درب آکاردئونی در نیاوران

نیاوران در کجا قرار دارد؟

قبل از صحبت در مورد درب آکاردئونی در نیاوران لازم است ابتدا شما را با این منطقه آشنا کنیم. نیاوران از جمله محله هایی هست که در شمال شرق پایتخت قرار دارد. که می‌توان گفت جز ءمنطقه شمیران می باشد. این منطقه از محله های بالا شهر تهران است. و از آنجایی که در نیاوران نیزار های زیادی وجود داشت به این نام شهرت یافت. خیابان نیاوران اصلی ترین خیابان در این منطقه می‌باشد. که از میدان نیاوران شروع شده و تا میدان قدس که در واقع در تقاطع خیابان شریعتی قرار دارد ادامه دارد.

درب آکاردئونی در نیاوران

یکی از ویژگی های برجسته حفاظ آکاردئونی در نیاوران حفاظت از درب های ورودی مجتمع های تجاری و مسکونی و مغازه ها است. درب های آکاردئونی علاوه بر اینکه از محل زندگی شما حفاظت می کند. بر زیبایی درب ورودی ساختمان شما نیز اضافه می کنند. {{درب آکاردئونی}} در نیاوران بسیار راحت باز و بسته می شود. این نوع درب ریلی بر روی درب اصلی نصب می شود. به عنوان یک حفاظ از حریم شخصی شما به کار گرفته می شود.

ویژگی حفاظ آکاردئونی در نیاوران: مزیت و کاربرد در حفاظ های آکاردئونی ساده و آسان و کاربردی بودن این نوع درب ها باعث می‌شود. که نسبت به انواع دیگر سیستم های ضد سرقت و حفاظتی مورد توجه قرار بگیرد. جنس این نوع حفاظ ها معمولاً از آهن است. و اجزای آن پروفیل و به صورت افقی و عمودی ساخته شده است. یک ریل و دو نوع قفل که به صورت روکار و یا تو کار می باشند. که معمولا امنیت تو کار ها بالاتر می باشد. بالاترین و برجسته ترین دلیلی که از حفاظ های آکاردئونی استفاده میشود. حفاظت کردن از حریم شخصی می باشد. این امر مستلزم رعایت کردن یک سری از استانداردها در تولید این نوع حفاظ می باشد.

درب آکاردئونی در نیاوران

چه نوع حفاظ ها یا درب های آکاردئونی در نیاوران وجود دارد؟

حفاظ های آکاردئونی معمولاً بر اساس برند جنس و یا ساختار آنها در نیاوران به صورت زیر دسته بندی می شوند.در هنگام خرید درب آکاردئونی به این موارد توجه داشته باشید:

حفاظ آکاردئونی آهنی:

که این نوع درب بر اساس فلز و یا آهن که عنصر اصلی سازنده آن از ساخته شده و دارای استحکام بالایی می باشد. حفاظ های آکاردئونی آهنی معمولاً قبل از ساخته شدن با رنگ کوره و ضد زنگ رنگ آمیزی می شوند. و در برابر زنگ زدگی و یا رطوبت دارای مقاومت بسیار بالایی می باشد. بنابراین شما می توانید با خیالی آسوده و راحت از این نوع حفاظ های آکاردئونی برای محیط های بیرون استفاده کنید. این نوع مدل های آکاردئونی به دلیل ویژگی هایی که گفته شد نسبت به انواع دیگر دارای کاربرد بیشتری می باشند.

حفاظ آکاردئونیmdf :

درب های آکاردئونی ام دی اف از زیباترین در ها می باشند. یکی از مزایای استفاده از درب های آکاردئونی ام دی اف در نیاوران پایین بودن قیمت آنها می باشد. ولی یک سری معایب را نیز دارا می باشد. که این و باعث می شود که این مزیت قیمت پایین زیاد به چشم نیاید.

از معایب آن می‌توانیم به سنگین بودن وزن آن اشاره کرد. که این وزن سنگین باعث میشود به مرور ظاهر زیبای خودش را از دست بده بدهد. و یا به مرور ترک بخورد با توجه به اینکه نیاز به تعویض زودهنگام ایا تعمیر دارد. می‌توان گفت که نسبت به دیگر درب ها دارای طول عمر کمتر میباشد.

حفاظ آکاردئونی pvc :

درب آکاردئونی pvc معمولاً دارای ظاهر زیبا دارند. و از لحاظ وزنی هم سبک تر به درب نسبت به دربهای آکا آهنی هستند و قابلیت شستشو را نیز دارا می باشند

حفاظ آکاردئونی برقی:

حفاظ آهنی آکاردئونی برقی همونطور که از اسمش پیداست اتومات و برقی است. قابلیت این را دارد که از راه دور کنترل شود. و اما از این درب ها بیشتر برای پارکینگ ها استفاده می شود.

قیمت درب آکاردئونی در نیاوران:

در هر تخصصی معمولاً از پرتکرارترین سوال ها در رابطه با قیمت جنس است. در این حوزه نیز مشتریان زیادی در رابطه با قیمت ها سوالاتی را از ما می پرسند. ابتدا عوامل و دلایلی که باعث می‌شود و قیمت حفاظ های آکاردئونی موثر باشد. را توضیح می دهیم تا مشتریان آگاهی رو نسبت به قیمت داشته باشد.

از عوامل مهم و موثر و قیمت انواع درب آکاردئونی در نیاوران

ابعاد درب:

می توان گفت که از مهمترین عوامل تاثیر گذار در قیمت حفاظ های آکاردئونی یا همان درب های آکاردئونی ابعاد آن می باشد. در واقع هر چقدر که از مواد اولیه کمتری در ساخت آن استفاده شده باشد. دارای قیمت پایین تری هم هست. یعنی هر چقدر که ابعاد کوچکتر باشد. و معمولاً قیمت کمتری دارند. با توجه به اینکه ابعاد کوچکتر درنتیجه دارای وزن کمتری نیز می باشد.

قفل توکار:

معمولاً قفل های استفاده شده در درب های آکاردئونی یا به صورت آشکارا هستند. و یا به صورت توکار که امنیت قفل های توکار معمولاً نسبت به قفل های آشکار بیشتر و به همین دلیل قیمت دارای قیمت بالاتری هستند.

تراکم درب:

از دیگر عواملی که بر قیمت دربهای آکاردئونی موثر است تراکم درب می باشد. می توان گفت هر چقدر که فاصله بین تیغه های عمودی درب بیشتر باشد. در واقع تراکم کمتر است. و در نتیجه درب دارای قیمت پایین تری خواهد بود. ولی در نظر داشته باشید که هر چقدر این تراکم بیشتر باشد امنیت بیشتر می‌شود. و به همین دلیل کم بودن قیمت ریسکی که باعث کم شدن امنیت می شود را نپذیرید.

طرح دربهای آکاردئونی:

درب آکاردئونی در نیاوران معمولاً دارای طرح های مختلف و متفاوتی هستند. با توجه به سنگینی و یا میزان گل قیمت های درب متفاوت می باشد. و در حقیقت هر چقدر که از نقش های بیشتری استفاده شده باشد سنگینتر است. قیمت آن هم بالاتر میرود.  و برعکس هرچقدر درب های آکاردئونی ساده تر باشد و از گلهای کمتری برای آن استفاده شده باشد. قیمت آن هم نیز کمتر خواهد بود.

درب آکاردئونی در نیاوران
درب آکاردئونی در نیاوران
فهرست مطالب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴