درب آکاردئونی در قم

مقدمه

در این نوشته قصد داریم در خصوص راهنمای خرید درب آکاردئونی در قم صحبت کنیم. برای خرید حفاظ آکاردئونی در قم لازم است به نکات زیادی توجه کنید که یکی از آنها امنیت آن می باشد. حفاظ آکاردئونی از نظر امنیت یکی از ایمن ترین نوع دربها به شمار میرود. هر آنچه که در خصوص امنیت درب آکاردئونی نیاز دارید میتوانید همه نکات مهم آن را از این مقاله مطالعه کنید.

آشنایی با درب آکاردئونی ؟

قبل از اینکه بدانیم که چه مواردی برای خرید {{درب آکاردئونی}} قم لازم بوده. باید بدانیم که حفاظ آکاردئونی در قم چیست. و چرا میگویند حفاظ آکاردئونی در کنار حفاظ شاخ گوزنی در قم یکی از ایمن ترین نوع حفاظ برای ساختمانهای مسکونی ،اداری، پاساژها و … است.

درب آکاردئونی یکی از انواع درب بوده که از تسمه آهنی ساخته شده . این تسمه ها به روشهای مختلفی به هم متصل میشوند. نحوه اتصال این تسمه به یکدیگر باعث میشود تا مدلهای درب آکاردئونی در قم با یکدگیر متفاوت باشد.

در زیر انواع مدلهای درب آکاردئونی قم ساخته یا استفاده میشود را به شما نشان میدهیم.

ردیف شرح کالا قیمت
1
درب آکاردئونی طرح دو گل
تماس بگیرید
2 درب آکاردئونی طرح سه گل

 

تماس بگیرید
2 درب آکاردئونی طرح چهار گل

 

تماس بگیرید
3 درب آکاردئونی طرح تسمه دوبل (پرچ مخفی)

 

تماس بگیرید
درب آکاردئونی در قم
درب آکاردئونی در قم

عوامل موثر در انتخاب درب آکاردئونی

انتخاب بهترین مدل درب آکاردئونی به نیازها و سلیقه شما بستگی دارد.

در اینجا برخی از عوامل مهم در انتخاب بهترین مدل درب آکاردئونی آورده شده است:

 • امنیت:

  • تعداد لوزی: 

   درب های آکاردئونی با تعداد لوزی بیشتر، امنیت بالاتری دارند. چرا که دارای امنیت بیشتری هستند.

  • نوع قفل: 

   استفاده از قفل های کتابی و مخفی، امنیت درب را افزایش می دهد. درب های آکاردئونی دارای قفل مخفی از امنیت بالاتری برخوردار هستند.

  • ضخامت و جنس تسمه ها:

   درب های آکاردئونی با تسمه های ضخیم تر و از جنس آهن، امنیت بالاتری دارند. به همین دلیل در هنگام خرید درب آکاردئونی به نوع و ضخامت تسمه های به کار رفته در آن توجه داشته باشید.

 • کارایی:

  • نرمی و روانی حرکت:

   درب آکاردئونی باید به راحتی باز و بسته شود. این مساله به متریال به کار رفته در ساخت حفاظ آکاردئونی بستگی دارد. روان بودن و باز و بسته شدن راحت حفاظ آکاردئونی باعث افزایش کارایی این حفاظ میشود.

  • صدای درب:

   درب آکاردئونی نباید هنگام باز و بسته شدن، صدای زیادی ایجاد کند.

  • فضای اشغال شده:

   درب های آکاردئونی تاشو، فضای کمتری اشغال می کنند. به همین دلیل در مکان هایی که فضای کمتری دارند از حفاظ آکاردئونی تاشو استفاده میشود.

 • زیبایی:

  • طرح و رنگ:

   درب های آکاردئونی در طرح ها و رنگ های مختلف ساخته میشود . ست کردن رنگ حفاظ آکاردئونی با درب ورودی منزل به زیبایی این نوع حفاظ می افزاید.

  • هماهنگی با دکوراسیون:

   درب آکاردئونی باید با دکوراسیون منزل شما هماهنگ باشد. به همین دلیل در زمان انتخاب و خرید حفاظ آکاردئونی به این مساله توجه ویژه داشته باشید.

 • قیمت:

  • قیمت درب های آکاردئونی به عوامل مختلفی مانند جنس، ابعاد، طرح و رنگ بستگی دارد. به همین دلیل در هنگام خرید انوع حفاظ آکاردئونی به نوع درب ، جنس تسمه های به کار رفته در آن و ابعاد آن توجه کنید. تا بتوانید درب با کیفیت و بهتری خریداری کنید.

مزایای استفاده از درب آکاردئونی در قم

حفاظ آکاردئونی در قم دارای مزایای بسیاری میباشد. از این رو استفاده از آن در مکانها مختلف روز به روز زیادتر میشود. در زیر مزایای استفاده از این محصول مهم و پر کاربرد را برای شما شرح میدهیم.

قیمت درب آکاردئونی در قم
خرید و قیمت انواع درب آکاردئونی در قم

1- صرفه جویی در فضا

شهر قم همانند شهر تهران دارای یک شهر مهاجر پذیر به شمار میرود. مهاجرت زیاد به این شهر باعث شده تا ساخت و ساز در این منطقه روز به روز در حال افزایش باشد. افزایش ساخت وساز باعث شده تا خانه بیشتر به صورت آپارتمانی در مقیاس کوچکتر ساخته شوند. بنابر این لازم بود تا از دربی استفاده شود تا هم ایمنی زیادی داشته باشد و هم فضای کمتری اشغال کند.

استفاده از  حفاظ آکاردئونی در قم به دلیل ساختار فیزیکی آن باعث میشود از فضای موچود حداقل استفاده بشود. و باعث سرفه جویی در فضا شود.

2- قابلیت تنظیم سایز و ارتفاع

یکی از ویژگیهای  حفاظ آکاردئونی در شهر قم این است که به سادگی میتوان آن را برای مکان مختلف مورد استفاده قرار داد. درب آکاردئونی در قم را میتوان در سایزو ارتفاع مختلف مورد استفاده قرار داد. به عنوان مثال برای درب پارکینگها و مجتمعهای اداری و تجاری بزرگ میتوان از  حفاظ آکاردئونی دو لنگه در قم استفاده کرد. این نوع دربها از دو طرف باز میشوند.

همانطور که گفته شد این نوع  حفاظ دارای کاربردهای زیادی هستند. به دلیل آنکه این نوع درب حالت کشویی دارند میتوان به عنوان حفاظ تراس هم از آنها استفاده کرد.

3- نصب سریع و آسان

یکی از مزایای درب آکاردئونی در قم اینست که به راحتی نصب میشود. این نوع درب به راحتی بدون هیچ تنظیمات اضافی نصب میشوند. راحتی نصب این نوع درب باعث شده تا افراد از این نوع درب استفاده زیادی داسته باشند.

4-سازگار بودن با شرایط محیطی

یکی از ویژگی بازر درب آکاردئونی در قم اینست که با هر شرایط آب و هوایی سازگار میباشد. این سازگاری به دلیل جنس این نوع درب است. از آنجای که جنس درب آکاردئونی آهنی است. به همین دلیل میتوان آن را در هر ظرایط آب و هوایی استفاده کرد. تغییرات آب و هوایی کمترین تاثیر روی این نوع درب دارد.

5- راحتی در استفاده و باز و بسته شدن

حفاظ آکاردئونی در قم به راحتی باز و بسته میشوند. ریلی بودن این درب باعث میشود تا این درب به راحتی باز و بشته شوند. طراحی این نوع درب به گونه ای است که بدون نیاز به هیچ وسیله مکانیکی و برقی به راحتی با فشار دست باز و بشته میشوند.

در بالا برخی از ویژگی های مهم این نوع درب ها را برای شما شرح دادیم. البته گفتن این موضوع هم خالی از لطف نیست که درب های آکاردئونی ویژگیهای دیگر هم دارند که ما در بالا 5 مورد از مهم ترین ویژگی های آن را اشاره کردیم.

قیمت گذاری درب آکاردئونی در قم

قیمت درب آکاردئونی در قم به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت  حفاظ آکاردئونی نوع و مدل درب میباشد. از آنجایی که که مدل مختلف درب آکاردئونی مقدار آهن متفاوت در آن مورد استفاده قرار گرفته است. بنا براین قیمت این درب ها متفاوت است. یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت این نوع درب خرید از تولید کننده یا خرده فروش است.

از آنجایی که خرده فروش این نوع درب را از تولید کننده عمده مثل گروه تولیدی حفاظ اکبری خریداری میکنند. و میزان سود خود را روی این درب اضافه میکنند. لذا قیمت تمام شده آن نسبت به درب کارگاه بیشتر است. توصیه میشود تا درب آکاردئونی در قم را مستقیم از خود تولید کننده تهیه کنید.

گروه تولیدی حفاظ اکبری با داشتن کارگاه مستقل و مجهز اقدام به تولید این محصول مهم در شهر تهران می نماید و قیمت تمام شده درب آکاردئونی در قم نسبت به  حفاظ کارگاه یک میزان است. بنا بر این توصیه میشود تا درب آکاردئونی در قم را از گروه تولیدی حفاظ اکبری با قیمت درب کارگاه خریداری کنید.

سخن پایانی

در این نوشته در خصوص مزایا و معایب درب آکاردئونی در قم صحبت کردیم. عوامل موثر در قیمت گذاری این محصول را هم مورد ارزیابی قرار دادیم. از آنجایی که ایمنی مکان زندگی و محل کار از اهمیت زیادی برخوردار است. لذا اشاره کردیم که یکی از موارد مهم موثر در افزایش امنیت خانه ها استفاده از انواع درب آکاردئونی است. دربهای آکاردئونی به خاطر ویژگی های خوبی که دارند طرفداران زیادی نیز پیدا کرده اند.

 

شاید خواندن این مطلب هم برایتان مفید باشد.

حفاظ شاخ گوزنی در قم

درب آکاردئونی در تهرانپارس

حفاظ شاخ گوزنی در پیروزی

راهنمای استعلام قیمت درب آکاردئونی در تهران

عوامل موثر در قیمت درب آکاردئونی 

فهرست مطالب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴