درب آکاردئونی -09126040744 -نصب رایگان - ارسال سریع در تهران و شهرستان ها
درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

5/5 - (1 امتیاز)

قیمت درب آکاردئونی اردیبهشت 1402

امنیت منازل مسکونی امروزه از اهمیت بسیار زیادی برخور است. به طوری که میگویند امنیت سرمایه هر شخص است. حقیقت این است که اگر امنیت نباشد تمام سرمایه افراد به راحتی به خطر می افتد. درب حفاظ آکاردئونی یکی از ابزارهایی است که به امنیت خانه های مسکونی و تجاری کمک زیادی میکند.

حفاظ آکاردئونی یا درب یک نوع درب است که غالبا از جنس آهن است. بازو بسته شدن این نوع درب ها به صورت کشویی است . برای جاهایی که مشکل فضا دارند بهترین گزینه است.اگر به دنبال قیمت درب آکاردئونی در فروردین 1401 هستید میتوانید با ما تماس بگیرید.

سفارش انواع مدل های درب آکاردئونی 09126040744

 

درب آکاردئون میتواند در کنار درب ضد سرقت ایمنی بسیار بالایی ایحاد کند. درب آکاردئونی در ورودی خانه نصب میشود. و باعث میشود تا امنیت خانه تضمین شود.

"درب آکاردئونی

اگر به دنیال قیمت درب آکاردئون در تهران یا کرج هستید کافی است با ما تماس بگیرید. کمترین و مناسب ترین قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی را از ما بخواهید . درب آکاردئون کاربرد زیادی در منازل مسکونی ، تجاری و اداری دارد.

هدف ساخت درب آکاردئون به طور کلی استفاده بهینه از فضا بوده است. به دلیل اینکه درب حفاظ به صورت کشویی است به همین دلیل فضای زیادی اشغال نمیکند. بهترین گزینه جهت آپارتمان های نقی است که فضای کمی در اختیار دارند.

درب آکاردئون به راحتی با فشار دست جابجا میشود. به همین دلیل ریلی بودن درب آکاردئون یکی از مزایای آن است.

راحتی نصب و راحتی باز و بشته شدن آن باعث شده است تا افراد به راحتی به دنیال خرید درب آکاردئون باشند.

درب آکاردئونی

تاریخچه امنیت منازل مسکونی

در این زمان بود که مردم به فکر این افتادند تا خانه و دارایی خود را در مکان امنی قرار دهند . این مکان امن غالبا خانه خود بود. و وسایل مهم خود را در خانه نگهداری میکردند. به دنبال آن خانه های مدرن و ابزار گران قیمت جای خود را بین افراد پیدا کرد. خانه های محکم تر ساخته شدند و مردم به فکر ایمنی بیشتر خانه خود افتادند.

در این فصل مردم به فکر ساخت حفاظ هایی از جنس محکم تر افتادند. حفاظ های قدیمی معمولا از چوب ساخته میشدند. و ایمنی انها پایین بود. در زمانی که درب همه خانه ها از چوب ساخته شده بود غالبا حفاظ مورد استفاده در آن ها هم از نوع چوبی بود. ولی امروزه به دلیل وجود پدیده آپارتمان نشینی و ساخت مجتمع های مسکونی فراوان. نیاز به حفاظت بیشتر حس میشود.

درب های آکاردئونی همانند ساز آکاردئون قابلیت بازوبسته شدن دارند. و به همین دلیل این نام به اینگونه درب ها اطلاق می شود.البته این نوع درب ها را با نام های دیگری مانند درب های کشویی یا کرکره ای نیز می شناسند.

امنیت یکی از نیازهای اساسی انسان ها می باشد. که همواره مورد توجه افراد بوده است. به همین منظور ازاین درب ها به دلیل اینکه در عین سادگی   از استحکام بالایی نیز برخوردار هستند.

به عنوان حفاظ هایی برای درب های آپارتمانی، مغازه ها، انبار ها استفاده می شود. از درب های آکاردئونی ریموت دار که باز وبسته شدن آن توسط نیروی برق انجام می شود.  می توان به عنوان درب پارکینگ نیز استفاده کرد. از این درب ها برای مکان های عمومی علاوه بر درهای ضدسرقت مانند بانک ها نیز استفاده می شود.

درب آکاردئونی

اجزای درب های آکاردئونی

این حفاظ ها چهارچوبی از آهن یا فولاد دارند. که به صورت پروفیل ساخته می شوند. داخل این پروفیل ها تسمه هایی عمودی،افقی و مورب کار شده که با پین به هم وصل می شوند.یک ریل چرخ دار آهنی جهت بازوبسته شدن درب های آکاردئونی وتحمل وزن درب تعبیه می شود.

درب های آکاردئونی به تنهایی نمی توانند امنیت لازم رافراهم کنند به همین منظور نیاز است ازانواع مختلف قفل های آشکار بسته به نیاز وسلیقه تان مانند قفل های کتابی که زبانه در وقاب را به هم متصل میکنند. یا قفل های مخفی که برروی خود درب حفاظ آکاردئونی نصب می شوند استفاده کنید‌. دراین مورد می توانید باکارشناس های فروش محصول مشورت کنید.

انواع درب های آکاردئونی

عمده درب های آکاردئونی از جنس آهن هستند. ولی انواع مختلف دیگری از این درها نیز در بازار یافت می شوند. همچون درب های آکاردئونی ام دی افی و پی وی سی که هرکدام مزیت های های مختلفی دارند. که شما میتوانید براساس ویژگی هایی که درنظردارید هرکدام ازآنهارا سفارش دهید.

سفارش انواع مدل های درب آکاردئونی 09126040744

 

درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی آهنی

جنس این درها از آهن می باشد درنتیجه از استحکام بالایی نیزبرخوردار هستند. این نوع از درب ها پس از تولید بارنگ های کوره ای درتنوع رنگی متفاوت رنگ آمیزی خواهند شد. تادربرابر رطوبت و عوامل محیطی مقاوم باشد به همین دلیل میتوان ازاین درب ها در محیط های خارجی که درمعرض عوامل محیطی هستند استفاده کنید.

به دلیل استحکام ومقاومتی که این مدل ازدرب های آکاردئونی درمقایسه با سایر درب های آکاردئونی برخوردار هستند ، طرفداران بیشتری در بازار دارند.

درب های آکاردئونی ام دی افی

درب های آکاردئونی ازجنس ام دی اف قیمت پایینی دارد. که میتوان این ویژگی را از مزیت های این نوع درب ها دانست. ولی یکی ازبزرگترین معایبی که این نوع درب ها دارند. عمربسیارپایین وآسیب پذیری بالای آنها و تاثیرپذیری ازعوامل محیطی است. همچنین این درب ها وزن زیادی دارند وبعد ازمدتی ترک می خورند. ازاین نوع درب ها برای مدت طولانی نمی توانید استفاده کنید وبعد ازمدتی نیاز به تعویض شدن دارند.

درب آکاردئونی پی وی سی

این درب هاعلاوه بر زیبایی وزن کمتری نسبت به درب های آکاردئونی ازجنس آهن دارند. همچنین طول عمر بالاتری نسبت به درب های آکاردئونی ام دی افی دارند. این درب ها را به راحتی می توانید شستشو دهید.

از انواع مدل های دیگر درب های آکاردئونی میتوان به حفاظ آکاردئونی سه گل ساده و دوخم ، حفاظ آکاردئونی سه گل وچهارگل و پنج گل و چهارخم ،نقش دار، دوجداره،حفاظ آکاردئونی سلطنتی، حفاظ آکاردئونی ایتالیایی اشاره کرد.

درب آکاردئونی استاندارد

معمولا مقاطع کناری درب های آکاردئونی به ابعاد ۵۰*۳۰ باید در نظرگرفته شوند.

پرچ های مناسب ومرغوب در اتصالات وازتسمه های ۵*۲۰ استفاده شود.

دستگیره های فلزی کونیک وکمربند ایمنی داشته باشد.

ابعاد مقطع ریلی درب باید ۵۰*۵۰باشد.

برای ساخت آنها از جوش SMAW استفاده شود.

به رنگ های کوره ای الکترواستاتیک در تنوع رنگی قهوه ای سوخته ، مشکی، سفید ونقره ای و مسی موجود می باشند.

 

سفارش انواع مدل های درب آکاردئونی 09126040744

 

قیمت درب آکاردئونی

نصب درب های آکاردئونی

یکی ازمزیت های حفاظهای آکاردئونی نصب راحت این درب ها می باشد. که برای نصب نیاز به یک متخصص حرفه ای ندارید.

اولین کار برای نصب این درب ها، اندازه گیری چارچوب درب اصلی است. که می توانیداین کار را خودتان انجام دهید یا از کارشناس فروش ونصب فروشگاه مورد نظرتان کمک بگیرید.

مرحله بعدی جوش دادن درب پس از آماده کردن پروفیل ها می باشد. که معمولا در محل انجام می شود.

پس ازجوش دادن درب وسوارکردن آن برروی ریل چرخدار می توانید به راحتی از حفاظ آکاردئونی استفاده کنید.

درب های آکاردئونی در دو مدل تک لنگه و دو لنگه قابلیت تولیدشدن دارد.درنتیجه اگر محل شما کوچک است یا راه پله های تنگی دارید. مخصوصا در واحد های آپارتمانی می توانید از درب های آکاردئونی تک لنگه استفاده کنید. درب های اکاردئونی دولنگه برای محوطه های باز قابل سفارش هستند ولی به قفل ها ولولاهای پیشرفته نیاز دارند.

این درب ها برای عبور ومرور افراد مزاحمتی ایجاد نمی کند. زیرا کمترین فضا را در راه پله های منازل شما اشغال خواهندکرد. در مواقعی که نیازی به این درب ها ندارید به راحتی میتوانید آنها را برروی ضلع عمودی درب جمع کنید.

درب های آکاردئونی به دلیل کیفیت خوبی که دارند از نوع پرفروش ترین درب ها دربازار هستند. درنتیجه از تنوع بالایی برخوردار بوده و می توانید باقیمت مناسبی طبق نیاز خود این درب ها را سفارش وخریداری کنید. این درب ها علاوه بر امنیت وتنوع بالا، دوام بالایی نیز دارند و به راحتی می توانید. از آنها استفاده کنید زیرا ازسایر حفاظ های امنیتی ساده تر هستند. و احتمال خرابی کمتری نسبت به درب های ضدسرقت کامپیوتری دارند.این درب ها هنگام باز وبسته شدن سروصدای بسیار کمی دارند.

معایب درب های آکاردئونی

ممکن است گاهی همسایگان شما مخصوصا در خانه های آپارتمانی باتغییر شکل راهرو کنار نیایند و این برای شمامشکل زا شود این درب ها سیستم خودکار وکنترل ازراه دور مانند دزدگیرها و دوربین ها برای جلوگیری ازورود افرادبیگانه ندارند. درصورتی که یکی از معایب آنها،قسمت لولای این درب ها است که سارقین میتوانند باقراردادن دیلمی در لولا، آنهارا ازهم در آورند.لازم به ذکر است این مشکل را می توان بااستفاده از لولاهای سه پارچه حل کرد.

امنیت خانه با درب آکاردئونی 

امروزه حفاظ ها به اشکال مختلف ساخت میشوند. حفاظ هایی که روی دیوار خانه ها نصب میشود از نوع حفاظ هایی هستند که به حفاظ شاخ گوزنی معروف هستند. این نوع حفاظ ها ابتدا در شکل مورد نظر طراحی میشوند و سپس در اشکال مختلف برش خورده و بعد از جوشکاری و رنگ کاری روانه بازار میشوند.

حفاظ شاخ گوزنی به دلیل شکل ظاهری آن و امنیت بالای آن مورد توجه قرار گرفته است. اغلب افرادی که به شرکت ما مراجعه میکنند خواستار خرید حفاظ شاخ گوزنی هستند. چرا که این حفاظ روی دیوار حیاط نصب میشود و از ورود افراد غیر مجاز جلوگیری میکند.

سفارش انواع مدل های درب آکاردئونی 09126040744

ایمنی بیشتر ساختمان با انواع حفاظ

اگر شما هم دنبال ایمنی بیشتر برای خانه یا شرکت خود هستند توصیه میشود قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی این مقاله را به طور کامل مطالعه کنید.

ما در این مقاله هر آنچه که شما در مورد حفاظ شاخ گوزنی و خرید آن لازم دارید در اختیار شما قرار داده ایم.یکی از درب هایی که امروزه در ورودی هر واحد آپارتمانی مشاهده میکنید حفاطآکاردئونی می باشد. حفاظ آکاردئونی می تواند امنیت محل مورد استفاده شما را تامین نموده و خیال شما را از بابت امنیت آن محل راحت کند.

حفاظ آکاردئونی یا حفاظ کشویی یکی از بهترین دربهایی است که به صورت کشویی پشت در منزل یا محل کار شما نصب می گردد. که علاوه بر زیبایی امنیت آن محل را به مقدار بالایی افزایش می دهد.این نوع درب   در مدل های مختلف تهیه می شود که میتوان هم روی درب های ساده هم روی درب های ضد سرقت نصب گردد.

این درب ها در گروه تولیدی حفاظ اکبری در مدل های مختلف تولید میگردد. حفاظ آکاردئونی میتواند به صورت پرچ مخفی، قفل مخفی تولید شده که با نصب آن روی درب ورودی ساختمان خود، هم زیبایی را به محل هدیه می دهید هم امنیت را

قیمت درب آکاردئونی:

یکی از موارد مهمی که در قیمت حفاظ آکاردئونی تاثیر گذار است.کیفیت آهنی است که با آن حفاظ آکاردئونی را می سازند.از آنجایی که گروه تولیدی حفاظ اکبری مواد اولیه محصولات تولیدی خود را مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تهیه میکند.کیفت حفاظ  آکاردئونی که شما میخرید به طور مستقیم بر امنیت خانه مسکونی شما تاثیر میگذارد.

قیمت درب آکاردونی به عوامل مختلفی بستگی دارد. دربهای اکاردئونی از جنس های مختلف دارند و ساخت انها نیز با بقیه مدل ها متفاوت است. بنابر این قیمت انها هم می تواند متفاوت باشد. توجه کنید که درب حفاظ اکاردئونی که میخرید با توجه به ابعاد و محیط مورد استفاده آ را تهیه کنید. ضخامت اهنی که در ساخت این نوع دربها به کار گرفته میشود متفاوت است.هر چقدر میزان تراکم نرده های آن بیشتر باشد قیمت ان بالاتر است .استحکام و ضخامت نرده در ساخت درب اکاردئونی اهمیت بالای دارد. علاوه بر ضخامت نرده های به کار رفته در ساخت درب حفاظ اکاردئون عوامل مختلف دیگری نیز در قیمت نهایی ان تاثیر دارند. اگر به دنبال خرید درب اکاردئنی هستید مشاوران گروه تولیدی حفاظ اکبری در تمام ساعات پاسخگوی تماس شما خواهند بود.

قیمت درب آکاردئونی

انوع مدل درب آکادئونی

طول درب های اکاردئونی میتواند در محیط های مختلف متفاوت باشد. مثلا درب اکاردئون در محیط های فروشگاهی با درب درب اپارتمانی متفاوت است.

یکی از مهم ترین انواع درب های اکاردئونی تک لنگه یا دولنگه است. درب های تک لنگه در محیط های کوچک مثلا اپارتمانی مورد استفاده قرار میگیرد . ولی درب های دولنگه از دوطرف باز میشود و در محیط های بزرگ تر مثل درب مجتمع های تجاری یا مغازه ها استفاده میشود. این نوع درب ها به خاطر طول بزرگ تر که دارند قیمت بالاتری دارند.

 • دربهای آکاردئونی 3 گل.
 • آکاردئونی 4 گل.
 • حفاظ درب آپارتمان پیچی.
 • حفاظ اکاردئونی ایتالیایی.
 • دربهای آکاردئونی پرچ مخفی دوبل.
 • دربهای آکاردئونی قفل مخفی.

درب های دو جداره پرچ مخفی با تراکم بالا یکی از مطمعن ترین نوع درب های ساخته شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری است. این نوع درب ها را میتوان کابوس سارقان نامید چرا که ایمنی بالای ان امکان عبور هر شخصی را غیر ممکن میسازد.

امنیت بیشتر با ترکیب حفاظ شاخ گوزنی ؟

در نوشته قبلی سعی کردیم شما را با راهنمای خرید انواع حفاظ آشنا کنیم. حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ می باشد که بر اساس الهام از شاخ ها گوزن در تراکم و ارتفاع مختلف تولید میشود.این نوع حفاظ جهت جلوگیری از نفوذ سارقین به اماکن مسکونی و منازل استفاده می شود.امروزه علاوه بر حفظ امنیت منازل مسکونی و اماکن مورد استفاده به زیبایی و معماری ساختمان کمک شایانی میکند.

حفاظ شاخ گوزنی امروز در ابعاد مختلفی بر اساس نیاز افراد تهیه میشود.قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی به موراد زیر دقت کنید.  در گروه تولیدی حفظ اکبری انواع حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های زیر تولید مشود.ویژگی های حفاظ آکاردئونی

تاشو بودن دربهای آکاردئونی را میتوان به عنوان یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع در ها به شمار آورد.  اگر مشکل محدودیت فضا دارید یا دارای راه پله کوچک هستید؛ دربهای آکاردئونی بهترین گزینه برای شماست. دربهای آکاردئونی قفل مخفی که یکی از محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری می باشد به عنوان یکی از گزینه های مهم در حفظ امنیت منازل مسکونی و اداره ها همیشه به شما توصیه می گردد. چرا که پنهان بودن قفل این نوع از دربهای آکاردئونی میتواند منزل شما را به عنوان گزینه ای از لیست سارقین حذف نمیاد.

درب آکاردئونی

یکی از موارد مهم در حفظ امنیت درب ورودی منازل مسکونی درب آکاردئونی می باشد. از آنجایی که کشویی بودن از ویژگی های مهم این نوع درب می باشد. لذا میتواند فضای کمتری از منزل را به خود اختصاص میدهد.

درب آکاردئونی ساده

این نوع در آکاردئونی از تسمه های ۲۰*۵ که ۲۰ به عنوان پهنا و ۵ به عنوان ضخامت استفاده می شود.

درب آکاردئونی دو جداره

در ساخت این نوع درب از تسمه های ایستاده در داخل چار چوب آن ، به صورت دو لایه به یکدیگر از طریق جوشکاری به یکدیگر متصل می شود. که باعث ایمنی بیشتر و امنیت بالاتر آن میشود.

درب آکاردئونی دوبل

برای حفظ امنیت بخش های مختلف حفاظ آکاردئونی  روی میخ های آن یک تسمه فلزی جوشکاری میشود.  در دوبل یکی از ایمن ترین نوع درب هایی است که به هیچ عنوان امکان باز شدن توسط سارقین وجود ندارد.

درب آکاردئونی دلخواه و سفارشی

یکی از انواع دربهای آکاردئونی که به صورت ویژه در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید می گردد. درب سفارشی می باشد.مشتری میتواند  مواد به کار رفته در تولید این نوع درب را خودش تعین کند. بنابر این مشتری میتواند رنگ این نوع درب و حتی نوع تسمه به کار رفته در آن را به طور دلخواه تعیین کند.

به چه مورادی در خرید حفاظ درب آکاردئونی دقت کنیم؟

در خرید درب آکاردئونی به ضخامت تسمه به کار رفته در تولید آن دقت کنید. همچنین نوع رنگ و تعداد پرچ های اتصال بدن این درب به هم، در کیفیت و دوام آن تاثیر زیادی دارد. اگر قصد دارید این درب را در فضای بیرون از ساختمان استفاده کنید، توجه داشته باشید که رنگ آن ضد آب باشد.انواع رنگ های ضد آب و غبار گریز را میتوانید در سایت نانو تینوش ببینید.

کاربرد حفاظ درب آکاردئونی

دربهای آکاردونی امروزه به عنوان یکی از موراد مهم در کاهش ورد افراد غیر مجاز به محل های مورد استفاده شما میباشند. ورودی مجتمع های مسکونی، ورودی مجتمع های تجاری ، ورودی شرکتها یا انبارهای کالا را میتوان با استفاده از این درب ها امن نمود.دربهای آکاردئونی به دلیلی استفاده از تسمه های کشویی که هنگام جمع شدن روی همدیگر قرار می گیرند حداقل فضای ممکنه را اشغال میکند. از طرفی گروه تولیدی حفاظ اکبری این امکان را برای مشتریان فراهم آورده که سفارش تسمه به کار رفته در سایز های مختلف را از امکان پذیر نموده است. و نوع محصول دلخواه مشتری را بنا به سلیقه مشتری فراهم نماید.

درب آکاردئونی ارزان

نحوه سفارش خرید درب آکاردئونی

در بهای آکاردئونی از جمله دربهایی است که اگر حتی روی دربهای معمولی نصب گردد تا حد زیادی امنیت محل سکونت شما را تامین مینماید.نوع  پرچ مخفی آن یکی از امن ترین مدل از انواع دربهای تولید شده است .

حفاظ اکبری مخفتخر است که علاوه بر تولید درب آکاردئون، حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های مختلف و بهینه ترین قیمت ممکن در تهران تولید نموده و محصولات این گروه تولیدی به استان البرز ، قزوین شهرهای اطراف ارسال میگردد.

امنیت درب آکاردئونی

آیا میدانید که درب های ضد سرقت به راحتی توسط سارقین باز میشوند؟؟؟؟اگر درب ضد سرقت در ورودی خانه مسکونی خودتان استفاده کنید احتمال اینکه سارقین بتوانند آن را به راحتی باز کنند زیاد است. ولی درب آکاردئون که در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میشود. امنیت زیادی دارد. به همین دلیل احتمال سرقت خانه شما کم میشود.

درب هایی که دارای پرچ مخفی هستند و همچنین تراکم بالای دارند از مطمعن ترین و ایمن ترین نوع درب ها به شما میروند.

در زمان خرید درب اکاردئون باید موارد مختلفی را مد نظر قرا داشته باشد. مواردی همچون تراکم درب که ایمنی درباکاردئونی تا حد زیادی به ضخامت نرده های به کار رفته در ان بستگی دارد. همچنین شرایط جوی که دربی در انجا نصب میشود. مثلا درب اکاردئون در شرایط رطوب شمال یا شرجی جنوب کشور میتواند با هم متفاوت باشند.

یا مثلا به یک طرفه یا دوطرفه بودن درب دقت کرد. درب تک لولا از یکطرف باز میشوند و مناسب محیط های کوچک هستند. ولی درب های دو لولا یا دوطرفه از دو طرق باز میشوند و مناسب محیط های بزرگ تر مثل فروشگاه ها هستند.

درب آکاردئونی

نکات امنیتی در صورت عدم استفاده از درب آکاردئونی

اگر شما در ورودی منزل خود از حفاظ آکاردئونی استفاده نمیکنید. این احتمال وجود دارد که هر بار مراجعه به بیرون منزل شما در خطر سرقت قرار بگیرد. اگر در زمان ورود به منزل با سارق روبرو شدید این نکات امنیتی را رعایت نمایید.

1- آرامش خود را حفظ کنید.

2- در صورت در دسترس بودن تلفن همراه با پلیس تماس بگیرید.

3- به هیچ عنوان با سارق درگیر نشوید. چرا که میزان استرس بالای او ممکن است هر اتفاق غیر مترقبه ای رخ دهد.

4-اگر پلیس به هر دلیلی دیر رسید با صدای بلند همسایه ها را خبر کنید.

مواردی که در بالا گفتیم وقتی که دزد وارد خانه شما شود کاربرد دارد.ولی اگر ایمنی خانه خودتان را با استفاده از درب های گفته شده بالا ببرید امکان ورود دزد به خانه شما به حداقل می رسد.

کاربردهای دیگر درب آکاردئونی ؟

حفاظ اکاردئونی اما نسبت به ساير درب ها استفاده های فراوانی دارد. اگر ساختمان شما چند واحده است حفاظ حفاظ(درب)آکاردئونی میتواند امنیت آن را بالا ببرد.

اگر شما از اين نوع درب کشویی آهنی در ساختمان های مسکونی و يا تجاری استفاده کنيد. سبب امنیت و کاهش سرقت از طریق درب ورودی حتی درب های ضد سرقت که با پیچ گوشتی یا توپی زنی باز میشوند میگردد . شما همچنين ميتوانيد از اين نوع محافظ درب آهنی در مکان های خارجی ساختمان مانند محوطه های پارکينگ و … استفاده کنيد. بنابر این کاربرد دربهای آکاردئونی میتواند در همه جای مد نظر شما باشد.داربست فلزی

روش محاسبه قیمت درب آکاردئونی

قیمت این نوع درب ها بر اساس متر مربع حساب میشود. و اینکه مقدار تسمه به کار رفته در آن نیز میتواند بر قیمت تمام شده آن تاثیر فراوانی بگذارد. چون هر چقدر مقدار آهن به کار رفته در آن و ضخامت تسمه آن بیشتر باشد. وزن آن بیشتر شده و قیمت نهایی آن نیز بیشتر خواهد شد.شما برای محاسبه قیمت هر درب که میخواهید تهیه کنید از فرمول زیر میتوانید استفاده کنید.

ارتفاع درب * عرض درب * قیمت هر مترمربع = قیمت درب آکاردئونی.

از عوامل تاثیر گذار در قیمت دربهای آکاردئونی میتوان به نوع جنس و کیفیت به کار رفته در آن اشاره کرد. چه درب برای منازل باشد چه مکان های دیگر در هر صورت نحوه محاسبه قیمت درب  یکسان است.

درب آکاردئونی

نکات مهمی که در هنگام خرید دربهای آکاردئونی باید توجه کنید

1.حفاظ آکاردئونی کمتر ازسه گل (سه لوزی)نباشد. درب سه لوزی به این دلیل استاندارد است که امنیت بالایی دارد و شکل ظاهری آن از ورود دزد به خانه شما جلوگیری میکند.چون باز کردن آن خیلی سخت است.

2.حفاظ آکاردئونی قفل محکم وایمن داشته باشد.برخی تولید کنندگان درب آکاردئون قفل ارزان روی آن نصب میکنند. قفل ارزان به راحتی توسط دزد باز میشود. و باعث میشود تا خانه مسکونی یا محل کار شما مورد سرقت قرار گیرد.

3.قسمت ریلی آن روان باشد. جهت باز و بسته شدن راحت تر آن.

4.پرچ های محکم و مرغوب داشته باشد. پرچ های محکم ایمنی درب های تولید شده را به مراتب افزایش خواهند داد.

5.پروفیل های آن از جنس آهن ضایعاتی نباشد. برخی افراد برای کاهش قیمت تمام شده درب های تولیدی خود از آهن های بازیافتی و کیفیت پایین استفاده میکنند. که شما در هنکام خرید به این مورد توجه ویژه داشته باشید. دربهای تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری از آهن درجه یک و به صورت مستقیم از کارخانه تهیه شده. و همین امر بر کیفیت و ایمنی این درب ها می افزاید.

6.قابلیت بازشدن آن با سروصدا همراه نباشد. برخی دربهای آکاردئونی تولید شده به دلیل عدم تولید استاندارد در هنگام باز و بسته شدن سرو صدای زیادی تولید میکنند. و این امر علاوه بر کاهش ایمنی آلودگی صوتی نیز تولید میکند.

نکات تکمیلی مهم در خرید حفاظ آکاردئونی

اگر می خواهید امنیت آپارتمان خود را بیشتر کنید و به فکر خرید نرده آکاردئونی هستید، نکات زیر را به خاطر داشته باشید:

پیشنهاد میشود حفاظ آکاردئونی تهیه شده دارای قفل محکم و ایمن باشد. تا بتوانید امنیت بیشتری را برای مکان مورد استفاده خود فراهم کنید.بهتر است حفاظ آکاردئونی موردنظر شما، کمتر از سه گل نباشد. دربهای آکاردئونی سه گل بسیار استاندارد هستند. زیرا هم امنیت ساختمان را حفظ کرده و هم از ورود دزدان جلوگیری می کنند و هم به راحتی باز و بسته می شوند و سنگین نیستند.و ایمنی مکان مورد نظر را افزایش میدهند.

درب آکاردئونی

خرید حفاظ آکاردئونی

در هنگام خرید حفاظ آکاردئونی، به قسمت ریلی آن توجه کنید. قسمت ریلی در آکاردئونی شما باید روان باشد تا به راحتی باز و بسته شود و شما را اذیت نکند. درب های تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری علاوه بر روان بودن کیفیت بالایی برخوردار بوده. و این موضوع میتواند به ایمنی و زیبایی محل سکونت شما اضافه نمیاد.

در آکاردونی موردنظر شما باید پرچ یا اتصال دائم محکم و مرغوبی داشته باشد. برخی دربهای تولید شده به دلیل عدم اتصالات محکم توسط سارقین به راحتی باز شده. و ایمنی محل سکونت شما را به خطر می اندازد. محکم بودن پرچ، مانع از سنگینی و افتادگی درب آکاردونی خریداری شده می شود و عمر مفید حفاظ را بالا می برد. بنابر این در هنگام خرید از تعداد پرچ ها به کار فته و نوع جوش آن اطمینان حاصل کنید.

سفارش انواع مدل های درب آکاردئونی 09126040744

 

درب آکاردئونی

نکات تکمیلی دیگر در مورد خرید درب آکاردئونی

توجه کنید که درب آکاردیونی دلخواه شما از پروفیل های مرغوب ساخته شده باشد.یکی از دلایلی که باعث میشود درب آکاردئون عمر طولانی نداشته باشد این است که از آهن بی کیفیت و ضایعات در ساخت آن استفاده میشود.

در آکاردئونی مدنظر شما باید زیبایی ظاهری داشته باشد و با رنگ ورودی خانه شما هماهنگ باشد. یکدست شدن شدن نوع درب منزل و درب آکاردئون از لحاظ رنگ و کیفیت هم ایمنی منزل شما را بالا برده و هم بر زیبایی بصری آن می افزاید.

خرید درب آکاردئونی

به دلیل اینکه تقریبا بیشتر درب های ساختمان به اندازه کافی امنیت و استحکام ندارند. و نمی توانند به تنهایی از ورود سارقان ممانعت به عمل آورند. در این حالت استفاده از درب آکاردئونی میتواند راه حل بسیار مناسبی باشد. که با هزینه کم میتوانید امنیت بالایی را ایجاد کنید.

البته قبل از خرید در آکاردئونی میتوانید دیوار حیاط خودتون را به وسیله حفاظ شاخ گوزنی امن نمایید. حفاظ شاخ گوزنی مورد نظرتون رو میتوانید از گروه تولیدی حفاظ اکبری تهیه کنید.به این صورت ترکیب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار و دربهای آکاردئونی در ورودی منزل مسکونی میتواند امنیت خوبی به منزل شما بدهد.

انواع حفاظ آکاردئونی از نظر جنس

حفاظ های آکاردئونی از نظر جنس به انواع مختلفی تقسیم میشوند.در ادامه برخی از انواع حفاظ های آکاردئونی را به شما معرفی میکنیم.

درب آکاردئون چه مزیتی دارد؟

 • امنیت بیشتر در ساختمان برقرار میکند.
 • دارای استحکام بسیار بالایی است.
 • شکا زیبایی دارد و بیرون ساختمان را زیبا میکند.
 • دارای قیمت مناسب و منطقی است.
 • حمل و نصب آن راحت و سریع است.
 •  روی دربهای تک جداره و دوجداره قابل اجرا است.
 • دارای رنگ بندی های جذاب است.

حفاظ آکاردئونی آهنی

جنس این نوع حفاظ از آهن بوده و به دلیل استحکام بالا و مقاومت زیاد در برابر پوسیدگی و خوردندگی معروف است. به دلیل اینکه  وزن آنها که از جنس آهن می باشد وزن بالاتری دارندو همچنین قیمت آنها نیز بالاتر از سایر انواع حفاظ است. رنگ این نوع حفاظ میتوان دلخواه انتخا کرد.

قیمت درب آکاردئونی تهران

حفاظ آکاردئونی MDF

وزن این نوع حفاظ به دلیل نوع جنس آن سبک تر از حفاظ آکاردئونی آهنی می باشد. کاربرد این نوع حفاظ در مکان هایی است که نیاز است مدام تمیز و پاکیزه باشد.

حفاظ آکاردئونی و حفاظ  ضد سرقت

یک تصور غلط بین افراد وجود دارد این است که درب های ضد سرقت نیاز به حفاظ ندارند. و به تنهایی قادر هستند تا جلوی سارقین را بگیرند.

هرچه مسیر ورودی سارقان به منزل مسکونی شما محدود تر و سخت تر باشد. منزل شما از امنیت بالاتری برخوردار خواهد بود. درب های ضد سرقت به تنهایی قادر به تامین امنیت مکان مورد استفاده نیستند. و لازم است حتما از حفاظ آکاردئونی برای افزایش ضریب امنیت آن استفاده گردد.

در صورتی که در منزل مسکونی خود از درب ضد سرقت استفاده میکنید و میخواهید هزینه زیادی متحمل نشوید. توصیه میشود از حفاظ های آکاردئونی ساده برای این امر استفاده کنید. بسیاری افراد بعد از اینکه امنیت منزل مسکونیشان به خطر می افتد و دزد وارد آن میشود به فکر تهیه درب آکاردئونی می افتند که این امر حکایت نوش دارو بعد از مرگ سهراب است. جلوی حادثه را قبل از وقوع بگیرید.

حفاظ های آکاردئونی آشنا شاخته و همچنین راهنمای آشنایی با انواع در آکاردئونی را به شما معرفی کنیم. حفاظ آکاردئونی یکی از انواع محصولات گروه تولیدی اکبری می باشد. در این نوشته قصد داریم راهنمای خرید حفاظ آکاردئونی مناسب را برای شما شرح دهیم. قبل از شروع بحث در خصوص درب آکاردئون میخواهیم شما را با انواع محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری آشنا کنیم.

درب آکاردئونی چیست

یکی از موارد مهم در حفظ امنیت درب ورودی منازل مسکونی درب آکاردئون می باشد. از آنجایی که کشویی بودن از ویژگی های مهم این نوع درب می باشد. لذا میتواند فضای کمتری از منزل را به خود اختصاص میدهد.

درب آکاردئونی ساده

این نوع درب آکاردئونی از تسمه های ۲۰*۵ که ۲۰ به عنوان پهنا و ۵ به عنوان ضخامت استفاده می شود.

درب آکاردئونی دو جداره

این نوع درب آکاردئونی از تسمه های ایستاده در داخل کلاف درب اکاردئون تسمه ها به صورت دو لایه به یکدیگر از طریق جوشکاری به یکدیگر متصل می شود. که در حفظ ایمنی و زیبایی درب آکاردئون تولید شده تاثیر زیادی دارد.

درب آکاردئونی دوبل

برای حفاظت از پرچ هایمورد استفاده در این نوع درب از تسمه هایی استفاده میشود که روی آن ها را میپوشاند.این تسمه ها به امنیت بیشتر این درب ها کمک میکنند.درب هایی که با این نوع تسمه ساخته میشوند امنیت بالایی دارند.حفاظ ها درب دوبل به سختی توسط دزدان باز میشوند.

 درب آکاردئونی سفارشی

یکی از انواع درب های آکاردئونی که به صورت ویژه در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید می گردد. درب سفارشی می باشد.شما به صورت سفارشی هر نوع درب با هر نوع کیفیتی را میتوانید سفارش بدید و ما آن را برای شما تولید میکنیم. در این نوع درب ها سایز تسمه را مشتری انتخاب میکند. رنگ این نوع درب نیز توسط مشتری انتخاب میشود.

چه مورادی در خرید درب آکاردئونی دقت کنیم؟

در خرید درب آکاردئونی به ضخامت تسمه به کار رفته در تولید درب آماردئونی دقت کنید. همچنین نوع رنگ و تعداد پرچ های اتصال بدن درب آکاردئون به هم در کیفیت  درب آکاردئون تاثیر زیادی دارد. رنگ به کار رفته در پوشش درب آکاردئونیپ نیز یکی دیگر از مورادی است که در تهیه درب آکاردئونی باید به آن توجه داشت.

در صورت تمایل به مشاوره رایگان درتهیه درب آکاردئون میتوانید با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴ تماس حاصل فرمایید.

در این نوشته سعی کردیم شما را با انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئون آشنا نموده و راهنمای خرید درب آکاردئونی مناسب را به شما ارائه دهیم.

درب آکاردئونی یکی از محصولات  تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری می باشد. اگر میخوای درب مطمعن بخری صبر کن تا این مقاله رو کامل بخونی بعد اقدام کن.
قبل از اینکه خرید هر نوع دربی نیاز است تا انواع آن را بشناسید و با انوع مدل های آن آشنا شوید. دانستن این نکات به شما کمک زیادی میکند تا درب مطمعنی را خریداری کنید.

انوع درب آکاردئونی

قبل از معرفی انواع این نوع درب نیاز است که تعریفی از حفاظ آکاردئونی به شما ارائه دهیم. دربهای آکاردئونی که به درب کشویی نیز معروف هستند از انواع درب کشویی بوده که پشت درب منازل مسکونی نصب میشود و امنیت و زیبایی زیادی به ورودی منازل شما میبخشد.در واقع میتوان گفت این نوع دربها جزو دربهای کشویی ضد سرقت نیز حساب میشود.
دربهای آکاردئونی یکی از پرکاربردترین نوع حفاظ هستند که طرفداران زیادی دارند. درب آکاردئونی در رنگ های مختلف تولید میگردد. و انتخاب نوع رنگ بر عهده مشتری می باشد و میتواند رنگ دلخواه خود را انتخاب کند.

قیمت درب آکاردئونی

همانطور که میدانید درب آکاردئونی از آهن ساخته شده است. قیمت این نوع درب ها بستگی به قیمت آهن در بازار دارد. از طرفی تغییرات قیمت دلار تاثیر زیادی بر بالا و پایین رفتن قیمت آهن دارد. در نتیجه قیمت محصولات آهنی مثل درب آکاردئونی دچار تغییر قیمت خواهند شد.
به دلیل اینکه مواد اولیه مورد استفاده در درب آکاردئونی به شکل  مستقیم از کارخانه تهیه میشود .و از ابتدای سال در انبار ذخیره میگردد. میتوان گفت که قیمت این نوع درب آکاردئونی نسبت به سایر رقبا بسیار پایین تر می باشد.

نکته ای که در هنگام خرید درب آکاردئون باید مد نظر قرار دهید این است که اندازه درب آکاردئونی که باید خریداری کنید چه مقدار باید باشد؟ اندازه درب آکاردئون باید به اندازه چهارچوب درب ورودی منزل مسکونی باشد. برای خرید درب آکاردئونی کافی است که اندازه دربی که قرار است روی آن نصب گردد را به کارشناسان فروش ما بدهید. بعد علاوه بر درب آکرادئونی چهارچوب استاندارد و مورد نیاز آن را نیز تهیه نموده و در محل مورن نظر با حفظ ایمنی و زیبایی نصب می کنند.

کاربرد درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی در همه جا میتوان استفاده کرد.حفاظ درب آکاردئونی در جاهای پر تردد نیز استفاده میشود. جاهایی مثل ورودی بازارچه ها، مجتمع های تجاری، وردی کارگاه ها، ورودی پارکینگ ها، ورودی فروشگاه ها میتوان استفاده نمود. چرا که این نوع درب میتوان در سایزهای مختلف تهیه گردد.
دربهای آکاردئونی دو لنگه در مکان هایی که درب ان بزرگ تر است استفاده میشود.
یکی از ویژگی درب های آکاردئونی گروه تولیدی حفاظ اکبری مخفی بودن قفل آن میباشد. مخفی بودن قفل درب های آکاردئونی ضریب ایمنی این نوع دربها را تا اندازه قابل قبولی بالا می برد.

تحقیقات در خصوص درب اکاردئونی چی میگه ؟

تحقیقات نشان داده است که دزدان قبل از اینکه سرقت کنند. در ابتدا محل مورد نظر را به دقت مورد ارزیابی قرار میدهند. تحقیاتی که از سارقان که توسط پلیس دستگیر شده صورت گرفته است نشان میدهد. که بسیاری از سارقان اعلام کرده اند که در زمانی که جهت بررسی به محل سرقت مراجعه میکردند.
اگر با ورودی های ساختمان، پارکنیگ یا اماکن تجاری که از درب های آکاردئونی استقاده میشد از لیست سرقت حذف مینمودند. چرا که باز کردن این نوع حفاظ نیاز به صرف زمان زیاد و تجهیزات سنگین دارد که این مساله سرعت عمل سارقین را به حداقل ممکن میرساند. و همین مساله باعث میشود تا سارقین باز سرقت صرفظر بمند و امنیت محل مورد نظر تامین گردد.

مزایای درب آکاردئونی

این نوع حفاظ به دلیل شکل سازه آن بسیار روان است. که حتی توسط کودکان هم قابل باز و بسته شدن است. کشویی بودن درب آکاردئونی باعث میشود تا فضای کمی اشغال نموده و در مکان هایی که فضای کمی در اختیار دارند بسیار کاربردی می باشد.

امنیت درب آکاردئونی نیز یکی دیگر از مزایای این نوع درب ها می باشد. به دلیل استفاده از تسمه ضخیم در ساخت آن احتمال ورود سارقین را به منازل شما به حداقل ممکن کاهش میدهد.
اگر دنبال خرید حفاظ شاخ گوزنی هستید این مقاله را حتما مطالعه کنید.

در این نوشته تلاش کردیم تا شما را با راهنمای خرید درب آکاردئونی آشنا کنیم. اگر سوالی دارید میتوانید در بخش کامنت ها بپرسید.

ویژگی های درب آکاردئونی مناسب

قبل از اینکه ویژگی های دیگه ای از درب آکاردئونی رو براتون بگم میخوام به شما بگم که یه درب آکاردئونی خوب میتونه چه مزیتی برای شما داشته باشه. یا اصلا چه نیازی هست شما یک درب آکاردئونی بخری. یا اگه زمانی لازم شد سراغ این جور محصولات بری چطور تشخیص بدی که یه درب آکاردئونی مناسب شما هست یا نه.

اگه بخوام بهتون بگم که چرا باید امنیت خانه ما برقرار باشه. شاید خنده دار باشه. خوب جوابی که همه شما میدین اینه که استفاده از درب آکاردئونی امنیت خونه رو بالا میبره. یا اینکه میتونه به خونمون زیبایی بده. یا اینکه یکی دیگه جواب بده من رنگ دربهای آکاردئونی رو با رنگ درب خونم ست میکنم که جذاب تر به نظر برسه.

همه این مثال هایی که گفتم که میتونه پاسخ شما باشه و کاملا هم درسته. منم اگه بخوام خیلی توضیح بدم در خصوص همین موارد میتونم ویژگی دربهای آکاردئونی رو برای شما شرح بدم.  در ابتدای مقاله جنس ساخت این نوع درب ها و نحوه ساخت آن را کامل توضیح دادیم. حالا که کامل میدونی دربهای آکاردئونی چیه با من همراه باش تا بریم سراغ خرید آن.

درب آکاردئونی رو از کجا بخریم؟

اگه تو شهر تهران زندگی میکنی اولین جایی که برای خریداین محصول به ذهنت میرسه انبار بزرگ آهن شادآباده که همه چی توش پیدا میشه و به راحتی میتونی با چند تا پرسجو درب مناسب خودت از نظر جنس و ارتفاع و اندازه پیدا کنی و بخری.

یا اگه جزو دسته افرادی هستی که خیلی وقت نداری سریع میری تو دیوار چند تا شماره پیدا میکنی و بهشون زنگ میزنی . قاعدتا هر کدوم که خوش اخلاق تر باشه و قیمت مناسب تر بگه میری ازش میخری. ولی قبل از اینکه گوشیتو برداری و به فروشندگان مختلف زنگ بزنی اینو بهت بگم که هر ارزونی بی حکمت نیست و هر گرونی هم بی دلیل نیست.

مقایسه خرید درب آکاردونی با عسل

خرید درب آکاردئونی مثل خرید عسل میمونه. چرا که برای خرید عسل باید محصولت رو از زنبوردار بخری که مطمعن باشی عسله و بجاش آب شکر بهت نداده با کلس اسانس که بخوری ئ کیف کنی عسل ارزون خریدی.

دقیقا برای خرید درب آکاردئونی هم باید این محصول رو از تولید کنندش بخری نه دلالش. چون ما تولید کننده هستیم و محصول رو خودمون تولید میکنیم و از زیر و بمش خبر داریم کامل میتونیم درب آکاردئونی که تحویل مشتری میدیم تضمین کیفیت کنیم.

ولی دلال چون محصول رو خودش تهیه نمیکنه و ممکنه از چند تولید کننده مختلف تهیه کنه معمولا هیچکدوم درب آکاردئونی که میفروشن رو تضمین نمیکنن. وبعد از نصب شما رو به خیر و ما رو به سلامت. چون میدونن اگه اتفاقی برا درب آکاردئونی بیافته و دزدی بتونه درب رو خدایی نکرده باز کنه هیچ کس سراغ اونا نمیره و یقشون  نمیگیره پس الکی تضمین میکنن.

فروش درب آکاردئونی تهران

پس تا قبل از اینکه خدا نکرده سرت کلاه بره و حفاظ آکاردئونی بی کفیت بجا درب آکاردئونی اصل و با کیفیت تحویلت بدن گوشی رو بردار و به شماره های بالا صفحه زنگ بزن. تماس گرفتن که هزینه زیادی ایجاد نمیکنه. یه زنگ بزن هم قیمت بازار دستت بیاد هم اینکه مطمعنم بعد از کلی میای درب آکاردئونی که نیاز داری رو از ما میخری .

نه نه اشتباه نکن من علم غیب ندارم . ولی چون میدونم قیمت درب آکاردئونی که میدم به اصطلاح کف بازاره به همین دلیل مظمعنم اگه با ما تماس بگیری دیگه سراغ کس دیگه نمیری . چون ما تخصصمون تولید درب آکاردئونیه و خیال خودمون و مشتریانمون از محصولی که مفروشیم و اونا میخرن راحت راحته.
راستی اگه سوالی داشتی میتونی پایین همین پست کامنت کنی تا جوابتو تو کامنت ها بدیم. و اگه حوصلشو داشتی گوشی رو بردار و شماره ما رو بگیر و سوالت رو در باره درب آکاردئونی از ما بپرس. مطمعن باش با حوصله جوابت میدیم.

درب اکاردئونی درتهران

به دلیل انکه کارگاه و دفتر شرکت گروه تولیدی حفاظ اکبری در تهران می باشد.همشهری ان تهرانی میتواندد هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفی خرید درب اکاردئونی را انجام دهند. دقت کنید که مشاوره و حضور در محل جهت بازدید محل به صورت رایگان انجام میشود. کافی است جهت تهیه درب مورد نظر ابعاد محیط مورد استفاده را اندازه گیری بگیریم. و اندازه را به صورت تلفنی به کارشناسان فروش ما ارائه بدهید. کارشناسان فروش موظف هستند بر اساس معیار های مد نظر مشا بهترین درب اکاردئونی را به شما معرفی نمایند.

درب اکاردئونی در کرج

در حال حاضر برخی واسطه ها درب اکاردئونی را از ما میخرند و در شهرهای اطراف همانند کرج با قیمت بالا تر به دست مشتری میرسانند. به ساکنین شهرهای اطراف همچون کرج توصیه میشود. در صورتی که قصد خرید درب اکاردئونی دارند. میتوانند به صورت حضوری مراجعه نمایند یا حتی با ما تماس بگیرند. تا ما افراد مورد اعماد به اهنا معرفی نماییم.

درب اکاردئونی در رشت

شهرهای شمالی به دلیل نوع اب و هوای مرطوبی که دارند باید در خرید درب اکاردئونی دقت بیشتری داشته باشند.رنگ درب اکاردئونی این مناطق میبایست نسبت به سایر شهرها که رطوبت کمتری دارند متفاوت باشد. از نظر قیمتی خیلی تفاوت چندانی با شهر تهران ندارد . بنابر این توصیه میکنیم مردم عزیز رشت اگر قصد دارند تا درب اکاردئونی بخرند قبل از ان با کارشناسان ما تلفی مشاوره رایگان بگیرند. تا خدایی نکرده خرید درب بی کفیت باعث ضرر دوچندان به انها نشود.

قیمت درب آکادئونی در اهواز

استان خوزستان به خصوص شهر اهواز به دلیل داشتن رطوبت بالا درب آکاردئونی که می بایست در انجا استفاده شود. با حفاظ های کشویی مورد استفاده در تهران میتواند متفاوت باشد. چون رطوبت این شهرها بالا است. باید از این نوع درب ها استفاده کرد که رنگ دولایه و صخیم و رنگ الترواستاتیک استفاده کند.

قیمت درب آکاردئونی در تبریز

استان های سردسیر شمال شرق کشور به خصوص شهر تبریز که لازم است از این نوع درب ها استفاده کنند باید از درب های ضخیم با تسمه دوبل استفاده کنند. قیمت درب در تبریز با قیمت این درب ها در تهران خیلی تفاوتی ندارد. به دلیل آنکه میزان درخواست در شهر تبریز نسبت به شهر تهران یکسان است. به همین دلیل نسبت قیمت این محصول در این شهرها در مقایسه با تهران تفاوت زیادی ندارد.

قیمت درب آکاردئونی در شیراز

قیمت درب آکاردئونی در شهرهای توریتسی مثل شهر شیراز و اصفهان به دلیلی تقاضای زیاد برای این محصول و عرضه کم آن نسبت به قیمت درب آکاردئونی درتهران بالا تر است. برخی همکاران درب آکاردئونی را بدون واسطه از ما خریداری میکنند و نماینده فروش درب آکاردئونی در شهر شیراز هستند. این همکارا قیمت درب اکاردئونی را در شیراز با همان قیمتی به فروش میرسانند که در تهران به فروش میرود.

شاید این مطالب نیز برای شما مفید باشد :

قیمت درب آکاردئونی

درب آکاردئونی در کرج

درب آکاردئونی در رباط کریم

درب آکاردئونی در اسلامشهر

درب آکاردئونی در آبسرد

بهترین مدل درب آکاردئونی

حفاظ شاخ گوزنی در تهرانپارس

درب آکاردئونی در قم

درب آکاردئونی در نیاوران

درب آکاردئونی در قزوین

درب آکاردئونی در پرند

درب آکاردئونی در دماوند

امنیت درب آکاردئونی 

قیمت روز درب آکاردئونی 

 

سوالات متداول

بهترین حفاظ (درب ) آکاردئونی چه دربیه ؟

پاسخ به این سوال رو اگه بخوایم به صورت جزیی بدیم اینه که بهترین درب آکاردئونی دربیه که هم از لحاظ ارتفاع، هم از لحاظ جنس و رنگ مناسب محل استفاده شما باشه.

درب آکاردئونی درچه سایز هایی تولید میشه؟

در همه سایز قابل تولید است.

بجز درب آکاردئونی چه محصولاتی تولید میکنیم؟

در گروه تولیدی حفاظ اکبری بجز در آکاردئونی محصوات مختلفی از قبیل حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ لیلیوم،حفاظ سرنیزه،حفاظ پنجره،درب آنباری و درب ویلا تولید میکنیم.

آیا درب آکاردئونی رو میشه به صورت اینترنتی خرید؟

بله ، آکاردئونی رو هم میشه به صورت حضوری خرید و هم به صورت اینترنتی سفارش داد. برای این منظور کافیه با شماره های

09126040744 – 09338090836 تماس بگیرید و مراحل خرید درب آکاردئونی را پیگیری کنید.

برای اخذ نمایندگی درب آکاردئونی چه اقداماتی باید انجام بدیم؟

اگر میخواهید نمایندگی محصولات ما (حفاظ آکاردئونی) را بگیرید با شماره های ما تماس بگیرید.

آیا امکان ارسال درب آکاردئونی به شهرستان وجود دارد؟

بله ، هر محصولی که از گروه تولیدی حفاظ اکبری خریداری بشه با کامیون هایی که با ما قرار داد دارن به همه جای کشور ارسال میکنیم.

آیا خرید درب آکاردئونی برای منازل لازمه ؟

با توجه به آپارتمانی بودن منازل امروزه نیاز به درب آکاردئونی برای برقراری امنیت خانه ها روز به روز بیشتر میشود. پس توصیه میشود اگر حتی مستاجر هستید برای امنیت بیشتر از صاحبخانه خود بخواهید که درب آکاردئونی در ورودی واحد آپارتمانی نصب کند

مزایای خرید درب آکاردئونی از گروه تولیدی حفاظ اکبری چیست ؟

استفاده از رنگ با کیفیت و پودریبا کیفیت و پودری الکترو استاتیک ، داشتن ریل روان درب آکاردئونی، داشتن قفل مخفی درب اکاردئونی ، جوکاری به وسیله جوش co2 ، استفاده از پروفیل مرغوب و باکیفیت جهت تقویت درب اکاردئونی .

قیمت نرده آکاردئونی گروه تولیدی حفاظ اکبری به چه روشی محاسبه می گردد؟

قیمت درب اکاردئونی بر اساس ابعاد درب محاسبه میشود. جهت دریافت پیش فاکتور قیمت حفاظ آکاردئونی با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

اندازه حفاظ های درب آپارتمان چقدر است؟

اندازه استاندارد درب ها  ۱۱۰*۲۱۰ هستند.البته در صورتی که میخواهید کارشناسان ما جهت اندازه گیری و مشاوره به محل شما به صورت رایگان اعزام شوند با شماره های 09126040744 تماس بگیرید.

تصاویر حفاظ شاخ گوزنی 

حفاظ لیلیوم

انتخاب بهترین حفاظ

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

اگر مطلب درب آکاردئونی در تهرانپراس برای شما جذاب است میتوانید روی لینک مطلب کلیک کنید.

درب آکاردئونی در ورامین

درب آکاردئونی

84 thoughts on “درب آکاردئونی

  1. admin Post author

   با سلام
   قیمت درب آکاردئونی به موارد بسیاری بستگی دارد، یکی از موادر تاثیر گذار در قیمت درب آکاردئونی نوع متریال به کار رفته در تولید درب آکاردئونی هست. مقوله دوم در قیمت درب آکاردئونی متراژ و ارتفاع درب آکاردئونی مورد نظر است. اگر میخواید از قیمت درب آکاردئونی مطلع باشید با تلفن های درج شده در بالای سایت تماس بگیرید و قیمت درب آکاردئونی و سایر محصولاتی نظیر حفاظ شاخ گوزنی از کارشناسان گروه تولیدی حفاظ اکبری بپرسید

  2. admin Post author

   با سلام خدمت شما
   قیمت درب آکاردئونی رو میتونید به صورت آنلاین از شماره های زیر استعلام بگیرید
   ۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴ – ۰۹۳۳۸۰۹۰۸۳۶

 1. قیسوند

  با سلام خدمت کارکنان گروه تولیدی حفاظ اکبری
  بابت مطالب مفیدی که ارائه دادین از شما ممنونم. واقعا لذت بخشه این همه مطلب مفید رو یکجا در اختیار بقیه قرار میدین. مطالب شما رو مطالعه کردم و خواستم ازتون تشکر کنم بابت مطالبی که قرار دادین و اینکه خیلی با حوصله پاسخ میدین.
  یکنکته هم خواستم خدمت بقیه بگم که میخوان درب اکاردئونی بخرن بگم که بنده چند وقت پیش از خیابون نزدیک خونمون یک درب اکاردئونی سفارش دادم که بعد از مدتی ساخته شد و اوردن نصب کنن. رنگش خیلی بی کیفیت بود و موقع باز بسته شدن هم سروصدا داشت و هم اذیت میکرد. امکانش هست این درب رو به شما بدم و یکی دیگه از شما بردارم بجای این درب اکاردئونی؟

  1. admin Post author

   با سلام خدمت شما جناب قیسوند عزیز .
   در مورد اینکه بخوایم درب آکاردئونی که شما تهیه کردین رو ازتون برداریم که متاسفانه ما خرید آهن نداریم .
   ولی اگر قصد دارین درب اکاردئونی بخرین ما انواع درب های کشویی و اکاردئونی تولید میکنیم .
   برای خرید درب اکاردئونی و سایر محصولات ما میتونید با شماره های 09126040744 – 09338090836 تماس بگیرید و رایگان مشاوره بگیرید .

 2. ehsani

  سلام من از قزوین پیام میدم.
  برای خرید و نصب درب کشویی میخوام منو راهنمایی کنید. سپاسگذار میشم منو راهنمایی کنید. اگه بخوام درب کشویی یا همون درب اکاردئونی سفارش بدم چقد طول میشکه ساخته بشه. چطوری بهتون سفارش خرید بدم و ادازه درب رو چطوری بگیرم که براتون استاندارد باشه؟
  بعد هم رنگ در من رنگ ترکیبی خاصی هست شما این رنگ رو روی درب اکاردئونی میزنین؟ بعد هم رنگ درب اکاردئونی که شما میسازین الکترواستاتیک هست یا نه ؟

  1. admin Post author

   سلام جناب احسانی عزیز
   خوشحالم که ما رو امین دونستین و برای تولید درب اکاردئونی مشاوره گرفتین.
   زمان تولید درب اکاردئونی که شما میخواید حدود 48 ساعت هست . اگر درب با ابعاد خاصی میخواین حدود 5 تا 7 روز کاری درب اکاردئونی ساخته میشه و براتون ارسال میشه.
   شما میتونید ابعاد درب قدیمی خودتون رو بر اساس طول و عرض به شماره 09126040744 – 09338090836 ارسال کنید (واتس اپ هم فعال هست میتونید اونجا پیام بدین). بعد از اینکه ابعاد رو ارسال کردین با شما تماس میگیریم و بیعانه که پرداخت بشه . درب اکاردئونی در سایز دلخواه شما رو میسازیم و براتون ارسال میکنیم.
   رنگ دلخواهی که بخواین روی درب اکاردئونی میزنیم . با هر ترکیب رنگی که بخواین.
   تمام رنگ درب اکاردئونی ساخته شده در گروه تولیدی اکبری از نوع الکترو استاتیک هست.

 3. یاسمی

  سلام علیکم
  برای واحد مسکونی نیازمن به یک در کشویی دارم. که با توجه به مطالب و عکس هایی که در سایت گذاشتین متوجه شدم بهترین و بهینه ترین گزینه طرح سه گل لوزی چهار خم هست.
  خواستم بدونم باگه بخوام سفارش بدم باید از چه طریقی اقدام کنم؟
  و ایا برای کرج هم بازدید و‌حمل و نصب انجام میشه ؟
  با چه شماره ای برای راهنمایی و مشاوره تماس بگیرم و ادرس دقیقمون رو بدم تا تشریف بیارید
  ببخشید سوالم خیلی طولانی شد.

  1. admin Post author

   سلام و درود بر شما جناب یاسمی
   برای تهیه درب آکاردئونی در سایز و مدل های مختلف کافیه به شماره 09126040744 – 09338090836 تماس بگیرید.
   حمل و نصب درب اکاردئونی برای تهران و شهرهای اطراف مثل کرج داریم .
   اگر قصد دارین حضوری هم برای خرید درب اکاردئونی تشریف بیارید ادرس ما این هست:
   تهران – انبار اهن شادآباد – بلوار بهار – نرسیده به چراغ قرمز – گروه تولیدی حفاظ اکبری

 4. لقمان

  ببخشید من یک سوال داشتم بنده نگهبان نجتمع تجاری هستم ووردی مجتمع از درب کرکه ای ساخته شده من برای امنیت بیشتر مجتمع پیشنهاد دادم تا درب آکاردئونی ورودی مجتمع نصب کنن. سوالم اینه که درب آکاردئونی در چه سایزهایی میشه تولید کنید؟

  1. admin Post author

   سلام دوسا عزیز
   درب آکاردئونی رو میشه ورودی درب منازل مسکونی،درب اداره های ،درب شرکت های دولتی و خصوص ، درب کارخونه ها و کارگاه ها نصب کرد.
   خلاصه بگم که درب آکاردئونی یکی از پرکاربردترین نوع درب ها و حفاظ ها است. که نام دیگش حفاظ اکاردئونی هست.
   بهترین پیشنهادی که میشده بدین همینه که ورودی مجتمع رو درب اکاردئونی بزنن.
   درب اکاردئونی در هر سایز و رنگی که شما بخواین قابل تولدی شدن هست.
   برای خرید و مشاوره درب اکاردئونی با شماره 09126040744 – 09338090836 تماس بگیرید.

  1. admin Post author

   درب آکاردئونی به خودی خود ایمنی بالایی داره . ولی از بین درب های اکاردئونی برخی ایمنی بیشتری دارند.
   درب اکاردئونی تمام گل لوزی با پرچ مخفی و 4 لایه تسمه عمودی ایمن ترین درب آکاردئونی (کشویی) که در گروه تولیدی حفاظ حامد تولید میشه رو توصیه میکنم که از ایمن ترین نوع درب هی اکاردئونی است.
   این درب به صورت پنج گل (پنج ردیف لوزی) هست. یعنی هیچ فضای خالی درون درب وجود نداره و اما تسمه های عمودی این نوع درب چهار لایه یا سه ردیف که یک لایه بصورت مخفی پرچ شده است.

 5. سیدی

  سلام
  خسته نباشید
  حدود دو سال پیش یه حفاظ از شرکت دیگه ای خریداری کردم ولی الان موقع باز و بسته کردن گیر میکنه و باید خیلی زور بزنیم تا بتونیم باززش کنیم
  میشه لطفا راهنمایی کنید که چیکار باید بکنیم؟

  1. admin Post author

   سلام
   روزتون بخیر
   متاسفانه برخی شرکت‌ها برای منافع شخصی خودشون از تسمه‌های دست دوم و بی کیفیت در ساخت درب اکاردئونی استفاده می‌کنند.همین مساله باعث میشه بعد از مدتی لولا‌ها به سرو صدا بیافته و دچار زنگ زدگی بشه و وقع باز کردن درب گیر بکنه.
   برای خرید یا تغییر درب خودتون میتونید با شماره دفتر فروش ما تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید.

 6. موسوی

  خسته نباشید
  من برای خرید درب اکاردئونی میخواستم حضوری خرید کنم. از اونجایی که بقیه سایت ها رو دیدم سایت شما توجه منو به خودش جلب کرده چون به خوبی مشتری ها را پاسخ میدینو
  لطفا ادرستون بدین تا جهت خرید درب اکاردئونی مراجعه کنم.

  1. admin Post author

   درود بر شما جناب موسوی
   در خصوص درب اکاردئونی شما به دو طریق میتونید برای خرید اقدام کنید.
   روش اول خرید آنلاین درب اکاردئونی و
   روش دوم خرید حضوری درب اکاردئونی
   جهت خرید انلاین با شماره های ما تماس بگیرید تا جهت خرید درب اکاردئونی به شما مشاره بدن
   جهت خرید حضوری درب اکاردئونی میتونید به ادرس تهران ، انبار اهن شاداباد – بلوار بهار – نرسیده با چراغ قرمز – گروه تولیدی حفاظ اکبری مراجعه کنید.

 7. رضا

  سلام وقتتون بخیر
  به نظر شما برای مغازه که دو نبش هست و درب شیشه ای زیادی داره از چه نوع حفاظ اکاردئونی استفاده کنیم؟

  شما میتونید این نوع درب اکاردئونی رو تولید کنید؟

  1. admin Post author

   سلام رضای عزیز
   برای مغازه هایی که به این شکل هستن توصیه میکنیم از درب اکاردئونی دولنگه استفاده کنید .
   ما در گروه تولیدی حفاظ اکبری انواع درب اکاردئونی رو تولید میکنیم . اگر شما قصد خرید درب اکاردئونی دو لنگه جهت مغازه خودتون دارید با شماره بخش فروش ما تماس بگیرید.

 8. روشنی

  با سلام
  به نظر شما اگه از ترکیب حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار و درب اکاردئونی برای ورودی خونه استفاده کنم ایمنی خونم بالا میره ؟

  1. admin Post author

   با سلام بهترین روش برای ایمنی حیاط ایتفاده از حفاظ دیوار است که متداولترین نوع ان حفاظ شاخ گوزنی است .
   و بهترین حفاظ در ورودی درب خونه استفاده از حفاظ درب کشویی یا درب اکاردئونی هست.
   بهترین ترکیب جهت ایمنی خونه استفاده از درب اکاردئونی در ورودی خونه و حفاظ شاخ گوزنی به عنوان حفاظ دیوار است.
   جهت خزید درب اکاردئونی یا درب کشویی در هر طرح و هر رنگی میتونید با شماره 09338090836 تماس بگیرید

 9. Pingback: فروش درب آکاردئونی - 09126044260

 10. یوسف

  سلام بر شما
  من با شماره دفتر فروش شما تماس گرفتم و قصد خرید درب اکاردئونی داشتم. کارشناسان فروش شما خیلی با حوصله همه مواردی که لازم بود در مورد درب اکاردئونی رو بدونم بهم گفتم – خواستم از همینجا ازتون تشکر کنم.
  پیشنهاد میکنم هر کس دنبال درب اکاردئونی میگرده از گروه تولیدی حفاظ اکبری درب آکاردئونی خودش رو خریداری کنه . هم جنسشون خوبه و هم با کیفیته. هم تعهد و پشتیبانی دارن.

  1. admin Post author

   سلام دوست عزیز
   خوشحالم برخورد پرسنل گروه تولیدی ما همراه با کیفیت بالای درب آکاردئونی که از ما خریدین رضایت شما رو جلب کرده.
   رضایت هموطنان عزیزی مثل شما هدف ما هست.
   ما با تولید درب اکاردئونی مناسب و با کیفیت و همراستا با نیاز مشتری سعی داریم تا خواسته مشتری رو در خصوص نیازمندی درب اکاردئونی تامین کنیم.

  1. admin Post author

   سلام دوست عزیز
   برای خرید درب آکاردئونی میتوانید به موارد زیر توجه کنید . چرا که قیمت درب آکاردئونی به موارد یر بستگی دارد:
   اندازه درب آکاردئونی
   تعداد تسمه و آهن به کار رفته در درب آکاردئونی
   نوع رنگ درب آکاردئونی
   نکته پایانی در خصوص درب آکاردئونی خدمت شما بگیم که گروه تولیدی حفاظ اکبری تمام محصولات درب آکاردئونی خودش رو با قیمت مصوب اتحادیه ارائه میدهد و نوع رنگ درب های آکاردئونی از نوع الکترواستاتیک درجه یک است.
   در صورتی که قصد خرید درب آکاردئونی دارید با شماره 09126040744 تماس بگیرید

 11. محمد دارابی

  سلام و درود
  امکان خرید غیر حضوری یا خرید اینترنتی درب آکاردئونی وجود داره ؟
  لطفا راهنمایی کنید برای خرید غیر حضری درب آکاردئونی چکار کنم ؟

  1. admin Post author

   با سلام
   برای خرید درب آکاردئونی دو روش میتونید این درب رو خریداری کنید.
   روش اول مراجعه حضوری به شرکت هست و مشاهده درب آکاردئونی و سایر محصولات تولید شده هست که حضوری خرید درب آکاردئونی رو انجام بدین.
   روش دوم خرید تلفنی درب آکاردئونی هست، در این روش برای خرید درب آکاردئونی می بایست اندازه جایی که میخواید درب آکاردئونی رو نصب کنید رو داشته باشید و از طریق تماس تلفنی سایز اون رو به کارشناسان ما بدین و به این صورت هزینه درب آکاردئونی رو خدمتتون اعلام میکنن، به این صورت شما میتونید درب آکاردئونی رو تلفنی خریداری کنید

 12. یوسفی

  سلام
  اگه درب آکاردئونی بخوام سفارش بدم باید چهار چوب اصلیس رو هم اندازه بگیرم ؟
  شما نهایت سایز درب آکاردئونی که تولید میکنید چقدر هست ؟

  1. admin Post author

   برای ساخت درب آکاردئونی نیاز هست تمام فضایی که قصد دارید درب آکاردئونی رو اونجا استفاده کنید اندازه بگیرید، اگر قصد ساخت درب آکاردئونی دارید میتونید به شماره های توی سایت زنگ بزنید تا بهتون بگیم چطوری سایز مورد نظر رو بگیرید، اگر هم میخواید میتونید حضوری مراجعه کنید و درب آکاردئونی ساخته شده رو خریداری کنید .
   ما برای ساخت درب آکاردئونی هیچ محدودیت اندازه نداریم، هر درب آکاردئونی با هر اندازه که سفارش بدین براتون میسازیم.

 13. Yosef

  میشه راهنمایی کنید من برای امن کردن خونه چه کاری بکنم ؟ آیا اگر درب آکاردئونی بخرم نیاز هست که مثلا حفاظ شاخ گوزنی هم برا دیوار بزنم یا فقط درب آکاردئونی برای برقراری امنیت کافیه ؟

  1. admin Post author

   سلام دوست عزیز، استفاده از درب آکاردئونی و حفاظ شاخ گوزنی یکی از روش های امن کردن واحد مسکونی هست، اگر میخواید حیاط خونه رو امن کنید پیشنها میشه از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کنید و اگر میخواید درب ورودی خونه از دسترس سارقین دور باشه از درب آکاردئونی استفاده کنید، پیشنهاد ما تهیه درب آکاردئونی هست که در گروه تولیدی حفاظ اکبری ساخته میشه،چون این درب های آکاردئونی امنیت بالای دارند و قیمت این درب های آکاردئونی هم نسبت به بقیه پایین تر هست.
   برای اخذ مشاوره در خصوص خرید درب آکاردئونی با شماره های ما تماس بگیرید و رایگان مشاوره دریافت کنید

  1. admin Post author

   سلام و درود
   هزینه ساخت و نصب درب آکاردئونی متفاوت است، بسته به متراژ درب آکاردئون که سفارش میدین طول،عرض و ارتفاع درب و میزان آهن به کار رفته در آن قیمتش متفاوت هست، جهت دریافت قیمت درب آکاردئونی با شماره های موجود در سایت تکاس بگیرید و اطلاعات لازم در خصوص سفارش و ساخت درب آکاردئونی رو از مشاوران ما دریافت کنید

 14. شریفی

  سلام خدمت همه
  خواستم ازتون تشکر کنم و به دوستان توصیه کنم تا درب آکاردئونی رو از شما بخرن.
  من هفته پیش دنبال خرید درب آکاردئونی بودم. همه سایت های فروش درب آکاردئونی رو گشتم. قیمت درب آکاردئونی رو مقایسه کردم. و بالاخره با سایت شما آشنا شدم.
  جهت خرید درب آکاردئونی به صورت حضوری مراجعه کردم خیلی با حوصله و با اخلاق خوب منو راهنمایی کردین و تمام مدل های درب آکاردئونی رو بسته به نیاز من بهم معرفی کردین. قیمت مناسب درب آکاردئونی تولید شده توسط شما و اخلاق خوبتون باعث شد من این توصیه رو به دوستانی که دنبال خرید درب آکاردئونی در تهران هستن بکنم که حتما درب آکاردئونی خوشون رو از گروه تولیدی حفاظ اکبری تهیه کنن.
  ارادتمند شما شریفی

  1. مدیر Post author

   سلام و درود جناب شریفی عزیز
   خوشحالیم که رضایت حداکثری شما حاصل شده.
   ما در گروه تولیدی حفاظ اکبری تلاش میکنیم تا درب آکاردئونی رو با قیمت مناسب و کیفیت بالا تولید کنیم.
   در شهر تهران تولید کننده های زیادی هستن که درب آکاردئونی تولید میکنن. خیلی از این تولید کننده ها درب آکاردئونی شهر تهران از دوستان قدیمی ما هستن. ولی خوب بازار رقابتی هست و هر تولید کننده ای که درب آکاردئوین با کیفیت تحویل مشتری بده قاعدتا موفق تر هست.
   هدف ما اینه در این شرایط اقتصادی حداقل بتونیم با ثابت نگه داشتن قیمت محصولاتمون به مردم کمک کنیم. به همین خاطر درب آکاردئونی که ما تولید میکنیم قیمتش از سایر رقبا کمتر هست.
   و یکی دیگه از دلایل کم بودن قیمت درب آکاردئونی ما اینه که ما به صورت انبوه اقدام به تولید و فروش درب آکاردئونی میکنیم و سود ما در فروش در تیزاژ بالا هست و در تیراژ پایین حداقل سودمون رو روی محصولات تولیدی میکشیم.

 15. رضاپور

  سلام و درود
  من نظرات سایت شما رو خوندم – اکثر دوستان بریا خرید درب آکاردئونی از شما رضایت داشتن خواستم بپرسم که اگر بخوایم درب آکاردئونی در سایز مختلف سفارش بدیم آیا امکانش هست یا نه ؟

  1. مدیر Post author

   درود جناب رضا پور عزیز
   ت ودوره جدید به دلیل در دسترس قرار گرفتن رسانه های دیجیتال و فارهم شدن بستر اینترنت امکان مقایسه آنلاین محصولات وجود داره. خوشحالیم کاربران فرهیخته ای همچون شما با حوصله نظرات سایت رو خونده و نظرتون رو اعلام کردید.
   ما در گروه تولیدی حفاظ اکبری محصولات فراوانی تولید میکنیم. ولی عمده تمرکز و تخصص ما تولید درب آکاردئونی هست. اگر بخواید قیمت ما رو با قیمت درب آکاردئونی دی جی کالا هم مقایشه کنید میتونید به پایین بودن قیمت درب آکاردئونی ما پی ببرید. همونطر که در پاسخ نظرات دوستان دیگه گفتیم دلیل پایین بودن قیمت درب آکاردئونی ما تولید انبوم این محصول در گروه تولیدی حفظا اکبری است.

 16. موسوی

  سلام وقت به خیر
  قیمت درب آکاردئونی در تهران رو بنده بررسی کردم. و به دنبنال درب آکاردئونی ارزان و با کیفیت بودم که با سایت شما آشنا شدم.
  بعد از مراجهخ حضوری متوجه شدم که تولیدات درب آکاردئونی شما هم قیمت مناسب دارن هم کیفیت بالا. به جرات میتونم بگم که بهترین تولید کننده درب آکاردئوین در تهران شما هستین. خواستم از این بابت ازتون تشکر کنم.

  1. مدیر Post author

   سلام جناب موسی عزیز
   خوشحالیم که رضایت شما حاصل شده. ما در گروه تولیدی حفاظ اکبری هدفمون کسب رضایت حدکثری مشتری هست. یکی از محصولات تولید شده در این گروه تولیدی درب آکاردئونی هست. که به دلیل کیفیت بالای درب آکاردئونی و قیمت ارزان آن یکی از بهترین محصولاتی هست که مورد رضایت مشتریان ما قرار گرفته است.

 17. محتشمی

  سلام
  بنده سازنده هستم و در شهر قزوین ساخت و ساز داریم. خواستم بدونم اگر بخوام درب آکاردئونی و حفاظ شاخ گوزنی رو از شما تهیه کنم قیمت چظوری با بنده راه میاین؟
  بنده قصد دارم برای واحد های مسکونی که مسازیم درب آکاردئونی استفاده کنم. ودنبال تولید کننده درب آکاردئونی هستم که قیمت مناسب و کیفیت بالا درب آکاردئونی رو برای ما تولید کنه.
  در صورت امکان پاسخ بنده رو بدین .ممنون از شما

  1. مدیر Post author

   درودر بر شما جناب محتشمی
   دوست عزیز اگر قصد دارین برای واحدهای مسکونی خودتون درب آکاردئونی تهیه کنید پینهاد میشه از درب آکاردئونی تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری استفاده کنید.
   به دلیل اینکه تولیدات درب آکاردئونی در کیفیت بالا و قیمت مناسب تولید میشه. تونسته به عنوان ارزانترین و با کیفیت ترین تولید کننده درب آکاردئونی در شهر تهران در بین مشتریان جا باز کنه.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص درب آکاردئوین و سایر محصولات ما با پشتیبانی سایت تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 18. rasol

  سلام خدمت همه بروبچ شرکت حفاظ اکبری
  خواستم ازتون بپرسم آیا فروش درب آکاردئونی به صورت شرایطی دارین ؟
  من قصد خرید درب آکاردئونی ارزان در تهران رو دارم ولی راستیتش میخواستم شرایطی باشه- آیا شرکت حفاظ اکبری فروش درب آکاردئونی به صورت شرایطی داره یا خیر؟

  1. مدیر Post author

   درود رسو عزیز
   اگر قصد خرید درب آکاردئونی در تهران رو دارین پیشنهاد میشه قبل از خرید از مشاوره رایگان کارشناسان فروش گروه تولیدی حفاظ اکبری بهره مند شوید.
   ما در گروه تولیدی حفاظ اکبری نهایت تلاش خودمون برای تولید درب آکاردئونی با کیفیت داریم.خوشحالیم که این محصول با کیفیت تونسته جای خودش رو در بین مشتریان باز کنه.
   با ما تماس بگیرید.

 19. رضایی

  با سلام
  منو راهنمایی کنید که اگه بخوام درب آکاردئونی ارزان در تهران بخرم چکار باید بکنم ؟
  من خیلی گشتم هر کس یه قیمتی برای درب آکاردئونی میگه. باشماره شما هم تماس گرفتم قیمتی که شما برای درب آکاردئونی دادید نسبت به بقیه خیلی منصفانه تر بود.
  و اینکه آیا نصب درب آکاردئوین هم انجام میدید؟

 20. مهرداد

  من شهرستان تنکابل هستم برای درب واحدم یه درب آکاردئونی میخواستم. ابعاد مورد نظر 210 در95 هست.
  آیا شما درب آکاردئونی به شهرستان هم ارسال میکنید؟
  برای نصبش چی ؟ نصاب دارین یا راهنمایی میکنین خودم نصب کنم ؟
  منتظر پاسختون هستم. با تشکر

 21. محمدپور

  سلام یه درب آکاردئونی نیاز دارم. میخام درب محکمی باشه و همچنین امنیت خونه رو بالا ببره. از طرفی بودجه ای که در اختیار دارم محدود هست.
  شما برای من چه پیشنهادی ارین ؟
  اگر هم لیست به روز قیمت درب آکاردئونی رو دارین ممنون میشم برای من ایمیل کنید.
  در خصوص انواع درب آکاردئونی و نوع تسمه ای که بری ساخت اون استفاده کنید رو بهم بفرستید.
  ممنون از سایت بسیار خوبتون .

 22. رسولی

  خسته نباشید من بوتیک دارم قصد دارم ووردی اون رو درب آکاردئونی نصب کنم. الان درب آهنی نصب هست ولی روی اونو رو شیشه سکوریت زدم که زیبایی فضا حفاظ بشه. خواستم بدونم آیا روی شیشه سکوریت امکان نصب درب آکاردئونی هست ؟
  ابعاد درب ورودی بوتیک بنده بزرگ هست و من شهرستان هستم. شما ارسال درب آکاردئونی به شهرستان دارین ؟
  ممنون میشم زودتر پاسخ بدین چون قصد خرید دارم.

 23. محمدی

  سلام خدمت شما
  من یه ویلا دارم که تو کرج سمت کردان هست. میخواستم براش درب آکاردئونی نصب کنم. قبل از اون خواستم از شما مشورت بگیرم.
  آیا برای دررب ورودی حیاط و پارکینگ هم درب آکاردئونی بگیرم یا فقط برای درب ورودی ویلا براش نصب کنم.
  ممنو میشم پاسخ بنده رو ایمیل کنید.

 24. rajabi

  درود بر شما
  شما نمایندگی درب آکاردئونی به شهرستان هم میدین؟
  من تو شهرستان اندیمشک هستم و درب کرکره ای تولید میکنم. میخواستم درب آکاردئونی هم توی مغازم بذارم . روزانه خیلی ها میان راجع به قیمت درب آکاردئونی سوال میپرسن فکر کردم که از یه جای معتبر نمایندگی بگیرم . برا همین از شما میخوام در صورتی که برای درب آکاردئونی نمایندگی میدین . شرایطش رو برام ایمیل کنید.
  ممنو از پاسخگویی شما

 25. مدیر Post author

  سلام
  من میخوام حفاظ آکاردئونی بخرم ولی نمیدونم این حفاظ ها چه مدل هایی دارن- و اینکه بهترین نوع درب آکاردئونی برای ویلا کدوم هست؟

 26. یوسفی

  سلام لگه بخوام قیمت درب آکاردئونی رو بگیرم از کجا باید بپرسم؟
  یه جای معتبر و جامع باشه که ادم با خیال راحت اقدام به خرید درب آکاردئونی کنه.سایت های زیادی گشتم هنوز نمیدونم از کجا خرید کنم.

 27. خریدار درب

  قیمت درب آکاردئونی رو چطوری محاسبه میکنید ؟
  ارتفاع درب آکاردئوین رو شما اندازه گیری میکنید یا ما باید بهتون اندازه بدیم ؟

  1. مدیر Post author

   قیمت حفاظ درب آکاردئونی بر اساس سایز درب محسابه میشه . و اینکه شما چه نوع دربی انتخاب کنید. هر نوع حفاظ آکاردئونی بر اساس مدل های مختلف میزان تسمه و آهن به کار رفته در آن متفاوت هست. به همین دلیل وزن درب آکاردئونی نیز مختلف هست. برای اندازی گیری چهارچوب درب منزل جهت خرید حفاظ درب آکاردئونی کافیه با شماره 09126040744 تماس بگیرید. تا نفر به محل اعزام کنن جهت سایز درب و مشاوره حهت خرید نوع حفاظ درب آکاردئونی مناسب.

 28. یوسفی

  من تو شهریار زندگی میکنم. قید دارم درب آکاردئونی بخرم. نزدیک ترین فروشنده درب آکاردئونی که مورد تایید شما باشه رو توی شهریار معرفی میکنید؟
  اگه خودتون ارسال درب آکاردئونی به شهرستان دارید هم ممنون میشم اعلام کنید.
  روش های خرید غیر حضوری درب آکاردئونی رو هم بگید لطفا.

  1. مدیر Post author

   جهت خرید حفاظ درب آکاردئونی هم میتونید حضوری مراجعه کنید. هم ما میتونیم براتون ارسال کنیم. ما به شهرهای اطراف تهران و حتی شهرهای دور تر حفاظ آکاردئونی ارسال میکنیم. شهریار که نزدیک دستمونه مشکلی نداره.

 29. یوسف نژاد

  سلام بر شما
  برای خرید (حفاظ آکاردئونی) درب آکاردئونی انبار آهن شادآباد رو کلا گشتم. یکی دوتا از تولید کنند ها قیمتشون مناسب بود. ولی وقتی با گروه حفاظ اکبری تماس گرفتم جهت خرید درب آکاردئونی از همه قیمت پایین تر بهم دادن. واقعا قیمت محصولاتتون نسبت به بقیه کمتر هست. و همچنین کیفیت بالاتری دارن.

  1. مدیر Post author

   گروه تولیدی حفاظ اکبری تمام تلاش خودش رو میکنه تا محصولات با کیفیت و با قیمت تمام شده پایین به دست مشتری برسونه.
   محصولات این گروه تولیدی شامل حفاظ شاخ گوزنی ، درب اکاردئونی ف درب انباری و انواع حفاظ بالکن و تراس می باشد.
   جهت خرید حفاظ درب آکاردئونی میتوانید در همه ساعات با شماره 09126040744 تماس بگیرید.

  1. مدیر Post author

   انواع مدل حفاظ درب آکاردئونی که در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میشه شامل موادر زیر هست :
   درب آکاردئونی 3 ردیف لوزی ساده 2 خم
   درب آکاردئونی 3 ردیف لوزی 4 خم مقاوم
   درب اکاردئونی مدل پیچ
   درب اکاردئونی مدل ایتالیایی
   درب اکاردئونی 4 لوزی مقاوم
   درب آکاردئون تمام گل با 4 لایه پرچ مخفی
   درب آکاردئونی 3 گل با 4 لایه پرچ مخفی
   درب آکاردئونی تمام گل پرچ مخفی 4 لایه طرح دار سلطنتی
   اینها مدل هایی از انواع حفاظ درب آکاردئونی هست که در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید شده و روانه بازار شده است.

  1. مدیر Post author

   قیمت هر کنر مربع حفاظ آکاردئونی به نوع درب آکاردئونی که انتخاب میکنید دارد. قیمت هر کدام بر حسب متریال و وزن اون متفاوت هست. جهت دریافت قیمت با شماره 09126040744 تماس بگیرید.

 30. واحدی

  امنیت درب آکاردئونی چقدر هست؟ آیا حفاظ آکاردئونی قابل اعتماد هست یا نیاز هست در کنارش از درب ضد سرقت استفاده کنیم ؟

  1. مدیر Post author

   درب آکاردئونی یکی از انواع حفاظ درب است که در بازار وجود داره. در صورتی که بخواهید امنیت منزل مسکونی خودتون رو افزایش بدید میتونید از درب ضد سرقت استفاده کنید. که به افزایش ایمنی محل کمک میکنه.
   ولی در صورتی که نمیخواید از درب ضد سرقت استفاده کنید همین درب آکاردئونی به اندازه کافی امنیت ایجاد میکنه.

 31. سیستم ساز

  سلام وقت به خیر
  من حفاظ درب آکاردئونی برای ورودی پارکنیگ مجتمع خریدای کردم متاسفانه این درب آکاردئونی به صورت نیمه باز بوده و ماشین بهش خورده . بخشی ازش کج شده.
  برای تعمیر حفاظ درب آکاردئونی راهکاری دارید ؟ یا باید کلا بکنم و از نو یه درب آکاردئونی دیگه بخرم ؟

  1. مدیر Post author

   درود بر شما دوست عزیز
   حفاظ درب آکاردئونی به صورتی ساخته شده که باید برای باز و بسته شدن تراز باشه. وقتی این درب از حالت تراز خارج میشه دیگه اون کارایی قبلی رو نداره. در حال حاضر حفاظ درب آکاردئونی شما دچار آسیب شده و از حالت تراز خارج شده به همین دلیل در زمان باز و بسته شدن اذیت میکنه.
   بهترین پبشنهاد برای شما خرید حفاظ درب آکاردئونی دیگه و جایگزین کردن اون هست.
   در صورتی که قصد خرید و یا جایگزینی حفاظ درب آکاردئونی خودتون رو دارید توصیه میکنم با شماره 09126040744 تماس بگیرید.

 32. ولی زاده

  سلام
  من توی شهر قم زندگی میکنم/.
  میخوام برای ورودی مجتمع هم برای درب پارکنیگ از حفاظ درب آکاردئونی استفاده کنم. شهر قم رو گشتم قیمت حفاظ درب آکاردئونی که اینجا میفروشن بالا هست. دلیل بالا بودن قیمتشون هم اینه که بیشتر فروشنده هستن تا تولید کننده. توی اینترنت یه سرچی زدم با سایت شما آشنا شدم.
  نظرات رو که خوندم دیدم اکثرا از محصولات شما رضایت داشتن. الان میخواستم بدونم برای شهر قم هم ارسال دارید و هم نصب میکنید ؟

  1. مدیر Post author

   با سلام
   برخی از فروشندگان حفاظ درب آکاردئونی در شهر قم محصولات خودشون رو از ما میخرن به همین دلیل قیمت تمام شده اون تو شهر قم و سایر شهر ها از تهران بیشتر هست. در حال حاضر ما حفاظ درب آکاردئونی رو که تولید میکنیم به شهرهای اطراف ارسال میکنیم. شما هم اگر قصد خرید درب اکاردئونی رو دارید و امکان مراجهه حضوری ندارید توصیه میکنم با شماره 09126040744 تماس بگیرید.
   تولید و فروش انواع حفاظ درب آکاردئونی، درب آکاردئونی در مدل های مختلف . ارزانترین قیمت درب آکاردئونی

 33. ملکی

  سلام
  من حفاظ درب آکاردئونی رو از یکی از همکارن شما خریم. متاسفانه بعد از مدتی رنگش دچار شکستی شد و الان ظاهر زشتی پیدا کرده و پوسته پوسته شده. میخواستم بپرسم شما حفاظ درب آکاردئونی رو از ما برمیدارید با اختلاف قیمت یکی دیگه بهمون بدین؟
  ممنون میشم. چون این حفاظ آکاردئونی که خریدم تو محیط بیرون از خونه استفاده میکنم و اینجا رطوبتش بالا هست.

  1. مدیر Post author

   دلیلی رنگ پریدگی رنگ حفاظ آکاردئونی کیفیت پایین رنگ درب است. برخی از همکاران ما به جهت فروش بیشتر و کمتر کردن قیمت درب آکاردئونی اقدام به استفاده از رنگ بیکیفت میکنند که بعد از مدتی این رنگ ها پوسته پوسته میشه و طبیعتا دچار زنگ زدگی میشه. در صورتی که قصد دارید درب آکاردئونی خودتون رو تعویض کنید با شماره 091206040744 حفاظ اکبری تماس بگیرید.
   تولید و فروش انواع حفاظ درب آکاردئونی در تهران و ارسال به شهرستان های اطراف.

 34. یوسف وند

  سال گذشته من ازتون حفاظ درب آکاردئونی خریدم. متاسفانه موقع جابجایی دچار آسیب شده و به سختی باز و بسته میشه. این مدت هم ازش کم استفاده کردم.
  با توجه به اینکه موقع خرید گفتین گارانتی دارن ازتون ممنون میشم برام مشکلش رو رفع کنید.
  چون واقعا این حفاظ درب آکاردئونی که نصب کردم تقریبا بگم برام اون کارایی رو نداشته.

  1. مدیر Post author

   سلام و درود
   در خصوص تعویض درب آکاردئونی خدمتتون بگم که تا زمانی که درب آکاردئونی نصب نشده میتونیم براتون تعویض کنیم. با توجه به اینکه حفاظ درب آکاردئونی شما در طی جابجایی دچار آسیب شده ما در خصوص تعویض کاری نمیتونیم براتون انجام بدیم و توضیه میکنیم که یک حفاظ درب آکاردئونی جدید خریداری و نصب کنید.

 35. احسانی

  سلام
  قبل از خرید درب کاردئونی از گروه تولیدی حفاظ اکبری واقعا نمیدونستم که ایقدر منصف هستن. قیمت پایین درب آکاردئونی همیشه بیانگر کیفیت خوب این محصول نیست. ولی در گروه تولیدی حفاظ اکبری این قانون نقض شده. یعنی هم قیمت درب آکاردئونی و سایر محصولاتشون کمه و هم کیفیتشون عالی هست.
  زمان نصب درب آکاردئونی هم خیلی با حوصله اومدن و نصب درب آکاردئونی رو هم با سرعت و هم با حوصله خیلی خوب انجام دادن.
  واقعا من هم از حفاظ آکاردئونی که ازشون خریدم راضی هستم. هم از اخلاق و رفتارشون با مشتری.

  1. مدیر Post author

   سلام و درود بر شما
   خوشجالم از نظرت پر از مهر و محبتتون
   گروه تولیدی حفاظ اکبری با تکیه بر تخصص و رعایت حقوق مشتریان اقدام به تولیدی انواع حفاظ درب آکاردئونی کرده است. ما در این گروه تولیدی در تلاش هستیم تا با تولید محصولات بسیار با کیفیت و قیمت پایین رضایت مشتری را حاصل کنیم.
   رضایتمندی شما و اظهار لطف و محبتتون نسبت به خرید درب آکاردئونی از این گروه تولیدی باعث میشه ما در تولید محصولات با کیفیت ترغیب بشوم. و روحیه بیشتر و مضاعف بگیریم.

 36. رسولی

  سلام و عرض خسته نباشید دارم.
  بنده مسئول خرید یکی از شرکت های ساختمانی هستم. ما برای همه واحدهایی که میسازیم قصد داریم از درب آکاردئونی استفاده کنیم. در طی تحقیقات که انجام دادم و نظرات کاربران که خوندم متوجه شدم اکثر کاربران رضایت زیادی از درب آکاردئونی که از شما خریدن داشتن. به همین دلیل تصمیم دارم تا درب آکاردئونی رو از ما خریداری کنیم.
  لطفا به ایمیل بنده اطلاع بدین که شرایط فروش حفاظ درب آکاردوئونی به صورت عمده چی هست ؟

  1. مدیر Post author

   درود بر شما
   گروه تولیدی حفاظ اکبر در حال حاضر با بسیاری از شرکت های ساختمانی جهت تولید حفاظ شاخ گوزنی و همچنین تولید درب آکاردئونی همکاری میکند.
   افتخار همکاری با بسیاری از این شرکت ها باعث شده است تا ما در تلاش باشیم تا هر روز محوصلات بهتر و با کفیت تری در دسترس مشتری قرار بدهیم.
   به طور حتم خرید درب آکاردئونی به صورت عمده و در تولید انبوه در قیمت تمام شده این محصول تاثیر زیادی دارد.
   جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه اخذ قرار داد و همکاری با شماره 09126040744 تماس بگیرید.
   گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید کننده انواع درب آکاردئونی و حفاظ شاخ گوزنی

 37. اشکان

  سلام
  من یه جونم که جویای کار هستم.
  میخواستم بدونم اگه وام بگیرم و وسایل ساخت درب آکاردئونی رو بخرم میتونم از این روش کسب درآمد کنم؟
  آیا شما ساخت درب آکاردئونی رو آموزش میدین؟
  چطوری میتونم پیش شما ساخت درب آکاردئونی رو یاد بگیرم و برای خودم کسب و کار راه اندازی کنم؟

  1. مدیر Post author

   سلام دوست عزیز
   جهت تولید درب آکاردئونی نیاز به داشتن تجره ، تخصص و همچنین تجهیزات ساخت و جوشکاری و همچنین رنگ آمیزی درب آکاردئونی است.
   پیشنهادی که برای شما داریم این است که ابتدا نمایندگی محصولات ما رو در شهرستان خودتون داشته باشید.
   محصولاتی همچون درب آکاردئونی و انواع حفاظ شاخ گوزنی را بهتون میدیم که به عنوان نماینده فروش ما در شهر خودتون بفروشید.
   در صورتی که مشتری های شما به اندازه زیاد شدند که نیاز به ایجاد یک کارگاه مستقل جهت تولید درب آکاردئونی داشتید. ما در کنار شما هستیم جهت راه اندازی و آموزش ساخت ردب آکاردئونی.
   موفق و پیروز باشید.
   گروه تولیدی حفاظ اکبری

 38. رضایی نژاد

  با احترام
  لطفا راهنمایی کنید که تولید درب آکاردئونی در کدام شهر توجیه اقتصادی داره ؟
  بنظر شما تولید درب آکاردئونی حاشیه سود بیشتری داره یا تولید درب آکاردئونی ؟
  لطفا راهنمایی کنید

 39. محمدپور

  من درب آکاردئونی رو از گروه تولیدی حفاظ اکبری خریداری کردم – هم قیمت درب آکاردئونی که به من دادن مناسب بود – هم از قیمت درب آکاردئونی دیجی کالا ارزونتر بود. توصیه میکنم اگه میخوایید حفاظ آکاردئونی خرید کنید از گروه تولیدی حفاظ اکبری بخرید.

  1. مدیر Post author

   ممنون از نظر شما دوست عزیز
   اگر به دنبال خرید درب آکاردئونی هستید گروه تولیدی حفاظ اکبری انواع درب آکاردئونی با کیفیت های مختلف تولید میکنه. برای استعلام قیمت درب آکاردئونی و آشنایی با قیمت انواع حفاظ آکاردئونی با شماره 09126040744 تماس بگیرید.

 40. خزایی

  اگه به دنبال درب آکاردئونی با کیفیت میگردین گروه تولیدی اکبری بهترین ها رو ارائه میده. حتما خرید درب آکاردئونی رو با خیال راحت انجام بدین.

  1. مدیر Post author

   با درود
   خرید درب آکاردئونی ارزان یکی از اهداف کاربران است. اگر به دنبال خرید درب آکاردئونی ارزان و با کیفیت هستید با ما تماس بگیرید.
   گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید کننده انواع درب آکاردئونی در رنگ کیفیت و مدل های مختلف.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Phone icon
تماس مستقیم | 09126040744

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴