فروش حفاظ شاخ گوزنی

 فروش حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی و فروش حفاظ شاخ گوزنی بدلیل اینکه این حفاظ یکی از بهترین ابزارها برای حفاظت از قلمروها و افزایش امنیت منازل، کارخانه ها و انبارها می باشد، امروزه بسیار مورد استفاده است. امروزه حفاظ شاخ گوزنی یکی از پرطرفدارین و پر فروش ترین حفاظ ها در میان انواع حفاظ می باشد. برای اینکه این حفاظ شبیه شاخ گوزن هست به آن حفاظ شاخ گوزنی می گویند. همچنین بدلیل اینکه حفاظ شاخ گوزنی بسیار شبیه به حفاظ گل لیلیومی دارد، به آن حفاظ شاخ گوزنی لیلیومی نیز می گویند.

حفاظ شاخ گوزنی ایمن

ایمن ترین نوع حفاظ همین شاخ گوزنی هست که نصب درست حفاظ شاخ گوزنی ایمن میتواند امنیت ساختمان را تامین کند. حفاظ شاخ گوزنی را می توان به راحتی روی دیوار نصب کرد. ارتفاع این حفاظ بین 50 تا 150 سانتی متر است که با توجه به وسعت و متراژ مکانی که می خواهد نصب گردد دارای ابعاد و انداز ه های مختلفی هست. عرض حفاظ شاخ گوزنی ایمن اصول بین 10 تا 50 سانتی متر می باشد.اندازه عرض این مدل حفاظ با توجه به ارتفاعش تعریف می گردد.

انواع حفاظ های شاخ گوزنی را از یک نوع میلگرد سخت مانند آهن میسازند.

حفاظ شاخ گوزنی مدل جدید

نرده حفاظ شاخ گوزنی مدل جدید ایمن هست و حفاظ شاخ گوزنی امنیت بالا و بسیار مناسبی به نسبت دیگر حفاظها دارد. این حفاظ ها جایگاه مناسبی برای سیم خاردار هستند. قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عوامل زیادی همچون ساخت و میزان تراکم و اندازه و ارتفاع حفاظ بستگی دارد. تنوع حفاظ شاخ گوزنی با توجه به محبوبیت آن زیاد است. از محبوب ترین رنگها و مدلهای حفاظ گوزنی میتوان به حفاظ شاخ گوزنی نقره‌ای ، حفاظ شاخ گوزنی مشکی ، حفاظ شاخ گوزنی سفید و حفاظ شاخ گوزنی طرح‌دار اشاره کرد.

نصب حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ‌های شاخ گوزنی بایستی با توجه به نوع آن و مکان نصب درست انتخاب گردند. نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار روش‌های متفاوتی دارد که به دو دسته‌ی کلی تبدیل تقسیم میگردد.

حفاظ‌هایی با شاسی پروفیل

این حفاظ‌های با شاسی پروفیل را بر روی یک شاسی پروفیل میسازند که ساختار محکمی دارد. این حفاظ ها بدلیل شاسی پروفیلی که دارند، دارای استحکام زیادی هستند که در هنگام تکان خوردن هیچگونه صدمه ای نمی بینند. این نوع حفاظ شاسی پروفیلی خطر صدمه حفاظ را به حداقل می رساند.

حفاظ با شاسی میلگرد

این نوع حفاظ با شاسی میلگرد که از دو میلگرد با نمره‌ی ۱۰ آن را می سازند به نسبت حفاظهای با شاسی پر.فیلم محکمتر هستند و دارای استحکام بیشتری هستند. همچنین استفاده از میلگردها در طول شاسی‌ها باعث می گردد که دارای قیمت ارزانتری هستند و به همین جهت نیز بسیار پر مصرف‌تر از بقیه شاسی هاست.

نصب حفاظ شاخ گوزنی تخصصی هست و بایستی با توجه و دقت و ریز بینی آن را نصب کرد و از امنیت آن و کارایی درستش اطمینان پیدا کرد. مراحل کلی نصب حفاظ شاخ گوزنی اینگونه تعریف میگردد.

مراحل نصب حفاظ شاخ گوزنی

1- اندازه‌گیری و بررسی محل نصب باید دقیق باشد.

2- محل نصب آماده گردد.

3- محل نصب حفاظ نشانه گذاری گردد.

4- سوراخ‌کاری و نصب پایه‌ها صورت گیرد.

5- قطعات حفاظ نصب گردد.

6- بررسی و تنظیم نهایی انجام گردد.

7- نکات ایمنی به درستی رعایت گردد.

حفاظ شاخ گوزنی امنیتی

حفاظ شاخ گوزنی امنیتی نوعی حفاظ فلزی است که برای تامین امنیت بالای محیط‌ها و جلوگیری از ورود غیرمجاز استفاده می‌شود. این نوع حفاظ به دلیل طراحی خاص و پیچیده خود، که شبیه به شاخ گوزن با تیغه‌های تیز و در هم تنیده است، عبور از آن بسیار دشوار و خطرناک است.

نرده حفاظ شاخ گوزنی امنیتی با ایجاد یک مانع فیزیکی قوی و غیرقابل نفوذ، بهترین انتخاب برای مکان‌هایی است که نیاز به امنیت بالا دارند. یک حفاظ شاخ گوزنی امنیتی یا حفاظ ایمن شاخ گوزنی باید دارای شرایط زیر باشد.

  • حفاظ شاخ گوزنی را باید از مواد با کیفیت و مقاوم بسازند تا طول عمر و کارایی بالایی داشته باشد.
  • بایستی توسط یک نصاب حرفه‌ای نصب گردد و در صورتی که تجربه و دانش کافی برای نصب حفاظ ندارید، بهتر است از یک تیم حرفه‌ای و متخصص برای انجام این کار استفاده کنید.

با رعایت این مراحل و نکات، می‌توانید حفاظ شاخ گوزنی را به صورت صحیح و کارآمد نصب کنید و از امنیت آن اطمینان حاصل کنید.

مطالعه بیشتر » خرید حفاظ شاخ گوزنی مارال.

حفاظ شاخ گوزنی دیواری

حفاظ شاخ گوزنی دیواری یکی از انواع حفاظ‌های فلزی است که برای افزایش امنیت و جلوگیری از ورود غیرمجاز به مکان‌های مختلف استفاده می‌شود. این نوع حفاظ به دلیل طراحی خاص و شبیه به شاخ گوزن، نه تنها جلوه‌ای زیبا دارد، بلکه به دلیل داشتن تیغه‌های تیز و در هم پیچیده، عبور از آن بسیار دشوار و خطرناک است.

نرده شاخ گوزنی معمولاً بر روی دیوارهای محوطه، ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری نصب می‌شود تا امنیت این مکان‌ها را به طور چشمگیری افزایش دهد.

حفاظ شاخ گوزنی نرده‌ای

این نوع حفاظ نیز مانند حفاظ شاخ گوزنی دیواری، نوعی حفاظ فلزی است که به منظور افزایش امنیت و جلوگیری از ورود غیرمجاز استفاده می‌شود. این حفاظ معمولاً بر روی نرده‌ها یا حصارهای موجود نصب می‌شود تا ایمنی را بیشتر کند. طراحی شبیه به شاخ گوزن با تیغه‌های تیز و برنده، ویژگی اصلی این نوع حفاظ است.

حفاظ شاخ گوزنی سر نیزه‌ای

حفاظ شاخ گوزنی سر نیزه‌ای یکی از انواع پیشرفته حفاظ‌های شاخ گوزنی است که با اضافه کردن سر نیزه‌های تیز به طراحی اصلی، امنیت بیشتری را فراهم می‌کند. این نوع حفاظ با ترکیبی از طرح شاخ گوزن و سر نیزه‌های تیز، یک مانع بسیار قوی و غیر قابل نفوذ ایجاد می‌کند که برای جلوگیری از ورود غیرمجاز به مکان‌های مختلف بسیار موثر است.

حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم

{{درب آکاردئونی}} یکی از انواع مدرن و زیبا از حفاظ‌های شاخ گوزنی است که با الهام از گل لیلیوم طراحی شده است. این نوع حفاظ ترکیبی از زیبایی و امنیت را به صورت همزمان ارائه می‌دهد و به دلیل طراحی منحصر به فرد خود، جلوه‌ای بسیار جذاب به محیط می‌بخشد.

{{درب آکاردئونی}} با ایجاد یک مانع فیزیکی زیبا و قوی، انتخابی ایده‌آل برای کسانی است که به دنبال ترکیب امنیت و زیبایی در محیط خود هستند.

حفاظ شاخ گوزنی طرح‌دار

مدل حفاظ شاخ گوزنی طرح‌دار در تهران و با رنگهای مختلف و طرحهای متنوع طرفداران بیشتری به نسبت رنگهای روغنی ساده دارد. به جای اینکه هزینه‌های هنگفت و بیهوده ای برای رنگهای متنوع و طرحهای مختلف حفاظ شاخ گوزنی صرف گردد بهتر هست از یک رنگ روغن استفاده کرد، زیرا به راحتی قابلیت ترمیم دارد. بجای صرف هزینه بابت رنگ و طرحهای خاص که هزینه های بالا و دوام کمتری دارند آن را صرف نصب دقیق و بهتر حفاظ بایستی کرد.

مطالعه بیشتر :

خرید حفاظ شاخ گوزنی در کرج .

فروش انواع حفاظ شاخ گوزنی در شهرستان ورامین.

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴