درب آکاردئونی در اسلامشهر - 09126040744
درب آکاردئونی در اسلامشهر

درب آکاردئونی در اسلامشهر

به این مطلب امتیاز بدهید post

اسلامشهر در کجا قرار دارد؟

قبل از شروع صحبت در خصوص درب آکاردئونی در اسلامشهر لازم است ابتدا بدانیم این شهر در کجا قرار دارد. اسلامشهریکی از شهرهای پرجمعیت استان تهران می باشد. اسلامشهر در دوران قاجار در واقع محل اردوی همایونی بوده است. و به اسم قاسم آباد شاهی یا قاسم آباد نیز گفته می‌شد.

اسلامشهر دارای زمین های کشاورزی حاصلخیز و مرغوبی نیز می باشند. که مستعد کشاورزی نیز می باشند. همچنین با توجه به وجود رودخانه هایی پر از آب و همچنین قنات های زیاد ، نزدیک بودن آن به استان تهران باعث شده که این منطقه دارای اهمیت پدافندی و غذایی نیز باشد.

ساختن کارخانه های قدیمی و مهمی در کنار جاده قدیم ساوه نیز باعث شده که مهاجران زیادی از شهرهای دیگه ای به این مکان نقل مکان کرده و باعث افزایش جمعیت شهری در این منطقه شود. اما بخاط این امر که اسلامشهر به یکی از بزرگیترین شهرهای اقتصادی در کشور تبدیل شده است، ساخت و ساز های زیادی در این شهر به وجود آمده است.

اهمیت استفاده از درب های آکاردئونی در اسلامشهر؟

نام درب های آکاردئونی که از نام ساز آکاردئون گرفته شده است به این صورت است که به صورت تاشو باز و بسته می شود. اغلب اوقات مردم در اسلامشهر معمولاً برای افزایش ایمنی و امنیت از درب های ضدسرقت یا حفاظ های آکاردئونی استفاده می کنند که درب های آکاردئونی بر روی درب های ورودی انواع آپارتمان ها و یا منازل مسکونی و یا حتی کارخانه‌ها، ویلا ها، نیز مورد استفاده قرار می گیرد و بر روی درب اصلی آن نصب می شوند. این نوع درب ها که معمولاً از آهن ساخته می شوند.

درب های آکاردئونی در اسلامشهر دارای چه اجزایی می باشند؟

درب های آکاردئونی معمولاً دارای یک چهارچوب آهنی هستند که بر روی درب جوش داده می‌شوند یک نوع ریل آهنی که به صورت چرخدار است در قسمت بالایی قاب آهنی جهت بسته و باز شدن درب های آکاردئونی معمولاً تعبیه می‌شود.

اینگونه درب های آکاردئونی یا حفاظ های آکاردئونی نمی‌توان گفت که به تنهایی می تواند امنیت کافی را برای مجموعه شما فراهم کند. بلکه لازم می باشد که قفل های مناسبی نیز داشته و یا برای آن طراحی کرد. معمولاً این گونه قفل درب های آکاردئونی به دو صورت آشکارا و یا مخفی بر روی در نصب می شوند.

قفل های توکار در حفاظ های آکاردئونی بر روی خود درب نصب می‌شوند. اما قفل هایی که آشکارا هستند. می توان افراد از انواع قفل های کتابی یا دیگر انواع قفل ها که در بازار موجود هستند. و می توانند زبانه ها قاب ها را به هم دیگر متصل کنند و از آنها استفاده کنند.

انواع درب یا حفاظ آکاردئونی در اسلامشهر

از انواع متداول درب های آکاردئونی می توان به درب های دو لنگه و یا تک لنگه اشاره کرد: درب های آکاردئونی یا حفاظ های آکاردئونی که تک لنگه هستند معمولاً تنها و از یک جهت بسته و باز می شوند. این نوع از درب های آکاردئونی معمولاً برای اداره ها و یا آپارتمان‌های مسکونی بسیار استفاده می شوند و مناسب می باشند. اینگونه از دربهای آکاردئونی از نظر زیبایی با نوع درب های آپارتمان هماهنگ بوده و می توانند بهترین نوع از حفاظ برای درب خانه اصلی شما باشند.

اینگونه از حفاظ های آکاردئونی معمولاً برای مکان های با مساحت کمتر استفاده می شود. و هیچ گونه مشکلی را از نظر مزاحمت برای دیگران ا معمولاً ایجاد نمی کند. این نگونه از حفاظ های آکاردئونی معمولاً به دلیل دارا بودن سیستم لولای استاندار و سیستم سخت افزاری و قفل می‌توانند. به راحتی و به خوبی از آپارتمان و مجموعه شما حفاظت لازم را داشته باشند. دربهای آکاردئونی دو لنگه که اینگونه از درب ها معمولاً از دو طرف بسته و باز می شوند. قفل اینگونه درب های آکاردئونی در وسط درب ها قرار می گیرد.

معمولاً درب‌ها و حفاظ های آکاردئونی دو لنگه معمولاً در محوطه ها و فضای باز به عنوان یک درب اصلی نصب می شوند. در نتیجه می‌توان گفت برای کارگاه های صنعتی و یا فضاهای بزرگتر و ساختمان های تجاری از این گونه مدل درب آکاردئونی بهتر است. استفاده شود اینگونه از درب ها دارای ضریب امنیت بالایی می باشند.

از نظر طرح چه تعداد درب های آکاردئونی در اسلامشهر وجود درد؟

از نظر تنوع در طراحی درب های آکاردئونی تنوع زیادی وجود دارد. مانند پروانه ای، سه گل، دوگل لوزی، کلاسیک، چهار گل اما می توان گفت که طرح سه گل از مناسب ترین و یابهترین نوع از در ب های آکاردئونی در اسلامشهر می باشد.
هنگامی که در درب های آکاردئونی در اسلامشهر سه گل یا پنج گل گفته می شود منظور از گل چیست؟ منظور از گل در درب های آکاردئونی تعداد مشبک هایی که در طول یک درب آکاردئونی استفاده می شود. و معمولا از دوگل شروع می شوند و تا 5گل نیز می باشند. و همچنین به این دلیل که این گونه مشبک ها به شکل لوزی می باشند. به آنان درب های آکاردئونی چهارلوزی و یا 3لوزی نیز گفته می شود همانطوری که قبلا گفته شد از انواع بهترین آن 3گل می باشد.

درب آکاردئونی سه گل:

ضریب امنیت این نوع از درب های آکاردئونی معمولاً می‌توان گفت که بالای ۸۵ درصد تخمین داده شده است. در این گونه از درب ها همان طوری که گفتیم از قفل های مخفی استفاده می شود. همچنین علاوه بر قفل های مخفی تعداد حلقه های قفل آویز نیز در قسمت های متفاوت اینگونه درب از دیگر ویژگی های درب های آکاردئونی ۳ گل می باشد.

درب آکاردئونی پروانه‌ای:

که قابل جمع شدن هستند و به راحتی نصب می شوند این گونه از درب ها برای بسته و باز شدن به صورت بسیار روان حرکت کرده و میزان خطا را به کمترین حد ممکن می رساند. پرچ مهای بسیار مستحکم و قوی دارد. معمولاً نقاط مختلف این درب به خوبی جوش داده شده اند. و فضای کمی را به خود اختصاص می‌دهند اینگونه از درب‌ها کارآمد ترین گزینه برای حفاظت کردن از امنیت خانه شما می باشند.

دربهای آکاردئونی دو گل لوزی:

که یک گزینه مقرون به صرفه و یا اقتصادی برای کسانی هستند که نمی‌خواهند برای اینگونه درب ها زیاد هزینه کند دستگیره های زیبا در این نوع درب ها باعث زیباتر شدن این نوع از حفاظ شده است.

درب آکاردئونی چهار گل لوزی:

اینگونه از درب های آکاردئونی چهار ردیف لوزی دارد که به مساحت ۵۰ سانتی متر می باشد ضریب امنیت در اینگونه درب های آکاردئونی نیز قابل قبول می باشد. رنگ های استفاده شده در درب های آکاردئونی چهار گلدوزی می‌توان گفت الکترواستاتیکی و یا کورهای که همین استفاده از این گونه از رنگ باعث می شود به راحتی فرسوده نشوند و یا زنگ نزنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Phone icon
تماس مستقیم | 09126040744

جهت دریافت قیمت محصولات همین حالا تماس بگیرید

۰۹۱۲۶۰۴۰۷۴۴