آدرس

تهران - انبار آهن شادآباد

شماره تماس

09126040744

شنبه تا پنج شنبه

ساعت 8 الی 20

درب آکاردئونی در قم

فهرست مطالب

در این نوشته قصد داریم در خصوص راهنمای خرید درب آکاردئونی در قم صحبت کنیم. برای خرید حفاظ آکاردئونی در قم لازم است به نکات زیادی توجه کنید که یکی از آنها امنیت آن می باشد. حفاظ آکاردئونی از نظر امنیت یکی از ایمن ترین نوع دربها به شمار میرود. هر آنچه که در خصوص امنیت درب آکاردئونی نیاز دارید میتوانید همه نکات مهم آن را از این مقاله مطالعه کنید.

درب آکاردئونی چیست ؟

قبل از اینکه بدانیم که چه مواردی برای خرید درب آکاردئونی قم لازم بوده. باید بدانیم که حفاظ آکاردئونی در قم چیست. و چرا میگویند حفاظ آکاردئونی در کنار حفاظ شاخ گوزنی در قم یکی از ایمن ترین نوع حفاظ برای ساختمانهای مسکونی ،اداری، پاساژها و … است.

درب آکاردئونی یکی از انواع درب بوده که از تسمه آهنی ساخته شده . این تسمه ها به روشهای مختلفی به هم متصل میشوند. نحوه اتصال این تسمه به یکدیگر باعث میشود تا مدلهای درب آکاردئونی در قم با یکدگیر متفاوت باشد.

در زیر انواع مدلهای درب آکاردئونی قم ساخته یا استفاده میشود را به شما نشان میدهیم.

ردیف شرح کالا قیمت
1
درب آکاردئونی طرح دو گل
تماس بگیرید
2 درب آکاردئونی طرح سه گل

 

تماس بگیرید
2 درب آکاردئونی طرح چهار گل

 

تماس بگیرید
3 درب آکاردئونی طرح تسمه دوبل (پرچ مخفی)

 

تماس بگیرید
درب آکاردئونی در قم

درب آکاردئونی در قم

مزایای استفاده از درب آکاردئونی در قم

حفاظ آکاردئونی در قم دارای مزایای بسیاری میباشد. از این رو استفاده از آن در مکانها مختلف روز به روز زیادتر میشود. در زیر مزایای استفاده از این محصول مهم و پر کاربرد را برای شما شرح میدهیم.

1- صرفه جویی در فضا

شهر قم همانند شهر تهران دارای یک شهر مهاجر پذیر به شمار میرود. مهاجرت زیاد به این شهر باعث شده تا ساخت و ساز در این منطقه روز به روز در حال افزایش باشد. افزایش ساخت وساز باعث شده تا خانه بیشتر به صورت آپارتمانی در مقیاس کوچکتر ساخته شوند. بنابر این لازم بود تا از دربی استفاده شود تا هم ایمنی زیادی داشته باشد و هم فضای کمتری اشغال کند.

استفاده از  حفاظ آکاردئونی در قم به دلیل ساختار فیزیکی آن باعث میشود از فضای موچود حداقل استفاده بشود. و باعث سرفه جویی در فضا شود.

2- قابلیت تنظیم سایز و ارتفاع

یکی از ویژگیهای  حفاظ آکاردئونی در شهر قم این است که به سادگی میتوان آن را برای مکان مختلف مورد استفاده قرار داد. درب آکاردئونی در قم را میتوان در سایزو ارتفاع مختلف مورد استفاده قرار داد. به عنوان مثال برای درب پارکینگها و مجتمعهای اداری و تجاری بزرگ میتوان از  حفاظ آکاردئونی دو لنگه در قم استفاده کرد. این نوع دربها از دو طرف باز میشوند.

همانطور که گفته شد این نوع  حفاظ دارای کاربردهای زیادی هستند. به دلیل آنکه این نوع درب حالت کشویی دارند میتوان به عنوان حفاظ تراس هم از آنها استفاده کرد.

3- نصب سریع و آسان

یکی از مزایای درب آکاردئونی در قم اینست که به راحتی نصب میشود. این نوع درب به راحتی بدون هیچ تنظیمات اضافی نصب میشوند. راحتی نصب این نوع درب باعث شده تا افراد از این نوع درب استفاده زیادی داسته باشند.

4-سازگار بودن با شرایط محیطی

یکی از ویژگی بازر درب آکاردئونی در قم اینست که با هر شرایط آب و هوایی سازگار میباشد. این سازگاری به دلیل جنس این نوع درب است. از آنجای که جنس درب آکاردئونی آهنی است. به همین دلیل میتوان آن را در هر ظرایط آب و هوایی استفاده کرد. تغییرات آب و هوایی کمترین تاثیر روی این نوع درب دارد.

5- راحتی در استفاده و باز و بسته شدن

حفاظ آکاردئونی در قم به راحتی باز و بسته میشوند. ریلی بودن این درب باعث میشود تا این درب به راحتی باز و بشته شوند. طراحی این نوع درب به گونه ای است که بدون نیاز به هیچ وسیله مکانیکی و برقی به راحتی با فشار دست باز و بشته میشوند.

در بالا برخی از ویژگی های مهم این نوع درب ها را برای شما شرح دادیم. البته گفتن این موضوع هم خالی از لطف نیست که درب های آکاردئونی ویژگیهای دیگر هم دارند که ما در بالا 5 مورد از مهم ترین ویژگی های آن را اشاره کردیم.

درب آکاردئونی در قم

درب آکاردئونی در قم

قیمت درب آکاردئونی در قم

قیمت درب آکاردئونی در قم به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت  حفاظ آکاردئونی نوع و مدل درب میباشد. از آنجایی که که مدل مختلف درب آکاردئونی مقدار آهن متفاوت در آن مورد استفاده قرار گرفته است. بنا براین قیمت این درب ها متفاوت است. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت این نوع درب خرید از تولید کننده یا خرده فروش است.

از آنجایی که خرده فروش این نوع درب را از تولید کننده عمده مثل گروه تولیدی حفاظ اکبری خریداری میکنند. و میزان سود خود را روی این درب اضافه میکنند. لذا قیمت تمام شده آن نسبت به درب کارگاه بیشتر است. توصیه میشود تا درب آکاردئونی در قم را مستقیم از خود تولید کننده تهیه کنید.

گروه تولیدی حفاظ اکبری با داشتن کارگاه مستقل و مجهز اقدام به تولید این محصول مهم در شهر تهران می نماید و قیمت تمام شده درب آکاردئونی در قم نسبت به  حفاظ کارگاه یک میزان است. بنا بر این توصیه میشود تا درب آکاردئونی در قم را از گروه تولیدی حفاظ اکبری با قیمت درب کارگاه خریداری کنید.

شاید خواندن این مطلب هم برایتان کفید باشد.

حفاظ شاخ گوزنی در قم

درب آکاردئونی در تهرانپارس

حفاظ شاخ گوزنی در پیروزی

راهنمای استعلام قیمت درب آکاردئونی در تهران

عوامل موثر در قیمت درب آکاردئونی 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴