به صرفه ترین خرید درب آکاردئونی 09126040744

ساخت و تولید انواع درب آکاردئونی

امنیت منازل مسکونی امروزه از اهمیت بسیار زیادی برخور است. حقیقت این است که اگر امنیت نباشد تمام سرمایه افراد به راحتی به خطر می افتد. درب آکاردئونی یکی از ابزارهایی است که به امنیت خانه های مسکونی و تجاری کمک زیادی میکند.

حفاظ آکاردئونی یا حفاظ درب آپارتمان یک نوع درب است که غالبا از جنس آهن است. بازو بسته شدن این نوع درب ها به صورت کشویی است . برای جاهایی که مشکل فضا دارند بهترین گزینه است.اگر به دنبال قیمت درب آکاردئونی در فروردین 1401 هستید میتوانید با ما تماس بگیرید.

سفارش انواع مدل های آکاردئونی 09126040744

 

در آکاردئونی میتواند در کنار درب های ضد سرقت ایمنی بسیار بالایی ایجاد کند. ترکیب این دو باعث میشود تا امنیت خانه تضمین شود.

تاریخچه امنیت منازل مسکونی

مردم همیشه به دنبال سریعترین وراحت ترین روش برای افزایش امنیت خانه های خود بوده اند. در گذشته خانه های قدیمی معمولا از چوب ساخته میشدند. و ایمنی انها پایین بود. ولی امروزه به دلیل وجود پدیده آپارتمان نشینی و ساخت مجتمع های مسکونی فراوان. نیاز به حفاظت بیشتر حس میشود.

درهای آکاردئونی همانند ساز آکاردئون قابلیت بازوبسته شدن دارند. و به همین دلیل این نام به اینگونه درب ها اطلاق میشود. البته این نوع درب ها را با نام های دیگری مانند در های کشویی یا کرکره ای نیز می شناسند.

امنیت یکی از نیازهای اساسی انسان ها می باشد. که همواره مورد توجه افراد بوده است. به همین منظور ازاین درب ها به دلیل اینکه در عین سادگی از استحکام بالایی نیز برخوردار هستند استقبال زیادی میشود/.

 از درهای آکاردئونی ریموت دار که باز وبسته شدن آن توسط نیروی برق انجام می شود، میتوان به عنوان درب پارکینگ استفاده کرد. از این درها برای مکان های عمومی مانند بانک ها نیز استفاده می شود.

اجزای درب های آکاردئونی

این حفاظ ها چهارچوبی از آهن یا فولاد دارند. که به صورت پروفیل ساخته می شوند. داخل این پروفیل ها تسمه هایی عمودی،افقی و مورب کار شده که با پین به هم وصل می شوند.یک ریل چرخ دار آهنی جهت بازوبسته شدن درهای آکاردئونی  تعبیه می شود.

خرید درب های آکاردئونی به تنهایی نمی توانند امنیت لازم رافراهم کند. به همین دلیل نیاز است ازانواع مختلف قفلها با توجه به نیاز وسلیقه تان استفاده کنید. همچنین میتوان از قفلهای مخفی که برروی خود درب نصب می شوند استفاده کنید‌.

کاربرد حفاظ آکاردئونی

درهای آکاردئونی امروزه به عنوان یکی از موراد مهم در کاهش ورد افراد غیر مجاز به محل های مورد استفاده به کار برده میشود. ورودی مجتمع های مسکونی، ورودی مجتمع های تجاری ، ورودی شرکتها یا انبارهای کالا را میتوان با استفاده از این درب ها امن نمود. درهای آکاردئونی به دلیلی استفاده از تسمه های کشویی که هنگام جمع شدن روی همدیگر قرار می گیرند حداقل فضای ممکنه را اشغال میکند. از طرفی گروه تولیدی حفاظ اکبری این امکان را برای مشتریان فراهم آورده که سفارش تسمه به کار رفته در سایز های مختلف را از امکان پذیر نموده است. و نوع محصول دلخواه مشتری را بنا به سلیقه مشتری فراهم نماید.

انواع درب های آکاردئونی

همه حفاظ های آکاردئونی که در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میشوند از آهن ساخته میشوند. ولی انواع مختلف دیگری از این درها نیز در بازار یافت می شوند.

برای سفارش انواع مدل های حفاظ آکاردئونی همین حالا تماس بگیرید  09126040744

 

درب  آکاردئونی آهنی

جنس این درها از آهن میباشد درنتیجه از استحکام بالایی نیزبرخوردار هستند. این نوع از درها پس از تولید بارنگ های کوره ای درتنوع رنگی متفاوت رنگ آمیزی خواهند شد. تادر برابر رطوبت و عوامل محیطی مقاوم باشد. به همین دلیل میتوان از این درها در محیط های خارجی که درمعرض عوامل محیطی هستند استفاده کنید.

به دلیل استحکام و مقاومتی که این مدل ازدرها درمقایسه با سایر در ها برخوردار هستند ، طرفداران بیشتری در بازار دارند.

درب های آکاردئونی ام دی افی

قیمت درب آکاردئونی از جنس MDF پایین تر از سایر مدل های است. که میتوان این ویژگی را از مزیت های این نوع درب ها دانست. ولی یکی ازبزرگترین معایبی که این نوع درب ها دارند. عمربسیارپایین وآسیب پذیری بالای آنها و تاثیرپذیری ازعوامل محیطی است. همچنین این درب ها وزن زیادی دارند وبعد ازمدتی ترک می خورند. ازاین نوع درب ها برای مدت طولانی نمی توانید استفاده کنید وبعد ازمدتی نیاز به تعویض شدن دارند.

کاربرد درب آکاردئونی پی وی سی

این درب هاعلاوه بر زیبایی وزن کمتری نسبت به درب های آکاردئونی ازجنس آهن دارند. همچنین طول عمر بالاتری نسبت به درب های آکاردئونی ام دی افی دارند. این درب ها را به راحتی می توانید شستشو دهید.

از انواع مدل های دیگر درب های آکاردئونی میتوان به حفاظ آکاردئونی سه گل ساده و دوخم ، حفاظ آکاردئونی سه گل وچهارگل و پنج گل و چهارخم ،نقش دار، دوجداره،حفاظ آکاردئونی سلطنتی، حفاظ آکاردئونی ایتالیایی اشاره کرد.

اندازه درب آکاردئونی استاندارد چقدر است؟

معمولا مقاطع کناری درب های آکاردئونی به ابعاد ۵۰*۳۰ باید در نظرگرفته شوند.

پرچ های مناسب ومرغوب در اتصالات وازتسمه های ۵*۲۰ استفاده شود.

دستگیره های فلزی کونیک وکمربند ایمنی داشته باشد.

ابعاد مقطع ریلی درب باید ۵۰*۵۰باشد.

برای ساخت آنها از جوش SMAW استفاده شود.

به رنگ های کوره ای الکترواستاتیک در تنوع رنگی قهوه ای سوخته ، مشکی، سفید ونقره ای و مسی موجود می باشند.

 

برای سفارش انواع مدل های حفاظ آکاردئونی همین حالا تماس بگیرید  09126040744

 

نصب درب های آکاردئونی

یکی ازمزیت های حفاظهای آکاردئونی نصب راحت این درب ها می باشد. که برای نصب نیاز به یک متخصص حرفه ای ندارید.

اولین کار برای نصب این درب ها، اندازه گیری چارچوب درب اصلی است. که می توانیداین کار را خودتان انجام دهید یا از کارشناس فروش ونصب فروشگاه مورد نظرتان کمک بگیرید.

مرحله بعدی جوش دادن درب پس از آماده کردن پروفیل ها می باشد. که معمولا در محل انجام می شود.

پس ازجوش دادن درب وسوارکردن آن برروی ریل چرخدار می توانید به راحتی از حفاظ آکاردئونی استفاده کنید.

اگر درب ورودی شما کوچک است چکار کنید ؟

حفاظهای آکاردئونی در دو مدل تک لنگه و دو لنگه قابلیت تولیدشدن دارد.درنتیجه اگر محل شما کوچک است یا راه پله های تنگی دارید. مخصوصا در واحد های آپارتمانی می توانید از درب های آکاردئونی تک لنگه استفاده کنید. درب های اکاردئونی دولنگه برای محوطه های باز قابل سفارش هستند ولی به قفل ها ولولاهای پیشرفته نیاز دارند.

این درب ها برای عبور ومرور افراد مزاحمتی ایجاد نمی کند. زیرا کمترین فضا را در راه پله های منازل شما اشغال خواهندکرد. در مواقعی که نیازی به این درب ها ندارید به راحتی میتوانید آنها را برروی ضلع عمودی درب جمع کنید.

حفاظهای آکاردئونی به دلیل کیفیت خوبی که دارند از نوع پرفروش ترین درب ها دربازار هستند. درنتیجه از تنوع بالایی برخوردار بوده و می توانید باقیمت مناسبی طبق نیاز خود این درب ها را سفارش وخریداری کنید. این درب ها علاوه بر امنیت وتنوع بالا، دوام بالایی نیز دارند و به راحتی می توانید. از آنها استفاده کنید زیرا ازسایر حفاظ های امنیتی ساده تر هستند. و احتمال خرابی کمتری نسبت به درب های ضدسرقت کامپیوتری دارند.این درب ها هنگام باز وبسته شدن سروصدای بسیار کمی دارند.

خرید و نصب حفاظ آکاردئونی فقط با یک تماس

اگر به دنیال قیمت حفاظ آکاردئونی در تهران یا کرج هستید کافی است با ما تماس بگیرید. کمترین و مناسب ترین قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی را از ما بخواهید . درب آکاردئون کاربرد زیادی در منازل مسکونی ، تجاری و اداری دارد.

هدف ساخت درب آکاردئون به طور کلی استفاده بهینه از فضا بوده است. به دلیل اینکه درب حفاظ به صورت کشویی است به همین دلیل فضای زیادی اشغال نمیکند. بهترین گزینه جهت آپارتمان های نقی است که فضای کمی در اختیار دارند.

درب آکاردئون به راحتی با فشار دست جابجا میشود. به همین دلیل ریلی بودن درب آکاردئون یکی از مزایای آن است.

راحتی نصب و راحتی باز و بشته شدن آن باعث شده است تا افراد به راحتی به دنیال خرید درب آکاردئون باشند.

معایب درب های آکاردئونی

ممکن است گاهی همسایگان شما مخصوصا در خانه های آپارتمانی باتغییر شکل راهرو کنار نیایند و این برای شمامشکل زا شود این درب ها سیستم خودکار وکنترل ازراه دور مانند دزدگیرها و دوربین ها برای جلوگیری ازورود افرادبیگانه ندارند. درصورتی که یکی از معایب آنها،قسمت لولای این درب ها است که سارقین میتوانند باقراردادن دیلمی در لولا، آنهارا ازهم در آورند.لازم به ذکر است این مشکل را می توان بااستفاده از لولاهای سه پارچه حل کرد.

امنیت خانه با درب آکاردئونی 

امروزه حفاظ ها به اشکال مختلف ساخت میشوند. حفاظ هایی که روی دیوار خانه ها نصب میشود از نوع حفاظ هایی هستند که به {{درب آکاردئونی}} معروف هستند. این نوع حفاظ ها ابتدا در شکل مورد نظر طراحی میشوند و سپس در اشکال مختلف برش خورده و بعد از جوشکاری و رنگ کاری روانه بازار میشوند.

{{درب آکاردئونی}} به دلیل شکل ظاهری آن و امنیت بالای آن مورد توجه قرار گرفته است. اغلب افرادی که به شرکت ما مراجعه میکنند خواستار {{درب آکاردئونی}} هستند. چرا که این حفاظ روی دیوار حیاط نصب میشود و از ورود افراد غیر مجاز جلوگیری میکند.

برای سفارش انواع مدل های حفاظ آکاردئونی همین حالا تماس بگیرید  09126040744

ایمنی بیشتر ساختمان با انواع حفاظ

اگر شما هم دنبال ایمنی بیشتر برای خانه یا شرکت خود هستند توصیه میشود قبل از {{درب آکاردئونی}} این مقاله را به طور کامل مطالعه کنید.

ما در این مقاله هر آنچه که شما در مورد {{درب آکاردئونی}} و خرید آن لازم دارید در اختیار شما قرار داده ایم.یکی از درب هایی که امروزه در ورودی هر واحد آپارتمانی مشاهده میکنید حفاطآکاردئونی می باشد. حفاظ آکاردئونی می تواند امنیت محل مورد استفاده شما را تامین نموده و خیال شما را از بابت امنیت آن محل راحت کند.

حفاظ آکاردئونی یا حفاظ کشویی یکی از بهترین دربهایی است که به صورت کشویی پشت در منزل یا محل کار شما نصب می گردد. که علاوه بر زیبایی امنیت آن محل را به مقدار بالایی افزایش می دهد.این نوع درب   در مدل های مختلف تهیه می شود که میتوان هم روی درب های ساده هم روی درب های ضد سرقت نصب گردد.

این درب ها در گروه تولیدی حفاظ اکبری در مدل های مختلف تولید میگردد. حفاظ آکاردئونی میتواند به صورت پرچ مخفی، قفل مخفی تولید شده که با نصب آن روی درب ورودی ساختمان خود، هم زیبایی را به محل هدیه می دهید هم امنیت را

قیمت درب آکاردئون

یکی از موارد مهمی که در قیمت حفاظ آکاردئونی تاثیر گذار است.کیفیت آهنی است که با آن حفاظ آکاردئونی را می سازند.از آنجایی که گروه تولیدی حفاظ اکبری مواد اولیه محصولات تولیدی خود را مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تهیه میکند.کیفت حفاظ  آکاردئونی که شما میخرید به طور مستقیم بر امنیت خانه مسکونی شما تاثیر میگذارد.

قیمت درب آکاردونی در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. دربهای اکاردئونی از جنس های مختلف دارند و ساخت انها نیز با بقیه مدل ها متفاوت است. بنابر این قیمت انها هم می تواند متفاوت باشد. توجه کنید که درب حفاظ اکاردئونی که میخرید با توجه به ابعاد و محیط مورد استفاده آ را تهیه کنید. ضخامت اهنی که در ساخت این نوع دربها به کار گرفته میشود متفاوت است.هر چقدر میزان تراکم نرده های آن بیشتر باشد قیمت ان بالاتر است .استحکام و ضخامت نرده در ساخت درب اکاردئونی اهمیت بالای دارد. علاوه بر ضخامت نرده های به کار رفته در ساخت درب حفاظ اکاردئون عوامل مختلف دیگری نیز در قیمت نهایی ان تاثیر دارند. اگر به دنبال خرید درب اکاردئونی هستید مشاوران گروه تولیدی حفاظ اکبری در تمام ساعات پاسخگوی تماس شما خواهند بود.

انوع مدل درب آکادئونی از نظر ساخت

طول درب های اکاردئونی میتواند در محیط های مختلف متفاوت باشد. مثلا درب اکاردئون در محیط های فروشگاهی با درب درب اپارتمانی متفاوت است.

یکی از مهم ترین انواع درب های اکاردئونی تک لنگه یا دولنگه است. درب های تک لنگه در محیط های کوچک مثلا اپارتمانی مورد استفاده قرار میگیرد . ولی درب های دولنگه از دوطرف باز میشود و در محیط های بزرگ تر مثل درب مجتمع های تجاری یا مغازه ها استفاده میشود. این نوع درب ها به خاطر طول بزرگ تر که دارند قیمت بالاتری دارند.

 • دربهای آکاردئونی 3 گل.
 • آکاردئونی 4 گل.
 • حفاظ درب آپارتمان پیچی.
 • حفاظ اکاردئونی ایتالیایی.
 • دربهای آکاردئونی پرچ مخفی دوبل.
 • دربهای آکاردئونی قفل مخفی.

درب های دو جداره پرچ مخفی با تراکم بالا یکی از مطمعن ترین نوع درب های ساخته شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری است. این نوع درب ها را میتوان کابوس سارقان نامید چرا که ایمنی بالای ان امکان عبور هر شخصی را غیر ممکن میسازد.

امنیت حفاظ آکاردئونی

آیا میدانید که درب های ضد سرقت به راحتی توسط سارقین باز میشوند؟؟؟؟اگر درب ضد سرقت در ورودی خانه مسکونی خودتان استفاده کنید احتمال اینکه سارقین بتوانند آن را به راحتی باز کنند زیاد است. ولی درب آکاردئون که در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میشود. امنیت زیادی دارد. به همین دلیل احتمال سرقت خانه شما کم میشود.

درب هایی که دارای پرچ مخفی هستند و همچنین تراکم بالای دارند از مطمعن ترین و ایمن ترین نوع درب ها به شما میروند.

در زمان خرید درب اکاردئون باید موارد مختلفی را مد نظر قرا داشته باشد. مواردی همچون تراکم درب که ایمنی درباکاردئونی تا حد زیادی به ضخامت نرده های به کار رفته در ان بستگی دارد. همچنین شرایط جوی که دربی در انجا نصب میشود. مثلا درب اکاردئون در شرایط رطوب شمال یا شرجی جنوب کشور میتواند با هم متفاوت باشند.

یا مثلا به یک طرفه یا دوطرفه بودن درب دقت کرد. درب تک لولا از یکطرف باز میشوند و مناسب محیط های کوچک هستند. ولی درب های دو لولا یا دوطرفه از دو طرق باز میشوند و مناسب محیط های بزرگ تر مثل فروشگاه ها هستند.

امنیت بیشتر با ترکیب حفاظ شاخ گوزنی ؟

در نوشته قبلی که راهنمای انتخاب حفاظ شاخ گوزنی مناسب بود سعی کردیم شما را با راهنمای خرید انواع حفاظ آشنا کنیم. {{درب آکاردئونی}} یکی از انواع حفاظ می باشد که بر اساس الهام از شاخ ها گوزن در تراکم و ارتفاع مختلف تولید میشود.این نوع حفاظ جهت جلوگیری از نفوذ سارقین به اماکن مسکونی و منازل استفاده می شود.امروزه علاوه بر حفظ امنیت منازل مسکونی و اماکن مورد استفاده به زیبایی و معماری ساختمان کمک شایانی میکند.

تاشو بودن دربهای آکاردئونی را میتوان به عنوان یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع در ها به شمار آورد.  اگر مشکل محدودیت فضا دارید یا دارای راه پله کوچک هستید؛ دربهای آکاردئونی بهترین گزینه برای شماست. دربهای آکاردئونی قفل مخفی که یکی از محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری می باشد به عنوان یکی از گزینه های مهم در حفظ امنیت منازل مسکونی و اداره ها همیشه به شما توصیه می گردد. چرا که پنهان بودن قفل این نوع از دربهای آکاردئونی میتواند منزل شما را به عنوان گزینه ای از لیست سارقین حذف نمیاد.

به چه مورادی در خرید حفاظ درب آکاردئونی دقت کنیم؟

در خرید درب آکاردئونی به ضخامت تسمه به کار رفته در تولید آن دقت کنید. همچنین نوع رنگ و تعداد پرچ های اتصال بدن این درب به هم، در کیفیت و دوام آن تاثیر زیادی دارد. اگر قصد دارید این درب را در فضای بیرون از ساختمان استفاده کنید، توجه داشته باشید که رنگ آن ضد آب باشد.انواع رنگ های ضد آب و غبار گریز را میتوانید در سایت نانو تینوش ببینید.

نحوه سفارش خرید درب آکاردئونی

در بهای آکاردئونی از جمله دربهایی است که اگر حتی روی دربهای معمولی نصب گردد تا حد زیادی امنیت محل سکونت شما را تامین مینماید.نوع  پرچ مخفی آن یکی از امن ترین مدل از انواع دربهای تولید شده است .

حفاظ اکبری مخفتخر است که علاوه بر تولید درب آکاردئون، حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های مختلف و بهینه ترین قیمت ممکن در تهران تولید نموده و محصولات این گروه تولیدی به استان البرز ، قزوین شهرهای اطراف ارسال میگردد.

نکات امنیتی در صورت عدم استفاده از درب آکاردئونی

اگر شما در ورودی منزل خود از حفاظ آکاردئونی استفاده نمیکنید. این احتمال وجود دارد که هر بار مراجعه به بیرون منزل شما در خطر سرقت قرار بگیرد. اگر در زمان ورود به منزل با سارق روبرو شدید این نکات امنیتی را رعایت نمایید.

1- آرامش خود را حفظ کنید.

2- در صورت در دسترس بودن تلفن همراه با پلیس تماس بگیرید.

3- به هیچ عنوان با سارق درگیر نشوید. چرا که میزان استرس بالای او ممکن است هر اتفاق غیر مترقبه ای رخ دهد.

4-اگر پلیس به هر دلیلی دیر رسید با صدای بلند همسایه ها را خبر کنید.

مواردی که در بالا گفتیم وقتی که دزد وارد خانه شما شود کاربرد دارد.ولی اگر ایمنی خانه خودتان را با استفاده از درب های گفته شده بالا ببرید امکان ورود دزد به خانه شما به حداقل می رسد.

کاربردهای دیگر درب آکاردئونی ؟

حفاظ درب اکاردئونی اما نسبت به ساير درب ها استفاده های فراوانی دارد. اگر ساختمان شما چند واحده است حفاظ حفاظ(درب)آکاردئونی میتواند امنیت آن را بالا ببرد.

اگر شما از اين نوع درب کشویی آهنی در ساختمان های مسکونی و يا تجاری استفاده کنيد. سبب امنیت و کاهش سرقت از طریق درب ورودی حتی درب های ضد سرقت که با پیچ گوشتی یا توپی زنی باز میشوند میگردد . شما همچنين ميتوانيد از اين نوع محافظ درب آهنی در مکان های خارجی ساختمان مانند محوطه های پارکينگ و … استفاده کنيد. بنابر این کاربرد دربهای آکاردئونی میتواند در همه جای مد نظر شما باشد.داربست فلزی

روش محاسبه قیمت درب آکاردئونی

قیمت این نوع درب ها بر اساس متر مربع حساب میشود. و اینکه مقدار تسمه به کار رفته در آن نیز میتواند بر قیمت تمام شده آن تاثیر فراوانی بگذارد. چون هر چقدر مقدار آهن به کار رفته در آن و ضخامت تسمه آن بیشتر باشد. وزن آن بیشتر شده و قیمت نهایی آن نیز بیشتر خواهد شد.شما برای محاسبه قیمت هر درب که میخواهید تهیه کنید از فرمول زیر میتوانید استفاده کنید.

ارتفاع درب * عرض درب * قیمت هر مترمربع = قیمت درب آکاردئونی.

از عوامل تاثیر گذار در قیمت دربهای آکاردئونی میتوان به نوع جنس و کیفیت به کار رفته در آن اشاره کرد. چه درب برای منازل باشد چه مکان های دیگر در هر صورت نحوه محاسبه قیمت درب  یکسان است.

نکات مهمی که در هنگام خرید دربهای آکاردئونی باید توجه کنید

1.حفاظ آکاردئونی کمتر ازسه گل (سه لوزی)نباشد. درب سه لوزی به این دلیل استاندارد است که امنیت بالایی دارد و شکل ظاهری آن از ورود دزد به خانه شما جلوگیری میکند.چون باز کردن آن خیلی سخت است.

2.حفاظ آکاردئونی قفل محکم وایمن داشته باشد.برخی تولید کنندگان درب آکاردئون قفل ارزان روی آن نصب میکنند. قفل ارزان به راحتی توسط دزد باز میشود. و باعث میشود تا خانه مسکونی یا محل کار شما مورد سرقت قرار گیرد.

3.قسمت ریلی آن روان باشد. جهت باز و بسته شدن راحت تر آن.

4.پرچ های محکم و مرغوب داشته باشد. پرچ های محکم ایمنی درب های تولید شده را به مراتب افزایش خواهند داد.

5.پروفیل های آن از جنس آهن ضایعاتی نباشد. برخی افراد برای کاهش قیمت تمام شده درب های تولیدی خود از آهن های بازیافتی و کیفیت پایین استفاده میکنند. که شما در هنکام خرید به این مورد توجه ویژه داشته باشید. دربهای تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری از آهن درجه یک و به صورت مستقیم از کارخانه تهیه شده. و همین امر بر کیفیت و ایمنی این درب ها می افزاید.

6.قابلیت بازشدن آن با سروصدا همراه نباشد. برخی دربهای آکاردئونی تولید شده به دلیل عدم تولید استاندارد در هنگام باز و بسته شدن سرو صدای زیادی تولید میکنند. و این امر علاوه بر کاهش ایمنی آلودگی صوتی نیز تولید میکند.

نکات تکمیلی مهم در خرید حفاظ آکاردئونی

اگر می خواهید امنیت آپارتمان خود را بیشتر کنید و به فکر خرید نرده آکاردئونی هستید، نکات زیر را به خاطر داشته باشید:

پیشنهاد میشود حفاظ آکاردئونی تهیه شده دارای قفل محکم و ایمن باشد. تا بتوانید امنیت بیشتری را برای مکان مورد استفاده خود فراهم کنید.بهتر است حفاظ آکاردئونی موردنظر شما، کمتر از سه گل نباشد. دربهای آکاردئونی سه گل بسیار استاندارد هستند. زیرا هم امنیت ساختمان را حفظ کرده و هم از ورود دزدان جلوگیری می کنند و هم به راحتی باز و بسته می شوند و سنگین نیستند.و ایمنی مکان مورد نظر را افزایش میدهند.

خرید حفاظ آکاردئونی

در هنگام خرید حفاظ آکاردئونی، به قسمت ریلی آن توجه کنید. قسمت ریلی در آکاردئونی شما باید روان باشد تا به راحتی باز و بسته شود و شما را اذیت نکند. درب های تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری علاوه بر روان بودن کیفیت بالایی برخوردار بوده. و این موضوع میتواند به ایمنی و زیبایی محل سکونت شما اضافه نمیاد.

در آکاردونی موردنظر شما باید پرچ یا اتصال دائم محکم و مرغوبی داشته باشد. برخی دربهای تولید شده به دلیل عدم اتصالات محکم توسط سارقین به راحتی باز شده. و ایمنی محل سکونت شما را به خطر می اندازد. محکم بودن پرچ، مانع از سنگینی و افتادگی درب آکاردونی خریداری شده می شود و عمر مفید حفاظ را بالا می برد. بنابر این در هنگام خرید از تعداد پرچ ها به کار فته و نوع جوش آن اطمینان حاصل کنید.

سفارش انواع مدل های درب آکاردئونی 09126040744

 

در هنگام خرید حفاظ آکاردئونی به چه موارید توجه کنیم ؟

توجه کنید که درب آکاردیونی دلخواه شما از پروفیل های مرغوب ساخته شده باشد.یکی از دلایلی که باعث میشود درب آکاردئون عمر طولانی نداشته باشد این است که از آهن بی کیفیت و ضایعات در ساخت آن استفاده میشود.

در آکاردئونی مدنظر شما باید زیبایی ظاهری داشته باشد و با رنگ ورودی خانه شما هماهنگ باشد. یکدست شدن شدن نوع درب منزل و درب آکاردئون از لحاظ رنگ و کیفیت هم ایمنی منزل شما را بالا برده و هم بر زیبایی بصری آن می افزاید.

چرا باید درب آکاردئونی بخریم ؟

به دلیل اینکه تقریبا بیشتر درب های ساختمان به اندازه کافی امنیت و استحکام ندارند. و نمی توانند به تنهایی از ورود سارقان ممانعت به عمل آورند. در این حالت استفاده از درب آکاردئونی میتواند راه حل بسیار مناسبی باشد. که با هزینه کم میتوانید امنیت بالایی را ایجاد کنید.

البته قبل از خرید در آکاردئونی میتوانید دیوار حیاط خودتون را به وسیله {{درب آکاردئونی}} امن نمایید. {{درب آکاردئونی}} مورد نظرتون رو میتوانید از گروه تولیدی حفاظ اکبری تهیه کنید.به این صورت ترکیب {{درب آکاردئونی}} روی دیوار و دربهای آکاردئونی در ورودی منزل مسکونی میتواند امنیت خوبی به منزل شما بدهد.

درب آکاردئون چه مزیتی دارد؟

 • امنیت بیشتر در ساختمان برقرار میکند.
 • دارای استحکام بسیار بالایی است.
 • شکا زیبایی دارد و بیرون ساختمان را زیبا میکند.
 • دارای قیمت مناسب و منطقی است.
 • حمل و نصب آن راحت و سریع است.
 •  روی دربهای تک جداره و دوجداره قابل اجرا است.
 • دارای رنگ بندی های جذاب است.

حفاظ آکاردئونی آهنی

جنس این نوع حفاظ از آهن بوده و به دلیل استحکام بالا و مقاومت زیاد در برابر پوسیدگی و خوردندگی معروف است. به دلیل اینکه  وزن آنها که از جنس آهن می باشد وزن بالاتری دارندو همچنین قیمت آنها نیز بالاتر از سایر انواع حفاظ است. رنگ این نوع حفاظ میتوان دلخواه انتخا کرد.

حفاظ آکاردئونی و حفاظ  ضد سرقت

یک تصور غلط بین افراد وجود دارد این است که درب های ضد سرقت نیاز به حفاظ ندارند. و به تنهایی قادر هستند تا جلوی سارقین را بگیرند.

هرچه مسیر ورودی سارقان به منزل مسکونی شما محدود تر و سخت تر باشد. منزل شما از امنیت بالاتری برخوردار خواهد بود. درب های ضد سرقت به تنهایی قادر به تامین امنیت مکان مورد استفاده نیستند. و لازم است حتما از حفاظ آکاردئونی برای افزایش ضریب امنیت آن استفاده گردد.

در صورتی که در منزل مسکونی خود از درب ضد سرقت استفاده میکنید و میخواهید هزینه زیادی متحمل نشوید. توصیه میشود از حفاظ های آکاردئونی ساده برای این امر استفاده کنید. بسیاری افراد بعد از اینکه امنیت منزل مسکونیشان به خطر می افتد و دزد وارد آن میشود به فکر تهیه درب آکاردئونی می افتند که این امر حکایت نوش دارو بعد از مرگ سهراب است. جلوی حادثه را قبل از وقوع بگیرید.

حفاظ های آکاردئونی آشنا شاخته و همچنین راهنمای آشنایی با انواع در آکاردئونی را به شما معرفی کنیم. حفاظ آکاردئونی یکی از انواع محصولات گروه تولیدی اکبری می باشد. در این نوشته قصد داریم راهنمای خرید حفاظ آکاردئونی مناسب را برای شما شرح دهیم. قبل از شروع بحث در خصوص درب آکاردئون میخواهیم شما را با انواع محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری آشنا کنیم.

نکات مهم شناخت درب آکاردئونی با کیفیت

در خرید درب آکاردئونی به ضخامت تسمه به کار رفته در تولید درب آماردئونی دقت کنید. همچنین نوع رنگ و تعداد پرچ های اتصال بدن درب آکاردئون به هم در کیفیت  درب آکاردئون تاثیر زیادی دارد. رنگ به کار رفته در پوشش درب آکاردئونیپ نیز یکی دیگر از مورادی است که در تهیه درب آکاردئونی باید به آن توجه داشت.

در صورت تمایل به مشاوره رایگان درتهیه درب آکاردئون میتوانید با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴ تماس حاصل فرمایید.

در این نوشته سعی کردیم شما را با انواع {{درب آکاردئونی}} و درب آکاردئون آشنا نموده و راهنمای خرید درب آکاردئونی مناسب را به شما ارائه دهیم.

درب آکاردئونی یکی از محصولات  تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری می باشد. اگر میخوای درب مطمعن بخری صبر کن تا این مقاله رو کامل بخونی بعد اقدام کن.
قبل از اینکه خرید هر نوع دربی نیاز است تا انواع آن را بشناسید و با انوع مدل های آن آشنا شوید. دانستن این نکات به شما کمک زیادی میکند تا درب مطمعنی را خریداری کنید.

درب آکاردئونی کشویی

قبل از معرفی انواع این نوع درب نیاز است که تعریفی از حفاظ آکاردئونی به شما ارائه دهیم. دربهای آکاردئونی که به درب کشویی نیز معروف هستند از انواع درب کشویی بوده که پشت درب منازل مسکونی نصب میشود و امنیت و زیبایی زیادی به ورودی منازل شما میبخشد.در واقع میتوان گفت این نوع دربها جزو دربهای کشویی ضد سرقت نیز حساب میشود.
دربهای آکاردئونی یکی از پرکاربردترین نوع حفاظ هستند که طرفداران زیادی دارند. درب آکاردئونی در رنگ های مختلف تولید میگردد. و انتخاب نوع رنگ بر عهده مشتری می باشد و میتواند رنگ دلخواه خود را انتخاب کند.

قیمت درب آکاردئونی

همانطور که میدانید درب آکاردئونی از آهن ساخته شده است. قیمت این نوع درب ها بستگی به قیمت آهن در بازار دارد. از طرفی تغییرات قیمت دلار تاثیر زیادی بر بالا و پایین رفتن قیمت آهن دارد. در نتیجه قیمت محصولات آهنی مثل درب آکاردئونی دچار تغییر قیمت خواهند شد.
به دلیل اینکه مواد اولیه مورد استفاده در درب آکاردئونی به شکل  مستقیم از کارخانه تهیه میشود .و از ابتدای سال در انبار ذخیره میگردد. میتوان گفت که قیمت این نوع درب آکاردئونی نسبت به سایر رقبا بسیار پایین تر می باشد.

نکته ای که در هنگام خرید درب آکاردئون باید مد نظر قرار دهید این است که اندازه درب آکاردئونی که باید خریداری کنید چه مقدار باید باشد؟ اندازه درب آکاردئون باید به اندازه چهارچوب درب ورودی منزل مسکونی باشد. برای خرید درب آکاردئونی کافی است که اندازه دربی که قرار است روی آن نصب گردد را به کارشناسان فروش ما بدهید. بعد علاوه بر درب آکرادئونی چهارچوب استاندارد و مورد نیاز آن را نیز تهیه نموده و در محل مورن نظر با حفظ ایمنی و زیبایی نصب می کنند.

تحقیقات در خصوص درب اکاردئونی چی میگه ؟

تحقیقات نشان داده است که دزدان قبل از اینکه سرقت کنند. در ابتدا محل مورد نظر را به دقت مورد ارزیابی قرار میدهند. تحقیاتی که از سارقان که توسط پلیس دستگیر شده صورت گرفته است نشان میدهد. که بسیاری از سارقان اعلام کرده اند که در زمانی که جهت بررسی به محل سرقت مراجعه میکردند.
اگر با ورودی های ساختمان، پارکنیگ یا اماکن تجاری که از درب های آکاردئونی استقاده میشد از لیست سرقت حذف مینمودند. چرا که باز کردن این نوع حفاظ نیاز به صرف زمان زیاد و تجهیزات سنگین دارد که این مساله سرعت عمل سارقین را به حداقل ممکن میرساند. و همین مساله باعث میشود تا سارقین باز سرقت صرفظر بمند و امنیت محل مورد نظر تامین گردد.

مزایای درب آکاردئونی

این نوع حفاظ به دلیل شکل سازه آن بسیار روان است. که حتی توسط کودکان هم قابل باز و بسته شدن است. کشویی بودن درب آکاردئونی باعث میشود تا فضای کمی اشغال نموده و در مکان هایی که فضای کمی در اختیار دارند بسیار کاربردی می باشد.

امنیت درب آکاردئونی نیز یکی دیگر از مزایای این نوع درب ها می باشد. به دلیل استفاده از تسمه ضخیم در ساخت آن احتمال ورود سارقین را به منازل شما به حداقل ممکن کاهش میدهد.

در این نوشته تلاش کردیم تا شما را با راهنمای خرید درب آکاردئونی آشنا کنیم. اگر سوالی دارید میتوانید در بخش کامنت ها بپرسید.

ویژگی های درب آکاردئونی مناسب

قبل از اینکه ویژگی های دیگه ای از درب آکاردئونی رو براتون بگم میخوام به شما بگم که یه درب آکاردئونی خوب میتونه چه مزیتی برای شما داشته باشه. یا اصلا چه نیازی هست شما یک درب آکاردئونی بخری. یا اگه زمانی لازم شد سراغ این جور محصولات بری چطور تشخیص بدی که یه درب آکاردئونی مناسب شما هست یا نه.

اگه بخوام بهتون بگم که چرا باید امنیت خانه ما برقرار باشه. شاید خنده دار باشه. خوب جوابی که همه شما میدین اینه که استفاده از درب آکاردئونی امنیت خونه رو بالا میبره. یا اینکه میتونه به خونمون زیبایی بده. یا اینکه یکی دیگه جواب بده من رنگ دربهای آکاردئونی رو با رنگ درب خونم ست میکنم که جذاب تر به نظر برسه.

همه این مثال هایی که گفتم که میتونه پاسخ شما باشه و کاملا هم درسته. منم اگه بخوام خیلی توضیح بدم در خصوص همین موارد میتونم ویژگی دربهای آکاردئونی رو برای شما شرح بدم.  در ابتدای مقاله جنس ساخت این نوع درب ها و نحوه ساخت آن را کامل توضیح دادیم. حالا که کامل میدونی دربهای آکاردئونی چیه با من همراه باش تا بریم سراغ خرید آن.

درب آکاردئونی رو از کجا بخریم؟

اگه تو شهر تهران زندگی میکنی اولین جایی که برای خریداین محصول به ذهنت میرسه انبار بزرگ آهن شادآباده که همه چی توش پیدا میشه و به راحتی میتونی با چند تا پرسجو درب مناسب خودت از نظر جنس و ارتفاع و اندازه پیدا کنی و بخری.

یا اگه جزو دسته افرادی هستی که خیلی وقت نداری سریع میری تو دیوار چند تا شماره پیدا میکنی و بهشون زنگ میزنی . قاعدتا هر کدوم که خوش اخلاق تر باشه و قیمت مناسب تر بگه میری ازش میخری. ولی قبل از اینکه گوشیتو برداری و به فروشندگان مختلف زنگ بزنی اینو بهت بگم که هر ارزونی بی حکمت نیست و هر گرونی هم بی دلیل نیست.

فروش درب آکاردئونی تهران

پس تا قبل از اینکه خدا نکرده سرت کلاه بره و حفاظ آکاردئونی بی کفیت بجا درب آکاردئونی اصل و با کیفیت تحویلت بدن گوشی رو بردار و به شماره های بالا صفحه زنگ بزن. تماس گرفتن که هزینه زیادی ایجاد نمیکنه. یه زنگ بزن هم قیمت بازار دستت بیاد هم اینکه مطمعنم بعد از کلی میای درب آکاردئونی که نیاز داری رو از ما میخری .

نه نه اشتباه نکن من علم غیب ندارم . ولی چون میدونم قیمت درب آکاردئونی که میدم به اصطلاح کف بازاره به همین دلیل مظمعنم اگه با ما تماس بگیری دیگه سراغ کس دیگه نمیری . چون ما تخصصمون تولید درب آکاردئونیه و خیال خودمون و مشتریانمون از محصولی که مفروشیم و اونا میخرن راحت راحته.
راستی اگه سوالی داشتی میتونی پایین همین پست کامنت کنی تا جوابتو تو کامنت ها بدیم. و اگه حوصلشو داشتی گوشی رو بردار و شماره ما رو بگیر و سوالت رو در باره درب آکاردئونی از ما بپرس. مطمعن باش با حوصله جوابت میدیم.

قیمت درب اکاردئونی درتهران

به دلیل انکه کارگاه و دفتر شرکت گروه تولیدی حفاظ اکبری در تهران می باشد.همشهری ان تهرانی میتواندد هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفی خرید درب اکاردئونی را انجام دهند. دقت کنید که مشاوره و حضور در محل جهت بازدید محل به صورت رایگان انجام میشود. کافی است جهت تهیه درب مورد نظر ابعاد محیط مورد استفاده را اندازه گیری بگیریم. و اندازه را به صورت تلفنی به کارشناسان فروش ما ارائه بدهید. کارشناسان فروش موظف هستند بر اساس معیار های مد نظر مشا بهترین درب اکاردئونی را به شما معرفی نمایند.

درب اکاردئونی در کرج

در حال حاضر برخی واسطه ها درب اکاردئونی را از ما میخرند و در شهرهای اطراف همانند کرج با قیمت بالا تر به دست مشتری میرسانند. به ساکنین شهرهای اطراف همچون کرج توصیه میشود. در صورتی که قصد خرید درب اکاردئونی دارند. میتوانند به صورت حضوری مراجعه نمایند یا حتی با ما تماس بگیرند. تا ما افراد مورد اعماد به اهنا معرفی نماییم.

درب اکاردئونی در رشت

شهرهای شمالی به دلیل نوع اب و هوای مرطوبی که دارند باید در خرید درب اکاردئونی دقت بیشتری داشته باشند.رنگ درب اکاردئونی این مناطق میبایست نسبت به سایر شهرها که رطوبت کمتری دارند متفاوت باشد. از نظر قیمتی خیلی تفاوت چندانی با شهر تهران ندارد . بنابر این توصیه میکنیم مردم عزیز رشت اگر قصد دارند تا درب اکاردئونی بخرند قبل از ان با کارشناسان ما تلفی مشاوره رایگان بگیرند. تا خدایی نکرده خرید درب بی کفیت باعث ضرر دوچندان به انها نشود.

قیمت درب آکادئونی در اهواز

استان خوزستان به خصوص شهر اهواز به دلیل داشتن رطوبت بالا درب آکاردئونی که می بایست در انجا استفاده شود. با حفاظ های کشویی مورد استفاده در تهران میتواند متفاوت باشد. چون رطوبت این شهرها بالا است. باید از این نوع درب ها استفاده کرد که رنگ دولایه و صخیم و رنگ الترواستاتیک استفاده کند.

قیمت درب آکاردئونی در تبریز

استان های سردسیر شمال شرق کشور به خصوص شهر تبریز که لازم است از این نوع درب ها استفاده کنند باید از درب های ضخیم با تسمه دوبل استفاده کنند. قیمت درب در تبریز با قیمت این درب ها در تهران خیلی تفاوتی ندارد. به دلیل آنکه میزان درخواست در شهر تبریز نسبت به شهر تهران یکسان است. به همین دلیل نسبت قیمت این محصول در این شهرها در مقایسه با تهران تفاوت زیادی ندارد.

قیمت درب آکاردئونی در شیراز

قیمت درب آکاردئونی در شهرهای توریتسی مثل شهر شیراز و اصفهان به دلیلی تقاضای زیاد برای این محصول و عرضه کم آن نسبت به قیمت درب آکاردئونی درتهران بالا تر است. برخی همکاران درب آکاردئونی را بدون واسطه از ما خریداری میکنند و نماینده فروش درب آکاردئونی در شهر شیراز هستند. این همکارا قیمت درب اکاردئونی را در شیراز با همان قیمتی به فروش میرسانند که در تهران به فروش میرود.

 

یکی از درب هایی که امروزه در ورودی هر واحد آپارتمانی مشاهده میکنید. درب آکاردئونی می باشد. درب آکاردئونی می تواند امنیت محل مورد استفاده شما را تامین نموده و خیال شما را از بابت امنیت آن محل راحت کند.

حفاظ آکاردئونی یا درب کشویی یکی از بهترین دربهایی است که به صورت کشویی پشت درب منزل یا محل کار شما نصب می گردد. که علاوه بر زیبایی امنیت آن محل را به مقدار بالایی افزایش می دهد. حفاظ آکاردئونی  در مدل های مختلف تهیه می شود که میتوان هم روی درب های ساده هم روی درب های ضد سرقت نصب گردد. این درب ها در گروه تولیدی حفاظ اکبری در مدل های مختلف تولید میگردد. این مدل ها میتواند به صورت پرچ مخفی، قفل مخفی تولید شده که با نصب آن روی درب ورودی ساختمان خود، هم زیبایی را به محل هدیه می دهید هم امنیت را.

حفاظ درب آکاردئونی

یکی از درب هایی که امروزه در ساختمان ها استفاده میشود درب آکاردئونی است. انواع درب آکاردئونی وجود دارد. درب ورودی ساختمان ها و اماکن مختلف از مهم ترین جاهایی هیت که باید امنیت آن برقرار شود. چرا که اولین جایی که جهت نفوذ به منازل مسکونی سارقان به آن فکر میکنند درب وردی خانه است. آنها تمام تلاش خود را میکنند تا از نقظ ضعف احتمالی که در درب خانه وجود دارد استفاد کنند و به داخل ساختمان نفو کنند.

بهترین مدل درب اکاردئونی کدام است؟

درب آکاردئونی نوعی درب کشویی است که در وردی ساختمان نصب میشود. این نوع درب به دلیل خاصیت کشویی بودن به درب آکاردئونی معروف است. قالب اصلی ساخت درب آکاردئونی تسمه های فلزی هستند که با پین های فلزی به هم وصل میشوند.

انواع درب آکاردئونی

هانطور که میدانید باز و بسته شدن درب آکاردئونی به صورت ریلی است .درب آکاردئونی مدل های مختلفی دارد. ولی معروف ترین نوع درب آکاردئونی درب آکاردئونی سه گل یا سه لوزی است. این درب ها تا حد زیادی امنیت محلی که درب آن درب آکاردئونی استفاده شده است برقرار میکنند.

مزایای درب آکاردئونی

همانطوری که گفته شد انواع درب آکاردئونی وجود دارد. این درب ها به دلیل آنکه به صورت کشویی باز و بسته میشوند و وزن کمی دارند بهترین جایگزین برای درب های آهنی می باشد. درب های آهنی در ورودی اکثر ساختمان ها و پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

امروزه به جای استفاده از درب آهنی از انواع درب آکاردئونی استفاده میشود. مثلا میتوان درب آکاردئونی را در ورودی پارکینگ ها قرار داد. مچنین میتوان این درب را به صورت ریموت دار استفاده نمود. استفاده از ریموت باعث میشود تا برای باز و بسته شدن درب آکاردئونی نیاز به فشار دستی نباشد. و درب به صورت مکانیکی توسط بازوهای مکانیکی که با انرژی برقی جابجا میشوند بازو بسته شود.

دربهای آکاردئونی را همچنین به عنوان حفاظ پنجره میتوان استفاده کرد. مزیت بسیار خوبی که این نوع حفاظ آکاردئونی دارد این استکه اگر به عنوان حفاظ پنجره مورد استفاده قرار بگیرد. میتوان آن را در ساعات مختلف که نیاز به روشنایی بیشتر در باز شدن پنجره است. آن را باز یا بسته کرد .

 

قیمت درب آکاردئونی

همانطور که میدانید حفاظ ریلی یا درب آکاردئونی  دارای انواع مختلفی هستند. قیمت درب آکاردئونی به عوامل زیادی بستگی دارد. که در ادامه برای شما شرح داده خواهد شد. قبل از استعلام قیمت درب های آکاردئونی باید به مکانی که مورد استفاده است دقت فراوان داشته باشید. اندازه درب آکاردئونی، جنس آن و سایر آیتم های آن تاثیر زیادی در قیمت آن دارند.

هر چقدر تراکم نرده های آن بیشتر باشد قیمت آن بالاتر خواهد رفت. ضخامت آهن به کار رفته در ساخت درب آکاردئونی یا حفاظ ریلی تاثیر زیادی در قیمت تمام شده  آن دارد.

این واضح است که مقدار آهن به کار رفته در ساخت درب ریلی، جنس و ضخامت تسمه های آن تاثیر زیادی در قیمت تمام شده آن دارد. البته به طور قطع نمیتوان قیمت دقیقی برای آن در نظر گرفت چرا که قیمت درب ریلی به عوامل دیگری نیز بستگی دارد.

 

نصب درب آکاردئونی

درب ریلی یا آکاردئونی توسط افراد خبره که تجربه این کار را دارند نصب میشود. نصب درب آکاردئونی مجزا از درب ورودی ساختمان است. در هنگام نصب در ب آکاردئونی  ابتدا اقدام به شاسی کشی درب میکنند. و سپس آن را در محیط مورد نظر نصب میکنند.

 

قیمت حفاظ آکاردئونی

از موادر مهم در تعیین قیمت درب های آکاردئونی نوع متریال به کار رفته در آن می باشد. از آنجایی که گروه تولیدی حفاظ اکبری مواد اولیه محصولات تولیدی خود را مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تهیه میکند. لذا قیمت تمام شده درب های آکاردئونی این گروه تولیدی بسیار پایین می باشد. در کنار کیفیت بالا و قیمت پایین نصب آن با کمترین هزینه ممکن و سریع ترین زمان صورت گرفته که این موضوع میتواند به امنیت سریع محل سکونت شما سرعت ببخشد.

درب آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی ( Accordion door ) یک حفاظ است و برای حفاظت خانه ها در جلو منازل استفاده می شوند. درب های آکاردئونی نوعی درب تاشو می باشند. و تاریخچه قدیمی نیز دارا هستند. درب های آکاردئونی مصارف زیادی در ساختمان های تجاری و مسکونی دارا هستند. حفاظ اکاردئونی با الهام گیری از ساز های اکارئون که حالت های باز و بسته شده اند، ساخته شده اند. این درب های اکاردئونی نیز با اصطلاحات درب های کشویی و یا کر کره ای نیز شناخته می شوند.

هدف ساخته شدن حفاظ اکاردئونی در حقیقت حفاظت از ساختمان و استفاده بهینه از فضا بوده است. استفاده از درب های آکاردئونی متحرک بسیار راحت و آسان می باشد به گونه ای که با فشار دادن دست جا به جا می شوند. این سهولت در استفاده به دلیل شبکه ای بودن ساختار آن است.

انوع مدل درب آکادئونی.

1-درب حفاظ آکاردئونی 3 گل.

2-حفاظ آکاردئونی 4 گل.

3-درب  حفاظ آپارتمان پیچی.

4-حفاظ اکاردئونی ایتالیایی.

5-درب آکاردئون پرچ مخفی دوبل.

6-حفاظ آکاردئونی قفل مخفی.

 

ویژگی های حفاظ آکاردئونی

تاشو بودن حفاظ آکاردئونی را میتوان به عنوان یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع درب ها به شمار آورد. درب آاردئونی به دلیل تاشو بودن فضای کمتری از ورودی ساختمان شما را به خود اختصاص داده .که این مورد در خصوص واحدهایی که فضای کمتر دارند بیشتر کارایی خود را نشان میدهد. بنابر این اگر مشکل محدودیت فضا دارید یا دارای راه پله کوچک هستید.

حفاظ آکاردئونی بهترین گزینه برای شماست. جفاظ آکاردئونی قفل مخفی که یکی از محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری می باشد. به عنوان یکی از گزینه های مهم در حفظ امنیت منازل مسکونی و اداره ها همیشه به شما توصیه می گردد. چرا که پنهان بودن قفل این نوع از درب های آکاردئونی میتواند منزل شما را به عنوان گزینه ای از لیست سارقین حذف نمیاد.

کاربرد حفاظ آکاردئونی

درب آکاردونی امروزه به عنوان یکی از موراد مهم در کاهش ورد افراد غیر مجاز به کار برده میشود. ورودی مجتمع های مسکونی، ورودی مجتمع های تجاری ، ورودی شرکتها یا انبارهای کالا را میتوان با استفاده از حفاظ آکاردئونی امن نمود.

حفاظ آکاردئونی به دلیلی استفاده از تسمه های کشویی که هنگام جمع شدن روی همدیگر قرار می گیرند حداقل فضای ممکنه را اشغال میکند. از طرفی گروه تولیدی حفاظ اکبری این امکان را برای مشتریان فراهم آورده که سفارش تسمه به کار رفته در سایز های مختلف را از مشتری دریافت نموده. و نوع محصول دلخواه مشتری را بنا به سلیقه مشتری فراهم نماید.

سایر کاربردهای درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی در همه جا میتوان استفاده کرد.حفاظ درب آکاردئونی در جاهای پر تردد نیز استفاده میشود. جاهایی مثل ورودی بازارچه ها، مجتمع های تجاری، وردی کارگاه ها، ورودی پارکینگ ها، ورودی فروشگاه ها میتوان استفاده نمود. چرا که این نوع درب میتوان در سایزهای مختلف تهیه گردد.
دربهای آکاردئونی دو لنگه در مکان هایی که درب ان بزرگ تر است استفاده میشود.
یکی از ویژگی درب های آکاردئونی گروه تولیدی حفاظ اکبری مخفی بودن قفل آن میباشد. مخفی بودن قفل درب های آکاردئونی ضریب ایمنی این نوع دربها را تا اندازه قابل قبولی بالا می برد.

حفاظ آکاردئونی

گروه تولیدی حفاظ اکبری مفتخر است تا حفاظ آکاردئونی ار به عنوان یکی از محصولات این گروه تولیدی  به شما مشتریان ارجمند معرفی نمیاد.بر خلاف درب های معمولی که برای باز شدن نیاز به فضای زیادی دارند، درب ها آکاردئونی برای باز و بسته شدن به حداقل فضای ممکن نیاز داشته که این یکی از مهم ترین ویژگی های حفاظ اکبری می باشد.

برخلاف درب‌های معمولی که برای باز و بسته شدن نیاز به فضایی دارند تا درب را جای بدهند، حفاظ آکاردئونی در داخل خود جمع می‌شوند و به همین دلیل بهترین گزینه برای درب کمدهایی هستند که به عنوان در اتاق خواب‌های کوچک، جایی برای باز شدن درب کمدها وجود ندارد. همان‌چیزی که در مورد درب‌های کشویی نیز شاهد آن هستیم. با این تفاوت که درب‌های آکاردئونی، به ویژه اگر از متریال خوبی در ساخت آن‌ها استفاده باشد، زیبایی محیط را نیز دو چندان خواهند کرد.

نحوه سفارش حفاظ آکاردئونی

درب های آکاردئونی از جمله درب هایی است که اگر حتی روی درب های معمولی نصب گردد تا حد زیادی امنیت محل سکونت شما را تامین مینماید. استفاده از درب های آکاردئونی به همراه پرچ مخفی یکی از امن ترین مدل درب های آکاردئونی می باشد که توسط گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید و روانه بازار  شده است. جهت ثبت سفارش یا مشاوره در خصوص این نوع درب های آکاردئونی میتوان با شماره های درج شده در پایین صفحه تماس گرفته و مشاوره رایگان از کارشناسان فروش گروه تولیدی حفاظ اکبری دریافت نمایید.

حفاظ اکبری مفتخر است که علاوه بر تولید درب آکاردئونی، حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های مختلف و بهینه ترین قیمت ممکن در تهران تولید نموده و محصولات این گروه تولیدی به استان البرز ، قزوین شهرهای اطراف ارسال میگردد.

امنیت حفاظ آکاردئونی

جالب است بدانید که درب های ضد سرقت در کمتر از ۱ دقیقه باز می شوند!!!!!! و اما اگر از حفاظ آکاردئونی با کیفیت پایین استفاده کنید آنها با دیلم انداختن سعی بر باز کردن درب از طریق لولا می شوند اما اگر از درب های اکاردئونی با ضریب اطمینان بالا که تولید شده گروه تولیدی حفاظ اکبری ی باشند استفاده کنید مطمعن باشید که آنها حتی به فکر باز کردن درب خانه شما نمی افتند. چون این کار بسیار وقت گیر بوده و قطعا دیگر سراغ منزل مسکونی شما نخواهند آمد.

نکات امنیتی در صورت عدم استفاده از حفاظ آکاردئونی

اگر شما در ورودی منزل خود از حفاظ آکاردئونی استفاده نمیکنید. این احتمال وجود دارد که هر بار مراجعه به بیرون منزل شما در خطر سرقت قرار بگیرد. اگر در زمان ورود به منزل با سارق روبرو شدید این نکات امنیتی را رعایت نمایید.

1- آرامش خود را حفظ کنید.

2- در صورت در دسترس بودن تلفن همراه با پلیس تماس بگیرید.

3- به هیچ عنوان با سارق درگیر نشوید. چرا که میزان استرس بالای او ممکن است هر اتفاق غیر مترقبه ای رخ دهد.

4- در صورت دیر رسیدن پلیس به هر دلیلی به صدای بلند و از دور همسایه ها را صدا بزنید.

این موراد گفته شده از موراد مهمی می باشد که در زمان دیدن سارق در منزل مسکونی باید انجام دهید. در صورت استفاده ازدرب های آکاردئونی تولیدی شده گروه تولیدی حفاظ اکبری دیگر نگران ورود سارق به منزل مسکونی خود نباشد.

کاربرد حفاظ آکاردئونی ؟

حفاظ اکاردئونی اما نسبت به ساير درب ها استفاده های فراوانی دارد .که از جمله آنها ميتوان به بالا بردن میزان امنیت در ساختمان های چند واحده اشاره کرد. اگر شما از اين نوع درب کشویی آهنی در ساختمان های مسکونی و يا تجاری استفاده کنيد. سبب امنیت و کاهش سرقت از طریق درب ورودی حتی درب های ضد سرقت که با پیچ گوشتی یا توپی زنی باز میشوند میگردد . شما همچنين ميتوانيد از اين نوع محافظ درب آهنی در مکان های خارجی ساختمان مانند محوطه های پارکينگ و … استفاده کنيد .

 

بهترین مدل درب آکاردئونی

کدام مدل حفاظ آکاردئونی از همه بهتر است؟ بهترین و مقاوم ترین حفاظ آکاردئونی نوعی حفاظ است که اغلب برای محافظت از درب های ورودی ساختمان های مسکونی استفاد‌ه می شود و در مواردی مانند مغازه ها، انبارها و مکان های دیگر مورد استفاد‌ه قرار می گیرد. پایه درب آکاردئونی یک نوار فلزی است که به یک خط فلزی متصل شد‌ه و در چارچوب فلزی قرار می گیرد که به صورت ریلی در عرض درب حرکت می کند.

بهترین حفاظ درب آهنی

امنیت ساختمان موضوع بسیار مهمی است که اکثر مردم به آن اهمیت می دهند. همه می خواهند خانه و محل کار امنی داشته باشند و در آرامش کار و زندگی کنند. به همین دلیل است که مردم از تدابیر امنیتی ساختمان استفاد‌ه می کنند. راه های زیادی برای ایجاد امنیت در خانه وجود دارد. روش هایی مانند: نصب حفاظ، نصب قفل ضد سرقت، درب های هوشمند ریموت دار، دزدگیر پیشرفته، نصب درب و نرده محکم از جمله روش هایی است که می توان برای برقراری امنیت در منزل خود در ساختمان ها یا مغازه ها استفاد‌ه کرد.

نصب درب آکاردئونی یکی از بهترین راه ها برای حفظ نظم در خانه است. وقتی یک درب آکاردئونب نصب می کنید، غریبه ها نمی توانند در شما را باز کنند و وارد شوند. این نوع درب ها در جلوی ورودی خانه قرار می گیرند و از ورود سارقان و افراد غریبه جلوگیری می کنند. به همین دلیل نصب حفاظ آکاردئونی یکی از روش هایی است که امنیت و آسایش اعضای خانواده و استفاد‌ه از آن را تضمین می کند.

امن ترین حفاظ درب

این درب ها در طرح های مختلفی از جمله لوزی دوگل، سه گل، پروانه ای، چهار گل، کلاسیک و ایتالیایی و تمام سلطنتی و 3 گل 4 خم و. . .موجود می باشد. اما بهترین و مناسب ترین حفاظ آکاردئونی سه تایی است. گل هایی که قیمت آن متری 390 هست چون قیمتش خیلی پایین می باشد و میتواند به شما امنیت بدهد.

تمام حفاظ های آکاردئونی با رنگ کوره ای الکترواستاتیک رنگ آمیزی می شوند که از نظر کیفیت و پوشش و ماندگاری بهترین رنگ است. زیرا گرد و غبار برای محافظت پاشید‌ه شد‌ه و وارد کور‌ه می شود تا ایمنی کامل و در همه موارد حاصل شود. درب ها را باری جلوگیری از زنگ زدگی در کوره قرار می دهند. درب های آکاردئونی در رنگ های مشکی، برنزی تیره، قهوه ای سوخته، سفید و سفید عرضه می شوند. برای تعیین قیمت درب آکاردئونی کافی است ارتفاع در را در عرض ضرب کنید و نتیجه را در قیمت هر متر مربع ضرب کنید.

درب  آکاردئونی لوزی دوجداره

این حفاظ آکاردئونی به شکل پنج گل (پنج ردیف لوزی) می باشد که به این معنی است که داخل درب خالی نیست و دیوار و تسمه در دوبل است .

درب های آکاردئونی لوزی کامل با پرچ های مخفی و 3 لایه تسمه

بیایید نگاهی بیندازیم به پرفروش ترین درهای آکاردئونی (کشویی) تولید شد‌ه. فرم پنهان این در کابوس سارق است!

حفاظ طرح سه گل سلطنتی

در آکاردئونی طرح 3 گل دو جداره یکی از زیباترین و مطمئن ترین مدل های درب آکاردئونی است که علاوه بر زیبایی از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است .

حفاظ آکاردئونی سلطنتی تمام لوزی

درب آکاردئونی لوزی سلطنتی کامل از نظر امنیت شبیه حفاظ آکاردئونی با پنج پرچ مخفی و دو جداره است و از نظر زیبایی کاملاً کنده کاری شد‌ه است.

رنگ حفاظ آکارئونی به صورت پودری است که پاشیده می شود و وارد کوره می شود تا جایی که پودر تبدیل به حفاظ شد‌ه و استحکام درب را در هر شرایط آب و هوایی و استفاد‌ه از قفل های مخفی داخل آن افزایش می دهد .خود درب که حفاظ درب می باشد بالا بردن آن که سارقان نمی توانند آن را با دیلم و سنگ فرز باز کنند و استفاد‌ه از پروفیل 30*60 و تسمه 5*25 از ویژگی های آن محسوب می شود.

انواع طرح درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی در سبک ها و طرح های مختلفی تولید می شوند و به همین دلیل پاسخگوی نیاز همه مشتریان بوده اند.از مدل های این محصول می توان به درب آکاردئونی سه گل، چهار گل، معمولی و پروانه ای اشاره کرد .تمامی مدل های ذکر شد‌ه دارای رنگ بندی متفاوتی هستند و به همین دلیل هرکسی می تواند با توجه به نیاز خود این محصول را تهیه کند.

استفاد‌ه از درب آکاردئونی این امکان را به وجود می آورد که نمای ساختمان های مختلف بسیار منحصر به فرد و خاص باشد و به همین دلیل است که این محصول مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است .درب های آکاردئونی را می توان با توجه به شرایط ساختمان های مختلف در اندازه ها و مدل های مختلف سفارش داد و از مزایای بی نظیر این درب بهره مند شد . داخل این درها یک قفل مخفی برای افزایش ایمنی و رنگ کوره ای وجود دارد که زنگ زدگی و پوسیدگی ندارد.

سخن پایانی در خصوص بهترین مدل درب آکاردئونی

این روزها همه مردم به دنبال باکیفیت ترین حفاظ ها برای منازل خود هستند. حفاظ های آکاردئونی پر طرفدار ترین انواع حفاظ به شمار می روند. می توان گفت در مکان هایی جز منازل نیز به کار گیری می شوند، ازجمله فروشگاه ها، انبارها و… . با توجه به نیاز تعداد فراوانی از افراد به این حفاظ ها مجموعه های بسیاری در کشور به تولید و پخش و فروش این حفاظ ها پرداخته اند. اما اعتماد به یک برند و فروشگاه به این آسانی نمی باشد.

مجموعه حفاظ اکبری با چندین سال سابقه درخشان در این زمینه یکی از معتبر ترین مراکز پخش انواع حفاظ برای منازل به شمار می رود. با مراجعه به سایت این مجموعه می توانید با تنوع محصولات بیشتر آشنا شد‌ه و اطلاعات لازم را به دست آورید. همچنین در صورت نیار می توانید پرسش های خود را با مشاوران این مجموعه مطرح کنید تا پاسخ مورد نیاز را کسب نمایید.

همانطوری که گفته شد ما در بازار با انواع درب ریلی روبرو هستیم. قیمت مختلف این نوع درب ها را میتوان به دلیل متریال به کار رفته در آن دانست. در ب آکاردئونی سه گل یا سه لوزی از معروف ترین انواع آن است. در هنگام خرید درب ریلی به نکات گفته شده در این مقاله توجه کنید. نوع تسمه، خامت تسمه مورد استفاده و عوامل مختلف دیگر در قیمت تمام شده آن دخیل هستند.

 

سوالات پر تکرار

۱. درب آکاردئونی چیست؟

– درب آکاردئونی یک نوع در قابل تاشو و جمع‌شو است که به صورت عمودی باز و بسته می‌شود و برای جلوگیری از نفوذ صدا، حفظ حرارت و جلوگیری از نفوذ هوا استفاده می‌شود.

۲. چه جنس‌هایی برای ساخت درب آکاردئونی استفاده می‌شود؟

– برای ساخت درب آکاردئونی معمولا از جنس‌هایی مانند پلی‌پروپیلن، PVC و آلومینیوم و آهن استفاده می‌شود.

۳. چه مزایا و معایبی در استفاده از درب آکاردئونی وجود دارد؟

– مزایای استفاده از درب آکاردئونی شامل فضای کمتری که اشغال می‌کند، قابلیت تاشو و جمع‌شدن سریع، جلوگیری از نفوذ صدا و حرارت و قابلیت نصب در فضاهای محدود است. اما معایب آن شامل قابلیت لغزش و گیر کردن، نیاز به تعویض بعضی اجزا در صورت خرابی و نیاز به تمیزکاری منظم است.

۴. درب آکاردئونی در کجاها استفاده می‌شود؟

– درب آکاردئونی برای استفاده در انواع فضاهای مسکونی، تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، درب‌های بالکن، پارتیشن‌ها، درب‌های مغازه‌ها و درب‌های داخلی ساختمان‌ها.

۵. چگونه درب آکاردئونی را نصب می‌کنند؟

– نصب درب آکاردئونی به صورت عمودی با استفاده از ریل‌های نصب شده در سقف و کف انجام می‌شود. درب به ریل‌ها متصل شده و با حرکت عمودی باز و بسته می‌شود.

 

فهرست مطالب

85 Responses

  1. با درود
   گروه تولیدی حفاظ اکبری انواع درب آکاردئونی در مدل های مختلف تولید میکند.
   مدل های مختلف درب آکاردئونی پرچ مخفی ، درب آکاردئونی سه گل ، درب آکاردئونی سه گل چهار خم .
   اگر شما قصد خرید درب آکاردئونی خاصی را دارید و قصد دارید برای مکان خاصی سفارش ساخت درب آکاردئونی بدهید. میتوانید با شماره 09126040744 تماس بگیرید و به راحتی انواع درب آکاردئونی را سفارش دهید.
   گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید کننده انواع درب آکاردئونی در قیمت های مختلف

 1. اگه به دنبال درب آکاردئونی با کیفیت میگردین گروه تولیدی اکبری بهترین ها رو ارائه میده. حتما خرید درب آکاردئونی رو با خیال راحت انجام بدین.

  1. با درود
   خرید درب آکاردئونی ارزان یکی از اهداف کاربران است. اگر به دنبال خرید درب آکاردئونی ارزان و با کیفیت هستید با ما تماس بگیرید.
   گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید کننده انواع درب آکاردئونی در رنگ کیفیت و مدل های مختلف.

 2. من درب آکاردئونی رو از گروه تولیدی حفاظ اکبری خریداری کردم – هم قیمت درب آکاردئونی که به من دادن مناسب بود – هم از قیمت درب آکاردئونی دیجی کالا ارزونتر بود. توصیه میکنم اگه میخوایید حفاظ آکاردئونی خرید کنید از گروه تولیدی حفاظ اکبری بخرید.

  1. ممنون از نظر شما دوست عزیز
   اگر به دنبال خرید درب آکاردئونی هستید گروه تولیدی حفاظ اکبری انواع درب آکاردئونی با کیفیت های مختلف تولید میکنه. برای استعلام قیمت درب آکاردئونی و آشنایی با قیمت انواع حفاظ آکاردئونی با شماره 09126040744 تماس بگیرید.

 3. با احترام
  لطفا راهنمایی کنید که تولید درب آکاردئونی در کدام شهر توجیه اقتصادی داره ؟
  بنظر شما تولید درب آکاردئونی حاشیه سود بیشتری داره یا تولید درب آکاردئونی ؟
  لطفا راهنمایی کنید

 4. سلام
  من یه جونم که جویای کار هستم.
  میخواستم بدونم اگه وام بگیرم و وسایل ساخت درب آکاردئونی رو بخرم میتونم از این روش کسب درآمد کنم؟
  آیا شما ساخت درب آکاردئونی رو آموزش میدین؟
  چطوری میتونم پیش شما ساخت درب آکاردئونی رو یاد بگیرم و برای خودم کسب و کار راه اندازی کنم؟

  1. سلام دوست عزیز
   جهت تولید درب آکاردئونی نیاز به داشتن تجره ، تخصص و همچنین تجهیزات ساخت و جوشکاری و همچنین رنگ آمیزی درب آکاردئونی است.
   پیشنهادی که برای شما داریم این است که ابتدا نمایندگی محصولات ما رو در شهرستان خودتون داشته باشید.
   محصولاتی همچون درب آکاردئونی و انواع حفاظ شاخ گوزنی را بهتون میدیم که به عنوان نماینده فروش ما در شهر خودتون بفروشید.
   در صورتی که مشتری های شما به اندازه زیاد شدند که نیاز به ایجاد یک کارگاه مستقل جهت تولید درب آکاردئونی داشتید. ما در کنار شما هستیم جهت راه اندازی و آموزش ساخت ردب آکاردئونی.
   موفق و پیروز باشید.
   گروه تولیدی حفاظ اکبری

 5. سلام و عرض خسته نباشید دارم.
  بنده مسئول خرید یکی از شرکت های ساختمانی هستم. ما برای همه واحدهایی که میسازیم قصد داریم از درب آکاردئونی استفاده کنیم. در طی تحقیقات که انجام دادم و نظرات کاربران که خوندم متوجه شدم اکثر کاربران رضایت زیادی از درب آکاردئونی که از شما خریدن داشتن. به همین دلیل تصمیم دارم تا درب آکاردئونی رو از ما خریداری کنیم.
  لطفا به ایمیل بنده اطلاع بدین که شرایط فروش حفاظ درب آکاردوئونی به صورت عمده چی هست ؟

  1. درود بر شما
   گروه تولیدی حفاظ اکبر در حال حاضر با بسیاری از شرکت های ساختمانی جهت تولید حفاظ شاخ گوزنی و همچنین تولید درب آکاردئونی همکاری میکند.
   افتخار همکاری با بسیاری از این شرکت ها باعث شده است تا ما در تلاش باشیم تا هر روز محوصلات بهتر و با کفیت تری در دسترس مشتری قرار بدهیم.
   به طور حتم خرید درب آکاردئونی به صورت عمده و در تولید انبوه در قیمت تمام شده این محصول تاثیر زیادی دارد.
   جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه اخذ قرار داد و همکاری با شماره 09126040744 تماس بگیرید.
   گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید کننده انواع درب آکاردئونی و حفاظ شاخ گوزنی

 6. سلام
  قبل از خرید درب کاردئونی از گروه تولیدی حفاظ اکبری واقعا نمیدونستم که ایقدر منصف هستن. قیمت پایین درب آکاردئونی همیشه بیانگر کیفیت خوب این محصول نیست. ولی در گروه تولیدی حفاظ اکبری این قانون نقض شده. یعنی هم قیمت درب آکاردئونی و سایر محصولاتشون کمه و هم کیفیتشون عالی هست.
  زمان نصب درب آکاردئونی هم خیلی با حوصله اومدن و نصب درب آکاردئونی رو هم با سرعت و هم با حوصله خیلی خوب انجام دادن.
  واقعا من هم از حفاظ آکاردئونی که ازشون خریدم راضی هستم. هم از اخلاق و رفتارشون با مشتری.

  1. سلام و درود بر شما
   خوشجالم از نظرت پر از مهر و محبتتون
   گروه تولیدی حفاظ اکبری با تکیه بر تخصص و رعایت حقوق مشتریان اقدام به تولیدی انواع حفاظ درب آکاردئونی کرده است. ما در این گروه تولیدی در تلاش هستیم تا با تولید محصولات بسیار با کیفیت و قیمت پایین رضایت مشتری را حاصل کنیم.
   رضایتمندی شما و اظهار لطف و محبتتون نسبت به خرید درب آکاردئونی از این گروه تولیدی باعث میشه ما در تولید محصولات با کیفیت ترغیب بشوم. و روحیه بیشتر و مضاعف بگیریم.

 7. سال گذشته من ازتون حفاظ درب آکاردئونی خریدم. متاسفانه موقع جابجایی دچار آسیب شده و به سختی باز و بسته میشه. این مدت هم ازش کم استفاده کردم.
  با توجه به اینکه موقع خرید گفتین گارانتی دارن ازتون ممنون میشم برام مشکلش رو رفع کنید.
  چون واقعا این حفاظ درب آکاردئونی که نصب کردم تقریبا بگم برام اون کارایی رو نداشته.

  1. سلام و درود
   در خصوص تعویض درب آکاردئونی خدمتتون بگم که تا زمانی که درب آکاردئونی نصب نشده میتونیم براتون تعویض کنیم. با توجه به اینکه حفاظ درب آکاردئونی شما در طی جابجایی دچار آسیب شده ما در خصوص تعویض کاری نمیتونیم براتون انجام بدیم و توضیه میکنیم که یک حفاظ درب آکاردئونی جدید خریداری و نصب کنید.

 8. سلام
  من حفاظ درب آکاردئونی رو از یکی از همکارن شما خریم. متاسفانه بعد از مدتی رنگش دچار شکستی شد و الان ظاهر زشتی پیدا کرده و پوسته پوسته شده. میخواستم بپرسم شما حفاظ درب آکاردئونی رو از ما برمیدارید با اختلاف قیمت یکی دیگه بهمون بدین؟
  ممنون میشم. چون این حفاظ آکاردئونی که خریدم تو محیط بیرون از خونه استفاده میکنم و اینجا رطوبتش بالا هست.

  1. دلیلی رنگ پریدگی رنگ حفاظ آکاردئونی کیفیت پایین رنگ درب است. برخی از همکاران ما به جهت فروش بیشتر و کمتر کردن قیمت درب آکاردئونی اقدام به استفاده از رنگ بیکیفت میکنند که بعد از مدتی این رنگ ها پوسته پوسته میشه و طبیعتا دچار زنگ زدگی میشه. در صورتی که قصد دارید درب آکاردئونی خودتون رو تعویض کنید با شماره 091206040744 حفاظ اکبری تماس بگیرید.
   تولید و فروش انواع حفاظ درب آکاردئونی در تهران و ارسال به شهرستان های اطراف.

 9. سلام
  من توی شهر قم زندگی میکنم/.
  میخوام برای ورودی مجتمع هم برای درب پارکنیگ از حفاظ درب آکاردئونی استفاده کنم. شهر قم رو گشتم قیمت حفاظ درب آکاردئونی که اینجا میفروشن بالا هست. دلیل بالا بودن قیمتشون هم اینه که بیشتر فروشنده هستن تا تولید کننده. توی اینترنت یه سرچی زدم با سایت شما آشنا شدم.
  نظرات رو که خوندم دیدم اکثرا از محصولات شما رضایت داشتن. الان میخواستم بدونم برای شهر قم هم ارسال دارید و هم نصب میکنید ؟

  1. با سلام
   برخی از فروشندگان حفاظ درب آکاردئونی در شهر قم محصولات خودشون رو از ما میخرن به همین دلیل قیمت تمام شده اون تو شهر قم و سایر شهر ها از تهران بیشتر هست. در حال حاضر ما حفاظ درب آکاردئونی رو که تولید میکنیم به شهرهای اطراف ارسال میکنیم. شما هم اگر قصد خرید درب اکاردئونی رو دارید و امکان مراجهه حضوری ندارید توصیه میکنم با شماره 09126040744 تماس بگیرید.
   تولید و فروش انواع حفاظ درب آکاردئونی، درب آکاردئونی در مدل های مختلف . ارزانترین قیمت درب آکاردئونی

 10. سلام وقت به خیر
  من حفاظ درب آکاردئونی برای ورودی پارکنیگ مجتمع خریدای کردم متاسفانه این درب آکاردئونی به صورت نیمه باز بوده و ماشین بهش خورده . بخشی ازش کج شده.
  برای تعمیر حفاظ درب آکاردئونی راهکاری دارید ؟ یا باید کلا بکنم و از نو یه درب آکاردئونی دیگه بخرم ؟

  1. درود بر شما دوست عزیز
   حفاظ درب آکاردئونی به صورتی ساخته شده که باید برای باز و بسته شدن تراز باشه. وقتی این درب از حالت تراز خارج میشه دیگه اون کارایی قبلی رو نداره. در حال حاضر حفاظ درب آکاردئونی شما دچار آسیب شده و از حالت تراز خارج شده به همین دلیل در زمان باز و بسته شدن اذیت میکنه.
   بهترین پبشنهاد برای شما خرید حفاظ درب آکاردئونی دیگه و جایگزین کردن اون هست.
   در صورتی که قصد خرید و یا جایگزینی حفاظ درب آکاردئونی خودتون رو دارید توصیه میکنم با شماره 09126040744 تماس بگیرید.

 11. امنیت درب آکاردئونی چقدر هست؟ آیا حفاظ آکاردئونی قابل اعتماد هست یا نیاز هست در کنارش از درب ضد سرقت استفاده کنیم ؟

  1. درب آکاردئونی یکی از انواع حفاظ درب است که در بازار وجود داره. در صورتی که بخواهید امنیت منزل مسکونی خودتون رو افزایش بدید میتونید از درب ضد سرقت استفاده کنید. که به افزایش ایمنی محل کمک میکنه.
   ولی در صورتی که نمیخواید از درب ضد سرقت استفاده کنید همین درب آکاردئونی به اندازه کافی امنیت ایجاد میکنه.

  1. قیمت هر کنر مربع حفاظ آکاردئونی به نوع درب آکاردئونی که انتخاب میکنید دارد. قیمت هر کدام بر حسب متریال و وزن اون متفاوت هست. جهت دریافت قیمت با شماره 09126040744 تماس بگیرید.

  1. انواع مدل حفاظ درب آکاردئونی که در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میشه شامل موادر زیر هست :
   درب آکاردئونی 3 ردیف لوزی ساده 2 خم
   درب آکاردئونی 3 ردیف لوزی 4 خم مقاوم
   درب اکاردئونی مدل پیچ
   درب اکاردئونی مدل ایتالیایی
   درب اکاردئونی 4 لوزی مقاوم
   درب آکاردئون تمام گل با 4 لایه پرچ مخفی
   درب آکاردئونی 3 گل با 4 لایه پرچ مخفی
   درب آکاردئونی تمام گل پرچ مخفی 4 لایه طرح دار سلطنتی
   اینها مدل هایی از انواع حفاظ درب آکاردئونی هست که در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید شده و روانه بازار شده است.

 12. سلام بر شما
  برای خرید (حفاظ آکاردئونی) درب آکاردئونی انبار آهن شادآباد رو کلا گشتم. یکی دوتا از تولید کنند ها قیمتشون مناسب بود. ولی وقتی با گروه حفاظ اکبری تماس گرفتم جهت خرید درب آکاردئونی از همه قیمت پایین تر بهم دادن. واقعا قیمت محصولاتتون نسبت به بقیه کمتر هست. و همچنین کیفیت بالاتری دارن.

  1. گروه تولیدی حفاظ اکبری تمام تلاش خودش رو میکنه تا محصولات با کیفیت و با قیمت تمام شده پایین به دست مشتری برسونه.
   محصولات این گروه تولیدی شامل حفاظ شاخ گوزنی ، درب اکاردئونی ف درب انباری و انواع حفاظ بالکن و تراس می باشد.
   جهت خرید حفاظ درب آکاردئونی میتوانید در همه ساعات با شماره 09126040744 تماس بگیرید.

 13. من تو شهریار زندگی میکنم. قید دارم درب آکاردئونی بخرم. نزدیک ترین فروشنده درب آکاردئونی که مورد تایید شما باشه رو توی شهریار معرفی میکنید؟
  اگه خودتون ارسال درب آکاردئونی به شهرستان دارید هم ممنون میشم اعلام کنید.
  روش های خرید غیر حضوری درب آکاردئونی رو هم بگید لطفا.

  1. جهت خرید حفاظ درب آکاردئونی هم میتونید حضوری مراجعه کنید. هم ما میتونیم براتون ارسال کنیم. ما به شهرهای اطراف تهران و حتی شهرهای دور تر حفاظ آکاردئونی ارسال میکنیم. شهریار که نزدیک دستمونه مشکلی نداره.

 14. قیمت درب آکاردئونی رو چطوری محاسبه میکنید ؟
  ارتفاع درب آکاردئوین رو شما اندازه گیری میکنید یا ما باید بهتون اندازه بدیم ؟

  1. قیمت حفاظ درب آکاردئونی بر اساس سایز درب محسابه میشه . و اینکه شما چه نوع دربی انتخاب کنید. هر نوع حفاظ آکاردئونی بر اساس مدل های مختلف میزان تسمه و آهن به کار رفته در آن متفاوت هست. به همین دلیل وزن درب آکاردئونی نیز مختلف هست. برای اندازی گیری چهارچوب درب منزل جهت خرید حفاظ درب آکاردئونی کافیه با شماره 09126040744 تماس بگیرید. تا نفر به محل اعزام کنن جهت سایز درب و مشاوره حهت خرید نوع حفاظ درب آکاردئونی مناسب.

 15. سلام لگه بخوام قیمت درب آکاردئونی رو بگیرم از کجا باید بپرسم؟
  یه جای معتبر و جامع باشه که ادم با خیال راحت اقدام به خرید درب آکاردئونی کنه.سایت های زیادی گشتم هنوز نمیدونم از کجا خرید کنم.

 16. سلام
  من میخوام حفاظ آکاردئونی بخرم ولی نمیدونم این حفاظ ها چه مدل هایی دارن- و اینکه بهترین نوع درب آکاردئونی برای ویلا کدوم هست؟

 17. درود بر شما
  شما نمایندگی درب آکاردئونی به شهرستان هم میدین؟
  من تو شهرستان اندیمشک هستم و درب کرکره ای تولید میکنم. میخواستم درب آکاردئونی هم توی مغازم بذارم . روزانه خیلی ها میان راجع به قیمت درب آکاردئونی سوال میپرسن فکر کردم که از یه جای معتبر نمایندگی بگیرم . برا همین از شما میخوام در صورتی که برای درب آکاردئونی نمایندگی میدین . شرایطش رو برام ایمیل کنید.
  ممنو از پاسخگویی شما

 18. سلام خدمت شما
  من یه ویلا دارم که تو کرج سمت کردان هست. میخواستم براش درب آکاردئونی نصب کنم. قبل از اون خواستم از شما مشورت بگیرم.
  آیا برای دررب ورودی حیاط و پارکینگ هم درب آکاردئونی بگیرم یا فقط برای درب ورودی ویلا براش نصب کنم.
  ممنو میشم پاسخ بنده رو ایمیل کنید.

 19. خسته نباشید من بوتیک دارم قصد دارم ووردی اون رو درب آکاردئونی نصب کنم. الان درب آهنی نصب هست ولی روی اونو رو شیشه سکوریت زدم که زیبایی فضا حفاظ بشه. خواستم بدونم آیا روی شیشه سکوریت امکان نصب درب آکاردئونی هست ؟
  ابعاد درب ورودی بوتیک بنده بزرگ هست و من شهرستان هستم. شما ارسال درب آکاردئونی به شهرستان دارین ؟
  ممنون میشم زودتر پاسخ بدین چون قصد خرید دارم.

 20. سلام یه درب آکاردئونی نیاز دارم. میخام درب محکمی باشه و همچنین امنیت خونه رو بالا ببره. از طرفی بودجه ای که در اختیار دارم محدود هست.
  شما برای من چه پیشنهادی ارین ؟
  اگر هم لیست به روز قیمت درب آکاردئونی رو دارین ممنون میشم برای من ایمیل کنید.
  در خصوص انواع درب آکاردئونی و نوع تسمه ای که بری ساخت اون استفاده کنید رو بهم بفرستید.
  ممنون از سایت بسیار خوبتون .

 21. من شهرستان تنکابل هستم برای درب واحدم یه درب آکاردئونی میخواستم. ابعاد مورد نظر 210 در95 هست.
  آیا شما درب آکاردئونی به شهرستان هم ارسال میکنید؟
  برای نصبش چی ؟ نصاب دارین یا راهنمایی میکنین خودم نصب کنم ؟
  منتظر پاسختون هستم. با تشکر

 22. با سلام
  منو راهنمایی کنید که اگه بخوام درب آکاردئونی ارزان در تهران بخرم چکار باید بکنم ؟
  من خیلی گشتم هر کس یه قیمتی برای درب آکاردئونی میگه. باشماره شما هم تماس گرفتم قیمتی که شما برای درب آکاردئونی دادید نسبت به بقیه خیلی منصفانه تر بود.
  و اینکه آیا نصب درب آکاردئوین هم انجام میدید؟

 23. سلام خدمت همه بروبچ شرکت حفاظ اکبری
  خواستم ازتون بپرسم آیا فروش درب آکاردئونی به صورت شرایطی دارین ؟
  من قصد خرید درب آکاردئونی ارزان در تهران رو دارم ولی راستیتش میخواستم شرایطی باشه- آیا شرکت حفاظ اکبری فروش درب آکاردئونی به صورت شرایطی داره یا خیر؟

  1. درود رسو عزیز
   اگر قصد خرید درب آکاردئونی در تهران رو دارین پیشنهاد میشه قبل از خرید از مشاوره رایگان کارشناسان فروش گروه تولیدی حفاظ اکبری بهره مند شوید.
   ما در گروه تولیدی حفاظ اکبری نهایت تلاش خودمون برای تولید درب آکاردئونی با کیفیت داریم.خوشحالیم که این محصول با کیفیت تونسته جای خودش رو در بین مشتریان باز کنه.
   با ما تماس بگیرید.

 24. سلام
  بنده سازنده هستم و در شهر قزوین ساخت و ساز داریم. خواستم بدونم اگر بخوام درب آکاردئونی و حفاظ شاخ گوزنی رو از شما تهیه کنم قیمت چظوری با بنده راه میاین؟
  بنده قصد دارم برای واحد های مسکونی که مسازیم درب آکاردئونی استفاده کنم. ودنبال تولید کننده درب آکاردئونی هستم که قیمت مناسب و کیفیت بالا درب آکاردئونی رو برای ما تولید کنه.
  در صورت امکان پاسخ بنده رو بدین .ممنون از شما

  1. درودر بر شما جناب محتشمی
   دوست عزیز اگر قصد دارین برای واحدهای مسکونی خودتون درب آکاردئونی تهیه کنید پینهاد میشه از درب آکاردئونی تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری استفاده کنید.
   به دلیل اینکه تولیدات درب آکاردئونی در کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید میشه. تونسته به عنوان ارزانترین و با کیفیت ترین تولید کننده درب آکاردئونی در شهر تهران در بین مشتریان جا باز کنه.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص درب آکاردئوین و سایر محصولات ما با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 25. سلام وقت به خیر
  قیمت درب آکاردئونی در تهران رو بنده بررسی کردم. و به دنبنال درب آکاردئونی ارزان و با کیفیت بودم که با سایت شما آشنا شدم.
  بعد از مراجهخ حضوری متوجه شدم که تولیدات درب آکاردئونی شما هم قیمت مناسب دارن هم کیفیت بالا. به جرات میتونم بگم که بهترین تولید کننده درب آکاردئوین در تهران شما هستین. خواستم از این بابت ازتون تشکر کنم.

  1. سلام جناب موسی عزیز
   خوشحالیم که رضایت شما حاصل شده. ما در گروه تولیدی حفاظ اکبری هدفمون کسب رضایت حدکثری مشتری هست. یکی از محصولات تولید شده در این گروه تولیدی درب آکاردئونی هست. که به دلیل کیفیت بالای درب آکاردئونی و قیمت ارزان آن یکی از بهترین محصولاتی هست که مورد رضایت مشتریان ما قرار گرفته است.

 26. سلام و درود
  من نظرات سایت شما رو خوندم – اکثر دوستان بریا خرید درب آکاردئونی از شما رضایت داشتن خواستم بپرسم که اگر بخوایم درب آکاردئونی در سایز مختلف سفارش بدیم آیا امکانش هست یا نه ؟

  1. درود جناب رضا پور عزیز
   ت ودوره جدید به دلیل در دسترس قرار گرفتن رسانه های دیجیتال و فارهم شدن بستر اینترنت امکان مقایسه آنلاین محصولات وجود داره. خوشحالیم کاربران فرهیخته ای همچون شما با حوصله نظرات سایت رو خونده و نظرتون رو اعلام کردید.
   ما در گروه تولیدی حفاظ اکبری محصولات فراوانی تولید میکنیم. ولی عمده تمرکز و تخصص ما تولید درب آکاردئونی هست. اگر بخواید قیمت ما رو با قیمت درب آکاردئونی دی جی کالا هم مقایشه کنید میتونید به پایین بودن قیمت درب آکاردئونی ما پی ببرید. همونطر که در پاسخ نظرات دوستان دیگه گفتیم دلیل پایین بودن قیمت درب آکاردئونی ما تولید انبوم این محصول در گروه تولیدی حفظا اکبری است.

 27. سلام خدمت همه
  خواستم ازتون تشکر کنم و به دوستان توصیه کنم تا درب آکاردئونی رو از شما بخرن.
  من هفته پیش دنبال خرید درب آکاردئونی بودم. همه سایت های فروش درب آکاردئونی رو گشتم. قیمت درب آکاردئونی رو مقایسه کردم. و بالاخره با سایت شما آشنا شدم.
  جهت خرید درب آکاردئونی به صورت حضوری مراجعه کردم خیلی با حوصله و با اخلاق خوب منو راهنمایی کردین و تمام مدل های درب آکاردئونی رو بسته به نیاز من بهم معرفی کردین. قیمت مناسب درب آکاردئونی تولید شده توسط شما و اخلاق خوبتون باعث شد من این توصیه رو به دوستانی که دنبال خرید درب آکاردئونی در تهران هستن بکنم که حتما درب آکاردئونی خوشون رو از گروه تولیدی حفاظ اکبری تهیه کنن.
  ارادتمند شما شریفی

  1. سلام و درود جناب شریفی عزیز
   خوشحالیم که رضایت حداکثری شما حاصل شده.
   ما در گروه تولیدی حفاظ اکبری تلاش میکنیم تا درب آکاردئونی رو با قیمت مناسب و کیفیت بالا تولید کنیم.
   در شهر تهران تولید کننده های زیادی هستن که درب آکاردئونی تولید میکنن. خیلی از این تولید کننده ها درب آکاردئونی شهر تهران از دوستان قدیمی ما هستن. ولی خوب بازار رقابتی هست و هر تولید کننده ای که درب آکاردئوین با کیفیت تحویل مشتری بده قاعدتا موفق تر هست.
   هدف ما اینه در این شرایط اقتصادی حداقل بتونیم با ثابت نگه داشتن قیمت محصولاتمون به مردم کمک کنیم. به همین خاطر درب آکاردئونی که ما تولید میکنیم قیمتش از سایر رقبا کمتر هست.
   و یکی دیگه از دلایل کم بودن قیمت درب آکاردئونی ما اینه که ما به صورت انبوه اقدام به تولید و فروش درب آکاردئونی میکنیم و سود ما در فروش در تیزاژ بالا هست و در تیراژ پایین حداقل سودمون رو روی محصولات تولیدی میکشیم.

  1. سلام و درود
   هزینه ساخت و نصب درب آکاردئونی متفاوت است، بسته به متراژ درب آکاردئون که سفارش میدین طول،عرض و ارتفاع درب و میزان آهن به کار رفته در آن قیمتش متفاوت هست، جهت دریافت قیمت درب آکاردئونی با شماره های موجود در سایت تکاس بگیرید و اطلاعات لازم در خصوص سفارش و ساخت درب آکاردئونی رو از مشاوران ما دریافت کنید

 28. میشه راهنمایی کنید من برای امن کردن خونه چه کاری بکنم ؟ آیا اگر درب آکاردئونی بخرم نیاز هست که مثلا حفاظ شاخ گوزنی هم برا دیوار بزنم یا فقط درب آکاردئونی برای برقراری امنیت کافیه ؟

  1. سلام دوست عزیز، استفاده از درب آکاردئونی و حفاظ شاخ گوزنی یکی از روش های امن کردن واحد مسکونی هست، اگر میخواید حیاط خونه رو امن کنید پیشنها میشه از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنید و اگر میخواید درب ورودی خونه از دسترس سارقین دور باشه از درب آکاردئونی استفاده کنید، پیشنهاد ما تهیه درب آکاردئونی هست که در گروه تولیدی حفاظ اکبری ساخته میشه،چون این درب های آکاردئونی امنیت بالای دارند و قیمت این درب های آکاردئونی هم نسبت به بقیه پایین تر هست.
   برای اخذ مشاوره در خصوص خرید درب آکاردئونی با شماره های ما تماس بگیرید و رایگان مشاوره دریافت کنید

 29. سلام
  اگه درب آکاردئونی بخوام سفارش بدم باید چهار چوب اصلیس رو هم اندازه بگیرم ؟
  شما نهایت سایز درب آکاردئونی که تولید میکنید چقدر هست ؟

  1. برای ساخت درب آکاردئونی نیاز هست تمام فضایی که قصد دارید درب آکاردئونی رو اونجا استفاده کنید اندازه بگیرید، اگر قصد ساخت درب آکاردئونی دارید میتونید به شماره های توی سایت زنگ بزنید تا بهتون بگیم چطوری سایز مورد نظر رو بگیرید، اگر هم میخواید میتونید حضوری مراجعه کنید و درب آکاردئونی ساخته شده رو خریداری کنید .
   ما برای ساخت درب آکاردئونی هیچ محدودیت اندازه نداریم، هر درب آکاردئونی با هر اندازه که سفارش بدین براتون میسازیم.

 30. سلام و درود
  امکان خرید غیر حضوری یا خرید اینترنتی درب آکاردئونی وجود داره ؟
  لطفا راهنمایی کنید برای خرید غیر حضری درب آکاردئونی چکار کنم ؟

  1. با سلام
   برای خرید درب آکاردئونی دو روش میتونید این درب رو خریداری کنید.
   روش اول مراجعه حضوری به شرکت هست و مشاهده درب آکاردئونی و سایر محصولات تولید شده هست که حضوری خرید درب آکاردئونی رو انجام بدین.
   روش دوم خرید تلفنی درب آکاردئونی هست، در این روش برای خرید درب آکاردئونی می بایست اندازه جایی که میخواید درب آکاردئونی رو نصب کنید رو داشته باشید و از طریق تماس تلفنی سایز اون رو به کارشناسان ما بدین و به این صورت هزینه درب آکاردئونی رو خدمتتون اعلام میکنن، به این صورت شما میتونید درب آکاردئونی رو تلفنی خریداری کنید

  1. سلام دوست عزیز
   برای خرید درب آکاردئونی میتوانید به موارد زیر توجه کنید . چرا که قیمت درب آکاردئونی به موارد یر بستگی دارد:
   اندازه درب آکاردئونی
   تعداد تسمه و آهن به کار رفته در درب آکاردئونی
   نوع رنگ درب آکاردئونی
   نکته پایانی در خصوص درب آکاردئونی خدمت شما بگیم که گروه تولیدی حفاظ اکبری تمام محصولات درب آکاردئونی خودش رو با قیمت مصوب اتحادیه ارائه میدهد و نوع رنگ درب های آکاردئونی از نوع الکترواستاتیک درجه یک است.
   در صورتی که قصد خرید درب آکاردئونی دارید با شماره 09126040744 تماس بگیرید

 31. سلام بر شما
  من با شماره دفتر فروش شما تماس گرفتم و قصد خرید درب اکاردئونی داشتم. کارشناسان فروش شما خیلی با حوصله همه مواردی که لازم بود در مورد درب اکاردئونی رو بدونم بهم گفتم – خواستم از همینجا ازتون تشکر کنم.
  پیشنهاد میکنم هر کس دنبال درب اکاردئونی میگرده از گروه تولیدی حفاظ اکبری درب آکاردئونی خودش رو خریداری کنه . هم جنسشون خوبه و هم با کیفیته. هم تعهد و پشتیبانی دارن.

  1. سلام دوست عزیز
   خوشحالم برخورد پرسنل گروه تولیدی ما همراه با کیفیت بالای درب آکاردئونی که از ما خریدین رضایت شما رو جلب کرده.
   رضایت هموطنان عزیزی مثل شما هدف ما هست.
   ما با تولید درب اکاردئونی مناسب و با کیفیت و همراستا با نیاز مشتری سعی داریم تا خواسته مشتری رو در خصوص نیازمندی درب اکاردئونی تامین کنیم.

 32. با سلام
  به نظر شما اگه از ترکیب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار و درب اکاردئونی برای ورودی خونه استفاده کنم ایمنی خونم بالا میره ؟

  1. با سلام بهترین روش برای ایمنی حیاط ایتفاده از حفاظ دیوار است که متداولترین نوع ان حفاظ شاخ گوزنی است .
   و بهترین حفاظ در ورودی درب خونه استفاده از حفاظ درب کشویی یا درب اکاردئونی هست.
   بهترین ترکیب جهت ایمنی خونه استفاده از درب اکاردئونی در ورودی خونه و حفاظ شاخ گوزنی به عنوان حفاظ دیوار است.
   جهت خزید درب اکاردئونی یا درب کشویی در هر طرح و هر رنگی میتونید با شماره 09338090836 تماس بگیرید

 33. سلام وقتتون بخیر
  به نظر شما برای مغازه که دو نبش هست و درب شیشه ای زیادی داره از چه نوع حفاظ اکاردئونی استفاده کنیم؟

  شما میتونید این نوع درب اکاردئونی رو تولید کنید؟

  1. سلام رضای عزیز
   برای مغازه هایی که به این شکل هستن توصیه میکنیم از درب اکاردئونی دولنگه استفاده کنید .
   ما در گروه تولیدی حفاظ اکبری انواع درب اکاردئونی رو تولید میکنیم . اگر شما قصد خرید درب اکاردئونی دو لنگه جهت مغازه خودتون دارید با شماره بخش فروش ما تماس بگیرید.

 34. خسته نباشید
  من برای خرید درب اکاردئونی میخواستم حضوری خرید کنم. از اونجایی که بقیه سایت ها رو دیدم سایت شما توجه منو به خودش جلب کرده چون به خوبی مشتری ها را پاسخ میدینو
  لطفا ادرستون بدین تا جهت خرید درب اکاردئونی مراجعه کنم.

  1. درود بر شما جناب موسوی
   در خصوص درب اکاردئونی شما به دو طریق میتونید برای خرید اقدام کنید.
   روش اول خرید آنلاین درب اکاردئونی و
   روش دوم خرید حضوری درب اکاردئونی
   جهت خرید انلاین با شماره های ما تماس بگیرید تا جهت خرید درب اکاردئونی به شما مشاره بدن
   جهت خرید حضوری درب اکاردئونی میتونید به ادرس تهران ، انبار اهن شاداباد – بلوار بهار – نرسیده با چراغ قرمز – گروه تولیدی حفاظ اکبری مراجعه کنید.

 35. سلام
  خسته نباشید
  حدود دو سال پیش یه حفاظ از شرکت دیگه ای خریداری کردم ولی الان موقع باز و بسته کردن گیر میکنه و باید خیلی زور بزنیم تا بتونیم باززش کنیم
  میشه لطفا راهنمایی کنید که چیکار باید بکنیم؟

  1. سلام
   روزتون بخیر
   متاسفانه برخی شرکت‌ها برای منافع شخصی خودشون از تسمه‌های دست دوم و بی کیفیت در ساخت درب اکاردئونی استفاده می‌کنند.همین مساله باعث میشه بعد از مدتی لولا‌ها به سرو صدا بیافته و دچار زنگ زدگی بشه و وقع باز کردن درب گیر بکنه.
   برای خرید یا تغییر درب خودتون میتونید با شماره دفتر فروش ما تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید.

  1. درب آکاردئونی به خودی خود ایمنی بالایی داره . ولی از بین درب های اکاردئونی برخی ایمنی بیشتری دارند.
   درب اکاردئونی تمام گل لوزی با پرچ مخفی و 4 لایه تسمه عمودی ایمن ترین درب آکاردئونی (کشویی) که در گروه تولیدی حفاظ حامد تولید میشه رو توصیه میکنم که از ایمن ترین نوع درب هی اکاردئونی است.
   این درب به صورت پنج گل (پنج ردیف لوزی) هست. یعنی هیچ فضای خالی درون درب وجود نداره و اما تسمه های عمودی این نوع درب چهار لایه یا سه ردیف که یک لایه بصورت مخفی پرچ شده است.

 36. ببخشید من یک سوال داشتم بنده نگهبان نجتمع تجاری هستم ووردی مجتمع از درب کرکه ای ساخته شده من برای امنیت بیشتر مجتمع پیشنهاد دادم تا درب آکاردئونی ورودی مجتمع نصب کنن. سوالم اینه که درب آکاردئونی در چه سایزهایی میشه تولید کنید؟

  1. سلام دوسا عزیز
   درب آکاردئونی رو میشه ورودی درب منازل مسکونی،درب اداره های ،درب شرکت های دولتی و خصوص ، درب کارخونه ها و کارگاه ها نصب کرد.
   خلاصه بگم که درب آکاردئونی یکی از پرکاربردترین نوع درب ها و حفاظ ها است. که نام دیگش حفاظ اکاردئونی هست.
   بهترین پیشنهادی که میشده بدین همینه که ورودی مجتمع رو درب اکاردئونی بزنن.
   درب اکاردئونی در هر سایز و رنگی که شما بخواین قابل تولدی شدن هست.
   برای خرید و مشاوره درب اکاردئونی با شماره 09126040744 – 09338090836 تماس بگیرید.

 37. سلام علیکم
  برای واحد مسکونی نیازمن به یک در کشویی دارم. که با توجه به مطالب و عکس هایی که در سایت گذاشتین متوجه شدم بهترین و بهینه ترین گزینه طرح سه گل لوزی چهار خم هست.
  خواستم بدونم باگه بخوام سفارش بدم باید از چه طریقی اقدام کنم؟
  و ایا برای کرج هم بازدید و‌حمل و نصب انجام میشه ؟
  با چه شماره ای برای راهنمایی و مشاوره تماس بگیرم و ادرس دقیقمون رو بدم تا تشریف بیارید
  ببخشید سوالم خیلی طولانی شد.

  1. سلام و درود بر شما جناب یاسمی
   برای تهیه درب آکاردئونی در سایز و مدل های مختلف کافیه به شماره 09126040744 – 09338090836 تماس بگیرید.
   حمل و نصب درب اکاردئونی برای تهران و شهرهای اطراف مثل کرج داریم .
   اگر قصد دارین حضوری هم برای خرید درب اکاردئونی تشریف بیارید ادرس ما این هست:
   تهران – انبار اهن شادآباد – بلوار بهار – نرسیده به چراغ قرمز – گروه تولیدی حفاظ اکبری

 38. سلام من از قزوین پیام میدم.
  برای خرید و نصب درب کشویی میخوام منو راهنمایی کنید. سپاسگذار میشم منو راهنمایی کنید. اگه بخوام درب کشویی یا همون درب اکاردئونی سفارش بدم چقد طول میشکه ساخته بشه. چطوری بهتون سفارش خرید بدم و ادازه درب رو چطوری بگیرم که براتون استاندارد باشه؟
  بعد هم رنگ در من رنگ ترکیبی خاصی هست شما این رنگ رو روی درب اکاردئونی میزنین؟ بعد هم رنگ درب اکاردئونی که شما میسازین الکترواستاتیک هست یا نه ؟

  1. سلام جناب احسانی عزیز
   خوشحالم که ما رو امین دونستین و برای تولید درب اکاردئونی مشاوره گرفتین.
   زمان تولید درب اکاردئونی که شما میخواید حدود 48 ساعت هست . اگر درب با ابعاد خاصی میخواین حدود 5 تا 7 روز کاری درب اکاردئونی ساخته میشه و براتون ارسال میشه.
   شما میتونید ابعاد درب قدیمی خودتون رو بر اساس طول و عرض به شماره 09126040744 – 09338090836 ارسال کنید (واتس اپ هم فعال هست میتونید اونجا پیام بدین). بعد از اینکه ابعاد رو ارسال کردین با شما تماس میگیریم و بیعانه که پرداخت بشه . درب اکاردئونی در سایز دلخواه شما رو میسازیم و براتون ارسال میکنیم.
   رنگ دلخواهی که بخواین روی درب اکاردئونی میزنیم . با هر ترکیب رنگی که بخواین.
   تمام رنگ درب اکاردئونی ساخته شده در گروه تولیدی اکبری از نوع الکترو استاتیک هست.

 39. با سلام خدمت کارکنان گروه تولیدی حفاظ اکبری
  بابت مطالب مفیدی که ارائه دادین از شما ممنونم. واقعا لذت بخشه این همه مطلب مفید رو یکجا در اختیار بقیه قرار میدین. مطالب شما رو مطالعه کردم و خواستم ازتون تشکر کنم بابت مطالبی که قرار دادین و اینکه خیلی با حوصله پاسخ میدین.
  یکنکته هم خواستم خدمت بقیه بگم که میخوان درب اکاردئونی بخرن بگم که بنده چند وقت پیش از خیابون نزدیک خونمون یک درب اکاردئونی سفارش دادم که بعد از مدتی ساخته شد و اوردن نصب کنن. رنگش خیلی بی کیفیت بود و موقع باز بسته شدن هم سروصدا داشت و هم اذیت میکرد. امکانش هست این درب رو به شما بدم و یکی دیگه از شما بردارم بجای این درب اکاردئونی؟

  1. با سلام خدمت شما جناب قیسوند عزیز .
   در مورد اینکه بخوایم درب آکاردئونی که شما تهیه کردین رو ازتون برداریم که متاسفانه ما خرید آهن نداریم .
   ولی اگر قصد دارین درب اکاردئونی بخرین ما انواع درب های کشویی و اکاردئونی تولید میکنیم .
   برای خرید درب اکاردئونی و سایر محصولات ما میتونید با شماره های 09126040744 – 09338090836 تماس بگیرید و رایگان مشاوره بگیرید .

  1. با سلام
   قیمت درب آکاردئونی به موارد بسیاری بستگی دارد، یکی از موادر تاثیر گذار در قیمت درب آکاردئونی نوع متریال به کار رفته در تولید درب آکاردئونی هست. مقوله دوم در قیمت درب آکاردئونی متراژ و ارتفاع درب آکاردئونی مورد نظر است. اگر میخواید از قیمت درب آکاردئونی مطلع باشید با تلفن های درج شده در بالای سایت تماس بگیرید و قیمت درب آکاردئونی و سایر محصولاتی نظیر حفاظ شاخ گوزنی از کارشناسان گروه تولیدی حفاظ اکبری بپرسید

  2. با سلام خدمت شما
   قیمت درب آکاردئونی رو میتونید به صورت آنلاین از شماره های زیر استعلام بگیرید
   ۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴ – ۰۹۳۳۸۰۹۰۸۳۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴