چگونه بهترین نوع حفاظ را انتخاب کنیم؟ حفاظ شاخ گوزنی 09126040744
چگونه بهترین نوع حفاظ را انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین نوع حفاظ را انتخاب کنیم؟

به این مطلب امتیاز بدهید post

یکی از سوالاتی که برای افراد در هنگام خرید و تهیه حفاظ جهت منازل مسکونی و شرکت ها پیش می آید این است که، چگونه بهترین نوع حفاظ را انتخاب کنیم؟

علاوه بر این سوال، سوالات دیگری هم وجود دارد که دغدغه افراد در هنگام خرید حفاظ می باشد.

 

چه نوع حفاظی برای استفاده روی دیوار بهتر است؟
حفاظ با چه ارتفاعی تهیه کنیم؟
امن ترین نوع حفاظ کدام است؟

 

همانطور که میدانیم در تهیه انواع حفاظ به خصوص حفاظ شاخ گوزنی باید دقت کافی را داشت. چرا که تهیه این نوع حفاظ مانند وسایل مصرفی نیست که بتوان به سادگی آن را تعویض کرد. چرا که بحث امنیت ساختمان و منزل ما می باشد.

قبل از تهیه انواع حفاظ باید به چه مواردی توجه کرد؟

قبل از تهیه انواع حفاظ باید انواع آن را شناخت. تا بتوان بهترین انتخاب را داشت. شناخت انواع حفاظ مستلزم داشتن دانش کافی در رابطه با نوع متریال به کار رفته در جنس حفاظ و روش تهیه آن می باشد. در زیر انواع حفاظ را به شما معرفی میکنیم.

1-حفاظ شاخ گوزنی:

یکی از پر کاربردترین نوع حفاظ ها که در اماکن و ساختمان ها به کار برده میشود. حفاظ شاخ گوزنی می باشد. حفاظ شاخ گوزنی با دارا بودن تراکم و در هم تندیدگی ایمنی و زیبایی بالایی به ساختمان محل سکونت شما می بخشد. مواردی که در تهیه این نوع حفاظ باید به آن توجه کرد شامل موارد زیر است:

  • ضخامت میله به کار رفته در تولید حفاظ شاخ گوزنی
  • تراکم مورد استفاده در حفاظ شاخ گوزنی
  • ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی
  • روش رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی
  • نوع رنگ به کار رفته در رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی

 

همه موارد به کار رفته در بالا نمونه ای از مواری است که شما باید قبل از تهیه حفاظ شاخ گوزنی به آن توجه داشته باشید.

یکی از محصولات پر استفاده در حفظ ایمنی ساختمان ها شاخ گوزنی می باشد. این نوع حفاظ در گروه تولیدی حفاظ اکبری با بالاترین سطح کیفیت تولید شده و روزانه روانه بازار های داخلی و خارجی میشود.

در زیر نمونه ای از انواع حفاظ شاخ گوزنی تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری را میتوانید مشاهده کنید.

 

شاخت انواع مدل حفاظ شاخ گوزنی

کدام حفاظ شاخ گوزنی بهترین است؟

چگونه بهترین نوع حفاظ را انتخاب کنیم؟

شاخ گوزنی

شاخ گوزنی

"<yoastmark

تولید حفاظ شاخ گوزنی

2-حفاظ سرنیزه

یکی دیگر از محصولاتی که جهت ایمنی اماکن و ساختمان های مسکونی به کار برده میشود حفاظ سرنیره می باشد. این نوع حفاظ به طور کلی در سه مدل تهیه میشود.

  • حفاظ سرنیزه تک نیره، دو نیزه،سه نیزه

به طور کلی حفاظ های سرنیره تولید شده جزو این سه دسته از نوع حفاظ می باشند. این نوع حفاظ نیز در گروه تولیدی حفاظ اکبری با کیفیت بالا تهیه شده و روزانه وارد بازارهای مصرف داخلی و خارجی میشود.

حفاظ سرنیزه تک نیزه:

در این نوع نرده آهنی روی دیوار حیاط شما تنها یک نیزه عمودی خواهید داشت. که جهت نیزه آن نیز به سمت بالا است. میله های افقی در تراکم های دلخواه برای محکم تر کردن این حفاظ به فاصله های مساوی روی آن قرار گرفته و ارتفاع آن برحسب مورد نیاز متغیر است که شما قبل از تهیه آن میتوانید ارتفاع مورد نظر خود راجهت تهیه سفارش بدهید. نرده سرنیزه ای تک نیزه یکی از پرکاربردترین و در واقع پرطرفدارترین نوع حفاظ روی دیوار امکن مسکونی و ساختمانها می باشد. این نرده آهنی محافظ هم از نظر عرضی و هم از نظر ارتفاعی سطح امنیتی بالایی برای دیوار حیاط خانه شما ایجاد خواهد کرد. هیچ راهی برای عبور از آن وجود ندارد و یکی از مزیتهای اصلی این نوع نرده آهنی، زیبایی و جذابیت موجود در آن است.

شاخ گوزنی مدل سرنیزه دو نیزه:

همانطوری که از نام آن پیداست نرده دو نیزه سرنیزه ای از دو نیزه تشکیل شده است. این دو نیزه مانند سرستون های دو طرفه به دو سمت جلو و عقب خمیدگی پیدا کرده اند. در واقع این طرح از نرده آهنی سرنیزه ای باعث می شود که امکان عبور و مرور از روی آن از هر دو طرف داخل و خارج به صفر برسد و امنیت بالایی برای اماکن مورد استفاده به ارمغان بیاورد. امنیت فوق العاده این نرده آهنی باعث می شود در بسیاری از مناطق امنیتی و نظامی مورد استفاده قرار بگیرد. شکل ظاهری نرده آهنی سرنیزه ای دو نیزه همان زیبایی تک نیزه را در خود داشته و با برخی ترفندها و جزئیاتی که بستگی به تجربه و مهارت سازنده آن خواهد داشت، می تواند کمی زیباتر و جذاب تر نیز باشد. در گروه تولیدی حفاظ اکبری این نوع حفاظ نیز تولید میگردد.

حفاظ سرنیره سه نیزه:

می توان این نوع از حفاظ سرنیزه ای ترکیبی از دو مورد قبل دانست. یعنی ترکیب حفاظ سرنیزه تک نیزه ای و حفاظ سرنیزه دو نیزه ای .در واقع نرده سرنیزه ای سه نیزه علاوه بر داشتن تک نیزه رو به بالا، دو نیزه نوع دوم را نیز به دو جهت مختلف همزمان دارد.این نوع حفاظ نیز دارای امنیت بسیار بالایی می باشد و هیچ راه عبوری از این نوع نرده آهنی دیوار حیاط وجود نداشته و آن را می توان یکی از امن ترین و حتی بهترین انواع نرده آهنی روی دیوار عنوان کرد. این نوع حفاظ را میتوان در ارتفاع های مختلف تهیه کرد. و همچنین میتوان به سفارش مشتری در رنگ های مختلف تهیه گردد.

در زیر تلاش میکنیم تا شما را با انواع مدل های آن آشنا کنیم. تصاویر انواع حفاظ سر نیزه در زیر میتوانید ببینید.

حفاظ سرنیزه

حفاظ سرنیزه

خرید حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ سرنیزه

انتخاب بهترین مدل حفاظ شاخ گوزنی

"<yoastmark

بهترین نوع حفاظ را انتخاب کنیم؟

حفاظ سرنیزه

حفاظ مارال

اگر همچنان این سوال ذهن شما را به حود مشغول کرده است که بهترین مدل حفاظ شاخ گوزنی کدام است؟ ادامه این مطلب را حتما مطالعه کنید.

یکی از دیگر محصولاتی که در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میشود حفاظ مارال است. حفاظ مارال به خاطر شکل ظاهری که دارد علاوه بر برقرای ایمنی اماکن و محل استفاده شده زیبایی خاصی به مکان مورد نظر می بخشد. این گروه تولیدی علاوه بر تولید حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ آکاردئونی(درب آکاردئونی) ، حفاظ پنجره، درب پارکینگ و حفاظ سرنیزه سایر محصولات ایمنی را در حفاظت از ساختمان ها و اماکن مسکونی شما تولید میکند. اگر تا به حال از حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ مارال جهت برقراری ایمنی دیوار و محیط اماکن مسکونی و ساختمانها استفاده نکرده اید. توصیه میکنیم تا جهت تهیه حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ مارال به گروه تولیدی حفاظ اکبری اعتماد کرده و با کارشناسان فروش این مجموعه جهت تهیه حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ مارال تماس بگیرید.

در بالا نمونه ای از حفاظ شاخ گوزنی را در تصاویر به شما نشان دادیم. در زیر میتوانید نمونه ای از حفاظ مارال را مشاهده کنید.

مدل شاخ گوزنی مارال

حفاظ شاخ گوزنی مارال

شاخگوزنی مدل مارل

شاخ گوزنی مارال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Phone icon
تماس مستقیم | 09126040744

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴