درب آکاردئونی چیست - 09126040744- حفاظ شاخ گوزنی | درب آکاردئونی استعلام قیمت روزانه ۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴

درب آکاردئونی چیست

به این مطلب امتیاز بدهید post

یکی از درب هایی که امروزه در ورودی هر واحد آپارتمانی مشاهده میکنید. درب آکاردئونی می باشد. درب آکاردئونی می تواند امنیت محل مورد استفاده شما را تامین نموده و خیال شما را از بابت امنیت آن محل راحت کند.

حفاظ آکاردئونی یا درب کشویی یکی از بهترین دربهایی است که به صورت کشویی پشت درب منزل یا محل کار شما نصب می گردد. که علاوه بر زیبایی امنیت آن محل را به مقدار بالایی افزایش می دهد. حفاظ آکاردئونی  در مدل های مختلف تهیه می شود که میتوان هم روی درب های ساده هم روی درب های ضد سرقت نصب گردد. این درب ها در گروه تولیدی حفاظ اکبری در مدل های مختلف تولید میگردد. این مدل ها میتواند به صورت پرچ مخفی، قفل مخفی تولید شده که با نصب آن روی درب ورودی ساختمان خود، هم زیبایی را به محل هدیه می دهید هم امنیت را.

درب آکاردئونی

قیمت حفاظ آکاردئونی

از موادر مهم در تعیین قیمت درب های آکاردئونی نوع متریال به کار رفته در آن می باشد. از آنجایی که گروه تولیدی حفاظ اکبری مواد اولیه محصولات تولیدی خود را مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تهیه میکند. لذا قیمت تمام شده درب های آکاردئونی این گروه تولیدی بسیار پایین می باشد. در کنار کیفیت بالا و قیمت پایین نصب آن با کمترین هزینه ممکن و سریع ترین زمان صورت گرفته که این موضوع میتواند به امنیت سریع محل سکونت شما سرعت ببخشد.

درب آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی ( Accordion door ) یک حفاظ است و برای حفاظت خانه ها در جلو منازل استفاده می شوند. درب های آکاردئونی نوعی درب تاشو می باشند. و تاریخچه قدیمی نیز دارا هستند. درب های آکاردئونی مصارف زیادی در ساختمان های تجاری و مسکونی دارا هستند. حفاظ اکاردئونی با الهام گیری از ساز های اکارئون که حالت های باز و بسته شده اند، ساخته شده اند. این درب های اکاردئونی نیز با اصطلاحات درب های کشویی و یا کر کره ای نیز شناخته می شوند. هدف ساخته شدن حفاظ اکاردئونی در حقیقت حفاظت از ساختمان و استفاده بهینه از فضا بوده است. استفاده از درب های آکاردئونی متحرک بسیار راحت و آسان می باشد به گونه ای که با فشار دادن دست جا به جا می شوند. این سهولت در استفاده به دلیل شبکه ای بودن ساختار آن است.

درب آکاردئونی

انوع مدل درب آکادئونی.

حفاظ آکاردئونی 3 گل.

حفاظ آکاردئونی 4 گل.

حفاظ درب آپارتمان پیچی.

حفاظ اکاردئونی ایتالیایی.

درب آکاردئون پرچ مخفی دوبل.

حفاظ آکاردئونی قفل مخفی.

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

 

ویژگی های حفاظ آکاردئونی

تاشو بودن حفاظ آکاردئونی را میتوان به عنوان یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع درب ها به شمار آورد. درب آاردئونی به دلیل تاشو بودن فضای کمتری از ورودی ساختمان شما را به خود اختصاص داده .که این مورد در خصوص واحدهایی که فضای کمتر دارند بیشتر کارایی خود را نشان میدهد. بنابر این اگر مشکل محدودیت فضا دارید یا دارای راه پله کوچک هستید. حفاظ آکاردئونی بهترین گزینه برای شماست. جفاظ آکاردئونی قفل مخفی که یکی از محصولات گروه تولیدی حفاظ اکبری می باشد. به عنوان یکی از گزینه های مهم در حفظ امنیت منازل مسکونی و اداره ها همیشه به شما توصیه می گردد. چرا که پنهان بودن قفل این نوع از درب های آکاردئونی میتواند منزل شما را به عنوان گزینه ای از لیست سارقین حذف نمیاد.

کاربرد حفاظ آکاردئونی

درب آکاردونی امروزه به عنوان یکی از موراد مهم در کاهش ورد افراد غیر مجاز به محل های مورد استفاده شم میباشد. ورودی مجتمع های مسکونی، ورودی مجتمع های تجاری ، ورودی شرکتها یا انبارهای کالا را میتوان با استفاده از حفاظ آکاردئونی امن نمود.حفاظ آکاردئونی به دلیلی استفاده از تسمه های کشویی که هنگام جمع شدن روی همدیگر قرار می گیرند حداقل فضای ممکنه را اشغال میکند. از طرفی گروه تولیدی حفاظ اکبری این امکان را برای مشتریان فراهم آورده که سفارش تسمه به کار رفته در سایز های مختلف را از مشتری دریافت نموده. و نوع محصول دلخواه مشتری را بنا به سلیقه مشتری فراهم نماید.

درب آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی

گروه تولیدی حفاظ اکبری مفتخر است تا حفاظ آکاردئونی ار به عنوان یکی از محصولات این گروه تولیدی  به شما مشتریان ارجمند معرفی نمیاد.بر خلاف درب های معمولی که برای باز شدن نیاز به فضای زیادی دارند، درب ها آکاردئونی برای باز و بسته شدن به حداقل فضای ممکن نیاز داشته که این یکی از مهم ترین ویژگی های حفاظ اکبری می باشد. برخلاف درب‌های معمولی که برای باز و بسته شدن نیاز به فضایی دارند تا درب را جای بدهند، حفاظ آکاردئونی در داخل خود جمع می‌شوند و به همین دلیل بهترین گزینه برای درب کمدهایی هستند که به عنوان در اتاق خواب‌های کوچک، جایی برای باز شدن درب کمدها وجود ندارد. همان‌چیزی که در مورد درب‌های کشویی نیز شاهد آن هستیم. با این تفاوت که درب‌های آکاردئونی، به ویژه اگر از متریال خوبی در ساخت آن‌ها استفاده باشد، زیبایی محیط را نیز دو چندان خواهند کرد.

نحوه سفارش حفاظ آکاردئونی

درب های آکاردئونی از جمله درب هایی است که اگر حتی روی درب های معمولی نصب گردد تا حد زیادی امنیت محل سکونت شما را تامین مینماید. استفاده از درب های آکاردئونی به همراه پرچ مخفی یکی از امن ترین مدل درب های آکاردئونی می باشد که توسط گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید و روانه بازار  شده است. جهت ثبت سفارش یا مشاوره در خصوص این نوع درب های آکاردئونی میتوان با شماره های درج شده در پایین صفحه تماس گرفته و مشاوره رایگان از کارشناسان فروش گروه تولیدی حفاظ اکبری دریافت نمایید. حفاظ اکبری مخفتخر است که علاوه بر تولید درب آکاردئونی، حفاظ شاخ گوزنی در تراکم های مختلف و بهینه ترین قیمت ممکن در تهران تولید نموده و محصولات این گروه تولیدی به استان البرز ، قزوین شهرهای اطراف ارسال میگردد.

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

امنیت حفاظ آکاردئونی

جالب است بدانید که درب های ضد سرقت در کمتر از ۱ دقیقه باز می شوند!!!!!! و اما اگر از حفاظ آکاردئونی با کیفیت پایین استفاده کنید آنها با دیلم انداختن سعی بر باز کردن درب از طریق لولا می شوند اما اگر از درب های اکاردئونی با ضریب اطمینان بالا که تولید شده گروه تولیدی حفاظ اکبری ی باشند استفاده کنید مطمعن باشید که آنها حتی به فکر باز کردن درب خانه شما نمی افتند. چون این کار بسیار وقت گیر بوده و قطعا دیگر سراغ منزل مسکونی شما نخواهند آمد.

نکات امنیتی در صورت عدم استفاده از حفاظ آکاردئونی

اگر شما در ورودی منزل خود از حفاظ آکاردئونی استفاده نمیکنید. این احتمال وجود دارد که هر بار مراجعه به بیرون منزل شما در خطر سرقت قرار بگیرد. اگر در زمان ورود به منزل با سارق روبرو شدید این نکات امنیتی را رعایت نمایید.

1- آرامش خود را حفظ کنید.

2- در صورت در دسترس بودن تلفن همراه با پلیس تماس بگیرید.

3- به هیچ عنوان با سارق درگیر نشوید. چرا که میزان استرس بالای او ممکن است هر اتفاق غیر مترقبه ای رخ دهد.

4- در صورت دیر رسیدن پلیس به هر دلیلی به صدای بلند و از دور همسایه ها را صدا بزنید.

این موراد گفته شده از موراد مهمی می باشد که در زمان دیدن سارق در منزل مسکونی باید انجام دهید. در صورت استفاده ازدرب های آکاردئونی تولیدی شده گروه تولیدی حفاظ اکبری دیگر نگران ورود سارق به منزل مسکونی خود نباشد.

 

درب آکاردئونی

کاربرد حفاظ آکاردئونی چيست؟

حفاظ اکاردئونی اما نسبت به ساير درب ها استفاده های فراوانی دارد .که از جمله آنها ميتوان به بالا بردن میزان امنیت در ساختمان های چند واحده اشاره کرد. اگر شما از اين نوع درب کشویی آهنی در ساختمان های مسکونی و يا تجاری استفاده کنيد. سبب امنیت و کاهش سرقت از طریق درب ورودی حتی درب های ضد سرقت که با پیچ گوشتی یا توپی زنی باز میشوند میگردد . شما همچنين ميتوانيد از اين نوع محافظ درب آهنی در مکان های خارجی ساختمان مانند محوطه های پارکينگ و … استفاده کنيد .

 

One thought on “درب آکاردئونی چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Phone icon
تماس مستقیم | 09126040744

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴