قیمت درب آکاردئونی در تهران

قیمت درب آکاردئونی در تهران

استفاده از درب آکاردئونی یکی از مهم‌ترین کارها برای جلوگیری از سرقت می‌باشد. امروزه به دلیل قیمت بالای اجناس درون منزل یا محل کار، استفاده از یک وسیله یا وسیله‌هایی برای افزایش امنیت این اماکن امری ضروری است. در کنار دوربین مداربسته، سیستم دزدگیر، نگهبان وغیره، {{درب آکاردئونی}} می‌تواند تا حد بسیار زیادی جلوی سرقت را بگیرد. استفاده از این درب در کلانشهر‌ها با بسیار افزایش یافته است. به همین دلیل ما امروز قصد داریم تا شما را با قیمت درب آکاردئونی در تهران آشنا کنیم. پس تا انتهای این پست با ما همراه باشید.

درب آکاردئونی و انواع آن

قبل از بررسی قیمت درب آکاردئونی در تهران ابتدا باید به سراغ انواع این درب برویم. درب آکاردئونی انواع مختلفی دارد و قیمت هرکدام از آن‌ها نیز با یکدیگر متفاوت است. به همین دلیل ابتدا باید با انواع این نوع درب اشنا شویم.

درب آکاردئونی چوبی

درب آکاردئونی چوبی یکی از زیباترین نوع درب است. این نوع درب از کنار هم قرار گرفتن قطعات چوبی ساخته می‌شود و سپس در مکان‌های مختلف نصب می‌گردد. زیبایی این نوع درب باعث می‌شود تا برخی از خریداران بدون مکث آن را انتخاب کنند. اما این انتخاب بدون مکث هزینه‌های زیادی را بر دوش خریداران می‌گذارند. قیمت درب آکاردئونی در تهران برای نوع چوبی گران‌تر از مدل‌های دیگر است. درب آکاردئونی چوبی با مشکلات مختلفی همراه هستند. اولین و شاید مهم‌ترین آن قیمت بالای این نوع درب است. مشکل بعدی عدم مقاومت کافی چوب در برابر فشار و سایر موارد است.

از انجایی که درب اکاردئونی برای جلوگیری از سرقت بکار گرفته می‌شود، شما باید نوعی از درب را انتخاب کنید که در برابر فشار، دیلم، شکستگی وغیره بسیار مقاوم باشد. متاسفانه چوب از این فاکتورها محروم است. یکی از دیگر معایب درب اکاردئونی چوبی عمر کوتاه آن است. این نوع درب عمر کوتاهی دارد. قطعات چوبی در کنار یکدیگر تحمل وزن سنگین سازه را ندارند. به همین دلیل پس از مدتی دچار ترک، شکستگی، پوسیدگی وغیره می‌شوند و از کیفیت درب در ادامه کاسته خواهد شد. شاید همین دلیل به همراه قیمت درب آکاردئونی در تهران برای درب چوبی که بسیار بالا است، دلیلی بر انتخاب نشدن این درب باشد.

درب اکاردئونی آهنی

انواع مختلفی از درب آکاردئونی به همراه قیمت درب آکاردئونی در تهران وجود دارد. اما نوع دیگری از این محصول به درب آکاردئونی آهنی معروف است. هنگامی که صحبت از آن است، ذهن ما به سمت استقامت و مقاومت بالایی می‌رود. درب آکاردئونی بالایی یکی از بهترین و البته پرطرفدارترین نوع درب‌های آکاردئونی است. این محصول کیفیت بسیار بالایی را از خود به نمایش می‌گذارد. به دلیل استفاده از آهن در ساختار این محصول، مقاومت این درب تا حد بسیار زیادی بالا رفته است. اما به دلیل دسترسی آسان به آهن، قیمت این نوع درب نسبت به نوع چوبی بسیار کمتر است.

از دیگر مزایای درب آکاردئونی آهنی که میتوان به آن اشاره کرد، عمر طولانی این محصول است. آهن نسبت به چوب در مقاومت خوردگی مقاوم‌تر است. به همین دلیل این محصول از عمری طولانی بهره مند است. این درب دچار خوردگی نمی‌شود و میتوانید برای سال‌ها از آن استفاده کنید. اما شاید با شیندن اسم آهن، فکر کنید که این محصول زیبایی ندارد. سازندگان این محصول نیز همانند شما از زیبا نبودن این فلز آگاه هستند. به همین دلیل درب‌های آکاردئونی را با طرح و رنگ‌های مختلفی در هم آمیختن. امروزه درب‌های اکاردئونی با طرح و رنگ‌های مختلفی در بازار موجود است که شما میتوانید با توجه به نیاز یا سلیقه خود نسبت به خرید آن اقدام کنید. قیمت درب آکاردئونی در تهران با توجه به انواع آن متفاوت است. در ادامه با انواع درب آهنی آشنا خواهیم شد.

انواع درب آکاردئونی آهنی

در بالا شما را با انواع درب آکاردئونی آهنی آشنا کردیم. دریافتیم که استفاده از این محصول تا چه اندازه میتواند از نظر اقتصادی، طول عمر و همچنین مقاومتی برای شما مفید باشد. درب آکاردئونی آهنی نیز همانند هر محصول دیگری انواع مختلفی دارد. در ادامه شما را با انواع آن آشنا خواهیم کرد. شما میتوایند پس از مطالعه این بخش و با توجه به قیمت درب آکاردئونی نسبت به سفارش این درب اقدام کنید.

قیمت درب آکاردئونی در تهران در مدل دو گل

همانطور که در بالا نیز ذکر کردیم درب آکاردئونی آهنی انواع مختلفی دارد. به همین دلیل ما با تنوع قیمت درب آکاردئونی در تهران مواجه هستیم. در سیستم درب آکاردئونی، چند ردیف پروفیل بصورت عمودی از بالا به پایین کشیده شده‌اند. در وسط درب‌ها چند قطعه پروفیل بصورت لوزی در کنار یکدیگر قرار میگیرند. به هرکدام از این ردیف پروفیل‌های لوزی، گل می‌گویند. در سیستم درب آکاردئونی دو گل، یک ردیف لوزی شکل در بالا و یک ردیف دیگر در پایین درب وجود دارد.

قیمت درب آکاردئونی در تهران در مدل سه گل

از آنجایی که ما با تنوع قیمت درب آکاردئونی در تهران مواجه هستیم، سازندگان این درب با ارائه مدل‌های مختلف، دست خریداران را در خرید درب مورد نظر خود باز گذاشته‌اند. درب اکاردئونی سه گل نسبت به دو گل از یک ردیف پروفیل لوزی بیشتر برخوردار است. به همین دلیل کیفیت این درب تا حد بسیار زیادی افزایش خواهد یافت. شما میتوانید با اجرای یک ردیف گل بیشتر مقاومت درب مورد استفاده خود را افزایش دهید و جلوی از هم گسستگی درب را بگیرید.

قیمت درب آکاردئونی در تهران در مدل چهار گل

در اکاردئونی چهار گل نسبت به دو گل و سه گل از کیفیت بسیار بیشتری برخوردار است. در قیمت درب آکاردئونی در تهران نیز قیمت بیشتری را از آن خود کرده است. این نوع درب به دلیل استفاده از چهار ردیف قطعات لوزی کل در ساختار درب، بسیار مقاومت بالایی را از خود به نمایش می‌گذارد. خریدارانی که به دنبال یک درب مناسب و با کیفیت هستند، درب آکاردئونی چهار گل را انتخاب می‌کنند.

نتیجه گیری

درب آکاردئونی انواع مختلقی دارد. به همین دلیل تنوع زیادی در قیمت درب آکاردئونی در تهران وجود دارد. به همین دلیل ما در این مقاله سعی کردیم تا شما را با انواع این محصول آشنا کنیم. شما میتوانید با مطالعه دقیق این مقاله، با انواع درب اکاردئونی آشنا شوید و سپس انتخابی با دید باز را انجام دهید.

فهرست مطالب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴