راهنمای خرید درب آکاردئونی در خاوران

خرید درب آکاردئونی در خاوران

این مقاله راهنمای خرید درب آکاردئونی در خاوران بوده و هرآنچه در این خصوص لازم است به شما ارائه خواهیم نمود. صفر تا صد خرید {{درب آکاردئونی}} را شما در این نوشته مشالعه خواهد کرد.

منطقه خاوران در شرق تهران قرار دارد. این منطقه از شمال به منطقه پونک و از جنوب به منطقه پیروزی و از شرق به استان تهران محدود می‌شود. منطقه خاوران شامل بخش‌هایی از شهرداری منطقه ۱۰ تهران می‌شود. که شامل محلاتی همچون بلوار فردوس، خاوران، راه آهن، بلوار گلستان و غربانی است.

انواع درب آکاردئونی در خاوران از نظر ساختار کدامند؟

{{درب آکاردئونی}} در خاوران یک نوع درب قابل تاشو است. که در ساختار آن از چندین برگه یا پنل استفاده می‌شود. این پنل‌ها به صورت متوالی به هم متصل شده و به صورت تاشو قابل باز و بسته شدن هستند. {{درب آکاردئونی}} به دلیل طراحی خاص خود، به عنوان یک راه حل جالب و کم‌جا برای جداکنندگی فضاها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این درب‌ها به دلیل ساختار خود قابلیت تنظیم ارتفاع را نیز دارند.

 

انواع {{درب آکاردئونی}} در خاوران از نظر ساختار عبارتند از:

در زیر انواع درب آکاردئونی را میتوانید مطالعه کنید:

درب آکاردئونی تک گل یا تک پنل در خاوران:

در این نوع، تنها یک پنل استفاده می‌شود که به صورت تاشو باز و بسته می‌شود. این نوع درب برای فضاهای کوچک و محدود مناسب است.

لازم به ذکر است که قیمت درب آکاردئونی باتوجه به مدل آن متفاوت است. قیمت {{درب آکاردئونی}} در تهران و نمایندگی های شهرستان ها یکسان است.

درب آکاردئونی دوگل یا دو پنل در خاوران:

می توان گفت یکی از پرکاربردترین از انواع درب های آکاردئونی دوگل می باشد در این نوع، دو پنل به صورت تاشو به هم متصل شده‌اند. این نوع درب برای فضاهای بزرگتر و باز شدن بیشتر مناسب است. با توجه به اینکه دارای قیمت پاینتری نسبت به سایرحفاظ ها دارد اما به معنای امنیت ضعیف نمی باشد.

راهنمای خرید درب آکاردئونی در خاوران

درب آکاردئونی سه گل در خاوران:

در هنگام خرید درب آکاردئونی به این نکته توجه کنید که : درب آماردئونی سه گل شامل سه پنل است که به صورت تاشو باز و بسته می‌شود. این نوع درب برای فضاهای بزرگتر و نیاز به جداکنندگی بیشتر مناسب است. با باز شدن این درب، می‌توان سه بخش از فضا را جدا کرد و با بسته شدن آن، فضای جدا شده را به هم پیوست کرد.

برای خرید {{درب آکاردئونی}} با شماره 09126040744 تماس بگیرید.

درب آکاردئونی سه گل در خاوران خود شامل موارد زیر است:

{{درب آکاردئونی}} سه گل ساده دوخم

این از {{درب آکاردئونی}} با اینکه طراحی پیچیده ای ندارد و ساده است.اما دارای استحکام بالایی بوده و می تواند مانع بسیار محکمی جهت جلوگیری از افراد سارق بوده است.

درب آکاردئونی سه گل ساده چهارخم

این از {{درب آکاردئونی}} دارای سه گل و چهارم خم می باشد. و دارای مشابهت زیادی با درب سه گل دوخم می باشد. تفاوتی که با درب سه گل ساده دوخم دارد این است که در این مدل تسمه های عمودی که در آن به کار برده می شود. دارای استحکام بیشتری بوده است. و امکان اینکه سارقین با دیلم انداختن به آن وارد شوند وجود ندارد. یکی از دلایل استحکام بالای این نوع از درب ها است که به صورت عمودی به خوبی جوش خورده اند و با توجه به این نوع از استحکام ورود افراد سارق به داخل منزل شما جلوگیری می کنند.

راهنمای خرید درب آکاردئونی در خاوران

درب آکاردئونی چهار گل در خاوران:

شامل چهار پنل است که به صورت تاشو باز و بسته می‌شود. این نوع درب برای فضاهای بسیار بزرگ و نیاز به جداکنندگی بیشتر مناسب است. با باز شدن این درب، می‌توان چهار بخش از فضا را جدا کرد و با بسته شدن آن، فضای جدا شده را به هم پیوست کرد. این نوع از درب ها دارای مقاومت بالایی می باشد و معمولا از این نوع درب ها بیشتر برای درب ورودی ساختمان ها به کار برده می شود. این نوع از حفاظ ها دارای توانایی ساخت در دونوع کیفیت سنگین و سبک را دارا می باشد. افراد مشتری با توجه به بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته اند و همچنین شرایط ساختمان یکی را انتخاب نمایند.

 

انتخاب بین درب آکاردئونی سه گل و چهار گل بسته به نیاز و محیط استفاده صورت می‌گیرد. در صورتی که نیاز به جداکنندگی بیشتر و تقسیم‌بندی دقیق‌تر فضا وجود داشته باشد، {{درب آکاردئونی}} چهار گل مناسب‌تر است. اما اگر فضای مورد نظر کوچکتر باشد و نیاز به جداکنندگی کمتری داشته باشد، {{درب آکاردئونی}} سه گل مناسب‌تر است.

درب آکاردئونی در خاوران

درب آکاردئونی چند پنل در خاوران:

در این نوع، بیش از دو پنل به صورت تاشو به هم متصل شده‌اند. این نوع درب برای فضاهای بسیار بزرگ و نیاز به جداکنندگی بیشتر مناسب است.

برای خرید {{درب آکاردئونی}} با شماره 09126040744 تماس بگیرید.

 درب آکاردئونی پنج گل دوجداره در خاوران

این نوع از {{درب آکاردئونی}} از ایمن ترین حفاظ های آکاردئونی می باشد. این مدل از حفاظ آکاردئونی  به روشی طراحی شده است که هیچ گونه فضای خالی در آن وجود ندارد به همین دلیل دارای امنیت بالای است.

درب آکاردئونی طرح پیچ:

{{درب آکاردئونی}} طرح پیچ دارای استقامت در حد سه گل می باشد. با این حال این مدل دارای زیبایی منحصری می باشد. و افراد زیادی بیشتر به خاطر طراحی زیبای آن جذبش می شوند. بنابراین افرادی که به دنبال امنیت و زیبایی توام باهم می باشند. طرح پیچ یا فر می تواند برایشان گزینه خوبی باشد.

 

درب آکاردئونی متحرک در خاوران:

در این نوع، پنل‌ها به صورت متحرک و قابل جابجایی هستند. این نوع درب برای فضاهایی که نیاز به تغییرات مکرر در تقسیم‌بندی فضا دارند مناسب است.

 

درب آکاردئونی ثابت در خاوران:

در این نوع، پنل‌ها ثابت و غیرقابل جابجایی هستند. این نوع درب برای فضاهایی که نیاز به تقسیم‌بندی دائمی فضا دارند مناسب است.

هر نوع {{درب آکاردئونی}} مزایا و معایب خود را دارد و بسته به نیاز و محیط استفاده، انتخاب می‌شود.

سخن پایانی در خصوص خرید درب آکاردئونی

سعی کنید در هنگام خرید {{درب آکاردئونی}} نکات مهمی را رعایت کنید. از جمله {{درب آکاردئونی}} که سفارش می دهید از سه گل کمتر نداشته باشد چون باعث امنیت پایین در آن می شود. و از بین انواع درب های آکاردئونی می توان گفت حفاظ پنج گل دارای امنیت بالایی بوده. و از فرود افراد سارق به داخل ساختمان جلوگیری می کند. بخش ریلی درب های آکاردئونی باید به نرمی باز و بسته شود. و در انتها سعی کنید مدلی که انتخاب می کنید از جنس آهن مرغوب باشد.

در این نوشته تلاش کردیم تا انواع {{درب آکاردئونی}} تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری را برای شما شرح دهیم. {{درب آکاردئونی}} یکی از محصولات تولید شده در این گروه تولیدی است که در خاوران دارای نمایندگی فعال میباشد. این محصول دارای انواع مختلفی است که در این نوشته مدلهای آن را برای شما شرح دادیم.

برای خرید {{درب آکاردئونی}} با شماره 09126040744 تماس بگیرید.

 

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴