درب آکاردئونی در ورامین

 

قبل از صحبت در خصوص {{درب آکاردئونی}} در ورامین لازم است تا شما را بیشتر با این شهر آشنا کنیم. ورامین یکی از شهرستان‌های استان تهران است که مرکز آن شهر ورامین است و در ۵۶ کیلومتری جنوب شرق شهر تهران واقع شده‌است. به آخرین سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال ۱۳۸۵ شهرستان ورامین دارای ۱۳۴۲۰۳ خانوار با ۵۴۲۸۳۲ نفر جمعیت شامل ۲۸۰۳۰۱ نفر مرد و ۲۶۲۵۳۱ نفر زن بوده است.

درب آکاردئونی چیست ؟

حفاظ درب آکاردئونی در ورامین یک نوع حفاظ است که برای امنیت بیشتر جلو درب ورودی واحدهای آپارتمان، شرکت و یا مغازه نصب می‌شود. درب های آکاردئونی نوعی درب تاشو هستند. که برای حفاظت خانه ها در جلو منازل استفاده می شوند. این درب به صورت تاشو باز و بسته می‌شود.

درب آکاردئونی به نوعی درب کشویی گفته می‌شود. که اغلب جهت حفاظت از درب محافظ ورودی واحدهای آپارتمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع حفاظ‌ها با الهام گیری از ساز های آکارئون ساخته شده‌اند. درب آکاردئونی آهنی به نوعی درب گفته می‌شود. که مانند حفاظ پنجره جهت ایجاد امنیت و حفاظت در آپارتمان نصب می‌شود.

برای خرید حفاظ آکاردئونی در ورامین، باید به عرض و طول درب ورودی خود توجه کنید. همچنین، باید به جنس و نوع درب نیز توجه کرد. قیمت درب آکاردئونی بسته به جنس و نوع درب و همچنین ابعاد درب متغیر است.

به طور کلی انواع درب‌های آکاردئونی در ورامین را بر اساس ویژگی‌های آن می‌توان به سه دسته تقسیم کرد:

  1. حفاظ درب اکاردئونی آهنی.
  2. درب اکاردئونی ام دی اف.
  3. درب اکاردئونی پی وی سی.

هر یک از این نوع درب‌های آکاردئونی در ورامین دارای ویژگی‌های خاص خود هستندبرای مثال، درب های آکاردئونی 3 گل، متداولترین نوع درب‌های آکاردئونی هستند.  منظور از تعداد گل، تعداد مشبک‌های به کار رفته برای ساخت این نوع درب است.

خرید درب آکاردئونی.قیمت درب آکاردئونی . درب آکاردئونی در ورامین.
درب آکاردئونی در ورامین

افزایش امنیت خانه با درب آکاردئونی در ورامین

برای افزایش امنیت درب ورودی خانه، می‌توانید از درب آکاردئونی استفاده کنید ولی روش های دیگر هم وجود دارند که میتوانید در زیر ببینید:

  1. قفل کردن درب‌های ورودی .(همیشه درب ورودی خانه را ببندید).
  2. نصب دوربین مداربسته در فضای بیرونی خانه.
  3. قفل کردن پنجره‌هایی که رو به خیابان هستند.
  4. استفاده از لامپ‌های هوشمند سنسور دار.
  5. از سیستم روشنایی هوشمند در مسیر ورودی استفاده کنید.
  6. از بسته بودن پرده ها اطمینان حاصل کنید.

از گذاشتن یادداشت در ورودی درب خانه خودداری کنید. و کلید یدکی را خارج از ورودی قرار ندهید. 

رنگ درب آکاردئونی در ورامین

رنگ درب آکاردئونی معمولاً از رنگ های پودری الکترواستاتیک یا کوره ای استفاده می‌شود. این نوع رنگ باعث شده تا طول عمر رنگ درب آکاردئونی بسیار بالا و حد اکثر کیفیت را دارا باشدهمچنین، برای انتخاب رنگ درب آکاردئونی، بهتر است یک رنگ متضاد با محیط انتخاب شود.

قیمت درب آکاردئونی در ورامین

قیمت  انواع حفاظ آکاردئونی شامل درب آکاردئونی پیچی، حفاظ درب آکاردئونی گل خم، درب آکاردئونی گل ساده، درب آکاردئونی سلطنتی، درب آکاردئونی پرچ مخفی و درب آکاردئونی ایتالیایی می‌شود.

اگر به دنبال خرید حفاظ آکاردئونی هستید، باید به نوع درب و نحوه نصب آن توجه کنید. همچنین باید به جنس و کیفیت محصول توجه کرده و از فروشگاه‌های معتبر خرید کنید.

خرید درب آکاردئونی

روش نصب درب آکاردئونی

برای نصب حفاظ آکاردئونی در ورامین، ابتدا باید درب را باز کرده و سپس درب آکاردئونی را به دیوار یا سقف متصل کنید. برای نصب حفاظ درب آکاردئونی در ورامین ، باید از پیچ‌های مربوطه استفاده کرده و آن‌ها را به دیوار یا سقف متصل کنید. همچنین باید به این نکته توجه داشت که نحوه نصب حفاظ آکاردئونی در ورامین بستگی به نوع درب و حفاظ دارد. برای نصب درب آکاردئونی پیچی، باید از پیچ‌های مربوطه استفاده کرده و آن‌ها را به دیوار یا سقف متصل کنید.

جهت نصب حفاظ آکاردئونی در ورامین، باید از پیچ‌های مربوطه استفاده کرده و آن‌ها را به دیوار یا سقف متصل کنید. برای نصب درب آکاردئونی پیچی، باید از پیچ‌های مربوطه استفاده کرده و آن‌ها را به دیوار یا سقف متصل کنید.

به منظور نصب درب آکاردئونی گل خم، باید از پیچ‌های مربوطه استفاده کرده و آن‌ها را به دیوار یا سقف متصل کنید. همچنین باید به این نکته توجه داشت که نحوه نصب آکاردئونی بستگی به نوع درب دارد.

سخن پایانی در خصوص درب آکاردئونی در ورامین

همانطور که اشاره کردیم یکی از مهم ترین مسائلی که به ایمنی خانه های شما کمک میکند استفاده از درب آکاردئونی است. همچنین لازم است بدانید که ابعاد درب آکاردئونی عموماً دارای مقاطع کناری با ابعاد ۵۰ در ۳۰ سانتی‌متر هستند. ابعاد مقطع ریلی درب آکاردئونی استاندارد ۵۰ در ۵۰ سانتی‌متر بوده و قسمت ریلی آن روان و باکیفیت است.

جهت خرید درب آکاردئونی در ورامین میتوانید با گروه تولیدی حفاظ اکبری تماس بگیرید. این گروه تولیدی علاوه بر تولید درب آکاردونی ، حفاظ شاخ گوزنی ، درب انباری ، انواع حفاظ دیواری و… تولید میکند.

تولیدات این گروه تولیدی بسیار باکیفیت بوده. و تمام محصولات خود را علاوه بر تهران به سایر نقاط کشور نیز ارسال میکند.

شاید این موراد را بپسندید

راهنمای خرید درب آکاردئونی در آبعلی.

آنچه در خصوص درب آکاردنونی در کرج نمیدانستید.

قیمت درب آکاردئونی در رباط کریم .

چرا درب آکاردئونی در اسلامشهر ارزان است؟

درب آکاردئونی در آبسرد را بخریم با نه؟

فهرست مطالب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴