چه حفاظی برای دیوار مناسب است؟

چه حفاظی برای دیوار مناسب است؟

امنیت دغدغه بسیر مهمی است.  برقراری امنیت خانه های مسکونی مورد توجه افراد مختلف است. در زندگی شهری امروزه امنیت خانه های مسکونی مورد بسیار با اهمیتی است که اگر آن را مورد توجه قرار ندهیم ممکن است صدمات مالی جبران ناپذیری به ما وارد شود. سوالی که ما در این مقاله قصد داریم به آن پاسخ دهیم اسن است که چه حفاظی برای دیوار مناسب است؟

ما برای جلوگیری از سرقت اطلاعات تلفن همراه خود از روش های مختلفی استفاده میکنیم. روش هایی چون گذاشتن رمز عبور مطمعن، جلوگیری از در دسترس  قرار دادن تلفن همراه در اختیار افراد ناشناس و روش های مختلف دیگری استفاده میکنیم.  برای حفاظت از دارایی های خود از درب های ضدسرقت، حفاظ لیلیوم، حفاظ پنجره یا درب آکاردئونی استفاده میکنیم.ولی برخی اوقات به امنیت دیوار حیاط خانه مان هیچ توجهی نداریم.و این موضوع باعث میشود تا خانه ها در معرض سرقت قرار بگیرد.

مردم همیشه به دنبال برقراری امنیت در چهارچوب زندگی خودشان هستند. دغدغه این افراد این است که چه حفاظی مناسب هست؟ و ما از چه حفاظی استفاده کنیم تا بالاترین سطح ایمنی را داشته باشد. و یا اینکه چه حفاظی میتواند ایمنی صد در صدی به خانه ما ببخشد؟

کدام حفاظ مناسب است ؟

سوال مهمی که ذهن بسیاری را به خودش مشغول کرده اینه چه حفاظی برای دیوار مناسب است. ما در ادامه این مقاله انواع حفاظ هایی که روی دیوار قابل نصب هستند را به شما معرفی میکنیم و به تشریح ویژگی های هر یک خواهیم پرداخت تا شما بعد از پایان این مقاله به راحتی بتوانید تشخصی درستی بدهید که کدام حفاظ برای دیوار مناسب است.

1- حفاظ شاخ گوزنی 

در مورد حفاظ شاخ گوزنی در پست های قبلی زیاد صحبت کردیم. اگر قصد دارید در این مورد بیشتر بدانید توصیه میشود این پست را در سایت ما ببینید. موضوع پستی که منتشر کرده ایم در مورد حفاظ شاخ گوزنی است.

چه حفاظی برای دیوار مناسب است
حفاظ شاخ گوزنی

 

شکا ظاهری حفاظ شاخ گوزنی این امکان را به شما میدهد تا دیوار خانه های خود را با استفاده از این نوع حفاظ کاملا امن کنید. اگر هنوز به پاسخ ای سوال که چه حفاظی برای دیوار مناسب است دست نیافته اید. اولین توصیه به شما استفاده از حفاظ اخ گوزنی است.حفاظ شاخ گوزنی تندیگی حود میتواند دیوار حیاط خانه شما را کاملا امن کند. این نوع حفاظ در تراکم مختلف و ارتفاع مختلف قابل استفاده است. رنگ بندی مختلف این نوع حفاظ این امکان را به شما میدهد تا به راحتی آن را روی دیوار باغ ف دیوار ویلا و دیوار مجتمع های مسکونی استفاده کنید.

 

2-حفاظ نیزار :

همانطور که از نام این نوع حفاظ مشخص است. شکل آن شبیه به نیزار است. این نوع حفاظ یکی از ایمن ترین و در حال زیبا ترین نوع حفاظ برای نصب روی دیوار است. حفاظ نیزار نیز همانند حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار نصی میشود. تنوع رنگ آن و شکل زیبای آن زیبایی خاصی به خانه های مسکونی شما میدهد.

قیمت این نوع حفاظ نیز با حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها متفات است. جهت استعلام قیمت حفاظ نیزار با شماره 09126040744 پشتیبانی و بخش فروش گروه تولیدی حفاظ اکبری تماس بگیرید.

حفاظ نیزار

 

3- حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای یکی از امن ترین نوع حفاظ می باشد. این نوع حفاظ همانند حفاظ شاخ گوزنی از میگرد های برش خورده آهنی و جوشکاری آنها به هم تشکیل شده است. اما تفاوت این نوع حفاظ با سایر حفاظ ها در این است تراکم و ارتفاع این نوع حفاظ متفاوت است. نحوه قرار گرفتن میلگردهای تیزو جوشکاری شده عبور هر جانداری را از این نوع حفاظ را تقریبا غیر ممکن می سازد.

یکی دیگر از دغدغه مالکان خانه های مسکونی زیبایی ظاهر آپارتمان آنها می باشد. این نوع حفاظ علاوه بر داشتن ایمنی بسیار بالا و تراکم زیاد دارای رنگ بندی خاص خود است که میتواند زیبایی خاصی به نمای ساختمان شما بدهد.

استفاده از حفاظ های روی دیوار می بایست امروزه با نمای ساختمان هماهنگ باشد. استفاده از حفاظ های روی دیواری که نتواند خود را با محیط اطراف هماهنگ کند. بجز صربه زدن به زیبایی بیرونی ساختمان هیچ دستاوردی برای صاحبان آن ندارد. ولی حفاظ بوته ای به راحتی مبتواند خود را با محیط پیرامون خود هماهنگ کند.

حفاظ بوته ای

4- حفاظ نخل مرداب 

حفاظ نخل مرداب نیز علاوه بر سایر حفاظ ها حفاظ مطمعن و زیبایی است. این نوع حفاظ شبیه نخل ساخته شده است. در کنار زیبایی امنیت بسیار بالایی دارد. حفاظ نخل مرداب در ارتفاع های 80 ، 100 و 120 سانتی ساخته میشود. تراکم حفاظ نخل مرداب ممکن است نسبت به حفاظ های دیگر کمتر باشد. ولی ایمنی آن کمتر از حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ سرنیزه نیست.

حفاظ نخل مرداب را بیشتر در ساختمان هایی با طبقات کم استفاده میکنند. برای ساخت حفاظ نخل مرداب نیاز هست تا ابتدا میلگردهای تیز را به سایز یکسان برش دهند.تیکه های میلگرد به شکلی به هم جوشکاری میشوند که شبیه گل می شود. نوک تیز این نوع حفاظ امنیت زیادی به این نوع حفاظ می بخشد.

چه حفاظی برای دیوار مناسب است؟
حفاظ نخل مرداب

نتیجه گیری 

در این نوشته تلاش کردیم تا به این سوال پاسخ بدهیم . چه حفاظی برای دیوار مناسب است؟ در مقاله ای که خوانید 4 نمونه از بهترین حفاظ هایی که میتوان آنها رو روی دیوار نصب کرد برای شما معرفی کردیم. ویژگی هر کدام از این حفاظ ها را برای شما شرح دادیم و به مقاییسه قابلیت حفاظ های مختلف پرداختیم.

گروه تولیدی حفاظ اکبری با بهره گیری از دانش روز و تخصص اقدام به ساخت انواع حفاظ نموده است و نمونه هایی که در بالا آوردیم بخشی از تولیدات گروه تولیدی حفاظ اکبری است. اگر قصد خرید حفاظ شاخ گونی ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ  نخل مرداب ، حفاظ سنیزه یا خر کدام از انواع حفاظ را داشتید پیشنهاد میکنم قبل از هر چیزی یک استعلام قیمت از حفاظ اکبری بگیرید تا با مقایسه درست بتوانید خرید مناسبی داشته باشید.

 

 

 

فهرست مطالب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴