری انواع مختلفی دارد. هر نوع از {{درب آکاردئونی}} با نوع دیگر تفاوت‌های مختلفی در زمینه کیفیت، کاربرد و قیمت دارد. به همین دلیل ما در این مقاله تصمیم گرفتیم تا شما را با انواع {{درب آکاردئونی}} آشنا کنیم. پس تا انتهای این پست با ما همراه باشید.

درب آکاردئونی دو گل

در سیستم {{درب آکاردئونی}} چند میله فلزی بصورت عمودی وجود دارند. در قسمت بالا و پایین درب چند پروفیل بصورت لوزی شکل در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. به هر ردیف از این لوزی‌ها گل گفته می‌شود. درب‌های اکاردئونی دو گل دارای دو ردیف پروفیل لوزی می‌باشند. این نوع درب به دلیل استفاده کمتر از پروفیل از نظر قیمت برای کسانی که به دنبال قیمت مناسب در {{درب آکاردئونی}} تهران هستند، پیشنهاد می‌شود. در این نوع، یک ردیف لوزی در بالا و یک ردیف دیگر در پایین نصب شده است.

درب آکاردئونی سه گل

در سیستم درب‌های آکاردئونی سه گل، بجای استفاده از دو ردیف پروفیل لوزی، از سه ردیف استفاده می‌کنند. این نوع درب برای کسانی که به دنبال دربی محکم و البته قیمت مناسب هستند، پیشنهاد می‌شود. این نوع {{درب آکاردئونی}} تهران به دلیل استفاده از سه ردیف پروفیل در ساختار خود از نظر استحکام و امنیت، نسبت به مدل دو گل در وضعیت بهتری قرار دارد. اما قطعا استفاده از سه ردیف پروفیل لوزی شکل باعث می‌شود تا قیمت آن نیز نسبت به مدل سه گل افزایش پیدا کند.

درب اکاردئونی چهار گل

پروفیل‌های لوزی شکل که گل‌ها را تشکیل می‌‍دهند نقش بسیار مهمی را در افزایش {{درب آکاردئونی}} تهران ایفا می‌کنند. به همین دلیل هرچه تعداد گل‌ها بیشتر باشد، ضریب ایمنی درب نیز افزایش پیدا می‌کند. در بالا شما را با نوع دو گل و سه گل این وسیله آشنا کردیم. اما نوع مقاوم‌تر آن مدل چهار گل می‌باشد. در درب اکاردئونی مدل چهار گل، از چهار ردیف پروفیل لوزی استفاده می‌گردد به همین دلیل امنیت این درب‌ها تا حد بسیار زیاد بالا می‌رود. همین چهار ردیف گل کافیست تا قیمت این نوع درب اکاردئونی نیز نسبت به دو نوع دیگر افزایش پیدا کند.

درب آکاردئونی دو جداره

این نوع درب اکاردئونی بلحاظ امنیت در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد. در این نوع درب از دو جداره برای ساخت {{درب آکاردئونی}} تهران استفاده می‌شود. همین امر سبب می‌گردد تا ضریب ایمنی این وسیله تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا کند. البته در کنار افزایش ضریب ایمنی، استفاده از دوجداره تاثیر زیادی در قیمت درب نیز دارد.

نتیجه گیری

اگر شما ساکن شهر تهران باشید احتمالا به دنبال سازنده {{درب آکاردئونی}} تهران هستید، حقاظ اکبری بعنوان یکی از تولید کنندگان برتر در زمینه حفاظ و {{درب آکاردئونی}} آماده است تا مشاوره‌های لازم در مورد نصب و ساخت این محصول را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. امیدواریم با این مقاله آشنایی کامل با {{درب آکاردئونی}} را کسب کرده باشید. موفق باشید

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴