قیمت درب آکاردئونی - 09126040744- حفاظ شاخ گوزنی | درب آکاردئونی
قیمت درب آکاردئونی

قیمت درب آکاردئونی

به این مطلب امتیاز بدهید post

عوامل موثر بر قیمت درب آکاردئونی

یکی از موارد مهم در حفظ امنیت واحدهای مسکونی استفاده از درب آکاردئونی هست. روش های مختلفی برای برقراری امنیت منازل مسکونی و واحدهای تجاری واحدهای اداری و جاهای مختلف وجود دارد یکی از مطمئن ترین روش ها استفاده از درب آکاردئونی است. از آنجایی که درب آکاردئونی از جنس آهن ساخته می‌شود لذا امنیت آن به مراتب نسبت به سایر روشهای حفاظتی بیشتر است. بنابراین خرید تهیه این نوع درب ها یکی از الزامات ضروری برای هر واحد مسکونی یا واحد تجاری می باشد.در این مقاله عوامل تاثیر گذار در قیمت درب آکاردئونی را برای شما شرح خواهیم داد.

درب آکاردئونی

درب های آهنی به دلیل استحکام بالایی که دارند از امنیت بالایی نیز برخوردار هستند. از آنجایی که درب های آکاردئونی از جنس آهن ساخته میشوند. لذا این درب های نیز امنیت بالایی دارند.

به دلیل آنکه زیبایی ظاهری تمام المان های ساختمان امروزه مورد توجه افراد مختلف است. لذا توجه به زیبایی درب آکاردئونی نیز مورد توجه افراد مختلف قرار دارد. درب آکاردئونی به دلیل آنکه فضای کمی اشغال میکند، و همچنین به راحتی با محیط هماهنگ میشود. به همین دلیل امروزه درب های آکاردئونی با رنگ و طرح های مختلف ساخته میشود.

قیمت درب آکاردئونی در تهران

قیمت درب آکاردئونی ؟

همانطور که گفته شد درب آکاردئونی در شکل، طرح و سایزهای مختلف ساخته میشود. قیمت روز آهن یکی از عوامل مهم تاثیر گذار در قیمت درب آکاردئونی است. قیمت آهن هم همانند سایر اقلام بازار روزانه دستخوش تفییر و نوسان میشود. گروه تولیدی حفاظ اکبری جهت کنترل قیمت محصولات خود روش های مختلفی به کار گرفته است. یکی از این روش ها خرید عمده مواد اولیه از کارخانه های بزرگ است.

بعد از خرید عمده مواداولیه آنها را در انبار های بزرگ گروه تولیدی نگهداری کرده و سپس اقدام به تولید درب آکاردئونی میکنند. قیمت درب آکاردئونی به دلیل کنترل قیمت آهن مصرفی به صورت کنترل شده و رقابتی می باشد.

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت درب آکاردئونی متراژ آن است. یعنی طول ، عرض و ارتفاع درب آکاردئونی در قیمت درب آکاردئونی تاثیر فراوانی دارد.

قیمت درب آکاردئونی در تهران

تهران به عنوان کلان شهر و پایخت کشور یکی از شهرهایی است که بیشترین درخواست را برای درب آکاردئونی دارد. این شهر به دلیل ساخت و ساز زیاد و همچنین تغییرات زیادی که در خانه ای مسکونی قدیمی داده میشود درخواست بالایی برای خرید درب آکاردئونی دارد. قیمت اقلام مختلف در کشور تابعتی از قیمت آن اقلام در تهران است. از آنجایی که شهر تهران مرکز تولید انواع درب آکاردئونی است. و شرکت های مختلف در ابن شهر درب های آکاردئونی را در سایز و رنگ های مختلف تولید میکنند. ولی قیمت درب های آکاردئونی در شهر تهران کاملا متفاوت است.

قیمت درب آکاردئونی

دلیل تفاوت قیمت این نوع درب ها درتهران این است که برخی فروشندگان، تولید کننده نیستند .و به صورت واسطه عمل میکنند. این دسته از فروشندگان درب های آکاردئونی و سایر محصولا را از تولید کننده ها میخرند و آن را با درصد سود خاصی به مشتری میفروشند. اما گروه تولیدی حفاظ اکبری به دلیل آنکه تولید کننده است. مستقیم درب آکاردئونی را به دست مصرف کنند می رسانیم. به همین خاطر توانسته ایم تا قیمت درب آکاردئونی در تهران و شهرستان ها با حداقل سود به دست مشتری برسانیم.

نکات مهم در هنگام خرید!

اگر انتهای مقاله را مطالعه کرده باشید. به این مساله اشاره کردیم ه برخی فروشندگان با راه اندازی درگاه های اینترنتی اقدام به فروش محصولات مختلف میکنند. این دسته افراد به صورت هماهنگ شده قیمت محصولات مختلف را در تهران افزایش میدهند. اگر به سایت های مختف مراجعه کنید متوجه میشوید که قیمت درب آکاردئونی در تهران در تمام این سایت ها نسبتا یکسان است. با تفاوت اندکی دارد.

غافل از اینکه تمام این سایت ها توسط یک نفر مدیریت و هدایت میشوند. و در اصل پشت پرده قیمت گذاری تمام این سایت های واسطه یک شخص یا تیم خاصی ایستاده است. ولی ما در گروه تولیدی اکبری بدون دخالت هیچ واسطه ای تلاش کرده این تا قیمت درب آکاردئونی را در تهران ثابت نگهداریم. ب همین دلیل مشتریان شهرستان تمایل زیادی به اخذ نمایندگی یا خرید از ما و ارسال به شهرستان های مختلف دارند.

پس در نگام خرید محصولات مختلفی مثل درب آکاردئونی دقت کنید که محصول مورد نظر را از تولید کننده بخرید نه از واسط. خرید این گونه محصولات از تولید کننده گان علاوه بر کمک به گردش چرخ اقتصاد کشور میکند. بلکه به اشتغال جوان ها بیشتر و بزرگ شدن سفره زندگی انها کمک میکند.

در صورت تمایل به استعلام قیمت درب آکاردئونی در تهران و شهرستان ها با شماره 09126040744 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Phone icon
تماس مستقیم | 09126040744

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴