قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج | ارسال رایگان

آشنایی با حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یکی از محبوب ترین و کارآمدترین حفاظ ها برای دیوار حیاط خانه ها و باغ ها است. این نوع حفاظ به دلیل ساختار منحصر به فرد خود، عبور از آن را برای سارقان بسیار دشوار و خطرناک می کند. همین مساله باعث شده است تا خرید حفاظ شاخ گوزنی در کرج مورد توجه کاربران زیادی قرار گیرد.

در ادامه این نوشته قصد داریم تا درباره قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج؛ انواع مدل ها و عوامل موثر در قیمت این حفاظ صحبت کنیم. حفاظ شاخ گوزنی نوعی حفاظ امنیتی است که از میلگردهای فولادی با قطر 10 تا 14 میلی متر ساخته می شود. این میلگردها به صورت عمودی و با فاصله های منظم در کنار یکدیگر قرار میگیرند. این نوع حفاظ دارای کابردهای مختلف است. یکی از کابردهای مهم این نوع حفاظ برای محافظت از فضای ویلا، ساختمان های مسکونی ، ساختمان های اداری و همچنین تجاری است.

گروه تولیدی حفاظ اکبری با سابقه طولانی در تولید انواع حفاظ، اقدام به تولید و فروش حفاظ شاخ گوزنی کرده است. تولید انواع حفاظ شاخ گوزنی در مدل ، ارتفاع و رنگ های مختلف جزو ویژگی های محصولات گوه تولیدی اکبری است.

انتخاب حفاظ مناسب

برای انتخاب حفاظ مناسب باید به موارد مختلف توجه داشت. عوامل مختلفی در انتخاب نوع حفاظ دیواری تاثیر دارند که در زیر به برخی از  آنها اشاره میکنیم:

نوع حفاظ مناسب برای دیوار به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

 • نوع دیوار:

دیوارهای آجری، سنگی، سیمانی و … هر کدام نیاز به حفاظ های متفاوتی دارند. به همین دلیل در هنگام خرید میتوانید نوع دیوار خود را به فروشنده بگویید تا شما را راهنمایی کند که بتوانید حفاظ مناسب تهیه کنید.

 • ارتفاع دیوار:

ارتفاع دیوار یکی دیگر از عواملی است که به شما کمک میکند تا حفاظ مناسب را انتخاب کنید. برای دیوارهای بلند، حفاظ های بلندتر و قوی تر مورد نیاز است.

 • منطقه سکونت:

نوع منطقه و میزان امنیت آن نیز میتواند در انتخاب حفاظ موثر باشد. در مناطق ناامن، حفاظ های قوی تر و امن تر لازم است.

 • بودجه:

همانطور که در ابتدای این مقاله عنوان کردیم انواع حفاظ اقتصادی در گروه تولیدی حفاظ اکبری تولید میشود. اگر به دنبال حفاظ ارزان و اقتصادی هستید میتوانید محصولات ما را ببینید. در این گروه تولیدی حفاظ های مختلف با قیمت های متفاوتی تولید میشوند.

انواع حفاظ شاخ گوزنی:

حفاظ شاخ گوزنی انواع و مدلهای مختلف دارد. در ادامه این نوشته با انواع آن آشنا خواهید شد.

 • حفاظ شاخ گوزنی ساده:

  این نوع حفاظ از میلگردهای عمودی ساده ای تشکیل شده است. قیمت حفاظ شاخ گوزنی ساده در کرج، این نوع حفاظ نوعی حفاظ امنیتی است که از میلگردهای عمودی ساده ای تشکیل شده است. این نوع حفاظ به دلیل ساختار ساده و قیمت مناسب، یکی از محبوب ترین انواع حفاظ شاخ گوزنی می باشد. قیمت مناسب این نوع حفاظ باعث شده است تا طرفداران زیادی داشته باشد.

 • حفاظ شاخ گوزنی فرفورژه:

  این نوع حفاظ از میلگردهای عمودی با طرح های فرفورژه ای ساخته شده است. این نوع حفاظ به دلیل استفاده از متریال فرفورژه در ساخت دارای  طرفداران خاص خود است.

 • حفاظ شاخ گوزنی آبشاری:

  این نوع حفاظ از میلگردهای عمودی با طرح های آبشاری ساخته شده است. این نوع حفاظ از میلگردهای فولادی با قطر 10 تا 14 میلی متر ساخته می شود. این میلگردها به صورت عمودی و با فاصله های منظم در کنار یکدیگر قرار میگیرند و حفاظ شاخ گوزنی آبشاری را تشکیل میدهند.

 • حفاظ شاخ گوزنی بوته ای:

  یکی دیگر از محصولات تولید شده در گروه تولیدی حفاظ اکبری حفاظ شاخ گوزنی بوته ای است. حفاظ بوته ای به دلیل تراکم زیادی که دارد امنیت بالایی نیز دارد. به همین دلیل برای امنیت خانه های ویلایی گزینه مناسبی است. این حفاظ در ارتفاع ، تراکم و قیمت های مختلف تولید میشود. این نوع حفاظ از میلگردهای عمودی با طرح های بوته ای ساخته شده است.

 • حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم:

  حفاظ شاخ گوزنی طرح لیلیوم در کرج یکی دیگر از انواع حفاظ شاخ گوزنی به حساب می اید.که دارای مزایای مختلفی است که در ادامه به آنها اشاره میکنیم

 1. قابلیت نصب بر روی انواع دیوارها: این نوع حفاظ را می‌توان بر روی انواع دیوارها مانند دیوارهای آجری، سیمانی، سنگی و بلوکی نصب کرد. این نوع حفاظ را میتوان روی انواع دیوار با متریال مختلغ نصب کرد.
 2. مقاومت در برابر برش: حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم به دلیل ساختار محکم خود، در برابر برش نیز مقاوم است. شکل ساخ تاین نوع حفاظشاخ گوزنی باعث شده است تا مقاومت بالایی در برابر برش داشته باشد.
 3. قابلیت رنگ‌آمیزی: شما می‌توانید حفاظ شاخ گوزنی لیلیوم را به رنگ دلخواه خود رنگ‌آمیزی کنید. در گروه حفاظ اکبری این مدل ها به رنگ های دلخواه ساخته و روانه بازار میشوند.

مطالب مرتبط: راهنمای خرید حفاظ سرنیزه و قیمت آن.

مزایای حفاظ شاخ گوزنی:

در ادامه قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج به بحث مزایای این نوع محصول میپردازیم.

 • ایجاد امنیت بالا:

یکی از ویژگی های مهم حفاظ شاخ گوزنی آن است که امنیت بالایی ایجاد میکند. به همین دلیل در ساختمان ها و محیط های مختلف از آن استفاده میشود.حفاظ شاخ گوزنی به دلیل ساختار محکم و نفوذ ناپذیر، امنیت بالایی در برابر سرقت دارد.

 • زیبایی محیطی متناسب با نماس دیوار :

حفاظ شاخ گوزنی را میتوان به راحتی با محیط متناسب و هماهنگ ساخت.  حفاظ شاخ گوزنی در طرح های مختلفی تولید می شود و می تواند به زیبایی نمای ساختمان شما بیافزاید. به همین دلیل توصیه میشود قبل از خرید حفاظ شاخ گوزنی رنگ متناسب با نمای ساختمان را انتخاب کنید

 • مقاومت بالا:

حفاظ شاخ گوزنی در برابر شرایط مختلف آب و هوایی مانند باران، برف و تابش خورشید مقاوم است. به دلیل آنکه حفاظ شاخ گوزنی از آهن ساخته میشود به همین دلیل دارای عمر طولانی و مقاومت بالایی است.

 • قیمت مناسب:

این نوع حفاظ دارای مدلهای مختلف است. به همین دلیل قیمت های مختلف نیز دارد. حفاظ شاخ گوزنی در مقایسه با سایر حفاظ های امنیتی مانند حفاظ های ضد سرقت، قیمت مناسب تری دارد.

راهنمای خرید حفاظ شاخ گوزنی در دماوند/.

معایب حفاظ شاخ گوزنی:

هر محصولی دارای ویژگی های خوب و بد منحصر به فرد است. حفاظ شاخ گوزنی در کرج از این موضوع نیز مستثنی نیست.در ادامه این مطلب معایب این نوع حفاظ اشاره میکنیم.

 • وزن زیاد:

همانطوری که گفتیم این نوع حفاظ از آهن ساخته میشود. تراکم میلگردهای به کار رفته در این حفاظ باعث شده است که این حفاظ دارای وزن زیادی باشد. حفاظ شاخ گوزنی در کرج دارای وزن زیادتری نسبت به سایر حفاظ های است. البته این موضوع را نیز میتوان به عنوان مزیت نیز حساب کرد. حفاظ شاخ گوزنی به دلیل ساختار فلزی، وزن زیادی دارد و ممکن است جابجایی آن دشوار باشد.

 • اشغال فضای دید:

اگر این حفاظ در ساخمان های مسکونی استفاده شود میتواند تا حدودی مسیر دید واحدهای طبقات پایین مشرف به دیوار حیاط را محدود کند. این حفاظ ها در هنگام نصب بر روی دیوار، تا حدودی از دید شما به بیرون را محدود می کنند.

نکاتی که قبل از خیرد باید بدانید

دانستن این نکات به شما کمک میکند تا به راحتی بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید:

1. ارتفاع استاندارد حفاظ:

میزان اندازه مناسب برای حفاظ شاخ گوزنی بین 70 تا 120 سانتی متر است. لذا ارتفاع حفاظ باید با توجه به ارتفاع دیوار و همچنین میزان امنیت مورد نیاز شما انتخاب شود. در گروه تولیدی حفاظ اکبری، انواع حفاظ دیواری در ارتفاع مختلف تولید میشود. شما میتوانید بسته به نیاز خود یکی را انتخاب کنید.

2. تراکم لازم حفاظ :

تراکم حفاظ شاخ گوزنی به تعداد ردیف های میلگردهای عمودی در هر متر طول حفاظ گفته میشود. هرچه تراکم حفاظ بیشتر باشد، عبور از آن دشوارتر خواهد بود. حفاظ های مختلف در گروه تولیدی حفاظ شاخ گوزنی اکبری در تراکم های مختلف تولید و عرضه میگردد.

3. ضخامت میلگرد:

ضخامت میلگردهای مورد استفاده در ساخت حفاظ شاخ گوزنی باید حداقل 8 میلی متر باشد. استفاده از میلگردهای ضخیم تر، استحکام و امنیت حفاظ را افزایش می دهد. در هنگام خرید حفاظ دیواری به این نکات توجه داشته باشید. دانستن نوع و ضخامت میگرد به شما کمک میکند در انتخاب حفاظ مورد نظر خود دقت بیشتری داشته باشید.

4. نوع جوشکاری:

جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی باید با دقت و ظرافت انجام شود تا از استحکام و پایداری آن اطمینان حاصل شود. در هنگام خرید میتوانید به صورت زنده کارگاه تولیدی محصولات ما را مشاهده کرده و از کیفیت و نوع جوش اطلاعات کافی دریافت کرده و نوع حفاظ مورد نظر خود را سفارش داده و یا انتخاب کنید.

5. رنگ آمیزی:

رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی علاوه بر زیبایی، به افزایش طول عمر آن نیز کمک می کند. برای رنگ آمیزی حفاظ باید از رنگ های با کیفیت و ضد زنگ استفاده شود.

6. قیمت:

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عوامل مختلفی مانند ارتفاع، تراکم، ضخامت میلگرد، نوع جوشکاری و رنگ آمیزی بستگی دارد. به همین دلیل انواع حفاظ تولید شده در گروه تولیدی اکبری دارای قیمت های مختلف است. از حفاظ اقتصادی تا حفاظ شاخ گوزنی ویژه و متراکم را میتوانید در این گروه تولیدی مشاهده کنید.

نکات تکمیلی هنگام خرید:

 • دقت کنید که برای نصب حفاظ شاخ گوزنی باید از نصاب های مجرب و کارآزموده استفاده کنید.
 • قبل از خرید حفاظ، از چندین فروشگاه مختلف قیمت بگیرید و کیفیت محصولات آنها را مقایسه کنید.
 • از گارانتی و خدمات پس از فروش محصول اطمینان حاصل کنید. این مساله شامل گارانتی رنگ، جوش و کیفیت محصول میشود.

نکات مهم در انتخاب حفاظ مناسب

 • اگر در منطقه ای با امنیت بالا زندگی می کنید، می توانید از حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع و تراکم کمتر استفاده کنید.
 • اگر در منطقه ای با امنیت پایین زندگی می کنید، بهتر است از حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع و تراکم بیشتر استفاده کنید.
 • می توانید از حفاظ شاخ گوزنی با طرح های مختلف برای زیبایی بیشتر استفاده کنید.

سخن پایانی

حفاظ شاخ گوزنی در کرج دارای مدلها و قیمت های مختلفی است. اگر شما قصد دارید تا این محصول را به طور مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده تهیه کنید ما پیشنهاد میکنیم تا با شماره 09126040744 گروه تولیدی ابری تماس بگیرید. در نهایت، انتخاب حفاظ شاخ گوزنی به نیازها و سلیقه شما بستگی دارد. اگر به دنبال یک حفاظ امن، زیبا و مقرون به صرفه هستید، حفاظ شاخ گوزنی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

 

راهنمای خرید درب آکاردئونی در کرج/.

فهرست مطالب

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴