ارزانترین درب آکاردئونی در پایتخت
0912-604-0744

ارسال سریع ،فروش عمده و تک ، محصول با کیفیت

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی شهریور ماه 1402

امنیت منازل مسکونی امروزه از اهمیت بسیار زیادی برخور است. به طوری که میگویند امنیت سرمایه هر شخص است. حقیقت این است که اگر امنیت نباشد تمام سرمایه افراد به راحتی به خطر می افتد. درب حفاظ آکاردئونی یکی از ابزارهایی است که به امنیت خانه های مسکونی و تجاری کمک زیادی میکند.

حفاظ آکاردئونی یا درب یک نوع درب است که غالبا از جنس آهن است. بازو بسته شدن این نوع درب ها به صورت کشویی است . برای جاهایی که مشکل فضا دارند بهترین گزینه است.اگر به دنبال قیمت درب آکاردئونی در فروردین 1401 هستید میتوانید با ما تماس بگیرید.

سفارش انواع مدل های درب آکاردئونی 09126040744

 

درب آکاردئونی میتواند در کنار درب ضد سرقت ایمنی بسیار بالایی ایحاد کند. درب آکاردئونی در ورودی خانه نصب میشود. و باعث میشود تا امنیت خانه تضمین شود.

"درب آکاردئونی

اگر به دنیال قیمت درب آکاردئونی در تهران یا کرج هستید کافی است با ما تماس بگیرید. کمترین و مناسب ترین قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی را از ما بخواهید . درب آکاردئون کاربرد زیادی در منازل مسکونی ، تجاری و اداری دارد.

هدف ساخت درب آکاردئون به طور کلی استفاده بهینه از فضا بوده است. به دلیل اینکه درب حفاظ به صورت کشویی است به همین دلیل فضای زیادی اشغال نمیکند. بهترین گزینه جهت آپارتمان های نقی است که فضای کمی در اختیار دارند.

درب آکاردئون به راحتی با فشار دست جابجا میشود. به همین دلیل ریلی بودن درب آکاردئون یکی از مزایای آن است.

راحتی نصب و راحتی باز و بشته شدن آن باعث شده است تا افراد به راحتی به دنیال خرید درب آکاردئون باشند.

درب آکاردئونی

تاریخچه امنیت منازل مسکونی

در این زمان بود که مردم به فکر این افتادند تا خانه و دارایی خود را در مکان امنی قرار دهند . این مکان امن غالبا خانه خود بود. و وسایل مهم خود را در خانه نگهداری میکردند. به دنبال آن خانه های مدرن و ابزار گران قیمت جای خود را بین افراد پیدا کرد. خانه های محکم تر ساخته شدند و مردم به فکر ایمنی بیشتر خانه خود افتادند.

در این فصل مردم به فکر ساخت حفاظ هایی از جنس محکم تر افتادند. حفاظ های قدیمی معمولا از چوب ساخته میشدند. و ایمنی انها پایین بود. در زمانی که درب همه خانه ها از چوب ساخته شده بود غالبا حفاظ مورد استفاده در آن ها هم از نوع چوبی بود. ولی امروزه به دلیل وجود پدیده آپارتمان نشینی و ساخت مجتمع های مسکونی فراوان. نیاز به حفاظت بیشتر حس میشود.

درب های آکاردئونی همانند ساز آکاردئون قابلیت بازوبسته شدن دارند. و به همین دلیل این نام به اینگونه درب ها اطلاق می شود.البته این نوع درب ها را با نام های دیگری مانند درب های کشویی یا کرکره ای نیز می شناسند.

امنیت یکی از نیازهای اساسی انسان ها می باشد. که همواره مورد توجه افراد بوده است. به همین منظور ازاین درب ها به دلیل اینکه در عین سادگی   از استحکام بالایی نیز برخوردار هستند.

به عنوان حفاظ هایی برای درب های آپارتمانی، مغازه ها، انبار ها استفاده می شود. از درب های آکاردئونی ریموت دار که باز وبسته شدن آن توسط نیروی برق انجام می شود.  می توان به عنوان درب پارکینگ نیز استفاده کرد. از این درب ها برای مکان های عمومی علاوه بر درهای ضدسرقت مانند بانک ها نیز استفاده می شود.

درب آکاردئونی

اجزای درب های آکاردئونی

این حفاظ ها چهارچوبی از آهن یا فولاد دارند. که به صورت پروفیل ساخته می شوند. داخل این پروفیل ها تسمه هایی عمودی،افقی و مورب کار شده که با پین به هم وصل می شوند.یک ریل چرخ دار آهنی جهت بازوبسته شدن درب های آکاردئونی وتحمل وزن درب تعبیه می شود.

درب های آکاردئونی به تنهایی نمی توانند امنیت لازم رافراهم کنند به همین منظور نیاز است ازانواع مختلف قفل های آشکار بسته به نیاز وسلیقه تان مانند قفل های کتابی که زبانه در وقاب را به هم متصل میکنند. یا قفل های مخفی که برروی خود درب حفاظ آکاردئونی نصب می شوند استفاده کنید‌. دراین مورد می توانید باکارشناس های فروش محصول مشورت کنید.

انواع درب های آکاردئونی

عمده درب های آکاردئونی از جنس آهن هستند. ولی انواع مختلف دیگری از این درها نیز در بازار یافت می شوند. همچون درب های آکاردئونی ام دی افی و پی وی سی که هرکدام مزیت های های مختلفی دارند. که شما میتوانید براساس ویژگی هایی که درنظردارید هرکدام ازآنهارا سفارش دهید.

سفارش انواع مدل های درب آکاردئونی 09126040744

 

درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی آهنی

جنس این درها از آهن می باشد درنتیجه از استحکام بالایی نیزبرخوردار هستند. این نوع از درب ها پس از تولید بارنگ های کوره ای درتنوع رنگی متفاوت رنگ آمیزی خواهند شد. تادربرابر رطوبت و عوامل محیطی مقاوم باشد به همین دلیل میتوان ازاین درب ها در محیط های خارجی که درمعرض عوامل محیطی هستند استفاده کنید.

به دلیل استحکام ومقاومتی که این مدل ازدرب های آکاردئونی درمقایسه با سایر درب های آکاردئونی برخوردار هستند ، طرفداران بیشتری در بازار دارند.

درب های آکاردئونی ام دی افی

درب های آکاردئونی ازجنس ام دی اف قیمت پایینی دارد. که میتوان این ویژگی را از مزیت های این نوع درب ها دانست. ولی یکی ازبزرگترین معایبی که این نوع درب ها دارند. عمربسیارپایین وآسیب پذیری بالای آنها و تاثیرپذیری ازعوامل محیطی است. همچنین این درب ها وزن زیادی دارند وبعد ازمدتی ترک می خورند. ازاین نوع درب ها برای مدت طولانی نمی توانید استفاده کنید وبعد ازمدتی نیاز به تعویض شدن دارند.

درب آکاردئونی پی وی سی

این درب هاعلاوه بر زیبایی وزن کمتری نسبت به درب های آکاردئونی ازجنس آهن دارند. همچنین طول عمر بالاتری نسبت به درب های آکاردئونی ام دی افی دارند. این درب ها را به راحتی می توانید شستشو دهید.

از انواع مدل های دیگر درب های آکاردئونی میتوان به حفاظ آکاردئونی سه گل ساده و دوخم ، حفاظ آکاردئونی سه گل وچهارگل و پنج گل و چهارخم ،نقش دار، دوجداره،حفاظ آکاردئونی سلطنتی، حفاظ آکاردئونی ایتالیایی اشاره کرد.

درب آکاردئونی استاندارد

معمولا مقاطع کناری درب های آکاردئونی به ابعاد ۵۰*۳۰ باید در نظرگرفته شوند.

پرچ های مناسب ومرغوب در اتصالات وازتسمه های ۵*۲۰ استفاده شود.

دستگیره های فلزی کونیک وکمربند ایمنی داشته باشد.

ابعاد مقطع ریلی درب باید ۵۰*۵۰باشد.

برای ساخت آنها از جوش SMAW استفاده شود.

به رنگ های کوره ای الکترواستاتیک در تنوع رنگی قهوه ای سوخته ، مشکی، سفید ونقره ای و مسی موجود می باشند.

 

سفارش انواع مدل های درب آکاردئونی 09126040744

 

قیمت درب آکاردئونی

نصب درب های آکاردئونی

یکی ازمزیت های حفاظهای آکاردئونی نصب راحت این درب ها می باشد. که برای نصب نیاز به یک متخصص حرفه ای ندارید.

اولین کار برای نصب این درب ها، اندازه گیری چارچوب درب اصلی است. که می توانیداین کار را خودتان انجام دهید یا از کارشناس فروش ونصب فروشگاه مورد نظرتان کمک بگیرید.

مرحله بعدی جوش دادن درب پس از آماده کردن پروفیل ها می باشد. که معمولا در محل انجام می شود.

پس ازجوش دادن درب وسوارکردن آن برروی ریل چرخدار می توانید به راحتی از حفاظ آکاردئونی استفاده کنید.

درب های آکاردئونی در دو مدل تک لنگه و دو لنگه قابلیت تولیدشدن دارد.درنتیجه اگر محل شما کوچک است یا راه پله های تنگی دارید. مخصوصا در واحد های آپارتمانی می توانید از درب های آکاردئونی تک لنگه استفاده کنید. درب های اکاردئونی دولنگه برای محوطه های باز قابل سفارش هستند ولی به قفل ها ولولاهای پیشرفته نیاز دارند.

این درب ها برای عبور ومرور افراد مزاحمتی ایجاد نمی کند. زیرا کمترین فضا را در راه پله های منازل شما اشغال خواهندکرد. در مواقعی که نیازی به این درب ها ندارید به راحتی میتوانید آنها را برروی ضلع عمودی درب جمع کنید.

درب های آکاردئونی به دلیل کیفیت خوبی که دارند از نوع پرفروش ترین درب ها دربازار هستند. درنتیجه از تنوع بالایی برخوردار بوده و می توانید باقیمت مناسبی طبق نیاز خود این درب ها را سفارش وخریداری کنید. این درب ها علاوه بر امنیت وتنوع بالا، دوام بالایی نیز دارند و به راحتی می توانید. از آنها استفاده کنید زیرا ازسایر حفاظ های امنیتی ساده تر هستند. و احتمال خرابی کمتری نسبت به درب های ضدسرقت کامپیوتری دارند.این درب ها هنگام باز وبسته شدن سروصدای بسیار کمی دارند.

معایب درب های آکاردئونی

ممکن است گاهی همسایگان شما مخصوصا در خانه های آپارتمانی باتغییر شکل راهرو کنار نیایند و این برای شمامشکل زا شود این درب ها سیستم خودکار وکنترل ازراه دور مانند دزدگیرها و دوربین ها برای جلوگیری ازورود افرادبیگانه ندارند. درصورتی که یکی از معایب آنها،قسمت لولای این درب ها است که سارقین میتوانند باقراردادن دیلمی در لولا، آنهارا ازهم در آورند.لازم به ذکر است این مشکل را می توان بااستفاده از لولاهای سه پارچه حل کرد.

امنیت خانه با درب آکاردئونی 

امروزه حفاظ ها به اشکال مختلف ساخت میشوند. حفاظ هایی که روی دیوار خانه ها نصب میشود از نوع حفاظ هایی هستند که به حفاظ شاخ گوزنی معروف هستند. این نوع حفاظ ها ابتدا در شکل مورد نظر طراحی میشوند و سپس در اشکال مختلف برش خورده و بعد از جوشکاری و رنگ کاری روانه بازار میشوند.

حفاظ شاخ گوزنی به دلیل شکل ظاهری آن و امنیت بالای آن مورد توجه قرار گرفته است. اغلب افرادی که به شرکت ما مراجعه میکنند خواستار خرید حفاظ شاخ گوزنی هستند. چرا که این حفاظ روی دیوار حیاط نصب میشود و از ورود افراد غیر مجاز جلوگیری میکند.

سفارش انواع مدل های درب آکاردئونی 09126040744

ایمنی بیشتر ساختمان با انواع حفاظ

اگر شما هم دنبال ایمنی بیشتر برای خانه یا شرکت خود هستند توصیه میشود قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی این مقاله را به طور کامل مطالعه کنید.

ما در این مقاله هر آنچه که شما در مورد حفاظ شاخ گوزنی و خرید آن لازم دارید در اختیار شما قرار داده ایم.یکی از درب هایی که امروزه در ورودی هر واحد آپارتمانی مشاهده میکنید حفاطآکاردئونی می باشد. حفاظ آکاردئونی می تواند امنیت محل مورد استفاده شما را تامین نموده و خیال شما را از بابت امنیت آن محل راحت کند.

حفاظ آکاردئونی یا حفاظ کشویی یکی از بهترین دربهایی است که به صورت کشویی پشت در منزل یا محل کار شما نصب می گردد. که علاوه بر زیبایی امنیت آن محل را به مقدار بالایی افزایش می دهد.این نوع درب   در مدل های مختلف تهیه می شود که میتوان هم روی درب های ساده هم روی درب های ضد سرقت نصب گردد.

این درب ها در گروه تولیدی حفاظ اکبری در مدل های مختلف تولید میگردد. حفاظ آکاردئونی میتواند به صورت پرچ مخفی، قفل مخفی تولید شده که با نصب آن روی درب ورودی ساختمان خود، هم زیبایی را به محل هدیه می دهید هم امنیت را

قیمت درب آکاردئونی:

یکی از موارد مهمی که در قیمت حفاظ آکاردئونی تاثیر گذار است.کیفیت آهنی است که با آن حفاظ آکاردئونی را می سازند.از آنجایی که گروه تولیدی حفاظ اکبری مواد اولیه محصولات تولیدی خود را مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تهیه میکند.کیفت حفاظ  آکاردئونی که شما میخرید به طور مستقیم بر امنیت خانه مسکونی شما تاثیر میگذارد.

قیمت درب آکاردونی به عوامل مختلفی بستگی دارد. دربهای اکاردئونی از جنس های مختلف دارند و ساخت انها نیز با بقیه مدل ها متفاوت است. بنابر این قیمت انها هم می تواند متفاوت باشد. توجه کنید که درب حفاظ اکاردئونی که میخرید با توجه به ابعاد و محیط مورد استفاده آ را تهیه کنید. ضخامت اهنی که در ساخت این نوع دربها به کار گرفته میشود متفاوت است.هر چقدر میزان تراکم نرده های آن بیشتر باشد قیمت ان بالاتر است .استحکام و ضخامت نرده در ساخت درب اکاردئونی اهمیت بالای دارد. علاوه بر ضخامت نرده های به کار رفته در ساخت درب حفاظ اکاردئون عوامل مختلف دیگری نیز در قیمت نهایی ان تاثیر دارند. اگر به دنبال خرید درب اکاردئنی هستید مشاوران گروه تولیدی حفاظ اکبری در تمام ساعات پاسخگوی تماس شما خواهند بود.

قیمت درب آکاردئونی

انوع مدل درب آکادئونی

طول درب های اکاردئونی میتواند در محیط های مختلف متفاوت باشد. مثلا درب اکاردئون در محیط های فروشگاهی با درب درب اپارتمانی متفاوت است.

یکی از مهم ترین انواع درب های اکاردئونی تک لنگه یا دولنگه است. درب های تک لنگه در محیط های کوچک مثلا اپارتمانی مورد استفاده قرار میگیرد . ولی درب های دولنگه از دوطرف باز میشود و در محیط های بزرگ تر مثل درب مجتمع های تجاری یا مغازه ها استفاده میشود. این نوع درب ها به خاطر طول بزرگ تر که دارند قیمت بالاتری دارند.

 • دربهای آکاردئونی 3 گل.
 • آکاردئونی 4 گل.
 • حفاظ درب آپارتمان پیچی.
 • حفاظ اکاردئونی ایتالیایی.
 • دربهای آکاردئونی پرچ مخفی دوبل.
 • دربهای آکاردئونی قفل مخفی.

درب های دو جداره پرچ مخفی با تراکم بالا یکی از مطمعن ترین نوع درب های ساخته شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری است. این نوع درب ها را میتوان کابوس سارقان نامید چرا که ایمنی بالای ان امکان عبور هر شخصی را غیر ممکن میسازد.

امنیت بیشتر با ترکیب حفاظ شاخ گوزنی ؟

در نوشته قبلی سعی کردیم شما را با راهنمای خرید انواع حفاظ آشنا کنیم. حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ می باشد که بر اساس الهام از شاخ ها گوزن در تراکم و ارتفاع مختلف تولید میشود.این نوع حفاظ جهت جلوگیری از نفوذ سارقین به اماکن مسکونی و منازل استفاده می شود.امروزه علاوه بر حفظ امنیت منازل مسکونی و اماکن مورد استفاده به زیبایی و معماری ساختمان کمک شایانی میکند.

حفاظ شاخ گوزنی امروز در ابعاد مختلفی بر اساس نیاز افراد تهیه میشود.قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی به موراد زیر دقت کنید.  در گروه تولیدی حفظ اکبری انواع حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های زیر تولید مشود.ویژگی های حفاظ آکاردئونی

تاشو بودن دربهای آکاردئونی را میتوان به عنوان یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع در ها به شمار آورد.  اگر مشکل محدودیت فضا دارید یا دارای راه پله کوچک هستید؛ دربهای آکاردئونی بهترین گزینه برای شماست. دربهای آکاردئونی قفل مخفی که یکی از محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری می باشد به عنوان یکی از گزینه های مهم در حفظ امنیت منازل مسکونی و اداره ها همیشه به شما توصیه می گردد. چرا که پنهان بودن قفل این نوع از دربهای آکاردئونی میتواند منزل شما را به عنوان گزینه ای از لیست سارقین حذف نمیاد.

درب آکاردئونی

یکی از موارد مهم در حفظ امنیت درب ورودی منازل مسکونی درب آکاردئونی می باشد. از آنجایی که کشویی بودن از ویژگی های مهم این نوع درب می باشد. لذا میتواند فضای کمتری از منزل را به خود اختصاص میدهد.

درب آکاردئونی ساده

این نوع در آکاردئونی از تسمه های ۲۰*۵ که ۲۰ به عنوان پهنا و ۵ به عنوان ضخامت استفاده می شود.

درب آکاردئونی دو جداره

در ساخت این نوع درب از تسمه های ایستاده در داخل چار چوب آن ، به صورت دو لایه به یکدیگر از طریق جوشکاری به یکدیگر متصل می شود. که باعث ایمنی بیشتر و امنیت بالاتر آن میشود.

درب آکاردئونی دوبل

برای حفظ امنیت بخش های مختلف حفاظ آکاردئونی  روی میخ های آن یک تسمه فلزی جوشکاری میشود.  در دوبل یکی از ایمن ترین نوع درب هایی است که به هیچ عنوان امکان باز شدن توسط سارقین وجود ندارد.

درب آکاردئونی دلخواه و سفارشی

یکی از انواع دربهای آکاردئونی که به صورت ویژه در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید می گردد. درب سفارشی می باشد.مشتری میتواند  مواد به کار رفته در تولید این نوع درب را خودش تعین کند. بنابر این مشتری میتواند رنگ این نوع درب و حتی نوع تسمه به کار رفته در آن را به طور دلخواه تعیین کند.

به چه مورادی در خرید حفاظ درب آکاردئونی دقت کنیم؟

در خرید درب آکاردئونی به ضخامت تسمه به کار رفته در تولید آن دقت کنید. همچنین نوع رنگ و تعداد پرچ های اتصال بدن این درب به هم، در کیفیت و دوام آن تاثیر زیادی دارد. اگر قصد دارید این درب را در فضای بیرون از ساختمان استفاده کنید، توجه داشته باشید که رنگ آن ضد آب باشد.انواع رنگ های ضد آب و غبار گریز را میتوانید در سایت نانو تینوش ببینید.

کاربرد حفاظ درب آکاردئونی

دربهای آکاردونی امروزه به عنوان یکی از موراد مهم در کاهش ورد افراد غیر مجاز به محل های مورد استفاده شما میباشند. ورودی مجتمع های مسکونی، ورودی مجتمع های تجاری ، ورودی شرکتها یا انبارهای کالا را میتوان با استفاده از این درب ها امن نمود.دربهای آکاردئونی به دلیلی استفاده از تسمه های کشویی که هنگام جمع شدن روی همدیگر قرار می گیرند حداقل فضای ممکنه را اشغال میکند. از طرفی گروه تولیدی حفاظ اکبری این امکان را برای مشتریان فراهم آورده که سفارش تسمه به کار رفته در سایز های مختلف را از امکان پذیر نموده است. و نوع محصول دلخواه مشتری را بنا به سلیقه مشتری فراهم نماید.

درب آکاردئونی ارزان

نحوه سفارش خرید درب آکاردئونی

در بهای آکاردئونی از جمله دربهایی است که اگر حتی روی دربهای معمولی نصب گردد تا حد زیادی امنیت محل سکونت شما را تامین مینماید.نوع  پرچ مخفی آن یکی از امن ترین مدل از انواع دربهای تولید شده است .

حفاظ اکبری مخفتخر است که علاوه بر تولید درب آکاردئون، حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های مختلف و بهینه ترین قیمت ممکن در تهران تولید نموده و محصولات این گروه تولیدی به استان البرز ، قزوین شهرهای اطراف ارسال میگردد.

امنیت درب آکاردئونی

آیا میدانید که درب های ضد سرقت به راحتی توسط سارقین باز میشوند؟؟؟؟اگر درب ضد سرقت در ورودی خانه مسکونی خودتان استفاده کنید احتمال اینکه سارقین بتوانند آن را به راحتی باز کنند زیاد است. ولی درب آکاردئون که در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میشود. امنیت زیادی دارد. به همین دلیل احتمال سرقت خانه شما کم میشود.

درب هایی که دارای پرچ مخفی هستند و همچنین تراکم بالای دارند از مطمعن ترین و ایمن ترین نوع درب ها به شما میروند.

در زمان خرید درب اکاردئون باید موارد مختلفی را مد نظر قرا داشته باشد. مواردی همچون تراکم درب که ایمنی درباکاردئونی تا حد زیادی به ضخامت نرده های به کار رفته در ان بستگی دارد. همچنین شرایط جوی که دربی در انجا نصب میشود. مثلا درب اکاردئون در شرایط رطوب شمال یا شرجی جنوب کشور میتواند با هم متفاوت باشند.

یا مثلا به یک طرفه یا دوطرفه بودن درب دقت کرد. درب تک لولا از یکطرف باز میشوند و مناسب محیط های کوچک هستند. ولی درب های دو لولا یا دوطرفه از دو طرق باز میشوند و مناسب محیط های بزرگ تر مثل فروشگاه ها هستند.

درب آکاردئونی

نکات امنیتی در صورت عدم استفاده از درب آکاردئونی

اگر شما در ورودی منزل خود از حفاظ آکاردئونی استفاده نمیکنید. این احتمال وجود دارد که هر بار مراجعه به بیرون منزل شما در خطر سرقت قرار بگیرد. اگر در زمان ورود به منزل با سارق روبرو شدید این نکات امنیتی را رعایت نمایید.

1- آرامش خود را حفظ کنید.

2- در صورت در دسترس بودن تلفن همراه با پلیس تماس بگیرید.

3- به هیچ عنوان با سارق درگیر نشوید. چرا که میزان استرس بالای او ممکن است هر اتفاق غیر مترقبه ای رخ دهد.

4-اگر پلیس به هر دلیلی دیر رسید با صدای بلند همسایه ها را خبر کنید.

مواردی که در بالا گفتیم وقتی که دزد وارد خانه شما شود کاربرد دارد.ولی اگر ایمنی خانه خودتان را با استفاده از درب های گفته شده بالا ببرید امکان ورود دزد به خانه شما به حداقل می رسد.

کاربردهای دیگر درب آکاردئونی ؟

حفاظ درب اکاردئونی اما نسبت به ساير درب ها استفاده های فراوانی دارد. اگر ساختمان شما چند واحده است حفاظ حفاظ(درب)آکاردئونی میتواند امنیت آن را بالا ببرد.

اگر شما از اين نوع درب کشویی آهنی در ساختمان های مسکونی و يا تجاری استفاده کنيد. سبب امنیت و کاهش سرقت از طریق درب ورودی حتی درب های ضد سرقت که با پیچ گوشتی یا توپی زنی باز میشوند میگردد . شما همچنين ميتوانيد از اين نوع محافظ درب آهنی در مکان های خارجی ساختمان مانند محوطه های پارکينگ و … استفاده کنيد. بنابر این کاربرد دربهای آکاردئونی میتواند در همه جای مد نظر شما باشد.داربست فلزی

روش محاسبه قیمت درب آکاردئونی

قیمت این نوع درب ها بر اساس متر مربع حساب میشود. و اینکه مقدار تسمه به کار رفته در آن نیز میتواند بر قیمت تمام شده آن تاثیر فراوانی بگذارد. چون هر چقدر مقدار آهن به کار رفته در آن و ضخامت تسمه آن بیشتر باشد. وزن آن بیشتر شده و قیمت نهایی آن نیز بیشتر خواهد شد.شما برای محاسبه قیمت هر درب که میخواهید تهیه کنید از فرمول زیر میتوانید استفاده کنید.

ارتفاع درب * عرض درب * قیمت هر مترمربع = قیمت درب آکاردئونی.

از عوامل تاثیر گذار در قیمت دربهای آکاردئونی میتوان به نوع جنس و کیفیت به کار رفته در آن اشاره کرد. چه درب برای منازل باشد چه مکان های دیگر در هر صورت نحوه محاسبه قیمت درب  یکسان است.

درب آکاردئونی

نکات مهمی که در هنگام خرید دربهای آکاردئونی باید توجه کنید

1.حفاظ آکاردئونی کمتر ازسه گل (سه لوزی)نباشد. درب سه لوزی به این دلیل استاندارد است که امنیت بالایی دارد و شکل ظاهری آن از ورود دزد به خانه شما جلوگیری میکند.چون باز کردن آن خیلی سخت است.

2.حفاظ آکاردئونی قفل محکم وایمن داشته باشد.برخی تولید کنندگان درب آکاردئون قفل ارزان روی آن نصب میکنند. قفل ارزان به راحتی توسط دزد باز میشود. و باعث میشود تا خانه مسکونی یا محل کار شما مورد سرقت قرار گیرد.

3.قسمت ریلی آن روان باشد. جهت باز و بسته شدن راحت تر آن.

4.پرچ های محکم و مرغوب داشته باشد. پرچ های محکم ایمنی درب های تولید شده را به مراتب افزایش خواهند داد.

5.پروفیل های آن از جنس آهن ضایعاتی نباشد. برخی افراد برای کاهش قیمت تمام شده درب های تولیدی خود از آهن های بازیافتی و کیفیت پایین استفاده میکنند. که شما در هنکام خرید به این مورد توجه ویژه داشته باشید. دربهای تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری از آهن درجه یک و به صورت مستقیم از کارخانه تهیه شده. و همین امر بر کیفیت و ایمنی این درب ها می افزاید.

6.قابلیت بازشدن آن با سروصدا همراه نباشد. برخی دربهای آکاردئونی تولید شده به دلیل عدم تولید استاندارد در هنگام باز و بسته شدن سرو صدای زیادی تولید میکنند. و این امر علاوه بر کاهش ایمنی آلودگی صوتی نیز تولید میکند.

نکات تکمیلی مهم در خرید حفاظ آکاردئونی

اگر می خواهید امنیت آپارتمان خود را بیشتر کنید و به فکر خرید نرده آکاردئونی هستید، نکات زیر را به خاطر داشته باشید:

پیشنهاد میشود حفاظ آکاردئونی تهیه شده دارای قفل محکم و ایمن باشد. تا بتوانید امنیت بیشتری را برای مکان مورد استفاده خود فراهم کنید.بهتر است حفاظ آکاردئونی موردنظر شما، کمتر از سه گل نباشد. دربهای آکاردئونی سه گل بسیار استاندارد هستند. زیرا هم امنیت ساختمان را حفظ کرده و هم از ورود دزدان جلوگیری می کنند و هم به راحتی باز و بسته می شوند و سنگین نیستند.و ایمنی مکان مورد نظر را افزایش میدهند.

درب آکاردئونی

خرید حفاظ آکاردئونی

در هنگام خرید حفاظ آکاردئونی، به قسمت ریلی آن توجه کنید. قسمت ریلی در آکاردئونی شما باید روان باشد تا به راحتی باز و بسته شود و شما را اذیت نکند. درب های تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری علاوه بر روان بودن کیفیت بالایی برخوردار بوده. و این موضوع میتواند به ایمنی و زیبایی محل سکونت شما اضافه نمیاد.

در آکاردونی موردنظر شما باید پرچ یا اتصال دائم محکم و مرغوبی داشته باشد. برخی دربهای تولید شده به دلیل عدم اتصالات محکم توسط سارقین به راحتی باز شده. و ایمنی محل سکونت شما را به خطر می اندازد. محکم بودن پرچ، مانع از سنگینی و افتادگی درب آکاردونی خریداری شده می شود و عمر مفید حفاظ را بالا می برد. بنابر این در هنگام خرید از تعداد پرچ ها به کار فته و نوع جوش آن اطمینان حاصل کنید.

سفارش انواع مدل های درب آکاردئونی 09126040744

 

درب آکاردئونی

نکات تکمیلی دیگر در مورد خرید درب آکاردئونی

توجه کنید که درب آکاردیونی دلخواه شما از پروفیل های مرغوب ساخته شده باشد.یکی از دلایلی که باعث میشود درب آکاردئون عمر طولانی نداشته باشد این است که از آهن بی کیفیت و ضایعات در ساخت آن استفاده میشود.

در آکاردئونی مدنظر شما باید زیبایی ظاهری داشته باشد و با رنگ ورودی خانه شما هماهنگ باشد. یکدست شدن شدن نوع درب منزل و درب آکاردئون از لحاظ رنگ و کیفیت هم ایمنی منزل شما را بالا برده و هم بر زیبایی بصری آن می افزاید.

خرید درب آکاردئونی

به دلیل اینکه تقریبا بیشتر درب های ساختمان به اندازه کافی امنیت و استحکام ندارند. و نمی توانند به تنهایی از ورود سارقان ممانعت به عمل آورند. در این حالت استفاده از درب آکاردئونی میتواند راه حل بسیار مناسبی باشد. که با هزینه کم میتوانید امنیت بالایی را ایجاد کنید.

البته قبل از خرید در آکاردئونی میتوانید دیوار حیاط خودتون را به وسیله حفاظ شاخ گوزنی امن نمایید. حفاظ شاخ گوزنی مورد نظرتون رو میتوانید از گروه تولیدی حفاظ اکبری تهیه کنید.به این صورت ترکیب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار و دربهای آکاردئونی در ورودی منزل مسکونی میتواند امنیت خوبی به منزل شما بدهد.

انواع حفاظ آکاردئونی از نظر جنس

حفاظ های آکاردئونی از نظر جنس به انواع مختلفی تقسیم میشوند.در ادامه برخی از انواع حفاظ های آکاردئونی را به شما معرفی میکنیم.

درب آکاردئون چه مزیتی دارد؟

 • امنیت بیشتر در ساختمان برقرار میکند.
 • دارای استحکام بسیار بالایی است.
 • شکا زیبایی دارد و بیرون ساختمان را زیبا میکند.
 • دارای قیمت مناسب و منطقی است.
 • حمل و نصب آن راحت و سریع است.
 •  روی دربهای تک جداره و دوجداره قابل اجرا است.
 • دارای رنگ بندی های جذاب است.

حفاظ آکاردئونی آهنی

جنس این نوع حفاظ از آهن بوده و به دلیل استحکام بالا و مقاومت زیاد در برابر پوسیدگی و خوردندگی معروف است. به دلیل اینکه  وزن آنها که از جنس آهن می باشد وزن بالاتری دارندو همچنین قیمت آنها نیز بالاتر از سایر انواع حفاظ است. رنگ این نوع حفاظ میتوان دلخواه انتخا کرد.

قیمت درب آکاردئونی تهران

حفاظ آکاردئونی MDF

وزن این نوع حفاظ به دلیل نوع جنس آن سبک تر از حفاظ آکاردئونی آهنی می باشد. کاربرد این نوع حفاظ در مکان هایی است که نیاز است مدام تمیز و پاکیزه باشد.

حفاظ آکاردئونی و حفاظ  ضد سرقت

یک تصور غلط بین افراد وجود دارد این است که درب های ضد سرقت نیاز به حفاظ ندارند. و به تنهایی قادر هستند تا جلوی سارقین را بگیرند.

هرچه مسیر ورودی سارقان به منزل مسکونی شما محدود تر و سخت تر باشد. منزل شما از امنیت بالاتری برخوردار خواهد بود. درب های ضد سرقت به تنهایی قادر به تامین امنیت مکان مورد استفاده نیستند. و لازم است حتما از حفاظ آکاردئونی برای افزایش ضریب امنیت آن استفاده گردد.

در صورتی که در منزل مسکونی خود از درب ضد سرقت استفاده میکنید و میخواهید هزینه زیادی متحمل نشوید. توصیه میشود از حفاظ های آکاردئونی ساده برای این امر استفاده کنید. بسیاری افراد بعد از اینکه امنیت منزل مسکونیشان به خطر می افتد و دزد وارد آن میشود به فکر تهیه درب آکاردئونی می افتند که این امر حکایت نوش دارو بعد از مرگ سهراب است. جلوی حادثه را قبل از وقوع بگیرید.

حفاظ های آکاردئونی آشنا شاخته و همچنین راهنمای آشنایی با انواع در آکاردئونی را به شما معرفی کنیم. حفاظ آکاردئونی یکی از انواع محصولات گروه تولیدی اکبری می باشد. در این نوشته قصد داریم راهنمای خرید حفاظ آکاردئونی مناسب را برای شما شرح دهیم. قبل از شروع بحث در خصوص درب آکاردئون میخواهیم شما را با انواع محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری آشنا کنیم.

درب آکاردئونی چیست

یکی از موارد مهم در حفظ امنیت درب ورودی منازل مسکونی درب آکاردئون می باشد. از آنجایی که کشویی بودن از ویژگی های مهم این نوع درب می باشد. لذا میتواند فضای کمتری از منزل را به خود اختصاص میدهد.

درب آکاردئونی ساده

این نوع درب آکاردئونی از تسمه های ۲۰*۵ که ۲۰ به عنوان پهنا و ۵ به عنوان ضخامت استفاده می شود.

درب آکاردئونی دو جداره

این نوع درب آکاردئونی از تسمه های ایستاده در داخل کلاف درب اکاردئون تسمه ها به صورت دو لایه به یکدیگر از طریق جوشکاری به یکدیگر متصل می شود. که در حفظ ایمنی و زیبایی درب آکاردئون تولید شده تاثیر زیادی دارد.

درب آکاردئونی دوبل

برای حفاظت از پرچ هایمورد استفاده در این نوع درب از تسمه هایی استفاده میشود که روی آن ها را میپوشاند.این تسمه ها به امنیت بیشتر این درب ها کمک میکنند.درب هایی که با این نوع تسمه ساخته میشوند امنیت بالایی دارند.حفاظ ها درب دوبل به سختی توسط دزدان باز میشوند.

 درب آکاردئونی سفارشی

یکی از انواع درب های آکاردئونی که به صورت ویژه در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید می گردد. درب سفارشی می باشد.شما به صورت سفارشی هر نوع درب با هر نوع کیفیتی را میتوانید سفارش بدید و ما آن را برای شما تولید میکنیم. در این نوع درب ها سایز تسمه را مشتری انتخاب میکند. رنگ این نوع درب نیز توسط مشتری انتخاب میشود.

چه مورادی در خرید درب آکاردئونی دقت کنیم؟

در خرید درب آکاردئونی به ضخامت تسمه به کار رفته در تولید درب آماردئونی دقت کنید. همچنین نوع رنگ و تعداد پرچ های اتصال بدن درب آکاردئون به هم در کیفیت  درب آکاردئون تاثیر زیادی دارد. رنگ به کار رفته در پوشش درب آکاردئونیپ نیز یکی دیگر از مورادی است که در تهیه درب آکاردئونی باید به آن توجه داشت.

در صورت تمایل به مشاوره رایگان درتهیه درب آکاردئون میتوانید با شماره ۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴ تماس حاصل فرمایید.

در این نوشته سعی کردیم شما را با انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئون آشنا نموده و راهنمای خرید درب آکاردئونی مناسب را به شما ارائه دهیم.

درب آکاردئونی یکی از محصولات  تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری می باشد. اگر میخوای درب مطمعن بخری صبر کن تا این مقاله رو کامل بخونی بعد اقدام کن.
قبل از اینکه خرید هر نوع دربی نیاز است تا انواع آن را بشناسید و با انوع مدل های آن آشنا شوید. دانستن این نکات به شما کمک زیادی میکند تا درب مطمعنی را خریداری کنید.

انوع درب آکاردئونی

قبل از معرفی انواع این نوع درب نیاز است که تعریفی از حفاظ آکاردئونی به شما ارائه دهیم. دربهای آکاردئونی که به درب کشویی نیز معروف هستند از انواع درب کشویی بوده که پشت درب منازل مسکونی نصب میشود و امنیت و زیبایی زیادی به ورودی منازل شما میبخشد.در واقع میتوان گفت این نوع دربها جزو دربهای کشویی ضد سرقت نیز حساب میشود.
دربهای آکاردئونی یکی از پرکاربردترین نوع حفاظ هستند که طرفداران زیادی دارند. درب آکاردئونی در رنگ های مختلف تولید میگردد. و انتخاب نوع رنگ بر عهده مشتری می باشد و میتواند رنگ دلخواه خود را انتخاب کند.

قیمت درب آکاردئونی

همانطور که میدانید درب آکاردئونی از آهن ساخته شده است. قیمت این نوع درب ها بستگی به قیمت آهن در بازار دارد. از طرفی تغییرات قیمت دلار تاثیر زیادی بر بالا و پایین رفتن قیمت آهن دارد. در نتیجه قیمت محصولات آهنی مثل درب آکاردئونی دچار تغییر قیمت خواهند شد.
به دلیل اینکه مواد اولیه مورد استفاده در درب آکاردئونی به شکل  مستقیم از کارخانه تهیه میشود .و از ابتدای سال در انبار ذخیره میگردد. میتوان گفت که قیمت این نوع درب آکاردئونی نسبت به سایر رقبا بسیار پایین تر می باشد.

نکته ای که در هنگام خرید درب آکاردئون باید مد نظر قرار دهید این است که اندازه درب آکاردئونی که باید خریداری کنید چه مقدار باید باشد؟ اندازه درب آکاردئون باید به اندازه چهارچوب درب ورودی منزل مسکونی باشد. برای خرید درب آکاردئونی کافی است که اندازه دربی که قرار است روی آن نصب گردد را به کارشناسان فروش ما بدهید. بعد علاوه بر درب آکرادئونی چهارچوب استاندارد و مورد نیاز آن را نیز تهیه نموده و در محل مورن نظر با حفظ ایمنی و زیبایی نصب می کنند.

کاربرد درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی در همه جا میتوان استفاده کرد.حفاظ درب آکاردئونی در جاهای پر تردد نیز استفاده میشود. جاهایی مثل ورودی بازارچه ها، مجتمع های تجاری، وردی کارگاه ها، ورودی پارکینگ ها، ورودی فروشگاه ها میتوان استفاده نمود. چرا که این نوع درب میتوان در سایزهای مختلف تهیه گردد.
دربهای آکاردئونی دو لنگه در مکان هایی که درب ان بزرگ تر است استفاده میشود.
یکی از ویژگی درب های آکاردئونی گروه تولیدی حفاظ اکبری مخفی بودن قفل آن میباشد. مخفی بودن قفل درب های آکاردئونی ضریب ایمنی این نوع دربها را تا اندازه قابل قبولی بالا می برد.

تحقیقات در خصوص درب اکاردئونی چی میگه ؟

تحقیقات نشان داده است که دزدان قبل از اینکه سرقت کنند. در ابتدا محل مورد نظر را به دقت مورد ارزیابی قرار میدهند. تحقیاتی که از سارقان که توسط پلیس دستگیر شده صورت گرفته است نشان میدهد. که بسیاری از سارقان اعلام کرده اند که در زمانی که جهت بررسی به محل سرقت مراجعه میکردند.
اگر با ورودی های ساختمان، پارکنیگ یا اماکن تجاری که از درب های آکاردئونی استقاده میشد از لیست سرقت حذف مینمودند. چرا که باز کردن این نوع حفاظ نیاز به صرف زمان زیاد و تجهیزات سنگین دارد که این مساله سرعت عمل سارقین را به حداقل ممکن میرساند. و همین مساله باعث میشود تا سارقین باز سرقت صرفظر بمند و امنیت محل مورد نظر تامین گردد.

مزایای درب آکاردئونی

این نوع حفاظ به دلیل شکل سازه آن بسیار روان است. که حتی توسط کودکان هم قابل باز و بسته شدن است. کشویی بودن درب آکاردئونی باعث میشود تا فضای کمی اشغال نموده و در مکان هایی که فضای کمی در اختیار دارند بسیار کاربردی می باشد.

امنیت درب آکاردئونی نیز یکی دیگر از مزایای این نوع درب ها می باشد. به دلیل استفاده از تسمه ضخیم در ساخت آن احتمال ورود سارقین را به منازل شما به حداقل ممکن کاهش میدهد.
اگر دنبال خرید حفاظ شاخ گوزنی هستید این مقاله را حتما مطالعه کنید.

در این نوشته تلاش کردیم تا شما را با راهنمای خرید درب آکاردئونی آشنا کنیم. اگر سوالی دارید میتوانید در بخش کامنت ها بپرسید.

ویژگی های درب آکاردئونی مناسب

قبل از اینکه ویژگی های دیگه ای از درب آکاردئونی رو براتون بگم میخوام به شما بگم که یه درب آکاردئونی خوب میتونه چه مزیتی برای شما داشته باشه. یا اصلا چه نیازی هست شما یک درب آکاردئونی بخری. یا اگه زمانی لازم شد سراغ این جور محصولات بری چطور تشخیص بدی که یه درب آکاردئونی مناسب شما هست یا نه.

اگه بخوام بهتون بگم که چرا باید امنیت خانه ما برقرار باشه. شاید خنده دار باشه. خوب جوابی که همه شما میدین اینه که استفاده از درب آکاردئونی امنیت خونه رو بالا میبره. یا اینکه میتونه به خونمون زیبایی بده. یا اینکه یکی دیگه جواب بده من رنگ دربهای آکاردئونی رو با رنگ درب خونم ست میکنم که جذاب تر به نظر برسه.

همه این مثال هایی که گفتم که میتونه پاسخ شما باشه و کاملا هم درسته. منم اگه بخوام خیلی توضیح بدم در خصوص همین موارد میتونم ویژگی دربهای آکاردئونی رو برای شما شرح بدم.  در ابتدای مقاله جنس ساخت این نوع درب ها و نحوه ساخت آن را کامل توضیح دادیم. حالا که کامل میدونی دربهای آکاردئونی چیه با من همراه باش تا بریم سراغ خرید آن.

درب آکاردئونی رو از کجا بخریم؟

اگه تو شهر تهران زندگی میکنی اولین جایی که برای خریداین محصول به ذهنت میرسه انبار بزرگ آهن شادآباده که همه چی توش پیدا میشه و به راحتی میتونی با چند تا پرسجو درب مناسب خودت از نظر جنس و ارتفاع و اندازه پیدا کنی و بخری.

یا اگه جزو دسته افرادی هستی که خیلی وقت نداری سریع میری تو دیوار چند تا شماره پیدا میکنی و بهشون زنگ میزنی . قاعدتا هر کدوم که خوش اخلاق تر باشه و قیمت مناسب تر بگه میری ازش میخری. ولی قبل از اینکه گوشیتو برداری و به فروشندگان مختلف زنگ بزنی اینو بهت بگم که هر ارزونی بی حکمت نیست و هر گرونی هم بی دلیل نیست.

مقایسه خرید درب آکاردونی با عسل

خرید درب آکاردئونی مثل خرید عسل میمونه. چرا که برای خرید عسل باید محصولت رو از زنبوردار بخری که مطمعن باشی عسله و بجاش آب شکر بهت نداده با کلس اسانس که بخوری ئ کیف کنی عسل ارزون خریدی.

دقیقا برای خرید درب آکاردئونی هم باید این محصول رو از تولید کنندش بخری نه دلالش. چون ما تولید کننده هستیم و محصول رو خودمون تولید میکنیم و از زیر و بمش خبر داریم کامل میتونیم درب آکاردئونی که تحویل مشتری میدیم تضمین کیفیت کنیم.

ولی دلال چون محصول رو خودش تهیه نمیکنه و ممکنه از چند تولید کننده مختلف تهیه کنه معمولا هیچکدوم درب آکاردئونی که میفروشن رو تضمین نمیکنن. وبعد از نصب شما رو به خیر و ما رو به سلامت. چون میدونن اگه اتفاقی برا درب آکاردئونی بیافته و دزدی بتونه درب رو خدایی نکرده باز کنه هیچ کس سراغ اونا نمیره و یقشون  نمیگیره پس الکی تضمین میکنن.

فروش درب آکاردئونی تهران

پس تا قبل از اینکه خدا نکرده سرت کلاه بره و حفاظ آکاردئونی بی کفیت بجا درب آکاردئونی اصل و با کیفیت تحویلت بدن گوشی رو بردار و به شماره های بالا صفحه زنگ بزن. تماس گرفتن که هزینه زیادی ایجاد نمیکنه. یه زنگ بزن هم قیمت بازار دستت بیاد هم اینکه مطمعنم بعد از کلی میای درب آکاردئونی که نیاز داری رو از ما میخری .

نه نه اشتباه نکن من علم غیب ندارم . ولی چون میدونم قیمت درب آکاردئونی که میدم به اصطلاح کف بازاره به همین دلیل مظمعنم اگه با ما تماس بگیری دیگه سراغ کس دیگه نمیری . چون ما تخصصمون تولید درب آکاردئونیه و خیال خودمون و مشتریانمون از محصولی که مفروشیم و اونا میخرن راحت راحته.
راستی اگه سوالی داشتی میتونی پایین همین پست کامنت کنی تا جوابتو تو کامنت ها بدیم. و اگه حوصلشو داشتی گوشی رو بردار و شماره ما رو بگیر و سوالت رو در باره درب آکاردئونی از ما بپرس. مطمعن باش با حوصله جوابت میدیم.

درب اکاردئونی درتهران

به دلیل انکه کارگاه و دفتر شرکت گروه تولیدی حفاظ اکبری در تهران می باشد.همشهری ان تهرانی میتواندد هم به صورت حضوری و هم به صورت تلفی خرید درب اکاردئونی را انجام دهند. دقت کنید که مشاوره و حضور در محل جهت بازدید محل به صورت رایگان انجام میشود. کافی است جهت تهیه درب مورد نظر ابعاد محیط مورد استفاده را اندازه گیری بگیریم. و اندازه را به صورت تلفنی به کارشناسان فروش ما ارائه بدهید. کارشناسان فروش موظف هستند بر اساس معیار های مد نظر مشا بهترین درب اکاردئونی را به شما معرفی نمایند.

درب اکاردئونی در کرج

در حال حاضر برخی واسطه ها درب اکاردئونی را از ما میخرند و در شهرهای اطراف همانند کرج با قیمت بالا تر به دست مشتری میرسانند. به ساکنین شهرهای اطراف همچون کرج توصیه میشود. در صورتی که قصد خرید درب اکاردئونی دارند. میتوانند به صورت حضوری مراجعه نمایند یا حتی با ما تماس بگیرند. تا ما افراد مورد اعماد به اهنا معرفی نماییم.

درب اکاردئونی در رشت

شهرهای شمالی به دلیل نوع اب و هوای مرطوبی که دارند باید در خرید درب اکاردئونی دقت بیشتری داشته باشند.رنگ درب اکاردئونی این مناطق میبایست نسبت به سایر شهرها که رطوبت کمتری دارند متفاوت باشد. از نظر قیمتی خیلی تفاوت چندانی با شهر تهران ندارد . بنابر این توصیه میکنیم مردم عزیز رشت اگر قصد دارند تا درب اکاردئونی بخرند قبل از ان با کارشناسان ما تلفی مشاوره رایگان بگیرند. تا خدایی نکرده خرید درب بی کفیت باعث ضرر دوچندان به انها نشود.

قیمت درب آکادئونی در اهواز

استان خوزستان به خصوص شهر اهواز به دلیل داشتن رطوبت بالا درب آکاردئونی که می بایست در انجا استفاده شود. با حفاظ های کشویی مورد استفاده در تهران میتواند متفاوت باشد. چون رطوبت این شهرها بالا است. باید از این نوع درب ها استفاده کرد که رنگ دولایه و صخیم و رنگ الترواستاتیک استفاده کند.

قیمت درب آکاردئونی در تبریز

استان های سردسیر شمال شرق کشور به خصوص شهر تبریز که لازم است از این نوع درب ها استفاده کنند باید از درب های ضخیم با تسمه دوبل استفاده کنند. قیمت درب در تبریز با قیمت این درب ها در تهران خیلی تفاوتی ندارد. به دلیل آنکه میزان درخواست در شهر تبریز نسبت به شهر تهران یکسان است. به همین دلیل نسبت قیمت این محصول در این شهرها در مقایسه با تهران تفاوت زیادی ندارد.

قیمت درب آکاردئونی در شیراز

قیمت درب آکاردئونی در شهرهای توریتسی مثل شهر شیراز و اصفهان به دلیلی تقاضای زیاد برای این محصول و عرضه کم آن نسبت به قیمت درب آکاردئونی درتهران بالا تر است. برخی همکاران درب آکاردئونی را بدون واسطه از ما خریداری میکنند و نماینده فروش درب آکاردئونی در شهر شیراز هستند. این همکارا قیمت درب اکاردئونی را در شیراز با همان قیمتی به فروش میرسانند که در تهران به فروش میرود.

 

یکی از درب هایی که امروزه در ورودی هر واحد آپارتمانی مشاهده میکنید. درب آکاردئونی می باشد. درب آکاردئونی می تواند امنیت محل مورد استفاده شما را تامین نموده و خیال شما را از بابت امنیت آن محل راحت کند.

حفاظ آکاردئونی یا درب کشویی یکی از بهترین دربهایی است که به صورت کشویی پشت درب منزل یا محل کار شما نصب می گردد. که علاوه بر زیبایی امنیت آن محل را به مقدار بالایی افزایش می دهد. حفاظ آکاردئونی  در مدل های مختلف تهیه می شود که میتوان هم روی درب های ساده هم روی درب های ضد سرقت نصب گردد. این درب ها در گروه تولیدی حفاظ اکبری در مدل های مختلف تولید میگردد. این مدل ها میتواند به صورت پرچ مخفی، قفل مخفی تولید شده که با نصب آن روی درب ورودی ساختمان خود، هم زیبایی را به محل هدیه می دهید هم امنیت را.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی

یکی از درب هایی که امروزه در ساختمان ها استفاده میشود درب آکاردئونی است. انواع درب آکاردئونی وجود دارد. درب ورودی ساختمان ها و اماکن مختلف از مهم ترین جاهایی هیت که باید امنیت آن برقرار شود. چرا که اولین جایی که جهت نفوذ به منازل مسکونی سارقان به آن فکر میکنند درب وردی خانه است. آنها تمام تلاش خود را میکنند تا از نقظ ضعف احتمالی که در درب خانه وجود دارد استفاد کنند و به داخل ساختمان نفو کنند.

بهترین مدل درب اکاردئونی کدام است؟

درب آکاردئونی نوعی درب کشویی است که در وردی ساختمان نصب میشود. این نوع درب به دلیل خاصیت کشویی بودن به درب آکاردئونی معروف است. قالب اصلی ساخت درب آکاردئونی تسمه های فلزی هستند که با پین های فلزی به هم وصل میشوند.

درب آکاردئونی

انواع درب آکاردئونی

هانطور که میدانید باز و بسته شدن درب آکاردئونی به صورت ریلی است .درب آکاردئونی مدل های مختلفی دارد. ولی معروف ترین نوع درب آکاردئونی درب آکاردئونی سه گل یا سه لوزی است. این درب ها تا حد زیادی امنیت محلی که درب آن درب آکاردئونی استفاده شده است برقرار میکنند.

مزایای درب آکاردئونی

همانطوری که گفته شد انواع درب آکاردئونی وجود دارد. این درب ها به دلیل آنکه به صورت کشویی باز و بسته میشوند و وزن کمی دارند بهترین جایگزین برای درب های آهنی می باشد. درب های آهنی در ورودی اکثر ساختمان ها و پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

امروزه به جای استفاده از درب آهنی از انواع درب آکاردئونی استفاده میشود. مثلا میتوان درب آکاردئونی را در ورودی پارکینگ ها قرار داد. مچنین میتوان این درب را به صورت ریموت دار استفاده نمود. استفاده از ریموت باعث میشود تا برای باز و بسته شدن درب آکاردئونی نیاز به فشار دستی نباشد. و درب به صورت مکانیکی توسط بازوهای مکانیکی که با انرژی برقی جابجا میشوند بازو بسته شود.

دربهای آکاردئونی را همچنین به عنوان حفاظ پنجره میتوان استفاده کرد. مزیت بسیار خوبی که این نوع حفاظ آکاردئونی دارد این استکه اگر به عنوان حفاظ پنجره مورد استفاده قرار بگیرد. میتوان آن را در ساعات مختلف که نیاز به روشنایی بیشتر در باز شدن پنجره است. آن را باز یا بسته کرد .

 

درب آکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی

همانطور که میدانید حفاظ ریلی یا درب آکاردئونی  دارای انواع مختلفی هستند. قیمت درب آکاردئونی به عوامل زیادی بستگی دارد. که در ادامه برای شما شرح داده خواهد شد. قبل از استعلام قیمت درب های آکاردئونی باید به مکانی که مورد استفاده است دقت فراوان داشته باشید. اندازه درب آکاردئونی، جنس آن و سایر آیتم های آن تاثیر زیادی در قیمت آن دارند.

هر چقدر تراکم نرده های آن بیشتر باشد قیمت آن بالاتر خواهد رفت. ضخامت آهن به کار رفته در ساخت درب آکاردئونی یا حفاظ ریلی تاثیر زیادی در قیمت تمام شده  آن دارد.

این واضح است که مقدار آهن به کار رفته در ساخت درب ریلی، جنس و ضخامت تسمه های آن تاثیر زیادی در قیمت تمام شده آن دارد. البته به طور قطع نمیتوان قیمت دقیقی برای آن در نظر گرفت چرا که قیمت درب ریلی به عوامل دیگری نیز بستگی دارد.

 

 

نصب درب آکاردئونی

درب ریلی یا آکاردئونی توسط افراد خبره که تجربه این کار را دارند نصب میشود. نصب درب آکاردئونی مجزا از درب ورودی ساختمان است. در هنگام نصب در ب آکاردئونی  ابتدا اقدام به شاسی کشی درب میکنند. و سپس آن را در محیط مورد نظر نصب میکنند.

درب آکاردئونی

سخت پایانی در مورد انواع درب آکاردئونی

همانطوری که گفته شد ما در بازار با انواع درب ریلی روبرو هستیم. قیمت مختلف این نوع درب ها را میتوان به دلیل متریال به کار رفته در آن دانست. در ب آکاردئونی سه گل یا سه لوزی از معروف ترین انواع آن است. در هنگام خرید درب ریلی به نکات گفته شده در این مقاله توجه کنید. نوع تسمه، خامت تسمه مورد استفاده و عوامل مختلف دیگر در قیمت تمام شده آن دخیل هستند.

 

قیمت حفاظ آکاردئونی

از موادر مهم در تعیین قیمت درب های آکاردئونی نوع متریال به کار رفته در آن می باشد. از آنجایی که گروه تولیدی حفاظ اکبری مواد اولیه محصولات تولیدی خود را مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تهیه میکند. لذا قیمت تمام شده درب های آکاردئونی این گروه تولیدی بسیار پایین می باشد. در کنار کیفیت بالا و قیمت پایین نصب آن با کمترین هزینه ممکن و سریع ترین زمان صورت گرفته که این موضوع میتواند به امنیت سریع محل سکونت شما سرعت ببخشد.

درب آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی ( Accordion door ) یک حفاظ است و برای حفاظت خانه ها در جلو منازل استفاده می شوند. درب های آکاردئونی نوعی درب تاشو می باشند. و تاریخچه قدیمی نیز دارا هستند. درب های آکاردئونی مصارف زیادی در ساختمان های تجاری و مسکونی دارا هستند. حفاظ اکاردئونی با الهام گیری از ساز های اکارئون که حالت های باز و بسته شده اند، ساخته شده اند. این درب های اکاردئونی نیز با اصطلاحات درب های کشویی و یا کر کره ای نیز شناخته می شوند.

هدف ساخته شدن حفاظ اکاردئونی در حقیقت حفاظت از ساختمان و استفاده بهینه از فضا بوده است. استفاده از درب های آکاردئونی متحرک بسیار راحت و آسان می باشد به گونه ای که با فشار دادن دست جا به جا می شوند. این سهولت در استفاده به دلیل شبکه ای بودن ساختار آن است.

درب آکاردئونی

انوع مدل درب آکادئونی.

1-درب حفاظ آکاردئونی 3 گل.

2-حفاظ آکاردئونی 4 گل.

3-درب  حفاظ آپارتمان پیچی.

4-حفاظ اکاردئونی ایتالیایی.

5-درب آکاردئون پرچ مخفی دوبل.

6-حفاظ آکاردئونی قفل مخفی.

 

درب آکاردئونی
درب آکاردئونی

ویژگی های حفاظ آکاردئونی

تاشو بودن حفاظ آکاردئونی را میتوان به عنوان یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع درب ها به شمار آورد. درب آاردئونی به دلیل تاشو بودن فضای کمتری از ورودی ساختمان شما را به خود اختصاص داده .که این مورد در خصوص واحدهایی که فضای کمتر دارند بیشتر کارایی خود را نشان میدهد. بنابر این اگر مشکل محدودیت فضا دارید یا دارای راه پله کوچک هستید.

حفاظ آکاردئونی بهترین گزینه برای شماست. جفاظ آکاردئونی قفل مخفی که یکی از محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری می باشد. به عنوان یکی از گزینه های مهم در حفظ امنیت منازل مسکونی و اداره ها همیشه به شما توصیه می گردد. چرا که پنهان بودن قفل این نوع از درب های آکاردئونی میتواند منزل شما را به عنوان گزینه ای از لیست سارقین حذف نمیاد.

کاربرد حفاظ آکاردئونی

درب آکاردونی امروزه به عنوان یکی از موراد مهم در کاهش ورد افراد غیر مجاز به محل های مورد استفاده شم میباشد. ورودی مجتمع های مسکونی، ورودی مجتمع های تجاری ، ورودی شرکتها یا انبارهای کالا را میتوان با استفاده از حفاظ آکاردئونی امن نمود.

حفاظ آکاردئونی به دلیلی استفاده از تسمه های کشویی که هنگام جمع شدن روی همدیگر قرار می گیرند حداقل فضای ممکنه را اشغال میکند. از طرفی گروه تولیدی حفاظ اکبری این امکان را برای مشتریان فراهم آورده که سفارش تسمه به کار رفته در سایز های مختلف را از مشتری دریافت نموده. و نوع محصول دلخواه مشتری را بنا به سلیقه مشتری فراهم نماید.

حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی

گروه تولیدی حفاظ اکبری مفتخر است تا حفاظ آکاردئونی ار به عنوان یکی از محصولات این گروه تولیدی  به شما مشتریان ارجمند معرفی نمیاد.بر خلاف درب های معمولی که برای باز شدن نیاز به فضای زیادی دارند، درب ها آکاردئونی برای باز و بسته شدن به حداقل فضای ممکن نیاز داشته که این یکی از مهم ترین ویژگی های حفاظ اکبری می باشد.

برخلاف درب‌های معمولی که برای باز و بسته شدن نیاز به فضایی دارند تا درب را جای بدهند، حفاظ آکاردئونی در داخل خود جمع می‌شوند و به همین دلیل بهترین گزینه برای درب کمدهایی هستند که به عنوان در اتاق خواب‌های کوچک، جایی برای باز شدن درب کمدها وجود ندارد. همان‌چیزی که در مورد درب‌های کشویی نیز شاهد آن هستیم. با این تفاوت که درب‌های آکاردئونی، به ویژه اگر از متریال خوبی در ساخت آن‌ها استفاده باشد، زیبایی محیط را نیز دو چندان خواهند کرد.

نحوه سفارش حفاظ آکاردئونی

درب های آکاردئونی از جمله درب هایی است که اگر حتی روی درب های معمولی نصب گردد تا حد زیادی امنیت محل سکونت شما را تامین مینماید. استفاده از درب های آکاردئونی به همراه پرچ مخفی یکی از امن ترین مدل درب های آکاردئونی می باشد که توسط گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید و روانه بازار  شده است. جهت ثبت سفارش یا مشاوره در خصوص این نوع درب های آکاردئونی میتوان با شماره های درج شده در پایین صفحه تماس گرفته و مشاوره رایگان از کارشناسان فروش گروه تولیدی حفاظ اکبری دریافت نمایید.

حفاظ اکبری مخفتخر است که علاوه بر تولید درب آکاردئونی، حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های مختلف و بهینه ترین قیمت ممکن در تهران تولید نموده و محصولات این گروه تولیدی به استان البرز ، قزوین شهرهای اطراف ارسال میگردد.

درب آکاردئونی
درب آکاردئونی

امنیت حفاظ آکاردئونی

جالب است بدانید که درب های ضد سرقت در کمتر از ۱ دقیقه باز می شوند!!!!!! و اما اگر از حفاظ آکاردئونی با کیفیت پایین استفاده کنید آنها با دیلم انداختن سعی بر باز کردن درب از طریق لولا می شوند اما اگر از درب های اکاردئونی با ضریب اطمینان بالا که تولید شده گروه تولیدی حفاظ اکبری ی باشند استفاده کنید مطمعن باشید که آنها حتی به فکر باز کردن درب خانه شما نمی افتند. چون این کار بسیار وقت گیر بوده و قطعا دیگر سراغ منزل مسکونی شما نخواهند آمد.

نکات امنیتی در صورت عدم استفاده از حفاظ آکاردئونی

اگر شما در ورودی منزل خود از حفاظ آکاردئونی استفاده نمیکنید. این احتمال وجود دارد که هر بار مراجعه به بیرون منزل شما در خطر سرقت قرار بگیرد. اگر در زمان ورود به منزل با سارق روبرو شدید این نکات امنیتی را رعایت نمایید.

1- آرامش خود را حفظ کنید.

2- در صورت در دسترس بودن تلفن همراه با پلیس تماس بگیرید.

3- به هیچ عنوان با سارق درگیر نشوید. چرا که میزان استرس بالای او ممکن است هر اتفاق غیر مترقبه ای رخ دهد.

4- در صورت دیر رسیدن پلیس به هر دلیلی به صدای بلند و از دور همسایه ها را صدا بزنید.

این موراد گفته شده از موراد مهمی می باشد که در زمان دیدن سارق در منزل مسکونی باید انجام دهید. در صورت استفاده ازدرب های آکاردئونی تولیدی شده گروه تولیدی حفاظ اکبری دیگر نگران ورود سارق به منزل مسکونی خود نباشد.

درب آکاردئونی

کاربرد حفاظ آکاردئونی چيست؟

حفاظ اکاردئونی اما نسبت به ساير درب ها استفاده های فراوانی دارد .که از جمله آنها ميتوان به بالا بردن میزان امنیت در ساختمان های چند واحده اشاره کرد. اگر شما از اين نوع درب کشویی آهنی در ساختمان های مسکونی و يا تجاری استفاده کنيد. سبب امنیت و کاهش سرقت از طریق درب ورودی حتی درب های ضد سرقت که با پیچ گوشتی یا توپی زنی باز میشوند میگردد . شما همچنين ميتوانيد از اين نوع محافظ درب آهنی در مکان های خارجی ساختمان مانند محوطه های پارکينگ و … استفاده کنيد .

 

بهترین مدل درب آکاردئونی

کدام مدل حفاظ آکاردئونی از همه بهتر است؟ بهترین و مقاوم ترین حفاظ آکاردئونی نوعی حفاظ است که اغلب برای محافظت از درب های ورودی ساختمان های مسکونی استفاد‌ه می شود و در مواردی مانند مغازه ها، انبارها و مکان های دیگر مورد استفاد‌ه قرار می گیرد. پایه درب آکاردئونی یک نوار فلزی است که به یک خط فلزی متصل شد‌ه و در چارچوب فلزی قرار می گیرد که به صورت ریلی در عرض درب حرکت می کند.

بهترین حفاظ درب آهنی

امنیت ساختمان موضوع بسیار مهمی است که اکثر مردم به آن اهمیت می دهند. همه می خواهند خانه و محل کار امنی داشته باشند و در آرامش کار و زندگی کنند. به همین دلیل است که مردم از تدابیر امنیتی ساختمان استفاد‌ه می کنند. راه های زیادی برای ایجاد امنیت در خانه وجود دارد. روش هایی مانند: نصب حفاظ، نصب قفل ضد سرقت، درب های هوشمند ریموت دار، دزدگیر پیشرفته، نصب درب و نرده محکم از جمله روش هایی است که می توان برای برقراری امنیت در منزل خود در ساختمان ها یا مغازه ها استفاد‌ه کرد.

نصب درب آکاردئونی یکی از بهترین راه ها برای حفظ نظم در خانه است. وقتی یک درب آکاردئونب نصب می کنید، غریبه ها نمی توانند در شما را باز کنند و وارد شوند. این نوع درب ها در جلوی ورودی خانه قرار می گیرند و از ورود سارقان و افراد غریبه جلوگیری می کنند. به همین دلیل نصب حفاظ آکاردئونی یکی از روش هایی است که امنیت و آسایش اعضای خانواده و استفاد‌ه از آن را تضمین می کند.

امن ترین حفاظ درب

این درب ها در طرح های مختلفی از جمله لوزی دوگل، سه گل، پروانه ای، چهار گل، کلاسیک و ایتالیایی و تمام سلطنتی و 3 گل 4 خم و. . .موجود می باشد اما بهترین و مناسب ترین حفاظ آکاردئونی سه تایی است. گل هایی که قیمت آن متری 390 هست چون قیمتش خیلی پایین می باشد و میتواند به شما امنیت بدهد.

تمام حفاظ های آکاردئونی با رنگ کوره ای الکترواستاتیک رنگ آمیزی می شوند که از نظر کیفیت و پوشش و ماندگاری بهترین رنگ است. زیرا گرد و غبار برای محافظت پاشید‌ه شد‌ه و وارد کور‌ه می شود تا ایمنی کامل و در همه موارد حاصل شود. درب ها را باری جلوگیری از زنگ زدگی در کوره قرار می دهند. درب های آکاردئونی در رنگ های مشکی، برنزی تیره، قهوه ای سوخته، سفید و سفید عرضه می شوند. برای تعیین قیمت درب آکاردئونی کافی است ارتفاع در را در عرض ضرب کنید و نتیجه را در قیمت هر متر مربع ضرب کنید.

درب  آکاردئونی لوزی دوجداره

این حفاظ آکاردئونی به شکل پنج گل (پنج ردیف لوزی) می باشد که به این معنی است که داخل درب خالی نیست و دیوار و تسمه در دوبل است .

درب های آکاردئونی لوزی کامل با پرچ های مخفی و 3 لایه تسمه

بیایید نگاهی بیندازیم به پرفروش ترین درهای آکاردئونی (کشویی) تولید شد‌ه. فرم پنهان این در کابوس سارق است!

حفاظ طرح سه گل سلطنتی

در آکاردئونی طرح 3 گل دو جداره یکی از زیباترین و مطمئن ترین مدل های درب آکاردئونی است که علاوه بر زیبایی از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است .

حفاظ آکاردئونی سلطنتی تمام لوزی

درب آکاردئونی لوزی سلطنتی کامل از نظر امنیت شبیه حفاظ آکاردئونی با پنج پرچ مخفی و دو جداره است و از نظر زیبایی کاملاً کنده کاری شد‌ه است.

رنگ حفاظ آکارئونی به صورت پودری است که پاشیده می شود و وارد کوره می شود تا جایی که پودر تبدیل به حفاظ شد‌ه و استحکام درب را در هر شرایط آب و هوایی و استفاد‌ه از قفل های مخفی داخل آن افزایش می دهد .خود درب که حفاظ درب می باشد بالا بردن آن که سارقان نمی توانند آن را با دیلم و سنگ فرز باز کنند و استفاد‌ه از پروفیل 30*60 و تسمه 5*25 از ویژگی های آن محسوب می شود.

انواع درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی در سبک ها و طرح های مختلفی تولید می شوند و به همین دلیل پاسخگوی نیاز همه مشتریان بوده اند.از مدل های این محصول می توان به درب آکاردئونی سه گل، چهار گل، معمولی و پروانه ای اشاره کرد .تمامی مدل های ذکر شد‌ه دارای رنگ بندی متفاوتی هستند و به همین دلیل هرکسی می تواند با توجه به نیاز خود این محصول را تهیه کند.

استفاد‌ه از درب آکاردئونی این امکان را به وجود می آورد که نمای ساختمان های مختلف بسیار منحصر به فرد و خاص باشد و به همین دلیل است که این محصول مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است .درب های آکاردئونی را می توان با توجه به شرایط ساختمان های مختلف در اندازه ها و مدل های مختلف سفارش داد و از مزایای بی نظیر این درب بهره مند شد . داخل این درها یک قفل مخفی برای افزایش ایمنی و رنگ کوره ای وجود دارد که زنگ زدگی و پوسیدگی ندارد.

سخن پایانی در خصوص بهترین مدل درب آکاردئونی

این روزها همه مردم به دنبال باکیفیت ترین حفاظ ها برای منازل خود هستند. حفاظ های آکاردئونی پر طرفدار ترین انواع حفاظ به شمار می روند. می توان گفت در مکان هایی جز منازل نیز به کار گیری می شوند، ازجمله فروشگاه ها، انبارها و… . با توجه به نیاز تعداد فراوانی از افراد به این حفاظ ها مجموعه های بسیاری در کشور به تولید و پخش و فروش این حفاظ ها پرداخته اند. اما اعتماد به یک برند و فروشگاه به این آسانی نمی باشد.

مجموعه حفاظ اکبری با چندین سال سابقه درخشان در این زمینه یکی از معتبر ترین مراکز پخش انواع حفاظ برای منازل به شمار می رود. با مراجعه به سایت این مجموعه می توانید با تنوع محصولات بیشتر آشنا شد‌ه و اطلاعات لازم را به دست آورید. همچنین در صورت نیار می توانید پرسش های خود را با مشاوران این مجموعه مطرح کنید تا پاسخ مورد نیاز را کسب نمایید.

 

 

 

سوالات متداول

بهترین حفاظ (درب ) آکاردئونی چه دربیه ؟

پاسخ به این سوال رو اگه بخوایم به صورت جزیی بدیم اینه که بهترین درب آکاردئونی دربیه که هم از لحاظ ارتفاع، هم از لحاظ جنس و رنگ مناسب محل استفاده شما باشه.

درب آکاردئونی درچه سایز هایی تولید میشه؟

در همه سایز قابل تولید است.

بجز درب آکاردئونی چه محصولاتی تولید میکنیم؟

در گروه تولیدی حفاظ اکبری بجز در آکاردئونی محصوات مختلفی از قبیل حفاظ شاخ گوزنی،حفاظ لیلیوم،حفاظ سرنیزه،حفاظ پنجره،درب آنباری و درب ویلا تولید میکنیم.

آیا درب آکاردئونی رو میشه به صورت اینترنتی خرید؟

بله ، آکاردئونی رو هم میشه به صورت حضوری خرید و هم به صورت اینترنتی سفارش داد. برای این منظور کافیه با شماره های

09126040744 – 09338090836 تماس بگیرید و مراحل خرید درب آکاردئونی را پیگیری کنید.

برای اخذ نمایندگی حفاظ آکاردئونی چه اقداماتی باید انجام بدیم؟

اگر میخواهید نمایندگی محصولات ما (حفاظ آکاردئونی) را بگیرید با شماره های ما تماس بگیرید.

آیا امکان ارسال حفاظ آکاردئونی به شهرستان وجود دارد؟

بله ، هر محصولی که از گروه تولیدی حفاظ اکبری خریداری بشه با کامیون هایی که با ما قرار داد دارن به همه جای کشور ارسال میکنیم.

آیا خرید درب آکاردئونی برای منازل لازمه ؟

با توجه به آپارتمانی بودن منازل امروزه نیاز به حفاظ آکاردئونی برای برقراری امنیت خانه ها روز به روز بیشتر میشود. پس توصیه میشود اگر حتی مستاجر هستید برای امنیت بیشتر از صاحبخانه خود بخواهید که درب آکاردئونی در ورودی واحد آپارتمانی نصب کند

مزایای خرید درب آکاردئونی از گروه تولیدی حفاظ اکبری چیست ؟

استفاده از رنگ با کیفیت و پودریبا کیفیت و پودری الکترو استاتیک ، داشتن ریل روان حفاظ  آکاردئونی، داشتن قفل مخفی درب اکاردئونی ، جوکاری به وسیله جوش co2 ، استفاده از پروفیل مرغوب و باکیفیت جهت تقویت حفاظ اکاردئونی .

قیمت نرده آکاردئونی گروه تولیدی حفاظ اکبری به چه روشی محاسبه می گردد؟

قیمت حفاظ اکاردئونی بر اساس ابعاد درب محاسبه میشود. جهت دریافت پیش فاکتور قیمت حفاظ آکاردئونی با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

اندازه حفاظ های درب آپارتمان چقدر است؟

اندازه استاندارد درب ها  ۱۱۰*۲۱۰ هستند.البته در صورتی که میخواهید کارشناسان ما جهت اندازه گیری و مشاوره به محل شما به صورت رایگان اعزام شوند با شماره های 09126040744 تماس بگیرید.

سوالات دیگری که ممکن است پاسخ آن را ندانید:

۱. درب آکاردئونی چیست؟

– درب آکاردئونی یک نوع در قابل تاشو و جمع‌شو است که به صورت عمودی باز و بسته می‌شود و برای جلوگیری از نفوذ صدا، حفظ حرارت و جلوگیری از نفوذ هوا استفاده می‌شود.

۲. چه جنس‌هایی برای ساخت درب آکاردئونی استفاده می‌شود؟

– برای ساخت درب آکاردئونی معمولا از جنس‌هایی مانند پلی‌پروپیلن، PVC و آلومینیوم استفاده می‌شود.

۳. چه مزایا و معایبی در استفاده از درب آکاردئونی وجود دارد؟

– مزایای استفاده از درب آکاردئونی شامل فضای کمتری که اشغال می‌کند، قابلیت تاشو و جمع‌شدن سریع، جلوگیری از نفوذ صدا و حرارت و قابلیت نصب در فضاهای محدود است. اما معایب آن شامل قابلیت لغزش و گیر کردن، نیاز به تعویض بعضی اجزا در صورت خرابی و نیاز به تمیزکاری منظم است.

۴. درب آکاردئونی در کجاها استفاده می‌شود؟

– درب آکاردئونی برای استفاده در انواع فضاهای مسکونی، تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، درب‌های بالکن، پارتیشن‌ها، درب‌های مغازه‌ها و درب‌های داخلی ساختمان‌ها.

۵. چگونه درب آکاردئونی را نصب می‌کنند؟

– نصب درب آکاردئونی به صورت عمودی با استفاده از ریل‌های نصب شده در سقف و کف انجام می‌شود. درب به ریل‌ها متصل شده و با حرکت عمودی باز و بسته می‌شود.

۶. چه قیمتی برای درب آکاردئونی در نظر می‌گیرند؟

– قیمت درب آکاردئونی بستگی به جنس، اندازه و کیفیت ساخت دارد. همچنین هزینه نصب و نگهداری نیز در محاسبه قیمت در نظر گرفته می‌شود.

۷. چگونه می‌توان درب آکاردئونی را تمیز کرد؟

– برای تمیز کردن درب آکاردئونی معمولا از یک پارچه نرم و خشک استفاده می‌شود. در صورت لزوم، می‌توان از آب و مایعات شوینده ملایم استفاده کرد.

۸. چگونه می‌توان درب آکاردئونی را تعمیر کرد؟

– در صورت خرابی یا عدم عملکرد صحیح درب آکاردئونی، بهتر است به تعمیرکار مجرب مراجعه کنید. تعمیرات معمولا شامل تعویض قطعات خراب یا تنظیم مجدد مکانیزم درب است.

۹. چگونه می‌توان درب آکاردئونی را بهتر نگهداری کرد؟

– برای بهتر نگهداری درب آکاردئونی، بهتر است از ضربه‌های شدید خودداری کنید و به تمیز کردن منظم درب توجه کنید. همچنین در صورت وجود هرگونه خرابی، به سرعت آن را تعمیر کنید.

۱۰. آیا درب آکاردئونی مقاوم در برابر آب و هوای سخت است؟

– بستگی به جنس و کیفیت ساخت درب آکاردئونی دارد. برخی از درب‌های آکاردئونی مقاوم در برابر آب و هوای سخت هستند و می‌توانند در شرایط مختلف آب و هوایی استفاده شوند.

مطالب مرتبط

Phone icon
تماس مستقیم | 09126040744

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴